نتایج کارشناسی ارشد 90 اعلام شد رتبه و درصد های خود را اینجا اعلام نمایید

hadiceram

عضو جدید
یاشاسن !!!

یاشاسن !!!

salam bacheha
be nazaretoon beyne seramice tabrizo shenasayie sahand kodoomo bezanam?
har 2sho miaram
inam begam sakene tabriizam
harki har nazari daare bege
man lisansam metallurgy estekhrajie
واست فارسی مینویسم تا اگه ترک نبودیی متوجه بشی !!
من خودم سرامیک خوندم و سرامیکم میزنم. ولی شما...
بین سهند و خود تبریز شاید نیم ساعت فاصله باشه.پس از این لحاظ زیاد فرق نمیکنه.اگه قصد ادامه تحصیل تو مقطع دکتری رو نداری بهتره سهند بزنی چون شرایط کار واسه شناسایی بهتره هر چند که طرفای تبریز هم واسه سرامیک کار زیاده.ولی اگه میخوای دکتری هم بگیری سرامیک بهتره.
موفق باشی

shervin_msi

عضو جدید
دوستان من بررسی کردم و احتمال میدم امسال تا حدود 1000 قبولی وجود دارد چون حدود 1040 نفر میخواد و حدود 30-40 نفر سال 3 هستن که انتخاب رشته نمیکنن.پس میشه احتمال داد تا حدود 1000 قبول بشن البته فقط مواد و نه نانو.به نظر من امسال با 900 میشه شبانه کرمان یا تحصیلات تکمیلی کرمان و یا یزد رو آورد.روزانه زاهدان یا شبانشم احتمالش هست.نظر شما چیه دوستان.
لطفا نظر بدید

fotros.10

عضو جدید
دوستان من بررسی کردم و احتمال میدم امسال تا حدود 1000 قبولی وجود دارد چون حدود 1040 نفر میخواد و حدود 30-40 نفر سال 3 هستن که انتخاب رشته نمیکنن.پس میشه احتمال داد تا حدود 1000 قبول بشن البته فقط مواد و نه نانو.به نظر من امسال با 900 میشه شبانه کرمان یا تحصیلات تکمیلی کرمان و یا یزد رو آورد.روزانه زاهدان یا شبانشم احتمالش هست.نظر شما چیه دوستان.
لطفا نظر بدید
به چه قیمتی میخواهید ارشد بخونید مگه مدرک زاهدان و ... چقدر ارزش داره تازه اگر تهران باشی باید قید کار رو بزنی چون با وجود اینهمه دانشگاه قوی که هر سال اینهمه فارغ التحصیل دارن و موقعیتهای شغلی نه چندان عالی متالورژی چی کار می خوای بکنی به رتبه های بالای 800 اگر امکانش هست دوباره کنکور بدن.

ghazal jooni

عضو جدید
با سلام.
من کارشناسی تو علم و صنعت سرامیک خوندم اگه برم شناسایی مالک کسی میدونه چه درسهایی به عنوان پیش باید بخونم؟

فکر نمیکنم پیش نیازها بین دانشگاه ها زیاد متفاوت باشه.شما تو یونی خودتون از دکتر رستگاری بپرسی بهتون کامل جواب میده.فردا هم که ایشون تو یونی حضور دارند.
تا اونجایی که میدونم،درس های مکانیکی 2 -عملیات حرارتی -انجماد رو پیش نیاز میخوری.(اگه فیزیکی 2 رو هم پاس نکرده باشی،بعضی از یونی ها پیش میدن بهتون)

hamedsaba

عضو جدید
سلام دوستان با 1400 اصلا امیدی به قبول شدن هست ؟ هر کجا می خواهد باشه .........

leyla 90

عضو جدید
فکر نمیکنم پیش نیازها بین دانشگاه ها زیاد متفاوت باشه.شما تو یونی خودتون از دکتر رستگاری بپرسی بهتون کامل جواب میده.فردا هم که ایشون تو یونی حضور دارند.
تا اونجایی که میدونم،درس های مکانیکی 2 -عملیات حرارتی -انجماد رو پیش نیاز میخوری.(اگه فیزیکی 2 رو هم پاس نکرده باشی،بعضی از یونی ها پیش میدن بهتون)
من چند سالی میشه فارغ التحصیل شدم وبه ایشون دسترسی ندارم. اگه براتون ممکنه شما بپرسید ممنون میشم.

leyla 90

عضو جدید
سلام
بچه‌ها اگر کسی‌ دانشگاه مالک اشتر تهران برای مصاحبه دعوت بشه و طبیعتاً مصاحبه اوایل مهر هست، اونوقت اون رشته دیگری که بعدش میتونسته بیاره تکلیفش چیه؟ یعنی‌ مثلا کسی‌ سمنان هم میاره اما چون میخواد تهران بمونه میزنه مالک، بعد مصاحبه قبول نمی‌شه. بعد تکلیف چیه؟
نبووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووود؟

wondershokooh

عضو جدید
سلام بچه ها! به نظرتون با 618 ميشه جايي قبول شد؟ يعني ممكن كه خوردگي صنعتي سهند رو بيارم يا شناسايي تبريز ؟

رتبه 618 و معدل 14.10

لطفا راهنمايي كنيد خواهش ميكنم

wondershokooh

عضو جدید
كمك خواهشن

كمك خواهشن

سلام بچه ها به نظرتون با 618 ميشه جايي قبول شد

ميشه خوردگي سهند يا شناسايي تبريز رو آورد؟

معدلم 14.30

خواهش ميكنم راهنماييم كنيد

magnet

عضو جدید
سلام به همگی.
پارسال بچه های تالار بیشتر کمک می کردن ولی امسال ...

سلام بچه ها به نظرتون با 618 ميشه جايي قبول شد

ميشه خوردگي سهند يا شناسايي تبريز رو آورد؟

معدلم 14.30

خواهش ميكنم راهنماييم كنيد

سلام .
مهندس یه بار بنویسی می بینیم دیگه.

پارسال شناسایی تبریز تا 570رفت.
خوردگی سهند من تا 480 خبر دارم.
با 618 شما ، به نظرم شناسایی تبریز رو شاید بیاری ، خوردگی سهند رو بعیده.

سلام دوستان با 1400 اصلا امیدی به قبول شدن هست ؟ هر کجا می خواهد باشه .........

فکر نکنم !

لطفا نظر بدید

شاید.
فقط ببین ارزششو داره؟

واست فارسی مینویسم تا اگه ترک نبودیی متوجه بشی !!
من خودم سرامیک خوندم و سرامیکم میزنم. ولی شما...
بین سهند و خود تبریز شاید نیم ساعت فاصله باشه.پس از این لحاظ زیاد فرق نمیکنه.اگه قصد ادامه تحصیل تو مقطع دکتری رو نداری بهتره سهند بزنی چون شرایط کار واسه شناسایی بهتره هر چند که طرفای تبریز هم واسه سرامیک کار زیاده.ولی اگه میخوای دکتری هم بگیری سرامیک بهتره.
موفق باشی

بین سهند و تبریز خیلی فرق هست.
من دوتا از دوستام پارسال از جوش سهند انصراف دادن اومدن تکمیل ظرفیت الکتروسرامیک زدن.
چون نتونستن یمونن.
دانشگاه تبریز وسط شهره سهند وسط بیابون.
از لحاظ علمی شناسایی سهند بهتر از سرامیک تبریزه.

کسی در مورد رتبه های دانشگاه شهید چمران اهواز چیزی میدونه؟
شناسایی و جوش؟
البته شناسایی سال اولشه!

پارسال جوش 380 رو من سراغ دارم.

سلام
بچه‌ها اگر کسی‌ دانشگاه مالک اشتر تهران برای مصاحبه دعوت بشه و طبیعتاً مصاحبه اوایل مهر هست، اونوقت اون رشته دیگری که بعدش میتونسته بیاره تکلیفش چیه؟ یعنی‌ مثلا کسی‌ سمنان هم میاره اما چون میخواد تهران بمونه میزنه مالک، بعد مصاحبه قبول نمی‌شه. بعد تکلیف چیه؟

اگه ظرفیت خالی باشه میتونه بره. درغیر اینصورت نه.

با سلام.
من کارشناسی تو علم و صنعت سرامیک خوندم اگه برم شناسایی مالک کسی میدونه چه درسهایی به عنوان پیش باید بخونم؟

مالک پارسال بهمن که واسه مواد مرکب پیش نزد. فکر کنم نمی زنه. (مطمئن نیستم)

salam bacheha
be nazaretoon beyne seramice tabrizo shenasayie sahand kodoomo bezanam?
har 2sho miaram
inam begam sakene tabriizam
harki har nazari daare bege
man lisansam metallurgy estekhrajie

فارسی .

لیسانس متال ، شانس قبولی در دکترای سرامیک رو حتی با داشتن فوق سرامیک کم داره.
در ثانی برات سخته. یه سر بزن به تبریز. از متال هایی که اومدن سرامیک نظر بپرس.
همون سهند بهتره به نظرم.

سلام

رتبه ی 500 روزانه کجاها قبول میشه سرامیک و شناسایی ؟

500 خیلی جا.
سرامیک تبریز - شهرکرد و .....
شناسایی کرمانشاه - همدان - اهواز (جدیداً اضافه شده) و مالک و ...
اونور کشور رو نمی دونم.

آخرین ویرایش:

fotros.10

عضو جدید
بچه ها بیشتر از اینکه بخواهید پیشگویی بشه که امسال کجا قبول میشید
اطلاعات گرایشها و شهرها رو بگیرید و بر اساس علایقتون 100 تاانتخاب رو بچینید بیاد پایین
و الا اینکه با این رتبه فلان جا قبول میشم یا نه ؟ فکر نکنم سوال به درد بخوری نباشه تازه با این وضعیت افزایش ظرفیتها خیلی هم نمیشه قطعی در مورد قبولی ها حرف زد

آخرین ویرایش:

leyla 90

عضو جدید
fبا سلام خدمت همه دوستان.
میخوام مختصر اطلاعاتی در مورد دانشگاه رازی کرمانشاه و دانشگاه ملایر خدمتتون بدم.
اول اینکه دانشگاه رازی در مقطع کارشناسی رشته مواد نداره و اساتیدی که اونجا دارن ارشد مواد درس میدن از اساتید گروه مکانیک هستن در ثانی امکانات آزمایشگاهی بسیار پایینی داره. از لحاظ امکانات خوابگاهی هم خیلی بده و از همه بدتر برخورد کارکنان دانشگاه با دانشجو هستش.
در مورد دانشگاه ملایر هم که فقط باید بگم که فاجعست که این دانشگاه با همچین سطح علمی داره ارشد میگیره. کافیه به سایت دانشگاه یه سری بزنید و از اساتیدش با خبر بشید.

fardin65

عضو جدید
سلام .
رفیقم درصداش این بود :
زبان 1
ریاضی 11
فیزیکی 51
ترمو 61
مکانیکی 81
رتبه 374
به نظر شما کدام دانشگاه و چه گرایشی بره بهتره ؟
راستی لیسانس فیزیک هسته ای داره .

EHSAN.E

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
به نظر شما با 880 کجا میارم؟
ممنون
جواب:

بچه ها بیشتر از اینکه بخواهید پیشگویی بشه که امسال کجا قبول میشید
اطلاعات گرایشها و شهرها رو بگیرید و بر اساس علایقتون 100 تاانتخاب رو بچینید بیاد پایین
و الا اینکه با این رتبه فلان جا قبول میشم یا نه ؟ فکر نکنم سوال به درد بخوری نباشه تازه با این وضعیت افزایش ظرفیتها خیلی هم نمیشه قطعی در مورد قبولی ها حرف زد
ممنون
;)
اگه در مورد رشته یا دانشگاه مورد نظرتون سوال دارید بپرسید
در ضمن در این تاپیک در مورد بیشتر سوالات مشابه (هم رتبه و هم دانشگاه) بحث شده است
لطفا قبل از سوال پرسیدن تاپیک را از اول مرور کنید.
با تشکر

alitehrani66

عضو جدید
سلام خدمت دوستان
بنده چند سوال در مورد گرایش ارشد مهندسی پزشکی دارم و تا دوشنبه باید انتخاب رشته کنم.لطفا راهنمای بفرمایید.
من کارشناسیمو رشته متالوژی خوندم وحالا برای انتخاب رشته سال 90 به دلیل علاقه ای که از بچگی به پزشکی داشتم میخام گرایش مهندسی پزشکیو انتخاب کنم.(رتبه ارشد 255)

1)گرایش بافت بهتره با بیو؟
2)کدوم دانشگاه برا بیو و بافت بهتره؟
3)برا Apply گرفتن راحته؟
4)اگه بخوای بعد از ارشد خوندن ایران بمونی و کار کنی امکانش هست؟(به این رشته بها میدن)؟

با تشکر لطفا زودتر راهنماییم کنید.http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/images/smilies/icon_smile.gif

behzadsaberi

عضو جدید
سلام خدمت دوستان
بنده چند سوال در مورد گرایش ارشد مهندسی پزشکی دارم و تا دوشنبه باید انتخاب رشته کنم.لطفا راهنمای بفرمایید.
من کارشناسیمو رشته متالوژی خوندم وحالا برای انتخاب رشته سال 90 به دلیل علاقه ای که از بچگی به پزشکی داشتم میخام گرایش مهندسی پزشکیو انتخاب کنم.(رتبه ارشد 255)

3)برا Apply گرفتن راحته؟
4)اگه بخوای بعد از ارشد خوندن ایران بمونی و کار کنی امکانش هست؟(به این رشته بها میدن)؟

با تشکر لطفا زودتر راهنماییم کنید.http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/images/smilies/icon_smile.gif

من هم سوالی مشابه دارم ولی در مورد نانو من نانو 52 ومتالورژی415 رتبه هامه از یکی دو تا از استادامون که پرسیدم گفتن اول نانو رو بزن چون سرمایگزاری زیادی داره توش میشه حالا منم مثل چی تو گل موندم که چیکار کنم چه رشته هایی رو اول بزنم وقط زیادی هم نمونده اگه چند نفر از خانومها و آقایان محترم منو راهنمایی کنن ایشالا یک در دنیا صد در آخرت خیرشو ببینن.................................

magnet

عضو جدید
رتبه 800 برای مالک تهران شانسی داره؟

بله. چرا که نه

سلام خدمت دوستان

3)برا Apply گرفتن راحته؟

1. بستگی به نظرت داره و اطلاعاتت . درهرصورت اگه سرامیک بودی ، می گفتم بیو .
2.تو ایران بیومواد ضعیفه کلاً. (یعنی فرق نمی کنه !!!) البته نظرات به شدت متفاوته!
3.برا گرفتن اپلای مهم این نیست کدوم راحته ، مهم اینه که شما تو کدوم مبحث واردین. یعنی به صرف اینکه اسمش چیه نزن ، حتماً دنبال این باش که سرفصلاش مورد علاقه ات باشه.
4. بستگی به نوع کاری داره که مد نظرته. (درهرصورت الان هیچ رشته ای از 2سال بعدش خبر نداره). اینم به خودت برمی گرده. مطمئناً اگه بخوای هیئت علمی شی رشته های کمیاب بهتره.

در نهایت خودت بشین فکر کن ....

من هم سوالی مشابه دارم ولی در مورد نانو من نانو 52 ومتالورژی415 رتبه هامه از یکی دو تا از استادامون که پرسیدم گفتن اول نانو رو بزن چون سرمایگزاری زیادی داره توش میشه حالا منم مثل چی تو گل موندم که چیکار کنم چه رشته هایی رو اول بزنم وقط زیادی هم نمونده اگه چند نفر از خانومها و آقایان محترم منو راهنمایی کنن ایشالا یک در دنیا صد در آخرت خیرشو ببینن.................................

منظورت رتبه موادت 415 دیگه؟! :surprised:
مث نفر بعدی !!!
علاقه ات رو بنویس با شهر و گرایش.
پشت سرهم بزن.
ضمناً نانو درسته سرمایه گذاریش خوبه ، ولی همه هر رشته ای میخونن به نانو ربط میدن !!!
اینو ببین :

اینش ایراده. دست زیاده .
ولی بجاش رشته ی جالبیه . منم می خواستم که نیاوردم متأسفانه.

سلام .
رتبه 374
به نظر شما کدام دانشگاه و چه گرایشی بره بهتره ؟
راستی لیسانس فیزیک هسته ای داره .

از اون سوالای بی معنی !!!
بشینه به روش قلم چی !!! انتخاب کنه دیگه.
یعنی 3تاچارت ، گرایشی که علاقه داره ، شهری که می خواد ، رشته شهری که میگن و براش مبهمه (یعنی نظری نداره درموردش) ، بنویسه ، بعدش درهمش کنه.
همین.

:gol::gol::gol:

alitehrani66

عضو جدید
سلام دوستان
کسی میدونه مهندسی پزشکی امیر کبیر روزانه و شبانه تاچه رتبه ای میشه قبول شد?:)

aliappusa

عضو جدید
بچه‌ها کسی‌ از فرق‌های آموزش محور با پژوهش محور اطلاع داره؟ منظور غیر از اینه که طبیعتاً پروژه نداره. اما آیا میتون در مقطع دکترا ادامه تحصیل بده؟

kambadena

کاربر بیش فعال
بچه‌ها کسی‌ از فرق‌های آموزش محور با پژوهش محور اطلاع داره؟ منظور غیر از اینه که طبیعتاً پروژه نداره. اما آیا میتون در مقطع دکترا ادامه تحصیل بده؟

دقیقا نمیدونم اینا که میگم درسته یا نه
اما
آموزش محور دکترا نداره پایان نامه هم نداره دیگه یعنی تموم حد نهایی فوق لیسانس
واسه افراد سن بالا خصوصا معلمین عزیز بسیار عالیه

magnet

عضو جدید

سلام به همگی.

امروز رتبه 2 رو هم شناختیم .
آقای هادی ز (سهند تبریز) . (از دوستان سابق در دانشگاه تبریز ). اسموشونم آوردم ، چون یکی از دوستان گفته بود رتبه2 از سهند نیس و ...
تبریک میگم بهشون.
ریاضی میگن 90زده !!!! :surprised:

دقیقا نمیدونم اینا که میگم درسته یا نه
اما
آموزش محور دکترا نداره پایان نامه هم نداره دیگه یعنی تموم حد نهایی فوق لیسانس
واسه افراد سن بالا خصوصا معلمین عزیز بسیار عالیه

نه متأسفانه. دقیقاً اینجوری نیس.

دانشجوی پژوهش محور باید واحد پایان نامه رو اخذ کنه و پایان نامه شو بصورت یک کار پژوهشی تحت راهنمایی یک استاد ارائه کنه ، اما دانشجوی آموزش محور فقط ملزم به گذراندن دروس هست و نیاز به اخذ واحد پایان نامه نداره و تنها با نظر گروه آموزشی درس سمینار را به جای پایان نامه اخذ می کنه.

"' منعی در خصوص پذیرش دانشجویان آموزش محور وجود ندارد ولی چون دکتری در حال حاضر از دو مرحله تشکیل شده و بعد از قبولی در مرحله آزمون جامع باید در مصاحبه دانشگاه شرکت کرد و چون اساتید مصاحبه گیرنده به موضوع پایان نامه مصاحبه شونده اهمیت زیادی میدهند و معمولا سوالاتی را از آن از داوطلب می پرسند شانس قبولی در دکتری کمی کمتر است ولی غیر ممکن نیست و برای مثال اگر دانشجویی در آزمون جامع رتبه خوبی را احراز کند یا در مصاحبه توانمندی خوبی را نشان دهد صد در صد این توانمندی جایگزین پایان نامه خواهد شد. "

فقط دانش آموختگان مجازی آموزش محور نمی تونن دکتری بدن + لینک

سلام دوستان
کسی میدونه مهندسی پزشکی امیر کبیر روزانه و شبانه تاچه رتبه ای میشه قبول شد?:)

نه دقیقاً !

سلام بچه ها
من 247 مواد و 5 نانو شدم لطفا منو راهنمایی کنید کجا را بزنم ضرر نکنم ممنون

سوالای بی معنی متأسفانه.
علایق در گرایش ، شهر ، آینده شغلی و .... اینا رو بنویس کنار هم .
هرچی شد همونه.

:gol::gol::gol::gol::gol:

آخرین ویرایش:

abandoned

عضو جدید
سلام به همه ى دوستاي خوبم
مدرك مالك اشتر اون بر أب اعتبار داره؟