نتایج کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد93+تکمیل ظرفیت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی... نه نموندم بین سراسری و فراگیر...گفتم شاید آزمونش راحت باشه، البته دیدم تو دفترچه ی مهر فقط پژوهش هنر داشت 20 نفر، تو سال 92 تو گروه هنر معماری داشت شیوه ی آموزش محور و عادی هر کدوم 15 نفر!!!
خب اینطوری بی فایده است :D
برم سراغه تکمیل ظرفیتم...
فقط برا آزاد ناراحت اینم اگه احیانا یه بار دلم بخواد دکترا شرکت کنم که دلمم میخواد چون من بچه ی درسخونی هستم :redface:
اگه از آزاد فارغ التحصیل شم دیگه نمیتونم :cry:

واسه ازاد شایعاتی بیش نیست...دکترا هم میتونی بری...شما علوم تحقیقات تهران ارشد و دکترات رو بگیر مدرکت تو دنیا ارزش داره...
الان دانشگاه علوم تحقیقات تهران از لحاظ علمی شناخته شده هست...
علوم تحقیقات تهران یه برند شناخته شده هست...تو ایران که طبق رده بندی های جهانی هر ساله جز برترین دانشگاه های ایران در کنار شهیدبهشتی و... قراره داره...
بهترین استادای دانشگاه ها و خیلی از مدیر گروه هایی که دیدم دکترای علوم تحقیقات تهران دارن...با چه رزومه قوی
ملاک سنجش و پذیرش رزومه علمی قویه...

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم من فقط اینو شنیدم ک میگن فراگیرش خوب نیست و معتبر نیست.چون کنکور سراسری نیست شما درسهای ترم 1رو میخونی همون ها رو امتحان میدی اگه قبول بشی میری ترم 2.ولی باید بیشتر تحقیقککنی شاید همه اینها در حد حرف باشه مثل من ک همه اولش بد میگفتی ولی بعدش ی چی دگ شد.
و اینکه شهریه ثابتش 621و 8واحد تئوری هم شد 480خورده ای.

عارفه ینی شهریه ات جمعا روی هم یک میلیون وصد هزار تومان شده تقریبا"؟اره؟

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز

اره تقریبا همینه...البته ترم های بعد که واحد عملی داره بیشتر از این میشه..چون ترم یک معمولا 4 تا درس تئوری میدن که میشه مجازی هم برداشت...

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
Re: نتایج کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد93+تکمیل ظرفیت

واسه ازاد شایعاتی بیش نیست...دکترا هم میتونی بری...شما علوم تحقیقات تهران ارشد و دکترات رو بگیر مدرکت تو دنیا ارزش داره...
الان دانشگاه علوم تحقیقات تهران از لحاظ علمی شناخته شده هست...
علوم تحقیقات تهران یه برند شناخته شده هست...تو ایران که طبق رده بندی های جهانی هر ساله جز برترین دانشگاه های ایران در کنار شهیدبهشتی و... قراره داره...
بهترین استادای دانشگاه ها و خیلی از مدیر گروه هایی که دیدم دکترای علوم تحقیقات تهران دارن...با چه رزومه قوی
ملاک سنجش و پذیرش رزومه علمی قویه...
یعنی کسی که ازاد بخونه ارشد رو تو دانشگاهی غیر علوم تحقیقات دکتری نمیتونه بگیره!!

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
چرا میتونه بگیره...امسال هم که ازاد حدود 20تا دانشگاه جدید دکترای معماری میگیره...

خب تو آزاد میتونه دکترا بگیره، من میگم تو سراسری نمیتونه بگیره، فقط از یه نفر نشنیدم از خیلیا شنیدم...فقط گویا از تهران مرکز گرفته بودن برا دکترا چند نفرو واسه سراسری

simson

عضو جدید
بچه ها ما که ترم اولیم حذف و اضافه نداریم؟ من دلم می خواد بیشتر واحد بردارم! :(

aminr.6787

عضو جدید
دوستان خواهشا یکی به من جواب بده، من دیروز رفتم علوم تحقیقات ثبت نام کردم یه یوزر و پسورد بم دادن گفتن خودت باید واحد برداری حالا یوزر و پسو میزنم میره تو ولی هیچکاری نمیشه کرد چه برسه به انتخاب واحد!!!! من چیکار باید بکنم این باز میشه در آینده یا نه؟؟؟!!! شروع کلاسا از 12ام!!!!شما هم اینجوری بودین یا نه دانشگاه خودش واحد داد؟؟؟؟

برا ترم اول خودشون انتخاب واحد میکنن.
به من گفتن قبل از 15 مهر برات انتخاب واحد میکنیم.

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز

بله برای 8واحد... اما رایزنی دارم میکنم اگه موافقت کنند طرح 2رو هم این ترم بر دارم. اینجوری هم بازم نهادهایی میخواد 1800_2بشه....میخوام همه تلاشمو بکنم ک با 3ترم جمعش کنم. دعا کنید فردا پروسه مخ زدنم خوب پیش بره...... 😁😀

curly_architect

کاربر فعال
سلام دوستان. من امروز رفتم تهران جنوب ثبت نام کردم. :) مدارکمو دادم شهریه هم گفتن باید اینترنتی بریزی . اومدم خونه چک کردم دیدم 22339528 ریال بدهی دارم. هنوز معلوم نیست چه واحدایی و یا چند واحد بهم دادن. گفتن پول واریز کن هفته ی دیگه واحداتو برو تو سایت ببین.
یه آقا هم اومده بود ثبت نام برای دکترای معماری می خواست شهریه اشو بریزه بهش گفتن 4،500 می شه.
برای کسایی هم که سوال پیش اومده راجع به مهلت ثبت نام: یه دختر خانم همراه مادرشون اومده بودن گفت منتظر تکمیل ظرفیت سراسریه اما نمی خواد آزادشو از دست بده چجوری می تونه رزرو کنه. بهش گفتن ما تا یه نیم سال جاتو نگه می داریم. می تونی برای ترم بهمن ثبت نام با تاخیر انجام بدی. بعد از بهمن ماه رزروت لغو می شه. باید شهریه ثابت این ترمی که نیومدی رو هم بدی.

ebadi.z

عضو جدید
دوستان محترم یک سوال فنی........ اگر کسی امسال دانشگاه بره و ساله دیگه دوباره کنکور شرکت کنه و اگر قبول بشه انصراف بدهد و در واحد جدید ثبت نام کنه ....آیا دروسی که گذرانده تطبیق واحد داده می شوند یا نه؟؟؟ :que::que::que::que::que::que::que:

s.sahba

عضو جدید
تا دیروز هیچکاری نمیشد کرد. ولی امروز من انتخاب واحدکردم

جدی میگیییی؟؟؟؟!!! همین علوم تحقیقات تهران؟؟میشه یه پرینت اسکرین بگیری منم ببینم چه حرکتی زدی؟؟من اصلا نمیتونم تو هیچکدوم از گزینه ها برم!!!!!چنتا واحد و چه واحدایی گرفتی دوست عزیز؟؟؟

s.sahba

عضو جدید
12 واحد برداشتم. فقط یکی از درس ها ساعتش رو نزده ولی فعلا برداشتم تا بعدامشاهده پیوست 221650
شما دقیقا کی ثبت نام کردی؟؟خود دانشکده معماری که طبقه همکفش نفته ثبت نام کردی؟؟؟الان میری تو سایت همه چیش بازه مشکل نداره؟؟!!!!!!!هزینش چقد شد اینا؟

aminr.6787

عضو جدید
شما دقیقا کی ثبت نام کردی؟؟خود دانشکده معماری که طبقه همکفش نفته ثبت نام کردی؟؟؟الان میری تو سایت همه چیش بازه مشکل نداره؟؟!!!!!!!هزینش چقد شد اینا؟

شما اطلاع دارید که برای این ترم هر دانشگاه تقریبا چند نفر میگیره؟

sama_abdm

عضو جدید

شنبه رفتم.ساختمان ابن سینا.
همون روزهم شهریه ثابت رو اینترنتی ریختم. تا دیروز هم انتخاب واحد نمیتونستم بکنم ولی امروز صبح اتفاقی موفق شدم. یکی از دوستان هم امروز بعدازظهر انتخاب واحد کرد ولی الان که چک کردم توی قسمت انتخاب واحد میزنه که در موعد مقرر مراجعه کنید. شما کی ثبت نام کردین؟
شهریه ثابت رو واریز کردین؟
23,423,535 اینم شهریه شد

s.sahba

عضو جدید
شنبه رفتم.ساختمان ابن سینا.
همون روزهم شهریه ثابت رو اینترنتی ریختم. تا دیروز هم انتخاب واحد نمیتونستم بکنم ولی امروز صبح اتفاقی موفق شدم. یکی از دوستان هم امروز بعدازظهر انتخاب واحد کرد ولی الان که چک کردم توی قسمت انتخاب واحد میزنه که در موعد مقرر مراجعه کنید. شما کی ثبت نام کردین؟
شهریه ثابت رو واریز کردین؟
23,423,535 اینم شهریه شد

مرسی مال من الان بلاخره با هزار زور و زحمت باز شد!!!! راستی شما چرا وصایای امام برنداشتی!!!؟:D

simson

عضو جدید
سلام دوستان. من امروز رفتم تهران جنوب ثبت نام کردم. :) مدارکمو دادم شهریه هم گفتن باید اینترنتی بریزی . اومدم خونه چک کردم دیدم 22339528 ریال بدهی دارم. هنوز معلوم نیست چه واحدایی و یا چند واحد بهم دادن. گفتن پول واریز کن هفته ی دیگه واحداتو برو تو سایت ببین.
یه آقا هم اومده بود ثبت نام برای دکترای معماری می خواست شهریه اشو بریزه بهش گفتن 4،500 می شه.
برای کسایی هم که سوال پیش اومده راجع به مهلت ثبت نام: یه دختر خانم همراه مادرشون اومده بودن گفت منتظر تکمیل ظرفیت سراسریه اما نمی خواد آزادشو از دست بده چجوری می تونه رزرو کنه. بهش گفتن ما تا یه نیم سال جاتو نگه می داریم. می تونی برای ترم بهمن ثبت نام با تاخیر انجام بدی. بعد از بهمن ماه رزروت لغو می شه. باید شهریه ثابت این ترمی که نیومدی رو هم بدی.
8 واحد دادن.
تاریخ شروع کلاس ها رو هم می شه بگید لطفاً؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا