نرم افزارهای آندروید فقط در این تاپیک

cpu 2011

عضو جدید
سلام..ممنون می شم اگربرنامه ی snaptu رو هم بذارین..

سلام
Snaptu بصورت رسمی برای اندروید ساخته نشده و ورژنی که تو بعضی از سایتا پیدا میشه غیر رسمی و به عبارتی همون ورژن جاوا Snaptu هست که به apk تبدیل شده، که اونم اکثرا، موقع لودینگ نرم افزار گیر میکنه...
اگر Snaptu رو برای فیس---- بوک استفاده میکردید میتونید بجاش از نرم افزار Uc Browser v.8 استفاده کنید.

mojtabaabb

عضو جدید
سلام خسته نباشیدمرسی از برنامه هایخوبتون اگه میشهfail manager برام بذارید.ممنون.

farid53

عضو جدید
opera miniیکی از مرورگر های محبوب منه facebook هم میتونی بدون ***** باهاش بری

آخرین ویرایش:

farid53

عضو جدید
من گالاکسی اس2 I9100 دارم انتی ویروس چی داری براش . اصلا انتی ویروس رو براش توصیه میکنی ؟ راستی تا یادم نرفته مرسی از کار قشنگت

taraneh_de

عضو جدید
من گالاکسی اس2 I9100 دارم انتی ویروس چی داری براش . اصلا انتی ویروس رو براش توصیه میکنی ؟ راستی تا یادم نرفته مرسی از کار قشنگت
من خودم آنتی ویروس رو گوشیم نصب نکردم. ولی فکر کنم کاسپراسکای خوب باشه.
سریال های معتبر این نسخه :

Serials:
V3TQ2-TBTAF-78J36-H6BNC
C3R1B-1G8MT-NENSQ-KEY2Y
5DRR9-KZY8M-2DCQK-V824Y
XW1Q6-QFWRV-F6B6J-A2AXQ
FJRQX-9V176-CNPZT-EQXUB
YGCKT-1FJNF-5P3PD-J933K
MBMP8-MSFA9-MSRTV-YUS36
H13BS-C1ECC-S3MEU-627CH
WKEND-XWP2G-DBJUE-BJEQW
15N7Q-BA2V4-X28NN-HUJSE

پسورد فایل : www.fardamobile.com

پیوست ها

• Kaspersky Mobile Security v9.10.77.zip
    1.2 مگایابت · بازدیدها: 0

javad_arash2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب همش فرمت جاوای این نرم افزار رو تو تالار گذاشتم حالا این هم آندروید
[h=3]UC Browser[/h]میدونید که این نرم افزار به راحتی همه سایتهای اینترنتی رو باز می کنه و دارای سرعت مناسب هست
در ضمن چون از روش فشرده سازی استفاده می کنه هزینه ها هم کمتر میشه
دانلود

taraneh_de

عضو جدید
ویدجت کاربردی EZ Cam Widget v1.10

ویدجت کاربردی EZ Cam Widget v1.10

با استفاده از EZ Cam Widget گرفتن عکس یا ضبط ویدیو خیلی راحتر وسریعتر نسبت به قبل خواهد بود. این ویدجت رو میتوانید دریافت و به راحتی روی صفحه اصلی گوشیتان اضافه کنید. شما میتوانید انواع تنظیمات را بعد از نصب برنامه داشته باشید.

ویژگی ها:
استفاده آسان ویدجت دوربین با لمس دکمه گرفتن عکس یا شروع ضبط یک ویدیو و پیوند به برنامه اصلی
پشتیبانی از فلش دوربین
پشتیبانی از حالت فوکوس
داشتن فریم های مختلف
داشتن افکت های مختلف
داشتن تنظیمات تعادل رنگ سفید
تنظیم رزولوشن ویدئو برای برخی دستگاه های که ویدئو در آنها به صورت خودکار تنظیمات نادرستی دارند.
تغییر چگونگی فلش ویدیو روشن/خاموش

حجم : 329 کیلوبایت
آندروید مورد نیاز : 2.2 و بالاتر
رمز: www.androidmobile.ir
منبع: آندروید موبایل (مرجع تخصصی آندروید)

پیوست ها

• EZ Cam Widgetv1.10_(Androidmobile.ir).zip
    330 کیلوبایت · بازدیدها: 0

saeed gas

عضو جدید
سلام اگه میشه یاهو مسنجر و یاهو میلی که نسخشون یکی باشه رو بذارید آخه وقتی نسخشون یکی نیست یا با هم نصب نیستن اجرا نمیشن. راستی راستی win rar واسه اندروید نیومده؟

saeed gas

عضو جدید
سلام اگه میشه یاهو مسنجر و یاهو میلی که نسخشون یکی باشه رو بذارید آخه وقتی نسخشون یکی نیست یا با هم نصب نیستن اجرا نمیشن. راستی راستی win rar واسه اندروید نیومده؟

taraneh_de

عضو جدید
در مورد سوال اولتون باید بگم نمی دونم چی کار باید کرد. پیدا نکردم یاهو مسنجر و یاهو میل هم نسخه. من فقط یاهو مسنجر رو گوشیم نصبه و درست کار میکنه.
در مورد سوال دومتون:
شما نرم افزار Bluetooth file transfer رو دانلود کنید علاوه بر اینکه نیازی به وینرر ندارید ، خیلی از امکانات دیگه هم داره:
- ارسال و دریافت و به اشتراک گذاری فایلها از طریق Bluetooth
- امکان کشف توسط دستگاههای دیگر به مدت 300 ثانیه در هر بار
- نمایش عملیات ارسال و دریافت فایل در Notification Bar
- انتخاب یکی از پوشه‌ها برای ذخیره همیشگی فایلهای دریافت شده
- پاک کردن ، انتقال ، تغییر نام و ارسال فایلها
- نمایش Thumbnails فایلها
- نمایش بصورت لیست یا آیکون
- مرتب کردن فایلها بر اساس : اسم ، تاریخ ، حجم
- فشرده سازی فایلها بصورت Zip ، GZip ، Tar
- باز کردن فایلهای Zip ، GZip ، Tar
- انتخاب همزمان چندین فایل
- جستجو حتی داخل فایلهای Zip
- نمایش و عدم نمایش فایلها و پوشه‌های مخفی
- پشتیبانی از چند زبان
- و . . .

رمز: www.persianmob.net

لینک دانلودhttp://dl.yekmobile.com/yekmobile/02/Bluetooth_File_Transfer_v4.72 [YekMobile.Com].zip

آخرین ویرایش:

saeed gas

عضو جدید
واقعا ممنونم.گوشی من galaxy s2 samsung.ولی یه مشکلی که دارم اینه که نرم افزارامو رو حافظه گوشی نصب میکنه نه مموری شنیدم واسه حل این مشکل باید فایل منیجر نصب کنم اما تو اینترنت پیداش نکردم اگه موجود دارین ممنون میشم بذارین.بازم مرسی

taraneh_de

عضو جدید
واقعا ممنونم.گوشی من galaxy s2 samsung.ولی یه مشکلی که دارم اینه که نرم افزارامو رو حافظه گوشی نصب میکنه نه مموری شنیدم واسه حل این مشکل باید فایل منیجر نصب کنم اما تو اینترنت پیداش نکردم اگه موجود دارین ممنون میشم بذارین.بازم مرسی
اون نرم افزار بالایی که گذاشتم فایل منیجر هم هست دیگه

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
سلام
من نرم افزاری برای ارسال اس ام اس فارسی میخواستم.
غیر از میرسال که دارم و کلا به نظرم مناسب نیست!
نرم افزار بهتری هست؟

cpu 2011

عضو جدید
سلام
من نرم افزاری برای ارسال اس ام اس فارسی میخواستم.
غیر از میرسال که دارم و کلا به نظرم مناسب نیست!
نرم افزار بهتری هست؟

سلام.
بهترین نرم افزار جانبی ارسال SMS، نرم افزار Go SMS Pro هستش که از بازار میتونید دانلود کنید. (اگه اشتباه نکنم به احتمال خیلی زیاد زبان پارسی هم ساپورت میکنه)

شما ابتدا بازار و دانلود کنید تا از این به بعد، به هر نرم افزاری نیاز داشتید بتونید از خود بازار تهیه کنید.

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
درخواست ماشین حساب مهندسی.
آندروید ورژن 2.3
گوشی: اکسپریا مینی (سیستم عامل آپدیت شده)

hamed-karaj

عضو جدید
بازار

بازار

اگه دنبال جديد ترين برنامه هاي اندروييد هستيد و مي خواهيد تمام برنامه ها رو به صورت رايگان دريافت كنيد از برنامه بازار استفاده كنيد.
بازار كه يك اپليكيشن كاملا ايرانيه تمام برنامه هاي اندروييد رو در اختيارتون ميزاره. فقط توجه داشته باشيد كه شما بعد از نصب برنامه نياز به اينترنت وايرلس (wifi) يا gprs گوشيتون داريد.
SC20120308-101440.jpg

پیوست ها

• com.farsitel.bazaar_30102.part.rar
    438.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

x-star

عضو جدید
برنامه های جدید اندروید |New Android Apps |

برنامه های جدید اندروید |New Android Apps |

از اینجا هم میتونید برنامه های بروز پیدا کنید : برنامه های جدید اندروید |New Android Apps | http://opda.ir

eng.nafis

عضو جدید
سلام قویترین آنتی ویروس اندروید در حال حاضر چه آنتی ویروسیه؟اگه ممکنه لینک دانلودشو هم بگذارید.

capslock

عضو جدید
همیشه استارت اپهارو چک و غیر فعال کنید تا در صورت ویروسی شدن مشکلی پیش نیاد و از ویروسی شدن اگاه بشید