نرم افزارهای آندروید فقط در این تاپیک

taraneh_de

عضو جدید
سلام قویترین آنتی ویروس اندروید در حال حاضر چه آنتی ویروسیه؟اگه ممکنه لینک دانلودشو هم بگذارید.
سلام. من چون خودم از آنتی ویروس استفاده نمی کنم دقیقا نمی دونم قوی ترین آنتی ویروس کدومه. ولی فکر کنم این خوب باشه: [h=1]Norton Security[/h]

!Game Over

عضو جدید
با سلام خدمت تمامی اساتید گرام.
برنامه ی عکس گرفتن از صفحه (Snapshot یا Screen Shot) میخوام اگه لطف کنید ممنون میشم.
بدون نیاز به روت کردن گوشی

HTC Wild Fire S

با نهایت تشکر
کوچکترین
:cool:
!Game Over

f_e_hosseini

عضو جدید

f_e_hosseini

عضو جدید
[h=3]نرم افزار ریکاوری 4EXT Recovery Control 2.3.7[/h]
وقتی فایلی رو اشتباهی پاک میکنید و یا به صورت اتفاقی فایلی رو از دست میدید با این برنامه کاربردی می تونید به راحتی همه چیز رو برگردونید .با این نرم افزار شما می توانید از تمام قسمت های گوشی نیز نسخه پشتیبان تهیه کنید .( نیاز به دسترسی روت )

لینک دانلود
http://dl.iranapk.ir/program/other/4237.apk

f_e_hosseini

عضو جدید
[h=3]Opera Mini Next web browser 7.0.2[/h]
نسخه جدید مرورگر Opera mini
این مرور گر که در نسخه های کامپیوتری دارای سرعتی فوق العاده است در نسخه اندرویدی مرورگر خود نیزاین خصیصه + را حفظ کرده است. همچنین دارای امکانات و افزونه های بیشماری است که این مرورگر را تبدیل به مرورگری تمام عیار می کند ولی در مقایسه با نسخه فول امکانات کمتری دارد .

لینک دانلود
http://dl.iranapk.ir/program/browser/Opera_Mini_Next_web_browser_7.0.2.apk

f_e_hosseini

عضو جدید
آنتی ویروس فوقالعاده پر قدرت و ضد سرقت NQ_Mobile_Security6.0

آنتی ویروس فوقالعاده پر قدرت و ضد سرقت NQ_Mobile_Security6.0

یکی از قویترین آنتی ویروس های آندروید
این نرم افزار یکی از بهترین نرم افزار های امنیتی برای دستگاه های آندرویدی است که علاوه بر امکانات یک آنتی ویروس پر قدرت که قابلیت دریافت بروز رسانی های رایگان و سریع , دارای یک بخش ضد سرقت فوقالعاده نیز می باشد . روش کار این نرم افزار بدین صورت است که بعد از سرقت و یا گم کردن گوشی به محض تعویض سیم کارت توسط سارق پیامکی حاوی شماره تلفن سارق و مختصات فعلی گوشی برایتان ارسال میگردد. همچنین می توانید با ارسال پیامکی حاوی کدهای خاص که نرم افزار در اختیارتان قرار می دهد از مختصات لحظه ای گوشی با خبر شوید و اطلاعات گوشی را پاک ویا گوشی را قفل کنید . توصیه می کنم از این نرم افزار استفاده کنید.

لینک دانلود از
http://dl.iranapk.ir/program/security/NQ_Mobile_Security-102__.apk

f_e_hosseini

عضو جدید
Office 5.5.209

Office 5.5.209

نسخه جدید Office
نرم افزار Office سالهات که در کامپیوتر های خانگی کاربرهای فراوانی دارد و حالا نیز در سیستم عامل آندروید کاربرهای قدیمی خود را رازی نگه داشته است , شما هم همین الان به جمع کاربران Office بپیوندید .
تمام امکاناتی که برای تولید یک فایل متنی نیاز دارید در این نرم افزار قرار دارد ,تولید فایل های word, excel , pdf , اجرای فایل های power point , ویرایش مطالب و.... برخی از امکانات این نرم افزار است.

لینک دانلود برنامه از ایران آندروید
http://dl.iranapk.ir/program/office/office 5.5.209.apk

f_e_hosseini

عضو جدید
[h=3]ضبط مکالمات Total Recall Call Recorder1.9.8[/h]با این برنامه به راحتی می توانید مکالمات خود را به صورت خودکار و یا دستی ضبط کنید ,امکانات برنامه : ضبط مکالمات در این نرم افزار به صورت مستقیم از خط صورت می گیرد و نه از روی میکروفون , قابلیت انتخاب مخاطب و یا شملره خاصی برای ضبط مکالمه , ذخیره مکامه در فرمت های amr , wav , mp4 , 3gpp و چندیدن امکان دیگر .

http://dl.iranapk.ir/program/useful/t198b1.apk

f_e_hosseini

عضو جدید

zamibaroot

عضو جدید
سلام دوستان
خسته نباشید
من از صفحه 1تا14 رو ورق زدم هیچ برنامه ای به دردم نخورد :D
فکر کنم اگه اسم تاپیک رو به دانلود نرم افزارهای درخواستی تغییر بدین و البته نرم افزارهارو هم قرار بدین، هم آمار بازدید میره بالا و هم تاپیک بدردبوخور میشه.
البته منم تا جایی که بتونم برنامه هایی که دارم رو واسه دانلود میذارم
با سپاس از شما

najafzadeh66

عضو جدید
سلام. ممنون از لطفت. :smile:
من یه نرم افزار خیلی خوب می خوام برای ضبط مکالمه تلفن. :w14:

oblica

عضو جدید
دوستان ممنون از زحماتتون...
منتظر برنامه های جدید هستیم
مرسی :w27:

محمد.ب

عضو جدید
دوست عزیز سلام , تشکر از برنامه هائی که ارائه میکنید . پیشنهاد می کنم توضیح مختصری هم از کاربردهای هر برنامه نیز ارائه نمائید .
با سپاس
محمد.ب

محمد.ب

عضو جدید
سلام مجدد این دو سایت یکیش *****ه یکیشم باز میشه ولی من نمیدونم تو سایت چطوری برنامه رو دانلود کنم . راهنمائی لطفاً

Empire Neama

عضو جدید
سلام
اینم یک برنامه قوی برای ضبط مکالمات

پیوست ها

• Total Recall Recorder v1.3.0.rar
    397.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0

Empire Neama

عضو جدید
نرم افزار آنلاین

نرم افزار آنلاین

مرورگر فارسی موبایل

پیوست ها

• Persian Internet Browser.rar
    229.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0

alimp_danger

عضو جدید
[h=2]قرآن کریم در اندروید با
iQuran Pro 2.3.2[/h]

iQuran بهترین و کامل ترین نرم افزار قرآن کریم برای اندروید است. این نرم افزار تلاوت صوتی آیات قرآن را با صدای چندین قاری مطرح به همراه ترجمه نوشتاری به ۱۶ زبان از جمله انگلیسی، فارسی، اردو و ترکی را فراهم می کند. امکان تکرار قرائت آیات، اضافه کردن سوره ها به علاقه مندی ها، زوم، جستجوگر قوی و کنترل های حرکتی عالی از جمله ویژگی های این نرم افزار فوق العاده است.

alimp_danger

عضو جدید
[h=2]پیگیری مسابقات یورو ۲۰۱۲ با Official Uefa Euro 2012 v1.1[/h]
Official Uefa Euro 2012 نرم افزار رسمی مسابقات یورو ۲۰۱۲ برای پیگیری و دنبال کردن وقایع این مسابقات برای اندروید است. این مسابقات از ۸ ژوئن شروع شده و تا ۱ جولای ۲۰۱۲ در دو کشور میزبان بازی ها یعنی اوکراین و لهستان ادامه خواهد داشت. توسط این نرم افزار می توانید از نتایج زنده و جدول رده بندی و همچنین از آخرین اخبار و حواشی بازی ها مطلع شوید و جدیدترین عکس ها و ویدئوها را دریافت کنید.

alimp_danger

عضو جدید
WeatherPro نرم افزاری فوق العاده برای مشاهده و پیش بینی وضع هوا در ۷ روز هفته است. نرم افزار قابلیت نمایش وضع هوای بیش از ۲ میلیون نقطه در سراسر جهان را دارد و عکس های دریافتی از ماهواره با عناصر جذاب به صورت انیمیشن نمایش داده می شوند. همچنین با استفاده از لایو والپیپر نرم افزار می توانید وضع آب و هوای محل مورد نظر خود را به صورت زنده در هوم اسکرین داشته باشید.

alimp_danger

عضو جدید
gReader Pro نرم افزار غیر رسمی گوگل برای دریافت و خواندن آر اس اس/فید سایت ها و خبرگزاری های مختلف در گوشی ها و تبلت های اندرویدی است. توسط این نرم افزار می توانید آر اس اس فیدهای دلخواه خود را وارد کرده و هر زمان که بخواهید به اخبار و مطالب مورد نظر خود دسترسی داشته باشید. امکان جسجوی مطالب، مطالعه آفلاین، ذخیره مطالب و مطالعه در زمانی دیگر، ذخیره فایل های مدیای موجود در مطالب، اشتراک مطالب با دوستان و… از جمله ویژگی های این نرم افزار می باشد. نرم افزار ساده، سریع و دارای ویجت و تم های متنوع است.

alimp_danger

عضو جدید
Kinetic Clock ویجت ساعت چرح دنده ای زیبا و براق برای هوم اسکرین گوشی شما با چندین پوسته است. ساعت در چندین رنگ و پوسته در دسترس است و می توانید هر کدام را که تمایل دارید انتخاب کرده و با اضافه کردن به هوم اسکرین، فضای گوشی خود را زیبا کنید. نمایش ساعت به وسیله دو لانچر، چندین پوسته زیبا و انتخاب نمایش افقی یا عمودی از جمله ویژگی های این ویجت هستند. تنظیمات ویجت نیز شامل نمایش یا عدم نمایش اطلاعاتی مثل زمان، تاریخ و AM یا PM روی ساعت است.

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
Kinetic Clock ویجت ساعت چرح دنده ای زیبا و براق برای هوم اسکرین گوشی شما با چندین پوسته است. ساعت در چندین رنگ و پوسته در دسترس است و می توانید هر کدام را که تمایل دارید انتخاب کرده و با اضافه کردن به هوم اسکرین، فضای گوشی خود را زیبا کنید. نمایش ساعت به وسیله دو لانچر، چندین پوسته زیبا و انتخاب نمایش افقی یا عمودی از جمله ویژگی های این ویجت هستند. تنظیمات ویجت نیز شامل نمایش یا عدم نمایش اطلاعاتی مثل زمان، تاریخ و AM یا PM روی ساعت است.

بسیار عالی
ممنون

alimp_danger

عضو جدید
توسط ویجت فوق العاده کاربردی Power Widget می توانید دسترسی سریع به تنظیمات گوشی خود داشته باشید. این ویجت مهمترین تنظیمات را در هوم اسکرین گوشی نمایش می دهد و در نتیجه شما خیلی راحت و سریع می توانید گزینه های دلخواه خود را فعال یا غیرفعال (ON/OFF) کنید. تنظیمات و امکانات زیادی از جمله یو اس بی، وای فای، بلوتوث، جی پی اس، حالت سایلنت، چرخش و نور صفحه و بسیاری دیگر قابل نمایش و اضافه کردن هستند. شما می توانید گزینه های نمایشی دلخواه خود را از طریق تنظیمات نرم افزار انتخاب کنید و همچنین رنگ بک گراند کادر را نیز تعیین کنید. ویجت در ۴ اندازه مختلف قابل استفاده است.

alimp_danger

عضو جدید
AfterFocus Pro نرم افزاری برای زوم کردن و متمرکز شدن بر روی قسمتی از پس زمینه عکس و اضافه کردن افکت Blur یا محو به قسمت زوم شده است. این افکت در نرم افزارهای ویرایش عکس مثل فتوشاپ کاربردهای فراوانی دارد و جلوه خاصی به عکس ها می دهد. تنها کافی است قسمتی از عکس که بهتر است بک گراند عکس باشد را انتخاب کنید و سپس کار را به نرم افزار بسپارید تا به صورت خودکار افکت محو را اضافه کند. علاوه بر این افکت، نرم افزار دارای افکت های زیبای دیگری مثل Filter و Double نیز می باشد که هر کدام کاربرد خاص خود را دارند.

برای کرک نرم افزار از Lucky Patcher استفاده کنید.
(Lucky Patcher در گوشی های روت شده قابل استفاده است.)

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام نرم افزار opera mini میخوام واسه اندروید 2.1 htc wild fire. اون نرم افزار اوپرا مینی که تو پست اول هست کار نمیکنه :(