نتایج مصاحبه فنی و تخصصی شرکت انتقال گاز

sajjad_fx

عضو جدید
سلام
خواهشمندم با توجه به اینکه مصاحبه ی فنی تخصصی آزمون استخدامی سال 91 شرگت گاز از تاریخ 92/2/22 شروع شده،دوستانی که رفتن مصاحبه،لطف کنن بیان اینجا بگن چیا پرسیدن ازشون؟ جو مصاحبه چطوری بود؟ یکم توضیح بدن در موردش
سپاسگذار میشم اگر اطلاع رسانی کنید.
مرسی

sepehr.h

عضو جدید
سلام
خواهشمندم با توجه به اینکه مصاحبه ی فنی تخصصی آزمون استخدامی سال 91 شرگت گاز از تاریخ 92/2/22 شروع شده،دوستانی که رفتن مصاحبه،لطف کنن بیان اینجا بگن چیا پرسیدن ازشون؟ جو مصاحبه چطوری بود؟ یکم توضیح بدن در موردش
سپاسگذار میشم اگر اطلاع رسانی کنید.
مرسی
سلام،شما تاريخ مصاحبتون كي هست؟از كدوم شركت قبول شدين؟

mds_eng

کاربر فعال
سلام دوستان
من منطقه 10 استخدام شدم. آموزشیمون از 1 اردیبهشت به مدت 1 هفته شروع شد و بعد از اون یک هفته بهمون استراحت دادن و بعدش کار شروع شد. حقوقمون هم گفتن کامل می دن یعنی علی الحساب نیست. و قراره بعدا بریم آموزشی که میگن یه دوره ای قراره از 1 تیر برگزار بشه که احتمالا ما هم جز اونها باشیم.
یه توضیحی درمورد نوبت کار بدم که ممکنه بدردتون بخوره. خیلی مهمه که دقیقا عنوان پستتون چی باشه. "سرپرست نوبتکاران بهره برداری" سیستم 4 روزه رو داره اما "نوبتکار ارشد اتاق کنترل" که کار دیسپچینگ رو می کنه به صورت اقماریه (به صورت اقماریه ولی اقماری نیست یعنی بلیط هواپیما و ... نداره) 14-14 هست. این قانون بسته به محلی که میفرستنتون و نظر رییس اونجا ممکنه فرق کنه.

در مورد یارد ها (مراکز بهره برداری) سیستم اینجوریه:
کار یارد ها روزانه هست (به صورت روزکار) ولی بعضی مواقع میشه که چند شبانه روز پشت سر هم باید سر کار باشی و شب ها به عنوان اضافه کاری و ماموریت ثبت میشه. ساعت کاری از 7 تا 16 هستش و پنچشنبه و جمعه تعطیله ولی ممکنه پنچشنبه و جمعه هم عملیات پیش بیاد و برید اضافه کاری یا ماموریت (اگر فاصله محل کار بیش از 50 کیلوکتر باشه ماموریت حساب میشه). اگه نوبت کار باشید ساعت کاری از 7 تا 19 هست که اگه شب بمونید اضافه کاری حساب میشه و پنج شنبه و جمعه هم باید برید سر کار یا آماده به کار باشید. در عوض روز های رست دارید.
از همه بد تر جالت روزکاره که مرخصی گرفتنش مصیبتیه.

آخرین ویرایش:

mds_eng

کاربر فعال
یه توضیحی درمورد کار یارد بدم:
کلا کار توی یارد مربوط به نگهداری و تعمیرات خطوط لوله و شیرهای خودکار توی مسیر لوله میشه. یا بعضی مواقع که انشعابی از خطوط برای مراکز صنعتی گرفته میشه از یارد می خوان که وارد عمل بشه و عملیات رو انجام بده. کارش اکثرا گزارش نویسی و مراقبت از خطوط و شیرهاست و هر چند وقت یکبار پیش میاد که عملیاتی انجام بشه و چند شبانه روز درگیر باشن. در بقیه موارد شاید در طول روز یک ساعت هم کار مفید انجام نشه. حتی در مواقعی که کار خیلی فنی باشه و عملیات حجم زیادی داشته باشه از طرف پیمانکارها و ستادهای استانی انجام می شه و یارد تامین تجهیزات و نظارت رو داره

damoon.hd

عضو جدید
سلام. از دوستان کسی هست که از طرف طب صنعتی خواسته باشن بره برای آزمون روان شناختی؟ مثلا گفته باشن آزمون روان شناختیت مشکل داشته!!! اگه کسی اطلاعاتی داره لطفا راهنمایی کنه

king5000

عضو جدید
سلام. از دوستان کسی هست که از طرف طب صنعتی خواسته باشن بره برای آزمون روان شناختی؟ مثلا گفته باشن آزمون روان شناختیت مشکل داشته!!! اگه کسی اطلاعاتی داره لطفا راهنمایی کنه
شما مگه همون روز ظب صنعتی آزمون روانشناختی انجام ندادید؟ من همون روزی که مراحل طب انجام میشد آزمون روانشناختی هم انجام دادم.

amin392

عضو جدید
یه توضیحی درمورد کار یارد بدم:
کلا کار توی یارد مربوط به نگهداری و تعمیرات خطوط لوله و شیرهای خودکار توی مسیر لوله میشه. یا بعضی مواقع که انشعابی از خطوط برای مراکز صنعتی گرفته میشه از یارد می خوان که وارد عمل بشه و عملیات رو انجام بده. کارش اکثرا گزارش نویسی و مراقبت از خطوط و شیرهاست و هر چند وقت یکبار پیش میاد که عملیاتی انجام بشه و چند شبانه روز درگیر باشن. در بقیه موارد شاید در طول روز یک ساعت هم کار مفید انجام نشه. حتی در مواقعی که کار خیلی فنی باشه و عملیات حجم زیادی داشته باشه از طرف پیمانکارها و ستادهای استانی انجام می شه و یارد تامین تجهیزات و نظارت رو داره

سلام بر همگی دوستان
با توجه به اینکه یک ماهه سرکارین به شما توی این چند روزه باید یه پرداختی(حقوق) داشته باشن اگه میشه مقدار اون رو به همراه ضرایبی که بهش تعلق میگیره بفرمایید ممنون میشم

amin392

عضو جدید

سلام .من خودم روز 14 اردیبهشت که رفتم طب صنعتی همون روز بهم برگه مشاوره با پزشک متخصص(به خاطر نوار قلب) داد که رفتم دکتر و جوابش رو بردم بهشون دادم و تا امروز هم از طرف طب صنعتی باهام تماسی نگرفتن.
شما چه تاریخی برای طب صنعتی رفته بودین ؟

damoon.hd

عضو جدید
شما مگه همون روز ظب صنعتی آزمون روانشناختی انجام ندادید؟ من همون روزی که مراحل طب انجام میشد آزمون روانشناختی هم انجام دادم.

چرا آزمون روانشناختی رو همون روز طب صنعتی دادم. ولی الان بعده تقریبا 25 روز تماس گرفتن گفتن که یه مشکلی توی آزمون روانشناختیتون بوده! پرسیدم چیزی نگفت. فقط گفت باید برید پیشه مشاوره!!!:eek:

damoon.hd

عضو جدید
سلام .من خودم روز 14 اردیبهشت که رفتم طب صنعتی همون روز بهم برگه مشاوره با پزشک متخصص(به خاطر نوار قلب) داد که رفتم دکتر و جوابش رو بردم بهشون دادم و تا امروز هم از طرف طب صنعتی باهام تماسی نگرفتن.
شما چه تاریخی برای طب صنعتی رفته بودین ؟

من 11 اردیبهشت رفتم اگه اشتباه نکنم

askari30

عضو جدید

آره به منم زنگ زدن گفتن تسته روانشناختیت باید دوباره تکرار بشه:eek:
عجیب اینه که به نوار قلبه همه ایراد میگیرن!
اینا همش فرمالیتس زیاد جدی نگیرید فقط میخوان کندی کارا توجیه کنند

damoon.hd

عضو جدید
آره به منم زنگ زدن گفتن تسته روانشناختیت باید دوباره تکرار بشه:eek:
عجیب اینه که به نوار قلبه همه ایراد میگیرن!
اینا همش فرمالیتس زیاد جدی نگیرید فقط میخوان کندی کارا توجیه کنند

دوست عزیز شما کدوم منطقه هستید؟

Yadavaran

عضو جدید
آقاجان الان ازپتروشیمی کارون زنگ زدند می گند گرایشتون چی بود آقاجان فکر کنم قبول شدم خوووووووووووووووووو

damoon.hd

عضو جدید
آقاجان الان ازپتروشیمی کارون زنگ زدند می گند گرایشتون چی بود آقاجان فکر کنم قبول شدم خوووووووووووووووووو

پتروشیمی کارون که خصوصیه!!! مگه آزمون داشته؟! محصولاتش هم از خانواده ایزوسیانات هستش. محیطش خیلی سمی و آلودست.

amin392

عضو جدید
سلام بر همگی دوستان
دوستانی که رفتن سر کار با توجه به اینکه توی این چند روزه باید یه پرداختی به شما داشته باشن(حقوق) اگه میشه مقدار اون رو به همراه ضرایبی که بهش تعلق میگیره بفرمایید ممنون میشم

آخرین ویرایش:

Yadavaran

عضو جدید
آقاجان از پتروشیمی کارون به من زنگ زدند گفتند گرایشت چیه درضمن گفتند امروز نتایج می زنند ولی خبری نشد کسی می دونه چرا

askari30

عضو جدید
سلام. مهندش شما رفتید؟ به من که زنگ زدن کنسل کردن برا یه روز دیگه!!!! یه دوره دیگه آموزش از تیر شروع میشه. با اینوضعیت بعید میدونم به این دوره آموزش هم برسیم!

اگه منظورت طب صنعتی نه هنوز فرصت نکردم برم
یعنی زنگ زدن گفتن فعلاً نیا؟

signout

عضو جدید
هیچ که نم خواد هیچی بگه
بچه های منطقه دو در چه حالید؟
هیچ کورسو امیدی پیدا نشد؟

pasha_m

عضو جدید
سلام
امروز هفدهم خرداد ماه نود و دو : یعنی دو سال و 16 روز از تاریخی که آزمون دادیم میگذره یعنی واقعا هنوز وقتش نشده بریم سرکار؟

alirezayy

عضو جدید
سلام خدمت مهندسین عزیز
تو این مدت من به یه نتیجه رسیدم، اونم این هست که انتظار توجه و رسیدگی از مسئولین بالا دست توقع زیادیه!
چرا؟ چون بچه های خودمون که درد آشنا هستندو همین مراحل مارو طی کردنند حتی به خودشون زحمت نمیدن بیان اینجا یه خبری بدن یا یه حاله بچه هارو بپرسند به محض اینکه که کارشون درست شد دیگه همه چی یادشون رفت این مسئولینم که ما داریم از فضا که نیومدن، همین مردمند پس این تو ذات ایرانی جماعته. خیلی دور نیست که ماهم بعد یه مدت همین جوری بشیم....
گفتا ز که نالیم ؟ که از ماست که بر ماست
البته امید وارم که من قضاوت عجولانه کرده باشم و همکارامون حتما شرایطشون جور نبوده نه این که مارو یادشون رفته باشه

meaf

عضو جدید
من 26 اردیبهشت مصاحبه دام مهندسی مکانیک ÷ارس جنوبی رو انتخاب کرده بودم ÷رسیدم کی جوابا رو اعلام میکنین گفتن به احتمال زیاد تا 25

من 26 اردیبهشت مصاحبه دام مهندسی مکانیک ÷ارس جنوبی رو انتخاب کرده بودم ÷رسیدم کی جوابا رو اعلام میکنین گفتن به احتمال زیاد تا 25

اگه خبری کسب کردی بما هم لطف کن بگو

من 26 اردیبهشت مصاحبه دادم مهندسی مکانیک دارم پارس جنوبی رو انتخاب کرده بودم پرسیدم کی جوابا رو اعلام میکنین گفتن به احتمال زیاد تا 25 خرداد عجله نکنید دوستان اونا هم حق دارن فقط تا 13 خرداد مصاحبه بوده ایشالا همه قبول بشید

amin-tech

عضو جدید
من 26 اردیبهشت مصاحبه دادم مهندسی مکانیک دارم پارس جنوبی رو انتخاب کرده بودم پرسیدم کی جوابا رو اعلام میکنین گفتن به احتمال زیاد تا 25 خرداد عجله نکنید دوستان اونا هم حق دارن فقط تا 13 خرداد مصاحبه بوده ایشالا همه قبول بشید

دوست عزیز! ماهارو که می بینی سال 90 آزمون دادیم و سال 91 به مصاحبه رفتیم و الان که سال 92 هستش هنوز خبری نیست...
نگران نباش! کاسه صبر شما هم لبریز میشه... هنوز اول راهی.

بالا