نتایج کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد93+تکمیل ظرفیت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

metalika777_h_g

عضو جدید
من قبول نشدم ؛ تکمیل ظرفیت کی هست؟
منظورم این که فردا میاد نیست؛ اونیکی بعد میاد

bahar-spring

کاربر بیش فعال
سلااااااااام
دوستان انتخاب اولم و جایی رو که میخواستم قبول شدم
تراز 5978
انتخاب اولم: آزاد واحد همدان

erfan4877

عضو جدید
:(:(:(:(:crying::crying::crying:

1. [*=1]بچه ها من قبول نشدم. حالم گرفته. نمره من 4683 شده. نوشته امکان قبولی در رشته های / محل های جدید. تکمیل ظرفیت امیدی هست؟ چه ظور بدونم چه دانشگاهی ترازش به من نزدیک تره؟

TARANE-ARCH

عضو جدید
:(:(:(:(:crying::crying::crying:

1. [*=1]بچه ها من قبول نشدم. حالم گرفته. نمره من 4683 شده. نوشته امکان قبولی در رشته های / محل های جدید. تکمیل ظرفیت امیدی هست؟ چه ظور بدونم چه دانشگاهی ترازش به من نزدیک تره؟
بابا چرا گریه میکنی خب تکمیل ظرفیت که هست بعدشم به هرا نگاه کن اگه میتونی شهر دیگه بزنی خب چه بهتر نگاه کن بلکه شهرایی بودن که مد نظرت بود ولی قبلا نداشته

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
منم نگران شدم پس بچه ها کجان؟

عزیزم من گرگان قبول شدم شهر خودم....
حالا شیاطین اومدن دورمو گرفتن که بیا برو آزاد...آقا سنگ بزنین بهشون دکشون کنید:razz:
ولی خدایی آزاد قبول شدنش هلو...این درصدهای افتضاحی که توی آزاد زدم اگه توو سراسری میزدم رتبم راحت میشد 10000 والا
آخه واسه مسخره بازی رفتم یعنی به زور از خواب ناز منو بلند کردن و کلا جالم اون روز خوب نبود...ولی خوب دیگ الکی الکی قبول شدیم...اسکیس 40% زدم که 4 درصد از سراسری کمتر زدم.هاهاها

sam architect

عضو جدید
سلام به همه من قبول شدم نمرم 5328 علوم تحقیقات همدان. خدارو شکر جایی که میخواستم قبول شدم.

metalika777_h_g

عضو جدید
Re: نتایج کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد93+تکمیل ظرفیت

من خیلی ناراحتم؛ حالم گرفته شد :(:(:(:(

TARANE-ARCH

عضو جدید
عزیزم من گرگان قبول شدم شهر خودم....
حالا شیاطین اومدن دورمو گرفتن که بیا برو آزاد...آقا سنگ بزنین بهشون دکشون کنید:razz:
ولی خدایی آزاد قبول شدنش هلو...این درصدهای افتضاحی که توی آزاد زدم اگه توو سراسری میزدم رتبم راحت میشد 10000 والا
آخه واسه مسخره بازی رفتم یعنی به زور از خواب ناز منو بلند کردن و کلا جالم اون روز خوب نبود...ولی خوب دیگ الکی الکی قبول شدیم...اسکیس 40% زدم که 4 درصد از سراسری کمتر زدم.هاهاها
لا
مبارکه عارفه جان حالاا انقدراهم که میگین ازاد بد نیستا بعدشم به نظر من رشته ما بستگی داره به سطح خود ادم مهم نیست کجابخونی مهم اینه چقد کاربلدی ولی خب بازم خوشحالم شما سراسری میری:D

metalika777_h_g

عضو جدید

نه بابا دومرحله تکمیل ظرفیت هست از طرفیم خب جالا شما فردایه نگاه به شهرای تازه بکنین
بچه های دیگه پس کوشن همه اینجا بودنا یهویی محو شدن
حتما رفتن جشن بگیرن ، مبارکشون باشه
فقط من قبول نشدم :(:(

TARANE-ARCH

عضو جدید
حتما رفتن جشن بگیرن ، مبارکشون باشه
فقط من قبول نشدم :(:(
بابا شما چرا انقد ناراحتین هنوز تکمیل ظزفیتم هست از رو تراز اوناییی که قبول شدن انتخاب کنین راحت قبول میشین حتمنی اینتخاب شهرتون بد بوده بابا بعدشم لابد بهتر از این براتون قراره رقم بخوره غصه نخور مهندس

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به همه دوستانی که قبول شدن تبریک میگم منم تهران_شمال قبول شدم. :)

metalika777_h_g

عضو جدید

نه بابا دومرحله تکمیل ظرفیت هست از طرفیم خب جالا شما فردایه نگاه به شهرای تازه بکنین
بچه های دیگه پس کوشن همه اینجا بودنا یهویی محو شدن
شما ارومیه هستین؟
منم مهابادم ؛ ارومیه رو هم قبول نشدم :(:(:(

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
لا
مبارکه عارفه جان حالاا انقدراهم که میگین ازاد بد نیستا بعدشم به نظر من رشته ما بستگی داره به سطح خود ادم مهم نیست کجابخونی مهم اینه چقد کاربلدی ولی خب بازم خوشحالم شما سراسری میری:D

نه من که عزیزم نگفتم آزاد بده....گفتم راحتتر قبول میشیم...میدونی از کجا فهمیدم درصدهامو مقایسه کردم تنها زبان اونم چند درصد ناچیز بالاتر زده بودم....بقیه همه افتضاح اما بالخره بازم قبول شدم

TARANE-ARCH

عضو جدید
شما ارومیه هستین؟
منم مهابادم ؛ ارومیه رو هم قبول نشدم :(:(:(
رتبتون چند شده؟ ترازتون چقد شده ؟ خب بابا میشین دیگه انگاری کنکور دانشگاه اکسفورد بوده یا دیگه نمیشه توهیچ کنکوری شرکت کرد خب حالا شما این تکمیل ظرفیتو شرکت کنین بعدشم این انتخاب شهر فردارو ازدست ندید به خصوص اگه میتونین شهر دیگه برید که چه بهتر انتخاباتون بیشتر میشه

TARANE-ARCH

عضو جدید
نه من که عزیزم نگفتم آزاد بده....گفتم راحتتر قبول میشیم...میدونی از کجا فهمیدم درصدهامو مقایسه کردم تنها زبان اونم چند درصد ناچیز بالاتر زده بودم....بقیه همه افتضاح اما بالخره بازم قبول شدم
اره میدونم منم سراسری شرکت کردم با این رتیه ها و درصدا خیلی بد میشه تو سراسری دقیقا موافقم

metalika777_h_g

عضو جدید

رتبتون چند شده؟ ترازتون چقد شده ؟ خب بابا میشین دیگه انگاری کنکور دانشگاه اکسفورد بوده یا دیگه نمیشه توهیچ کنکوری شرکت کرد خب حالا شما این تکمیل ظرفیتو شرکت کنین بعدشم این انتخاب شهر فردارو ازدست ندید به خصوص اگه میتونین شهر دیگه برید که چه بهتر انتخاباتون بیشتر میشه
4780 نمرم خیلی کم شده؛ آخرین نفر قبولی 5000 خیلی فاصله دارم

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم از تبریز قبول شدم و اسکیس رو 50 زدم و و رتبه مو 40 زده و آخرین فرد رو 400.نمره کلم 6500 و نمره کله فرد آخر هم 5700.
من که سراسری ثبت نام کردم. این مکان هم تو تکمیل ظرفیت به صاحب واقعیش برسه.

memar_w

عضو جدید
من قبول نشدم اما از کارنامه سر در نمیارم؟
ترازو کجا نوشتن من نمی بینم آخه
بدجور کلافم

sam architect

عضو جدید
دوستان کی علوم تحقیقات همدان قبول شده؟
بچه ها شهریه علوم تحقیقات با خود ازاد مگه فرق داره ، کدوم بیشتره؟

curly_architect

کاربر فعال
به همه ی دوستانی که قبول شدم تبریک می گم. برای کسایی هم که قبول نشدن امیدوارم که توی تکمیل ظرفیت قبول بشن.
منم انتخاب اولم آزاد کرج قبول شدم. تراز
6328

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا