نتایج مصاحبه فنی و تخصصی شرکت انتقال گاز

m.keyhanzade

عضو جدید
من از نیروی انسانی شیراز پرسیدم گفتش که پایه حقوق با لیسانس 400 تومنه و بسته به منطقه ای که توش کار میکنین ضریب 2 تا 4 میگیره مثلا منطقه 5 ضریبش 2 و عسلویه ضریبش 4
اگر شیفت هم باشه که حق شیفتش جداست
علاوه بر این ها الان بچه های گاز یه کارت اعتباری دارند به اسم گازکارت.........که سال 91 ماهی 200 تومن شارج می شه و باش کالا می خرند.....تمام بچه های رسمی هم 32 میلیون وام مسکن 18 ساله دارند........
اینا رو ول کنید.....کی کارمون شروع می شه؟من بعد عید باید زندگی مشترکم رو شروع کنم ولی نمی دونم کجا باید خونه بگیرم؟:redface:اگه گاز ok نشه باید تو همین تهران خونه بگیرم اگر بشه باید تو پرند خونه بگیرم......با محل کارم هم تا آخر سال دوباره قرارداد بستم.......کاش از گزینش به حراست شرکتمون زنگ نمی زدند نامردا:mad:.......آبرومون رفت..........(اینم یه درد دل کوچیک از یکی از همدرد های شما دوستان;)

alirezayy

عضو جدید
سلام دوست عزیز
دو تا سئوال :
اول اینکه این اعدادی که شما ذکر کردید بر چه مبنایی است ؟
دوم اینکه از کجا باید فهمید که با سهمیه ممتازی قبول شده ایم؟

سلام
همه سوالات در مورد حقوق مزایا رو میتونید تو سایت زیر بدست بیارید
موفق باشید
http://tadvin.nioc.ir/Tadvin/TadvinChapterTree.aspx

mds_eng

کاربر فعال
فکر نکنم 800 تومن بدن آخه الان بقیه اداراتم دارن بالای یک تومن میدن مگه شرکت گاز از قوانین حقوق و مزایای شرکت نفت تبعیت نمیکنه؟؟؟ اینو تو تاپیکای قبلی پیدا کردم
(پایه حقوقه 438تومن) فوق العاده ويژه (138 ) كارگاهي (46) ف.ق جذب (95) ممتازي(346) حق مسكن (100) اياب ذهاب (45) كسورات 150) با اين حساب تقريبا 1100000 دريافتي دارند
گه حدود 400 تومان هم اضافه کاری بگیریم حدودا 1.5 میشه
اگه کسی اطلاعات بیشتری راجع به حقوق داره در اختیار بچه ها قرار بده
با تشکر

یه نکته ی مهم اینه که اونجا رو با پارس جنوبی یکی در نظر نگیرید. این دو تا کلی با هم فرق دارند.
نوع کار پالایشگاهی نیست و زیاد هم تخصصی نیست
این مقدار حقوق رو آقای شمس به من گفت و غیر از اون من خودم شماره آقای شمس رو چند تا بالا و پایین کردم و به کارمند هاای دیگشون هم زنگ زدم. البته یه جو بدی نسبت به غیر بومی ها اونجا هست که یه جورایی می خوان نیروهای جدید غیر بومی رو بترسونن که از کار انصراف بدن

شرایط ممتازی رو قبلا توی سایت mop زده بودند. برای همه ی دانشگا هها معدل بالای 17 به جز 9 تا دانشگاه اول کشور که معدل بالای 16 باشند. بعضی از شرایط دیگه هم هستند مثل المپیادی باشی و ...

mds_eng

کاربر فعال
سلام دوست عزیز
دو تا سئوال :

- مشخصات دانش آموختگان ممتاز الف – دانش آموختگان مقاطع تحصیلی کارشناسی ­ارشد و بالاتر دانشگاه ­های دولتی و آزاد اسلامی متقاضی استخدام ، در یکی از رشته ­های تحصیلی مورد نیاز صنعت نفت که توسط معاونت توسعه منابع انسانی و مدیریت اعلام می­شود ، چنانچه در تاریخ ثبت نام برای استخدام ، از تاریخ فارغ‌ التحصیلی آنها بیش از سه سال نگذشته باشد، با دارا بودن یکی از شرایط ذیل این جزء یا جزء (ب)، ممتاز شناخته شده و بدون شرکت در آزمون کتبی وارد بقیه مراحل استخدام می­شوند:
(1) - دانش‌آموختگان مقطع کارشناسی ارشد دوره های روزانه و شبانه دانشگاه ‌های دولتی ( به غیر از دانشگاه‌ های پیام نور، غیرانتفاعی و جامع علمی – کاربردی ) و همچنین دانشگاه­ های معتبر گروه یک خارج از کشور ( که مدارک تحصیلی آنها مورد تأیید وزارت علوم ، تحقیقات و فنآوری باشد)، با معدل کل حداقل 17 برای رشته­­های فنی و حداقل 18 برای سـایر رشته­ ها و برای دانش آموختگان مقطع کارشناسی­ارشد دانشگاه آزاد اسلامی با معدل کل حداقل 5/17 برای رشته­ های فنی و 5/18 برای سایر رشته­ ها.
تبصره – برای دانش ­آموختگان مشمول این فرع دارای گواهی از اداره ثبت شرکت­ها و مالکیت­های صنعتی در زمینه اختراعات مرتبط با صنعت نفت ، شرط معدل ذکر شده برای دانشگاه ­های دولتی با یک نمره کمتر و برای دانشـگاه آزاد اسلامی با نیم نمره کمتر لحاظ
می­شود.
(2)- دانش ­آموختگان مقطع کارشناسی ­ارشد دوره ­های روزانه و شبانه دانشگاه ­های دولتی: «تهران ، صنعتی شریف، امیرکبیر، شهید بهشتی، صنعتی اصفهان، شیراز، تربیت مدرس ، خواجه نصیرالدین­‌طوسی، تبریز، علم­ وصنعت ایران، صنعت­نفت، فردوسی­مشهد، علامه طباطبائی و امام صادق (ع) »در کلیه رشته­ های مورد نیاز ، حائز رتبه فارغ ­التحصیلی اول تا سوم دانشگاه مربوط و یا با معدل کل حداقل 16 برای رشته­های فنی و حداقل 17 برای سایر رشته­ها.
تبصره – دانشگاه­های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی: « تهران، شهید بهشتی ، مشهد، شیراز و تبریز » همطراز دانشگاه ­های مندرج در این فرع قرار داشته و شرایط فرع مذکور نیز به دانش­آموختگان این دانشگاه­ها تسری دارد.
(3)- دانـش ­آمـوختگان مقـطع کارشـناسـی ارشـد دانـشگاه آزاد اسـلامی واحـدهـای :
« علوم و تحقیقات تهران ، تهران شمال ، تهران جنوب ، تهران مرکز، تهران پزشکی، مشهد، تبریز، کرج ، اراک ، نجف آباد ، خوراسگان و شوشتر » در کلیه رشـته ­های مورد نیاز ، حائـز رتبه اول تـا سـوم دانشـگاه مربـوط و یا با مـعـدل کل حـداقل 17 برای رشته­ های فنـی و18 بـرای سـایر رشته­ها .
تبصره - برای پـذیرش رتبه‌ های فارغ ­التحـصیلی منـدرج در فروع (2) و (3) در مقطع کارشناسی ‌ارشد ، بایستی به ازاء هر رتبه به ترتیب حداقـل چهار نفر دانش‌آموخته وجود داشته باشد.
(4)- دانشجـویان نمونـه کشوری فارغ ­التحـصیل مقاطع تحـصیلی کارشـناسی ­ارشد و بالاتر دانشگاه ­های دولتی با اخذ تأییدیه از دانشگاه مربوط.
(5)- دانش‌آموختگان با حداقل مدرک تحصیلی « کارشناسی » و واجد معدل کل فارغ التحصیلی حداقل 16 در رشته‌های مورد نیاز صنعت نفت که از سوی بنیاد ملی نخبگان کشور شرایط استعدادهای برتر و یا نخبگی آن بنیاد (موضوع مصوبه جلسه 589 مورخ 14/6/1385 شورای عالی انقلاب فرهنگی) را احراز می‌نمایند، مشروط بر آنکه موضوعیت شرط احراز نخبگی یا استعداد برتر آنها و رشته تحصیلی با نیازهای صنعت نفت، مرتبط باشد.
تبصره 1– رعایت شرط معدل کل حداقل 16 در مقطع کارشـناسی ‌ارشد برای مشمولین فروع { 2 ،3 و 4} علاوه بر سایر شروط تعیین شده (حسب مورد ) الزامی می‌ باشد.
تبصره 2- بر اساس سطح ‌بندی انجام شده در مورد دانشگاه‌ های خارج از کشور به دو گروه یک (دانشگاه ‌های ممتاز) و گروه دو (خوب) توسط وزارت علوم ، تحقیقات و فنآوری ، حداقل معدل ممتازی برای دانش ‌آموختگان مقطع کارشناسی ­ارشد دانشگاه ‌های گروه یک در رشته‌ های فنی 17 و برای سایر رشته ­ها 18 تعیین می‌شود . دانش‌آموختگان دانشگاه‌های گروه دو (خوب) خارج از کشور، در شمول شرایط جذب ممتازان مندرج در بند (1) قسمت {6-01-2} نمی‌باشند.
تبصره 3- برای دانش ­آمـوختگان دانشـگاه­ های خارج از کشـور دارای معدل عددی فارغ­ التحصیلی ، بر مبنای معدل دانشـگاه­ های داخل کشور همطراز می ­شود و در سایر موارد ، فرد دانش ­آمـوختـه بـایـستی از بـالاترین مقـیاس یا درجـه ارزیـابی فـارغ ­التحصـیلی دانشـگاه ذی­ربط برخوردار باشد.
ب - دانش­‌ آموختگان مقـطع دکـتری دوره روزانه و شبانه دانشگاه ­های دولتی ، آزاد اسلامی و دانشـگاه­ های معتبر گروه یک خارج از کـشور ( که مدارک تحصـیلی آنها مورد تأیید وزارت علوم، تحـقیقات و فنـآوری باشد ) در رشته‌ های مورد نیاز که در تاریخ ثـبت نام برای استخدام ، از تاریخ فارغ ‌التحصیلی آنها بیش از سه سال نگذشته باشد و پروژه تحقیقاتی ( تز ) خود را با درجه عالی تمام کرده باشند.
در مورد دانشگاه­ های خارج از کـشور ، فرد دانش­ آموخته بایستی از بالاترین مقـیاس یا درجه ارزیابی فارغ ­التحصیلی دانشگاه ذی­ربط برخوردار باشد.
تبصره- مدت خدمت دوره ضرورت داوطلبانی که خدمت وظیفه عمومی را ( بدون خرید
یا معافیت ) بعد از اخذ مدرک تحصیلی ممتازی ملاک عمل استخدام ، انجام داده ­اند ، به حداکثر مدت زمان سه سال مندرج در این جزء و جزء (الف) اضافه می ­شود.
ج- شرایط و مشخصات دانش ‌آموختگان ممتاز دانشگاه‌ ها مندرج در بند (1) قسمت {6-01-2} صرفاً افرادی را که از تاریخ 24/12/1389 در رشته ‌های مورد نیاز صنعت نفت
به استخدام در می ‌آیند ، را شامل می ‌شود و به کارمندانی که قبل از تاریخ فوق، استخدام شده‌ اند و یا در حین خدمت ، رأساً مدرک تحصیلی بالاتر اخذ نموده/ می ­نمایند، تسری ندارد.
د- داوطلبان استخدام دارای مدرک تحصیلی « کارشناسی » غیر واجد شرایط فرع (5) جزء (الف) ، مـشروط بر اینکه در آزمون ­های استخدامی شرکت نمایند و در ردیف قبول ­شدگان نهایی قرار گیرند، با احراز یکی از شرایط ذیل و با رعایت شروط مندرج در اجزاء (الف) و (ج) از امتیازات ویژه ممتازان برخوردار می­شوند:
- حائز حداقل معدل فارغ­التحصیلی مندرج در فرع (1) جزء (الف) و یا تبصره ذیل آن از دوره روزانه و شبانه دانشگاه­های دولتی و گروه یک خارج از کشور یا آزاد اسلامی.
- واجد رتبه فارغ­التحصیلی اول تا پنجم (به ازاء هر رتبه شش دانش­آموخته) از دوره روزانه و شبانه دانشگاه­های نامبرده در فرع (2) جزء (الف) و تبصره ذیل آن و همچنین فرع (3) جزء (الف) ، توأم با کسب حداقل معدل فارغ­التحصیلی 16.
- واجد حداقل معدل فارغ­التحصیلی ذکر شده از دوره­های روزانه و شبانه دانشگاه­ های دولتی نامبرده در فرع (2) جزء (الف) یا واحد های دانشگاه­ آزاد اسلامی ذکر شده در فرع (3) جزء (الف).

alirezayy

عضو جدید
سلام دوست عزیز
دو تا سئوال :

جدول حقوق پايه بدو استخدام و دوره كارآموزي كارمندان صنعت نفت
تاريخ اجرا از 01/01/1391

حقوق
مدرك تحصيلي
بدو استخدامپايان يكسال كارآموزيپايان كارآموزي
حقوق پايه (ريال)حقوق پايه (ريال)حقوق پايه (ريال)
ديپلم2,636,1002,668,4002,710,900
فوق ديپلم2,946,1002,983,5003,027,300
ليسانس غيرفني3,620,4003,667,6003,715,800
ليسانس نيمه فني3,724,8003,772,0003,820,300
ليسانس فني3,985,6004,033,7004,080,700
ليسانس فني رشته هاي مهندسي نفت4,146,8004,195,1004,245,000
فوق ليسانس غير فني4,003,4004,051,400
فوق ليسانس نيمه فني4,108,500
فوق ليسانس فني4,383,700
فوق ليسانس فني رشته هاي مهندسي نفت4,609,700
دكتراي غيرفني4,255,700
دكتراي نيمه فني4,439,000
دكتراي فني4,819,900
دكتراي فني رشته هاي مهندسي نفت5,142,400

aminabedini

عضو جدید
ممنون دوست عزیز
خیلی منبع خوبیه

سلام مهندس
جواب گزینش شما نیومد؟آقای حیدری به من گفت که 10 روز دیگه زنگ بزن، امروز زنگ زدم گفتن که دو هفته دیگه زنگ بزن!!!!!!!!!!!!!!!!!!1:cry::wallbash:
به خدا 10 سال پیر شدیم تو این چندماهه:w09:

mds_eng

کاربر فعال
جدول حقوق پايه بدو استخدام و دوره كارآموزي كارمندان صنعت نفت
تاريخ اجرا از 01/01/1391

حقوق
مدرك تحصيلي
بدو استخدام
پايان يكسال كارآموزي
پايان كارآموزي
حقوق پايه (ريال)
حقوق پايه (ريال)
حقوق پايه (ريال)
ديپلم
2,636,100
2,668,400
2,710,900
فوق ديپلم
2,946,100
2,983,500
3,027,300
ليسانس غيرفني
3,620,400
3,667,600
3,715,800
ليسانس نيمه فني
3,724,800
3,772,000
3,820,300
ليسانس فني
3,985,600
4,033,700
4,080,700
ليسانس فني رشته هاي مهندسي نفت
4,146,800
4,195,100
4,245,000
فوق ليسانس غير فني
4,003,400
4,051,400
فوق ليسانس نيمه فني
4,108,500
فوق ليسانس فني
4,383,700
فوق ليسانس فني رشته هاي مهندسي نفت
4,609,700
دكتراي غيرفني
4,255,700
دكتراي نيمه فني
4,439,000
دكتراي فني
4,819,900
دكتراي فني رشته هاي مهندسي نفت
5,142,400

در مورد ضرایب منطقه ها هم اطلاع داری؟

mds_eng

کاربر فعال
سلام مهندس
جواب گزینش شما نیومد؟آقای حیدری به من گفت که 10 روز دیگه زنگ بزن، امروز زنگ زدم گفتن که دو هفته دیگه زنگ بزن!!!!!!!!!!!!!!!!!!1:cry::wallbash:
به خدا 10 سال پیر شدیم تو این چندماهه:w09:

من با منطقه 10 تماس گرفتم گفت که هنوز جواب گزینش نیومده و اگه اومد خودمون بهتون زنگ می زنیم !!!
یه شماره دیگه به من داد و گفت که اگه منطقه بهتون جواب نداد با این شماره تماس بگیر
فردا به گزینش تهران زنگ می زنم

m.keyhanzade

عضو جدید

mds_eng

کاربر فعال
منطقه 10

منطقه 10

دوستان منطقه 10 یه آماری بدن ببینیم کیا هستند. چند نفریم و تا این مرحله که رسیدیم همدیگه رو بیشتر بشناسیم

m.keyhanzade

عضو جدید
آقا من بخوام تو تهران پیگیری کنم از طریق جذب نیرو انسانی انتقال گاز پیش کی باید برم؟یا یه تلفن به من بدین............وارد زمستون شدیم خبری نشد
دم همتون گرم

javanirani

عضو جدید
آقا من بخوام تو تهران پیگیری کنم از طریق جذب نیرو انسانی انتقال گاز پیش کی باید برم؟یا یه تلفن به من بدین............وارد زمستون شدیم خبری نشد
دم همتون گرم

سلام اونجا باید بری شرکت انتقال گاز پیش اقای عرب خزایلی منابع انسانی

javanirani

عضو جدید
دوستان و برادرانی که ساکن تهران هستن لطفآ یک سری به وزارت نفت یا شرکت ملی گاز بزنن که تکلیف چیه چقدر منتظر و بیکار بمونیم ما که هرچی زنگ میزنیم ما رو میپیچونن...اونج حتما به گوش مسولین میرسه

m.keyhanzade

عضو جدید
سلام
آقایون من امروز گزینش
خیلی ازم سوالات پرسیدن ولی کسی که گزینش می کرد خیلی آدم خوبی وقتی که تمام شد من باش گرم گرفتم بنده خدا یه نامه بهم نشون داد که تاریخ 8/9/1391 نامه تایید گزینش رو فرستاده بود واسه منطقه.....بعد گفت واسه اکثریت رو فرستادیم تعجب می کنم دیگه الان ها باید زنگ بزنن فقط از منطقه پیگیری کنین چون ما تاییدیه گزینش رو فرستادیم واسه مناطق این مصاحبه شما فقط واسه مطمئن شدن بوذ و اینکه باید تو پروندتون یه سری سوال و جواب باشه

amin392

عضو جدید
سلام
آقایون من امروز گزینش
خیلی ازم سوالات پرسیدن ولی کسی که گزینش می کرد خیلی آدم خوبی وقتی که تمام شد من باش گرم گرفتم بنده خدا یه نامه بهم نشون داد که تاریخ 8/9/1391 نامه تایید گزینش رو فرستاده بود واسه منطقه.....بعد گفت واسه اکثریت رو فرستادیم تعجب می کنم دیگه الان ها باید زنگ بزنن فقط از منطقه پیگیری کنین چون ما تاییدیه گزینش رو فرستادیم واسه مناطق این مصاحبه شما فقط واسه مطمئن شدن بوذ و اینکه باید تو پروندتون یه سری سوال و جواب باشه

سلام.مهندس یه چند تا سوال ازتون داشتم:
با توجه به مطالبی که فرمودین با شما برای مصاحبه عقیدتی تماس گرفتن که به معنی راضی نشدن از تحقیقات محلی بوده وبچه هایی که رفتن خیلی ازش می نالن یا از تحقیقات محلی تون راضی بودن و باید این چند تا سوالی رو که گفتین ازتون می پرسیدن که پروندتون خالی از عریضه نباشه ؟

اگه اشتباه نکنم شما محلی که انتخاب کرده بودین تهران بوده محل این مصاحبه شرکت انتقال گاز منطقه خودتون بود یا شر کت ملی گاز ایران یا ...؟

اون نامه ای که در موردش صحبت کردین مر بوط به خودتون بود که تایید شده بود یا ماله یکی از بچه های دیگه که کارهاش در حاله انجامه؟

در پایان این مراحل ما رسمی شرکت ملی گاز میشیم یا بصورت قراردادی باهامون کار میکنند(چون من دو نفر رو سراغ دارم که داخل همون منطقه ای که انتخاب کردم با سابقه یکی شون ده ساله و دیگری یک ساله قراردادی و با حقوق حدود 500 ان البته در این مورد که واقعا از چه طریقی رفتن رو نمی دونم .اون قرار دار یکساله میگفت یه ازمون بی سر و صدا ازشون گرفتن و مصاحبه گزینششون هم همون جا بوده(تهران نرفتن)

آخرین ویرایش:
بالا