نتایج مصاحبه فنی و تخصصی شرکت انتقال گاز

alirezayy

عضو جدید
سلام خدمت مهندسین عزیز
بچه های منطقه دو که جواب طبشون آمده و پروندهاشون تکمیل شده من امروز تماس گرفتم گفتن نامه 18 تا از بچه هارو فرستادیم تهران واسه شماره پرسنلی. بعدم با تامین نیرو تهران تماس گرفتم گفتن
نامتون آمده منتهی چون کارشناسا درگیر بچه های جدید استخدام گاز هستن سرشون شلوغه .گفت حداقل ده تا پانزده روز دیگه تماس بگیرم ببینم جواب نامه چی شده و تو چه مرحله ای

signout

عضو جدید
سلام خدمت مهندسین عزیز
بچه های منطقه دو که جواب طبشون آمده و پروندهاشون تکمیل شده من امروز تماس گرفتم گفتن نامه 18 تا از بچه هارو فرستادیم تهران واسه شماره پرسنلی. بعدم با تامین نیرو تهران تماس گرفتم گفتن
نامتون آمده منتهی چون کارشناسا درگیر بچه های جدید استخدام گاز هستن سرشون شلوغه .گفت حداقل ده تا پانزده روز دیگه تماس بگیرم ببینم جواب نامه چی شده و تو چه مرحله ای

مهندس از پیگیریت ممنونم

damoon.hd

عضو جدید
سلام خدمت مهندسین عزیز

البته باید بگم به احتمال خیلی زیاد این بچه هایی رو که گفتید پرونده هاشون تکمیل شده الان نمیرن برا دوره،چون کلا 2 دروه آموزش بیشتر ندارن. یکیش که الان در حال انجام و دوره بعدی هم اوایل تیر ماه شروع میشه. یه سری از بچه ها من جمله خوده من تازه 2 هفته پیش رفتیم برای تکمیل پرونده گزینشی و هنوز طب صنعتی نرفتیم. احتمالا ما که رفتیم طب و جوابش که اومد همه رو با هم میفرستن برای دوره که اوایل تیر ماه شروع میشه

king5000

عضو جدید
آموزشی کارکنان جدیدالاستخدام با حضور 74 نفر از پرسنل مناطق ده گانه عملیات انتقال گاز از تاریخ 19/12/91در مرکز آموزش پل کله ( اصفهان ) آغاز گردید.
آغاز دوره آموزشی بدو استخدام کارکنان شرکت انتقال گاز دوره های آموزشی فوق شامل :
کنفرانس اطلاعی به مدت 32 ساعت
HSE به مدت 98 ساعت
اداری ، مدیریتی به مدت 256 ساعت
و آموزش فنی عمومی به مدت 204 ساعت می باشد که پس از تعطیلات نوروز از تاریخ 17/1/92 دوره آموزشی اداری و مدیریتی را آغاز خواهند نمود.

askari30

عضو جدید
ممنون از دوستانی که اطلاعاتشون را در اختیار دیگران قرار میدهند

damoon.hd

عضو جدید
من یه حدود 3 هفته پیش رفتم مصاحبه گزینشی. یه سری دیگه از دوستان هم رفتن! کسی خبری نداره از جواب این گزینش؟؟!! قرار بوده جوابشو بدن به منطقه 2 که بعدش بریم طب صنعتی

pasha_m

عضو جدید
سلام
اینجا چه قدر خلوت شده؟
دوستان هستند یا همه رفتند آموزشی؟
کسی خبر جدیدی نداره؟

amin392

عضو جدید
سلام .منم هستم.ما هم همچنان منتظریم
زیاد عجله نکنید بگذارین اینا کاراشون رو سر حوصله انجام بدن (که البته چه بخواین چه نخواین همین کارم دارن میکنن) که وقتی گفتن بیاین دیگه مطمئن باشیم دیگه هیج مشکلی نداریم (چه ازلحاظ گزینشی وچه از لحاظ طب صنعتی) . جون اگه قبل از انجام این مراحل بگن بیایین و بعد از دو ماه گفتن مشکل دارید اون موقع است که دیگه ....دیگه
راستی بالاخره اینجا حقوقش چقدر شد کسی اطلاع نداره ؟ اگه 800-900 باشه که من خودم به شخصه همین الان دارم حدود یه تومن در خونمون میگیرم .این ضرایب رو کسی اطلاع نداره که چقدره؟

askari30

عضو جدید
زیاد عجله نکنید بگذارین اینا کاراشون رو سر حوصله انجام بدن (که البته چه بخواین چه نخواین همین کارم دارن میکنن) که وقتی گفتن بیاین دیگه مطمئن باشیم دیگه هیج مشکلی نداریم (چه ازلحاظ گزینشی وچه از لحاظ طب صنعتی) . جون اگه قبل از انجام این مراحل بگن بیایین و بعد از دو ماه گفتن مشکل دارید اون موقع است که دیگه ....دیگه
راستی بالاخره اینجا حقوقش چقدر شد کسی اطلاع نداره ؟ اگه 800-900 باشه که من خودم به شخصه همین الان دارم حدود یه تومن در خونمون میگیرم .این ضرایب رو کسی اطلاع نداره که چقدره؟

به به
جسارتاً دم خونتون کسی را نمیخوان مکانیک خونده باشه!!!!:)
بابا شما که مشکلی ندارید انصراف بدین، ملت همه بیکارن آ :eek:

NOBOADY

عضو جدید

با درود!
به اطلاع دوستان برسونم که من از اول اردی بهشت مشغول به کار شدم، روال هم به این ترتیب هست که به محض تکمیل پرونده برای آموزش اعزام می شید.اگر هم برا آموزش اعزام نشید یه دوره کوتاه و فشرده برگزار می شه و بعد از اون تو واحد ها مشغول به کار می شید و بعد از فراهم شدن شرایط آموزش، قطعا و بدون شک به مراکز آموزش اعزام می شید.نگران نباشید و می تونید از طریق مناطق مربوط پیگیری کنید.
در خصوص حقوق و مزایا هم باید متذکر بشم که خود ماهم بعد از چند روز به نتیجه نرسیدیم و دایما داریم حدس و گمان می زنیم ولی از من به شما نصیحت، در ورود به وزارت نفت دو تا هدف داشته باشید:1- تا اونجایی که در خودتون ظرفیت صعود می بینید برا پیشرفتتون برنامه ریزی کنید(دست از مطالعه ، تلاش و صبربر ندارید) 2-برا اومدن مصمم باشید و کمتر به فکر صرفه دریافتی باشید، اعتقادم به این هست وقتی شرایط برا پیشرفت وجود داره دورنما رو ملاک قدم برداشتن می دونم و نه شرایط کنونی.
ضمنا در شرایط کنونی وضعیت کارکنان وزارت نفت اعم کم سابقه ها و با سابقه ها خوب و مطلوبه.
موفق باشید... .

amin392

عضو جدید
با درود!
به اطلاع دوستان برسونم که من از اول اردی بهشت مشغول به کار شدم، روال هم به این ترتیب هست که به محض تکمیل پرونده برای آموزش اعزام می شید.اگر هم برا آموزش اعزام نشید یه دوره کوتاه و فشرده برگزار می شه و بعد از اون تو واحد ها مشغول به کار می شید و بعد از فراهم شدن شرایط آموزش، قطعا و بدون شک به مراکز آموزش اعزام می شید.نگران نباشید و می تونید از طریق مناطق مربوط پیگیری کنید.
در خصوص حقوق و مزایا هم باید متذکر بشم که خود ماهم بعد از چند روز به نتیجه نرسیدیم و دایما داریم حدس و گمان می زنیم ولی از من به شما نصیحت، در ورود به وزارت نفت دو تا هدف داشته باشید:1- تا اونجایی که در خودتون ظرفیت صعود می بینید برا پیشرفتتون برنامه ریزی کنید(دست از مطالعه ، تلاش و صبربر ندارید) 2-برا اومدن مصمم باشید و کمتر به فکر صرفه دریافتی باشید، اعتقادم به این هست وقتی شرایط برا پیشرفت وجود داره دورنما رو ملاک قدم برداشتن می دونم و نه شرایط کنونی.
ضمنا در شرایط کنونی وضعیت کارکنان وزارت نفت اعم کم سابقه ها و با سابقه ها خوب و مطلوبه.
موفق باشید... .

به به
جسارتاً دم خونتون کسی را نمیخوان مکانیک خونده باشه!!!!:)
بابا شما که مشکلی ندارید انصراف بدین، ملت همه بیکارن آ :eek:

سلام .منم به همین اینده مطمئن گازدارم فکر میکنم که هنوز دنبالشم (البته به شرط اینکه رسمی بشیم چون تا یه سال که کار اموزیم و حدود 500 بیشتر نمیگیریم) .شما همون جایی رو که انتخاب کرده بودین مشغولین یا فعلا گفتن بیا اینجا تا محل انتخابیت اماده (ساخته)بشه؟ .اگه اطلا عات بیشتری هم داشتین ما رو هم بی اطلاع نگذارین .بیمه تون نفته یا تامین اجتمایی؟ برنامشون چیه؟ ما رو برای قرارداد پیمانی گرفتن که بعد رسمی بشیم یا قراردادی میشیم(چون همین الان نیروهایی دارن(از اقواممون) که ده ساله قرار دادین )
به اون دوست دیگه مون هم بگم که
منم تازه رفتم( 4ماهه) تا قبل از اینجا هم بیکار نبودم ولی یه جا بودم که از صد تا بیکاری بدتر بود (از لحاظ مالی) اینجا هم تا سه ماه اداره کار بود و از ابتدای امسال بدون اضافه کار شده 820 . بیمه تامین اجتمایی+بیمه تکمیلی -قرار داد هم خیلی که کارت خوب باشه یکساله میبندن (ولی نه ازاین مدلا که اگه هم ازت خوششون نیاد اخراجت کنن میگن باهات قرارداد سه ماهه یا شش ماهه میبندن .امنیت شغلیش خوبه البته ایجور میگن راست و دروغش با اون که گفته من خودم الان سه ماهه بستم ) کارکنانش میگن جای بهتری پیدا کردین برین اینجا خوب نیست اما من هنوز بدیشو نفهمیدم . هر ماه هم معمولا به عناوین مختلف یه صد تا دویست تومنی میدن همچنین تا سال دیگه هم کارانه نداری ولی بعدش کارانه هم میدن .از کسایی که اومدن اونجا کسایی هم بودن که رسمی فلات قاره و فولاد مبارکه رو ول کردن(الان پشیمونن یا نه رو نمیدونم)با این شرایط(هم خوب وهم بدش رو گفتم) . اگه دوست داری و واقعا میخوای گاز نری محل زندگی فعلیت رو بگو تا اسمش رو برات بفرستم چون خرداد دوباره استخدام داره.

آخرین ویرایش:

NOBOADY

عضو جدید
سلام .منم به همین اینده مطمئن گازدارم فکر میکنم که هنوز دنبالشم (البته به شرط اینکه رسمی بشیم چون تا یه سال که کار اموزیم و حدود 500 بیشتر نمیگیریم) .شما همون جایی رو که انتخاب کرده بودین مشغولین یا فعلا گفتن بیا اینجا تا محل انتخابیت اماده (ساخته)بشه؟ .اگه اطلا عات بیشتری هم داشتین ما رو هم بی اطلاع نگذارین .بیمه تون نفته یا تامین اجتمایی؟ برنامشون چیه؟ ما رو برای قرارداد پیمانی گرفتن که بعد رسمی بشیم یا قراردادی میشیم(چون همین الان نیروهایی دارن(از اقواممون) که ده ساله قرار دادین )
به اون دوست دیگه مون هم بگم که
منم تازه رفتم( 4ماهه) تا قبل از اینجا هم بیکار نبودم ولی یه جا بودم که از صد تا بیکاری بدتر بود (از لحاظ مالی) اینجا هم تا سه ماه اداره کار بود و از ابتدای امسال بدون اضافه کار شده 820 . بیمه تامین اجتمایی+بیمه تکمیلی -قرار داد هم خیلی که کارت خوب باشه یکساله میبندن (ولی نه ازاین مدلا که اگه هم ازت خوششون نیاد اخراجت کنن میگن باهات قرارداد سه ماهه یا شش ماهه میبندن .امنیت شغلیش خوبه البته ایجور میگن راست و دروغش با اون که گفته من خودم الان سه ماهه بستم ) کارکنانش میگن جای بهتری پیدا کردین برین اینجا خوب نیست اما من هنوز بدیشو نفهمیدم . هر ماه هم معمولا به عناوین مختلف یه صد تا دویست تومنی میدن همچنین تا سال دیگه هم کارانه نداری ولی بعدش کارانه هم میدن .از کسایی که اومدن اونجا کسایی هم بودن که رسمی فلات قاره و فولاد مبارکه رو ول کردن(الان پشیمونن یا نه رو نمیدونم)با این شرایط(هم خوب وهم بدش رو گفتم) . اگه دوست داری و واقعا میخوای گاز نری محل زندگی فعلیت رو بگو تا اسمش رو برات بفرستم چون خرداد دوباره استخدام داره.
گاهی اظهارنظرها به شکلی هست که من رو مجبور میکنه دست به کیبورد ببرم.دست کم قوانین استخدامی وزارت نفت رو بخونید بعد اظهار نظر ومتعاقب اون تصمیم گیری کنید.
طبق قوانین وزارت نفت کسانی که از طریق آزمون وارد سیستم می شوند برای مقاطع کارشناسی تا دوسال و کارشناسی ارشد تا یک سال اول به صورت پیمانی هستند و کوچکترین تفاوتی در پرداخت با رسمی ها وجود ندارد و تمام مزایا بر اساس رتبه و پایه مشمول خواهد شد.(طبق جدول مصوب)
بعد از طی شدن دوره، به صورت رسمی پس از مراحل قانونی به خدمت و فعالیت خود ادامه خواهید داد.

pasha_m

عضو جدید
سلام
از مهندسان برق کسی خبر جدیدی ندارد؟
مشخص نیست آموزشی مهندسان برق کی شروع می شود؟

signout

عضو جدید
سلام خدمت مهندسین عزیز

مهندس جان تقریبا ده دوازده روز از کامنتت می گذره. آیا پیگیری دیگری کردی؟
ممنون از ادامه پیگیریهات

alirezayy

عضو جدید
مهندس جان تقریبا ده دوازده روز از کامنتت می گذره. آیا پیگیری دیگری کردی؟
ممنون از ادامه پیگیریهات

با سلام خدمت مهندسین عزیز
بله من دوباره تماس گرفتم کفت نامتون هنوز تو کارتابل فرد قبلیه و هنوز به کارشناس مربوطش ارجاع نداده این سری گفت 20 روز دیگه تماس بگیرید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
گفت حدود 300 تا نامه هست که هنوز جواب ندادن و کارشناسا درگیر بچه های جدید الاستخدامند و به قول خودش کارا لاک پشتی پیش میره ( مگه قبلا طوره دیگه ای پیش می رفته؟؟)
دوست خودم امسال گاز قبول شده آخر همین هفته قرار بره تهران برای مصاحبه. اینجور که معلومه چاره ای نیست حالا حالا ها باید صبر کنیم.:w34:
اگر خبر جدیدی شد حتما بتون اطلاع می دم (البته این نامه ای که گفتم واسه شماره پرسنلی بچه های منطقه دو می باشد)

damoon.hd

عضو جدید
سلام
دوست عزیز شما با منطقه راجع به این موضوع تماس گرفتید؟

سلام،راستش من همراه یه عده دیگه تقریبا 1 ماه پیش رفتیم برای تکمیل پرونده گزینشی. با تهران تماس گرفتم گفتن جواب گزینش رو 2/2 فرستادیم به منطقه. یعنی همون منطقع2. بعد با منطقه 2 تماس گرفتم گفتن که هنوز به دست ما نرسیده یه 10 روز طول میکشه تا به دست ما برسه!!!!! این عین حرفایی بود که بهم زدن! دیگه هم تماس نگرفتم هنوز

amin-tech

عضو جدید
سلام
من برج 3 پارسال رفتم مصاحبه علمی، برج 7 پارسال عقیدتی و برج 9 طب صنعتی، کارام که تموم شد گفتن 1 هفته دیگه باید بری آموزشی.... از دوستان کسی هست که بدونه این یک هفته چه جوری حساب میشه که بعد از گذشت 5 ماه هنوز من و خیلیا که مثل من هستن نرفتیم سر کار... !!!!!!!!
جالبه که بدونین وقتی زنگ می زنم بهشون این جمله ی کلیشه ای رو اعصاب رو تکرار می کنن: "هنوز معلوم نیست" !
نتیجه گیری بحث:
دیدم خیلی از دوستان از اینکه باهاشون تماس نگرفتن نالان هستن گفتم بذار بدونن که ما بدبختا ازونا خیلی بیشتر الاف بودیم و هنوزم هیچ خبری نیست.

تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد, وجود نازکت آزرده گزند مباد .
یا حق.

آخرین ویرایش:

askari30

عضو جدید
دوستان کسی اطلاع نداره "نوبت کار ارشد بهره برداری" لزوماً به صورت شیفتی مشغول به کار میشه یا ممکنه که روزکار هم باشه؟

askari30

عضو جدید
سلام
من برج 3 پارسال رفتم مصاحبه علمی، برج 7 پارسال عقیدتی و برج 9 طب صنعتی، کارام که تموم شد گفتن 1 هفته دیگه باید بری آموزشی.... از دوستان کسی هست که بدونه این یک هفته چه جوری حساب میشه که بعد از گذشت 5 ماه هنوز من و خیلیا که مثل من هستن نرفتیم سر کار... !!!!!!!!
جالبه که بدونین وقتی زنگ می زنم بهشون این جمله ی کلیشه ای رو اعصاب رو تکرار می کنن: "هنوز معلوم نیست" !
نتیجه گیری بحث:
دیدم خیلی از دوستان از اینکه باهاشون تماس نگرفتن نالان هستن گفتم بذار بدونن که ما بدبختا ازونا خیلی بیشتر الاف بودیم و هنوزم هیچ خبری نیست.

تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد, وجود نازکت آزرده گزند مباد .
یا حق.

ایول اقلاً میگفتن یکی دوماه
دیگه یه هفته خیلی نامردیه!!!
به من که چند ماهی هست دارن میگن دو ماه دیگه:razz:

signout

عضو جدید
دوستان کسی اطلاع نداره "نوبت کار ارشد بهره برداری" لزوماً به صورت شیفتی مشغول به کار میشه یا ممکنه که روزکار هم باشه؟
مهندس جان نوبتکار یعنی شیفتی.
شما می شی مسئول شیفت بهره برداری ایستگاه

amin392

عضو جدید
سلام.به همه دوستان
امروز با من برای طب صنعتی و تکمیل پرونده تماس گرفتن

delpier0

کاربر بیش فعال
سلام دوستان - کسی میدونه در مصاحبه علمی از رشته مهندسی شیمی چه سوالاتی میپرسن و تقریبا به چه نحوی هست ؟ ممنون

signout

عضو جدید
ممنون
فقط اطلاع دارین شیفتها چطوره ؟ چون منطقه 2 میگه باید مشغول به کار شوید بعد معلوم میشه شیفتها چطوره

شیفتهای ایستگاه اغلب 4 روز صبح - 4 روز شب - 4 روز استراحته و اگرم نیرو به قدر کافی باشه 2-2-4 هست که هر شیفتی 12 ساعته

delpier0

کاربر بیش فعال
بچه ها کسی کتابی سراغ نداره که توش تمام تعریفیها و دستگاه های مربوط به رشته مهندسی شیمی و پالایشگاه رو توضیح داده باشه . مثلا پمپ و کمپرسور و فشار بخار و اینجور چیزا که واسه مصاحبه بخونم . مرسی

alirezayy

عضو جدید
بچه ها کسی کتابی سراغ نداره که توش تمام تعریفیها و دستگاه های مربوط به رشته مهندسی شیمی و پالایشگاه رو توضیح داده باشه . مثلا پمپ و کمپرسور و فشار بخار و اینجور چیزا که واسه مصاحبه بخونم . مرسی
سلام
مهندس جان بیشتر بچه های اینجا رشته های برق و مکانیک هستند توی مصاحبه ما از فرایند گاز یا چیزای مربوط به آن سوال نکردن بیشتر از پایان نامه و دروس تخصصی که تو دانشگاه خوندیم سوال پرسیدن همچنین اگر تو جایی سابقه کار دارید از کارها وفعالیت هایی که اونجا انجام میدین نیز به طور کامل سوال می پرسند.

بالا