نتایج کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد93+تکمیل ظرفیت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان..یه سواااااااااااااااااااااال فورییییییییییییییییی

کسی که سال پیش یعنی در واقع کنکور 92 قبول شده و الان می خواد ثبت نام کنه باید بجز هزینه ثابت هزینه ای رو برای دو ترمی که نرفته پرداخت کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sina_mc85

عضو جدید
ممنون داداش همون کد ملی و شناسنامه رو قبول کرد وارد شد.
منم طرحم رو 2 ماه پیش تحویل دادم اما هنوز نمرش رو نزدن! واسه همین نتونستم ریز نمرات تاییدیه بگیرم اما یه گواهی پایان دوره کارشناسی بهم دادن بدون قید معدل که توش گفته دانشجو در تابستان 93 فارغ التحصیل شده است و مراتب فراغت از تحصیل نامبرده در دست بررسی میباشد.
گفتن با این ثبت نامتون میکنن کاش ثبت نام یکی دو هفته دیگه بود به حال فرصت نمرات همه میومد !
داداش دمت گرم ولی مال من فقط نمره نیست راستش تحویلمون 5مهر به نظرت به من این گواهی و میدن؟

curly_architect

کاربر فعال
بله باید شهریه ثابت ترم هاییو که نرفته بده

کسی که سال پیش یعنی در واقع کنکور 92 قبول شده و الان می خواد ثبت نام کنه باید بجز هزینه ثابت هزینه ای رو برای دو ترمی که نرفته پرداخت کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

• paydar

عضو جدید

فقط نصف شهریه ثابت رو بده یه وقت کل ثابتو ندی خیلی پدر سوختن...

Svevs

عضو جدید
داداش دمت گرم ولی مال من فقط نمره نیست راستش تحویلمون 5مهر به نظرت به من این گواهی و میدن؟

فکر نکنم داداش آخه واسه ترم مهر تاریخ فارغ التحصیلی کارشناسی باید تا نهایت 31/06/93 باشه اونطور که من میدونم ..
با آموزش و مدیر گروهتون صحبت کنید اگه تاریخ فارغ التحصیلیتون رو 31 شهریور بزنن به جای 5 مهر میشه وگرنه فکر نکنم واسه ثبت نام این ترم قبول کنن البته باز یه سوال کنید مطمئن شید.

alirad

عضو جدید
سلام دوستای عزیز...شب همگی بخیر...
دوستایی که تهران شمال قبول شدن...از ثبت نامش خبر دارین؟ با دانشگاه تماس داشتین این روزا؟ یعنی باید 5 مهر بریم ثبت نام؟؟؟ کلاسا از کی شرو میشه اونوقت؟؟؟

sina_mc85

عضو جدید
فکر نکنم داداش آخه واسه ترم مهر تاریخ فارغ التحصیلی کارشناسی باید تا نهایت 31/06/93 باشه اونطور که من میدونم ..
با آموزش و مدیر گروهتون صحبت کنید اگه تاریخ فارغ التحصیلیتون رو 31 شهریور بزنن به جای 5 مهر میشه وگرنه فکر نکنم واسه ثبت نام این ترم قبول کنن البته باز یه سوال کنید مطمئن شید.
آره میدونم میگن میخوره 31 شهریور اینا هم مارو گرفتار کردن به خدا !!!!

samanerezaee

عضو جدید
سلام خوب هستین منم شبستر قبول شدم شما ثبت نام کردین .منم میخوام تو تکمیل ظرفیت فقط تبریز رو بزنم چون متاهلم و شاغل رفت و آمد برام سخته ولی رفتم مراحل اولیه ثبت نام رو انجام دادم فقط تو قسمت مالی موندم الان به نظرتون اگه دو هفته دیگه برم ادامه ثبت نام قبول می کنن یا نه؟

samanerezaee

عضو جدید
یه شایعه ای شنیدم که تا آخر هفته انگار تکمیل ظرفیت هست کسی خبر نداره جریان چیه؟؟
در ضمن یه خواهشی هم داشتم بچه ها (البته جسارت به کسی نشه تصمیم هرکسی واسه خودش محترمه ) خواهشا تکمیل ظرفیت همین جوری یا واسه خنده یا اگه قصد رفتن ندارید شهری رو انتخاب نکنید اجازه بدید اونایی که فعلا قبول نشدن هم شانشونو امتحان کنن.
خود من شبستر قبول شدم و تکمیل ظرفیتی باشه فقط شانسمو واسه تبریز امتحان میکن چون غیر این دوتا دانشگاه هیچ کدوم از دانشگاه های استان علاقه ای ندارم که برم واسه همین دلیلی نمیبینم 20 تا انتخابو بقیشو با انتخاب های الکی شهرهای دور وبرم پر کنم .
می گم باز هم تصمیم گیری و حق فکر و انتخاب هر کسی واسه خودش محترمه وشکی نیست ولی فقط یک لحظه خودمون رو بزاریم جای رفقایی که جایی قبول نشدن و منتظر تکمیل ظرفیت هستند.
مخلص همگیی فداااا

سلام شرمنده

baris25akarsu

عضو جدید
یه خبر خوب برای کسایی که قبول نشدن البته هنوز معلوم نیست که رشته معماری تو تکمیل ظرفیت مهر دانشجو بر می داره یا نه ولی بازم جای امیدواری هست .....
سوال: سلام خسته نباشید ایا برای مهر ماه تکمیل ظرفیت هست یا اونایی که قبول نشدن و تو مرحله تکمیل ظرفیت هم شرکت نکردن میمونن برای تکمیل ظرفیت بهمن ماه خواهشا جواب بدین
پاسخ: تکمیل ظرفیت جدید در طی هفته اتی اطلاع رسانی می گردد. برای پیگیری، اخبار سایت روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش را مرور نمایید. / در موعد مقرر ضوابط و شرایط ان و همچنین نوع رشته محل ها اطلاع رسانی می گردد.

darkwater

عضو جدید
سلام خوب هستین منم شبستر قبول شدم شما ثبت نام کردین .منم میخوام تو تکمیل ظرفیت فقط تبریز رو بزنم چون متاهلم و شاغل رفت و آمد برام سخته ولی رفتم مراحل اولیه ثبت نام رو انجام دادم فقط تو قسمت مالی موندم الان به نظرتون اگه دو هفته دیگه برم ادامه ثبت نام قبول می کنن یا نه؟

اطلاعی ندارم شرمنده :smile:

erfan4877

عضو جدید
یه خبر خوب برای کسایی که قبول نشدن البته هنوز معلوم نیست که رشته معماری تو تکمیل ظرفیت مهر دانشجو بر می داره یا نه ولی بازم جای امیدواری هست .....
سوال: سلام خسته نباشید ایا برای مهر ماه تکمیل ظرفیت هست یا اونایی که قبول نشدن و تو مرحله تکمیل ظرفیت هم شرکت نکردن میمونن برای تکمیل ظرفیت بهمن ماه خواهشا جواب بدین
پاسخ: تکمیل ظرفیت جدید در طی هفته اتی اطلاع رسانی می گردد. برای پیگیری، اخبار سایت روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش را مرور نمایید. / در موعد مقرر ضوابط و شرایط ان و همچنین نوع رشته محل ها اطلاع رسانی می گردد.

آره منم شنیدم که احتمالا" دوم مهر بیاد. ولی از دوستانی که دانشگاه خوبی قبول شدن درخواست دارم که دیگه تکمیل ظرفیت شرکت نکنن و فرصت رو به کسانی که قبول نشدن بدن که همه قبول بشن.

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز

آره منم شنیدم که احتمالا" دوم مهر بیاد. ولی از دوستانی که دانشگاه خوبی قبول شدن درخواست دارم که دیگه تکمیل ظرفیت شرکت نکنن و فرصت رو به کسانی که قبول نشدن بدن که همه قبول بشن.

مرسی از گوشزدتووون...منم موافقم دوستانی که قبوول شدن بخاطره ماها شرکت نکنید پلیز

fereshte1990

عضو جدید
سلام دوستان
کسی هست که علوم تحقیقات تبریز قبول شده باشه؟
میدونید ثبت نامش کی هست؟
من با معدل قبول شدم.واسه همون ثبت نامم دیرشده

mahfo

کاربر بیش فعال
سلام دوستان.جواب ممتازین بدون آزمون دانشگاه آزاد اعلام شد.;)

holooooooo

کاربر ممتاز
سلام به همگی تبریک میگم به همه قبول شده ها
من قبول نشدم دوست نداشتم دیگه زندگی کنم اما چه کنم که زندگی جریان داره امیدوارم همگی دوستان موفق باشن.

عزیزم این چه حرررفیه...انقد از این امتحانا تو زندگی هست..ایشالا تو امتحان زندگی رد نشی....
منم که فعلا نمیرم چون زنجان قبول شدمو راضی نیست بابام

curly_architect

کاربر فعال
عزیزم آخه این چه حرفیه. تنت سالم باشه. ایشالله تکمیل ظرفیت. نشد سال دیگه. آدم که بخاطر یه کنکور از زندگی نمی بره.
من قبول نشدم دوست نداشتم دیگه زندگی کنم اما چه کنم که زندگی جریان داره امیدوارم همگی دوستان موفق باشن.

مهديه مقدم

عضو جدید
آخه این چه حرفیه؟کنکور چه ربطی به زندگیت داره هنوز تکمیل ظرفیت هس انقد نا امید نباش،من خودم آزمون طراحی نظام رو که انقد از کنکور زدم و براش وقت گذاشتم با یه نمره افتضاح 15! از 50 افتادم...کنکورم اونی که میخواستم نشد اما در جریان هستی که باید برم و سال بعدی در کار نخواهد بود برام اگه این شانسو داشتم میموندم...همه ی ما یه جورایی ناراضی هستیم هلو که گفت شرایطشو،هستی راضی نبود از نتیجه،من که با زور دارم میرم...

holooooooo

کاربر ممتاز
بچه ها یه سوال..کسی از ارشد فراگیر پیام نور اطلاعاتی داره؟
گویا آزمونش ک گذشت شهریور بوده..احتمالا بازم امسال برگذار میشه...خب هر چی باشه مدرکش سرایریه و دیگه تو دکترا به مشکل بر نمیخوریم،
شهریه اشم اگه مثل خود پیام نور که عارفه قبول شده باشه..یکودویست برا ترم اول داده

s.sahba

عضو جدید
دوستان خواهشا یکی به من جواب بده، من دیروز رفتم علوم تحقیقات ثبت نام کردم یه یوزر و پسورد بم دادن گفتن خودت باید واحد برداری حالا یوزر و پسو میزنم میره تو ولی هیچکاری نمیشه کرد چه برسه به انتخاب واحد!!!! من چیکار باید بکنم این باز میشه در آینده یا نه؟؟؟!!! شروع کلاسا از 12ام!!!!شما هم اینجوری بودین یا نه دانشگاه خودش واحد داد؟؟؟؟

ebadi.z

عضو جدید
دوستان خواهشا یکی به من جواب بده، من دیروز رفتم علوم تحقیقات ثبت نام کردم یه یوزر و پسورد بم دادن گفتن خودت باید واحد برداری حالا یوزر و پسو میزنم میره تو ولی هیچکاری نمیشه کرد چه برسه به انتخاب واحد!!!! من چیکار باید بکنم این باز میشه در آینده یا نه؟؟؟!!! شروع کلاسا از 12ام!!!!شما هم اینجوری بودین یا نه دانشگاه خودش واحد داد؟؟؟؟
من دیروز رفتم سوادکوه ثبت نام کردم .. به من شماره دانشجویی دادن و پسوردهم شماره شناسنامه بود .. بعد رفتم همون جا توی سایت پول ریختم ولی آموزش واسم انتخاب واحد کرد . شروع کلاسام از هفته ی دیگس :cool:

b_arch_5

کاربر بیش فعال
سلام دوستان
کسی که قزوین قبول شده میشه ساعت و روزهای کلاساشو بزاره..؟؟

sama_abdm

عضو جدید

تا دیروز هیچکاری نمیشد کرد. ولی امروز من انتخاب واحدکردم

آخرین ویرایش:

arefeh

کاربر ممتاز
گویا آزمونش ک گذشت شهریور بوده..احتمالا بازم امسال برگذار میشه...خب هر چی باشه مدرکش سرایریه و دیگه تو دکترا به مشکل بر نمیخوریم،
شهریه اشم اگه مثل خود پیام نور که عارفه قبول شده باشه..یکودویست برا ترم اول داده

عزیزم من فقط اینو شنیدم ک میگن فراگیرش خوب نیست و معتبر نیست.چون کنکور سراسری نیست شما درسهای ترم 1رو میخونی همون ها رو امتحان میدی اگه قبول بشی میری ترم 2.ولی باید بیشتر تحقیقککنی شاید همه اینها در حد حرف باشه مثل من ک همه اولش بد میگفتی ولی بعدش ی چی دگ شد.
و اینکه شهریه ثابتش 621و 8واحد تئوری هم شد 480خورده ای.

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز

در تکمیل صحبت های عارفه بگم که اموزش محور هم اصلا خوب و معتبر نیست...چون شما پایان نامه نداری و فقط سه تا درس دو واحدی به جای اون پاس میکنی...
شیوه های عادی هم که پیام نور فقط تهران و بندر عباس داره...
مدرک صادر شده اونایی که از فراگیر وارد میشن و چه اونایی که از کنکور سراسری هیچ تفاوتی نمیکنه...و مدرک یکیه...و عنوان فراگیر و غیره قید نمیشه
.
اگه میخوای وقت بزاری و این ازمون فراگیر پیامنور که بهمن ماه دانشجو میگیره شرکت کنی ..دوستانه پیشنهاد میکنم بشین سراسری بخون...
منم پارسال وقتم رو گذاشتم رو همین کنکور ولی تو حین خوندن بود که فهمیدم اشتباه کردم و کاش کنکور سراسری میخوندم...
به هر صورت چون کنکور هر دو تقریبا بهمن ماه هست با یکم اختلاف..پس بهتره اگه قصد داری کنکور مجدد شرکت کنی و بین کنکور پیام نور و کنکور سراسری موندی حتما وقتت رو صرف کنکور سراسری کن...
از این فکرا هم نکن که اگه پیام نور قبول شدم بهمن میشینم ترم دو و از این حرفا...من تجربه کردم دیگه تو این راه رو نرو....بشین سراسری بخون ایشالا موفق میشی
البته امیدوارم تو تکمیل ظرفیت هم اونجایی رو که میخوای قبول بشی و ایشالا به زودی دانشجوی ارشد بشی...
توکل به خدا یادت نره

holooooooo

کاربر ممتاز
در تکمیل صحبت های عارفه بگم که اموزش محور هم اصلا خوب و معتبر نیست...چون شما پایان نامه نداری و فقط سه تا درس دو واحدی به جای اون پاس میکنی...
شیوه های عادی هم که پیام نور فقط تهران و بندر عباس داره...
مدرک صادر شده اونایی که از فراگیر وارد میشن و چه اونایی که از کنکور سراسری هیچ تفاوتی نمیکنه...و مدرک یکیه...و عنوان فراگیر و غیره قید نمیشه
.
اگه میخوای وقت بزاری و این ازمون فراگیر پیامنور که بهمن ماه دانشجو میگیره شرکت کنی ..دوستانه پیشنهاد میکنم بشین سراسری بخون...
منم پارسال وقتم رو گذاشتم رو همین کنکور ولی تو حین خوندن بود که فهمیدم اشتباه کردم و کاش کنکور سراسری میخوندم...
به هر صورت چون کنکور هر دو تقریبا بهمن ماه هست با یکم اختلاف..پس بهتره اگه قصد داری کنکور مجدد شرکت کنی و بین کنکور پیام نور و کنکور سراسری موندی حتما وقتت رو صرف کنکور سراسری کن...
از این فکرا هم نکن که اگه پیام نور قبول شدم بهمن میشینم ترم دو و از این حرفا...من تجربه کردم دیگه تو این راه رو نرو....بشین سراسری بخون ایشالا موفق میشی
البته امیدوارم تو تکمیل ظرفیت هم اونجایی رو که میخوای قبول بشی و ایشالا به زودی دانشجوی ارشد بشی...
توکل به خدا یادت نره

مرسی... نه نموندم بین سراسری و فراگیر...گفتم شاید آزمونش راحت باشه، البته دیدم تو دفترچه ی مهر فقط پژوهش هنر داشت 20 نفر، تو سال 92 تو گروه هنر معماری داشت شیوه ی آموزش محور و عادی هر کدوم 15 نفر!!!
خب اینطوری بی فایده است :D
برم سراغه تکمیل ظرفیتم...
فقط برا آزاد ناراحت اینم اگه احیانا یه بار دلم بخواد دکترا شرکت کنم که دلمم میخواد چون من بچه ی درسخونی هستم :redface:
اگه از آزاد فارغ التحصیل شم دیگه نمیتونم :cry:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا