نتایج کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد93+تکمیل ظرفیت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Svevs

عضو جدید
خاهشن کسایی ک رفتن ثبت نام کردن دیگه برای چی بازم میخان تکمیل ظرفیت اسم بنویسن.منظوز فقط شما نیستید کلن کسایی ک این کارو میخانن بکنن.اینو درنظرداشته باشیذ بااین کارتون ممکنه جای ی نفر دیگه رو باانتخاب تون بگیرید و اصلن هم ب اون انتخاب نرید.پس خاهشن تکمیل ظرفیت هارو ب شوخی بازی نگیرید بذارید برای کسایی ک واقعا قبول نشدن.وقتی تامرحله ثبت نام رفتید بادوباره انتخاب کردن چی میشه!؟؟؟؟

دوست عزیز شوخی بازی ای در کار نیست کاری به بقیه دوستان ندارم اما خودم جایی که دوست داشتم قبول نشدم از رو اجبار تهران ثبت نام کردم, خودم شمال هستم و شاغل بخاطر همین باید 2-3 روز مغازم رو ببندم و اصلا برام از لحاظ هزینه و وقت صرف نمیکنه به حدی که حاضرم از 2.200 شهریه علی الحسابی که واریز کردم بگذرم و همین شمال قبول شم.
با این حال خودم هنوز تصمیمی نگرفتم شاید شرکت نکردم اما به فرض اینکه شخصی تو تکمیل مهر جای دیگه ای قبول شه و از قبلی انصراف بده خب طبیعی هست جاش رو ترم بهمن میدن به شخص دیگه ای که جایگزین میشه .
قطعا سایر دوستانی که تا به حال قبول نشدن با توجه به دو بار تکمیل ظرفیت تو ترم مهر و بهمن قبول میشن انشالله ;)

metalika777_h_g

عضو جدید
سلام یه سوال ؛ این تکمیل ظرفیت مهر که قراره اعلام بشه؛ اگه قبول بشه کسی کی میرن سر کلاس؟؟؟

مهديه مقدم

عضو جدید
سلام یه سوال ؛ این تکمیل ظرفیت مهر که قراره اعلام بشه؛ اگه قبول بشه کسی کی میرن سر کلاس؟؟؟

مطمئن نیستم اما فک کنم همون مهر برن سر کلاس دیگه چون برا بهمن که تکمیل ظرفیت میشه ترم بهمن میرن سر کلاسا...

metalika777_h_g

عضو جدید
Re: نتایج کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد93+تکمیل ظرفیت

مطمئن نیستم اما فک کنم همون مهر برن سر کلاس دیگه چون برا بهمن که تکمیل ظرفیت میشه ترم بهمن میرن سر کلاسا...
اخه کلاس ها که شروع شده بعدشم تا اعلام بشه و ثبت نام کنن و جواب بیاد نصف ترم تموم شده ....

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز شوخی بازی ای در کار نیست کاری به بقیه دوستان ندارم اما خودم جایی که دوست داشتم قبول نشدم از رو اجبار تهران ثبت نام کردم, خودم شمال هستم و شاغل بخاطر همین باید 2-3 روز مغازم رو ببندم و اصلا برام از لحاظ هزینه و وقت صرف نمیکنه به حدی که حاضرم از 2.200 شهریه علی الحسابی که واریز کردم بگذرم و همین شمال قبول شم.
با این حال خودم هنوز تصمیمی نگرفتم شاید شرکت نکردم اما به فرض اینکه شخصی تو تکمیل مهر جای دیگه ای قبول شه و از قبلی انصراف بده خب طبیعی هست جاش رو ترم بهمن میدن به شخص دیگه ای که جایگزین میشه .
قطعا سایر دوستانی که تا به حال قبول نشدن با توجه به دو بار تکمیل ظرفیت تو ترم مهر و بهمن قبول میشن انشالله ;)

دمت گرم خو چرا تهران زدی؟از همون اول شمالو میزدی.:eek:

مهديه مقدم

عضو جدید
این دانشگاه آزاد هم تعادل نداره
یه بار میگه تکمیل ظرفیت نداریم
چند روز بعد خبر تکمیل ظرفیتش میاد
جالبه:D
پس چی که تعادل نداره،خدا به ما ها صبر بده که قراره 2 سال تحملش کنیم دانشگاهاشو اونجام سیستمش دقیقا مثل آزمونشونه دقیق،با برنامه،با اطلاع رسانی سر وقت...!

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
این دانشگاه آزاد هم تعادل نداره
یه بار میگه تکمیل ظرفیت نداریم
چند روز بعد خبر تکمیل ظرفیتش میاد
جالبه:D

نه عزیزم چرا تعادل نداشته باشه،
شما فکر اقتصادی نداری، خب اگ همون اول میگفتن که دیگه هیچی کی انتخاب مجددو ثبت نام نمیکرد هم 25 تومن اون از دستشون میرفت خیلیاهم تو این انتخاب قبول شدنو ثبت نام کردن، اونوقت همه ی اینارو از دست میداد اگ همون اول اعلام میکرد.

hraha97

عضو جدید
خاهشن کسایی ک رفتن ثبت نام کردن دیگه برای چی بازم میخان تکمیل ظرفیت اسم بنویسن.منظوز فقط شما نیستید کلن کسایی ک این کارو میخانن بکنن.اینو درنظرداشته باشیذ بااین کارتون ممکنه جای ی نفر دیگه رو باانتخاب تون بگیرید و اصلن هم ب اون انتخاب نرید.پس خاهشن تکمیل ظرفیت هارو ب شوخی بازی نگیرید بذارید برای کسایی ک واقعا قبول نشدن.وقتی تامرحله ثبت نام رفتید بادوباره انتخاب کردن چی میشه!؟؟؟؟
خوب خیلی ها دوست دارند توی رشته بهتر توی دانشگاه بهتری که می خوان ادامه تحصیل بدن حالا یکی یه رشته پایین قبول شده می خواد شانس خودشو توی تکمیل ظرفیت امتحان کنه ! پس اونم حق داره .

b_arch_5

کاربر بیش فعال
نه عزیزم چرا تعادل نداشته باشه،
شما فکر اقتصادی نداری، خب اگ همون اول میگفتن که دیگه هیچی کی انتخاب مجددو ثبت نام نمیکرد هم 25 تومن اون از دستشون میرفت خیلیاهم تو این انتخاب قبول شدنو ثبت نام کردن، اونوقت همه ی اینارو از دست میداد اگ همون اول اعلام میکرد.

بلی بلی کاملا موافقم :D
فکر همه جارو کرده این دانشگاه آزاد...:w17:

b_arch_5

کاربر بیش فعال
خوب خیلی ها دوست دارند توی رشته بهتر توی دانشگاه بهتری که می خوان ادامه تحصیل بدن حالا یکی یه رشته پایین قبول شده می خواد شانس خودشو توی تکمیل ظرفیت امتحان کنه ! پس اونم حق داره .

فکر نکنم شهرهای تراز بالا توی تکمیل ظرفیت باشه
بستگی داره به حال دانشگاه آزاد که چه شهرهایی بخواد بیاره
چون 25 درصد افزایش پذیرش امسال نیاز به دانشگاههای جدید داره

darkwater

عضو جدید
بچه ها راسته که میگن بعد تکمیل ظرفیت ارشد بعضی ها دانشگاها طرح 1 رو معادل نمی زنن و قبول نمی کنن؟؟؟ یعنی 4 واحد پررر:surprised:

holooooooo

کاربر ممتاز
من فک کنم خبر شایعه بوده.... و گرنه روابط عمومی مرکز ارمون میگفت دیگه...

من خودم تو قسمت پرسشو پاسخه روابط عمومی پرسیدم، تو جوابش گفت تا آخر هفته میاد، خود سایت ک شایعه نمیکنه

metalika777_h_g

عضو جدید
Re: نتایج کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد93+تکمیل ظرفیت

من خودم تو قسمت پرسشو پاسخه روابط عمومی پرسیدم، تو جوابش گفت تا آخر هفته میاد، خود سایت ک شایعه نمیکنه
واقعا؟؟ اخه من هرچی می پرسم یه متن رو واسم کپی پیست میکنن :(

holooooooo

کاربر ممتاز
واقعا؟؟ اخه من هرچی می پرسم یه متن رو واسم کپی پیست میکنن :(
سوال: ایا ازمون کارشناسی ارشد برای ماه مهر تکمیل ظرفیت دارد؟

پاسخ: تکمیل ظرفیت جدید در طی هفته جاری اطلاع رسانی می گردد. برای پیگیری، اخبار سایت روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش را مرور نمایید. / در موعد مقرر ضوابط و شرایط ان و همچنین نوع رشته محل ها اطلاع رسانی می گردد.

holooooooo

کاربر ممتاز

پاسخ: تکمیل ظرفیت جدید در طی هفته جاری اطلاع رسانی می گردد. برای پیگیری، اخبار سایت روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش را مرور نمایید. / در موعد مقرر ضوابط و شرایط ان و همچنین نوع رشته محل ها اطلاع رسانی می گردد.

فقط به من گفته بود هفته ی جاری...فک کنم به یکی از بچه ها گفته بود اخر هفته...الان ک هم هفته جاری تموم شد هم اخرش

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز

فعلن برادکترا ثیت نام پژوهش محور زدن شاید بعداین بیاد
ماجرای طرح1چی بود ک بچه هااا گفتن ؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا