نتایج اولیه و تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای کاش سوال سراسری هم مثل آدم میدادن.آدم میتونست هم به کانسپت فکر کنه هم پلان هم پرسپکتیو خوب بده امروز واقعا سوال به نسبت سراسری مناسب تر بود.نه یه موضوع مسخره مثل گنبد نما خدا ازشون نگذره با زندگی من وامثال من بازی کردن.اصلا کی گفته رشته هایی مثل معماری باید کنکور بدن .اسکیس مشخص میکنه کی معمار کی نیست؟بجای اینکارا بیان پذیرش بوسیله رزومه و پورتفولیو بگیرن استعداد طرف مشخص شه.والا کل دنیا دارن همین کارو میکنن هیچ کس هیچ چیزی نمیدونه فقط سازمان سنجش میدونه .
کاش ولی سراسری میخواد فرق کنه میشه اما امسال این فرق کردنش خیلی داغون بود موضعش نه ولی خیلی چیزهاش آره. راستی مقیاس آزاد 1.200 اصلا جا نمیشد چون 100 در 200 بود یعنی میشد 50 در 100 سانتی متر که عمرا جا نمیشد تو یه شیت باید 1.400 میزدیم که اونم باز از یه جهت چون میشد 50 سانتی متر جا نمیشد

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
چ ضایع همون بهتر ک من نیومدم برا اسکیس...میخوام اینجوری 100 سال سیاه قبول نشم...خودمو مسخره کردم یا اونها منو؟؟؟اینجوری حق خوریه...یا به همه بگن تقلب کنید ک اگه اینجوریه چه دردی دارند کنکور بزارند و اسکیس بگیرند یا همه چی ممنوع باشه...بیچاره چ اونهایی ک هیچی با خودشون نبرده بودند واسه تقلب و این حرفها و همینطور بیچاره اونهایی ک همه چی برده بودند ک اینقدر راحت سرخودشونو شیره مالیدند ک مثلا معمارند...دیگه دانشگاه آزادم آخه تقلب داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:eek:

mahdi_ghavidel

عضو جدید
چرا بابا سراسری هم سوالهای سالهای قبلش به نسبت خوب بود .حالا موضوعش یه طرف طرز صحیح کردنش یه طرف دیگه.واسه همین کاراشونه که معماریمون در حد کپی کارهای آوانگارد خارجی مونده و معمار هایی که بیرون میده یکی از یکی بیسواد تر. خدا بیامرزه نسل امثال شیردل و میرمیران و سیحون رو... من میترسم چند سال دیگه هیچ معماری تو عرصه بین المللی نداشته باشیم.
درباره مقیاس هم کوروش جان من اینطوری در نظر گرفتم که 100 در 200 خیلی زیاده استادیوم که طراحی نمیکنیم من اون 100 در 200 رو کل سایت در نظر گرفتم و پلانمو توش کشیدم.
کاش ولی سراسری میخواد فرق کنه میشه اما امسال این فرق کردنش خیلی داغون بود موضعش نه ولی خیلی چیزهاش آره. راستی مقیاس آزاد 1.200 اصلا جا نمیشد چون 100 در 200 بود یعنی میشد 50 در 100 سانتی متر که عمرا جا نمیشد تو یه شیت باید 1.400 میزدیم که اونم باز از یه جهت چون میشد 50 سانتی متر جا نمیشد

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا بابا سراسری هم سوالهای سالهای قبلش به نسبت خوب بود .حالا موضوعش یه طرف طرز صحیح کردنش یه طرف دیگه.واسه همین کاراشونه که معماریمون در حد کپی کارهای آوانگارد خارجی مونده و معمار هایی که بیرون میده یکی از یکی بیسواد تر. خدا بیامرزه نسل امثال شیردل و میرمیران و سیحون رو... من میترسم چند سال دیگه هیچ معماری تو عرصه بین المللی نداشته باشیم.
درباره مقیاس هم کوروش جان من اینطوری در نظر گرفتم که 100 در 200 خیلی زیاده استادیوم که طراحی نمیکنیم من اون 100 در 200 رو کل سایت در نظر گرفتم و پلانمو توش کشیدم.
در مورد مقیاس رفیق من چون طرحم طوری بود که حیاط مرکزی بزرگی داشت به مشکل خوردم اما یه جورایی درآوردمش دیگه. ما الان هم تو معماری بین المللی حرفی نداریم. بین مثل سهمیه ها چقدر زیاده خب اینها از روی شاسیته سالاری نرفتن که یا همین سراسری خداییش من یکی دوتا از دوستام واقعا حرفی تو معماری ندارن اما بهشتی وعلم وصنعت قبول شدن و جالبه که خداهم بنده نیستن در حالی ک میدونن چیزی خاصی ندارن. وضعیت معماری نگران کننده است امسال هم آزاد فکر کنم چون هل هلی شد از دستش در رفت این موضوع نسبتا خوب ومعقول

elham m

عضو جدید
دوستان اون دیواری که با مقیاس1 به 20 خواسته بودن چی کشیدین ؟ من که لحظات اخر یه چیز معمولی با چند تا کد ارتفاعی کشیدم

ff_z

عضو جدید
بچه ها با این چیزایی که شما گفتین من کلا نا امید شدم واسه قبولی :(

sonor

عضو
سلام من دیشب دو رسیدم خونمون سر امتهان انقدر خوابم میومد که نگو شب تو انویوس خوابم نبرد حتی با وجود دیازپام ایشالا همه قبول بشیم بعد این همه سختی به نتیجمون برسیم

mahfo

کاربر بیش فعال
دوستان کسی خبر نداره جوابش کی میاد؟

- پذيرش نهايي رشته هاي فوق پس از آزمون مرحله دوم و به تعداد ظرفيت
واحد دانشگاهي و اولويت نمره كل حاصل از آزمون تستي و تشريحي در پايان
شهريور ماه اعلام خواهد گرديد.

Paradiso100

عضو جدید
دوستان خسته نباشد . ایشالا همه موفق باشین . من که دیشب ساعت 11 شب رسیدم خونه !!
مردم از خستگی
موضوع به نظرم ساده بود - نسبت به سال قبل و سراسری امسال -
سایت زیادی بزرگ بود . زمانش به نسبت خواسته های طرحش خوب بود و فک کنم اکثرا وقت زیاد آوردیم .
وال سکشن چی میگه D:
خیلیا مخالف بودن من دیدم بعد از جلسه آزمون میگفتن چرا والسکشن دادن
اما من موافق این کارم
در کل اسکیس به این شکل چه توی آزاد چه توی سراسری معیار خیلی مناسبی نیست
اما بالاخره باید یه راهی هم برای تشخیص باشه
اینکه توی اسکیس تا حدی هم معیارهای طراحی و استاندارد سازی و اصول سازه ای دخیل شه مناسبه
فقط نشه قسمت نقاشی اسکیس !! - این ترکیب رو خودم نمی پسندم اما مجبورم استفاده کنم -
در هر صورت ایشالا روند اسکیس رو به بهبود بره .
آرزوی موفقیت واسه همتون

afshin360

عضو جدید
بچه ها مشخص نشد کسانی که سری اول مردود شدن می تونن تکمیل ظرفیت شرکت کنن یا نه ؟

pedram irani

عضو جدید
سلام به همه. فکر کنم باید هفته پیش این سوال رو میپرسیدم ولی سرم شلوغ بود متاسفانه....
انتخاب اولم همدان بوده...ترازم شده 6550 و نفر 47 از 630 تایی که برای اسکیس خواستن.
سوالم اینه که امسال تراز تهران چقدر بوده؟؟؟....یعنی اگر مرحله اول همدان قبول نشدم برای تکمیل یک تجدید نظر انجام بدم.....
امیدوارم دوستان من تازه وارد رو قابل بدونن و جوابم رو بدن....ممنون.

elham m

عضو جدید
سلام به همه. فکر کنم باید هفته پیش این سوال رو میپرسیدم ولی سرم شلوغ بود متاسفانه....
انتخاب اولم همدان بوده...ترازم شده 6550 و نفر 47 از 630 تایی که برای اسکیس خواستن.
سوالم اینه که امسال تراز تهران چقدر بوده؟؟؟....یعنی اگر مرحله اول همدان قبول نشدم برای تکمیل یک تجدید نظر انجام بدم.....
امیدوارم دوستان من تازه وارد رو قابل بدونن و جوابم رو بدن....ممنون.
دوست عزیز شما که ترازت بالاست فکر کنم تراز همدان 5700 باشه مطمئن باش همدان قبول میشی و کارت به تکمیل ظرفیت نمیکشه تراز تهران رو هم دوستان صفحات قبل گفتن میتونی پیدا کنی

Paradiso100

عضو جدید
بچه ها ی سوال بی ربط به این تایپیک . نمیدونم باید کجا بپرسم
میشه کمک کنید؟
من میخوام اسم پروفایلم رو عوض کنم
چجوری میشه؟
توی تنظیمات نبود همچین چیزی

presante

عضو جدید
بچه ها ی سوال بی ربط به این تایپیک . نمیدونم باید کجا بپرسم
میشه کمک کنید؟
من میخوام اسم پروفایلم رو عوض کنم
چجوری میشه؟
توی تنظیمات نبود همچین چیزی

دوست عزیز به اینجا مراجعه کن
[h=1]راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید[/h]

mahfo

کاربر بیش فعال
بچه ها میدونید اگه الان قبول شیم و بریم ثبتنام کنیم بازم میشه تو تکمیل ظرفیت شرکت کرد یا نه؟

arezooo82

عضو جدید
بچه ها میدونید اگه الان قبول شیم و بریم ثبتنام کنیم بازم میشه تو تکمیل ظرفیت شرکت کرد یا نه؟

پارسال به اونایی که ثبت نام کرده بودن،اجازه ندادن تو تکمیل ظرفیت شرکت کنن.ولی اونایی که قبول شده بودن و نرفته بودن،میتونستن

fanus_hf

عضو جدید
من پارسال دوستم مجاز نشد ولی تو تکمیل ظرفیت شرکت ازاد شاهرود قبول شد!!!

پارسال آزمون تستی و عملی با هم بود امسال فقط اونایی که مجاز شدن آزمون عملی دارن ، اونایی که مردود شدن تکمیل ظرفیت نمیتونن شرکت کنن ،چون کارنامشون ناقصه ،یعنی امتحان ورودی دانشگاهو نصفه دادن ،مگه اینکه دانشگاه آزاد دوباره از اونایی که مردود شدن اسکیس بگیره که بعید به نظر میرسه

afshin360

عضو جدید
پارسال آزمون تستی و عملی با هم بود امسال فقط اونایی که مجاز شدن آزمون عملی دارن ، اونایی که مردود شدن تکمیل ظرفیت نمیتونن شرکت کنن ،چون کارنامشون ناقصه ،یعنی امتحان ورودی دانشگاهو نصفه دادن ،مگه اینکه دانشگاه آزاد دوباره از اونایی که مردود شدن اسکیس بگیره که بعید به نظر میرسه
پس مطلبى كه در سايت ايسنا امده بود كه كساني كه كه در مرحله اول مردود شدن مي تونن تكميل ظرفيت شركت كنن صحت نداره ؟

fanus_hf

عضو جدید

اندازه زمین 100 در 200 بود، یعنی در زمینی به این اندازه بنا رو قرار بدیم مساحت بنا رو خودمون باید بر اساس استانداردهای موزه معین میکردیم که حدود 1000 متر مربع میشد خوب بود. نه اینکه بنایی با 2مساحت 20000 متر مربع طراحی کنیم مگه استادیوم ورزشی المپیکه؟؟؟؟

fanus_hf

عضو جدید
پس مطلبى كه در سايت ايسنا امده بود كه كساني كه كه در مرحله اول مردود شدن مي تونن تكميل ظرفيت شركت كنن صحت نداره ؟
این مربوط به رشته های غیر گروه هنر هست که آزمون رو در یک مرحله و کامل دادن ، آزمون گروه آزمایشی هنر دو مرحله ایه فقط کسانی در گزینش نهایی شرکت داده میشن که ازمون رو به طور کامل دادن ،بعد از اسکیس تمام تراز ها تغییر میکنه

fanus_hf

عضو جدید
توی علوم تحقیقات یه بنر بزرگ زده بودن که نوشته بود از این شماره تا این شماره کلاس فلان.... ظرفیت کلاس فلان قدر.... من نشستم ظرفیت کلاسها رو با هم جمع کردم شد 2051 نفر یعنی معلوم شد توی کل ایران 2051 نفر پسر مجاز شدن.. توی کلاس ما ظرفیت 40 نفر بود و 11 نفر نیومده بودن امتحان بدن. با یه درصد ذهنی میشه گفت حدودا 25 تا 30 درصد نیومدن. فک کنم 1400 1500 نفر پسرا اومده بودن

توی حوزه ما هم 1600 داوطلب دختر داشتیم، در کل 73 واحد دانشگاهی کشور داریم تو رشته معماری داریم ،اگه هرکدوم 20 نفر بگیره (به غیر از تکمیل ظرفیت) میشه حدود 1400 نفر پذیرش معماری

fanus_hf

عضو جدید
آره ما ساده ایم....

اونی که همون اول شروع میکرد به نما و پرسپکتیو کشیدن ،دلیلش این نیست که موضوع رو میدونسته ،این یه روش اسکیسه که یه نمارو حفظ میکنن ،حالا هر موضوعی که باشه نما و پرسپکتیو رو ربط میدن به موضوع این روش مسخره دست آورد آدمایی نظیر دکتر صدیقه ، ولی اونایی که اسکیسو تصحیح میکنن خودشون اینکاره ان ، همون اول میفهمن که کی واقعا طراحه و روی طرحش فکر کرده و کی از روش های کلاه برداری اسکیسی استفاده کرده.

آگرین

عضو جدید
اونی که همون اول شروع میکرد به نما و پرسپکتیو کشیدن ،دلیلش این نیست که موضوع رو میدونسته ،این یه روش اسکیسه که یه نمارو حفظ میکنن ،حالا هر موضوعی که باشه نما و پرسپکتیو رو ربط میدن به موضوع این روش مسخره دست آورد آدمایی نظیر دکتر صدیقه ، ولی اونایی که اسکیسو تصحیح میکنن خودشون اینکاره ان ، همون اول میفهمن که کی واقعا طراحه و روی طرحش فکر کرده و کی از روش های کلاه برداری اسکیسی استفاده کرده.
حوزه من هم تهران مرکز بود میدان پونک...یه خانم کنارم من بود که از همون اول شروع کرد سریع پلان کشیدن و کلی پلان کشید بعد که کارش تمام شد نگاه کردیم دیدم کلی هم پرسپکتو زده ولی کارش اصلا جالب از اب در نیامد یه جورایی شبیه کار بچه های معماری ترم اول دوم کاردانی بود...پرسپکتیوش هم یه جوری بود خیلی حفظی به نظر میامد:surprised:...بعد که پرسیدم ترازت چند شده گفت ترازم 5600 شده ...یادش بخیر اون سالهایی که ما با تراز 5900 هم کارشناسی ناپوسته قبول نمیشدیم و با 6000 هزار هم تکمیل ظرفیت ارشد قبول نمیشدیم :cry:

elham m

عضو جدید
دوستان شما دیاگرام اینا کشیدین؟ ایده طرحتونو گفتین؟ من که هیچ توضیحی ندادم فقط همون چیزایی رو که خواسته بودن رو کشیدم:) با خودم گفتم اینا اگه ایده رو میخواستن مثل پارسال جز خواسته ها شون میخواستن پارسال ایده رو گفته بودن توضیح بدین روش هم کلی تاکید کرده بودن که ایده براشون مهمه ولی امسال مثل اینکه این طور نیس. من شنیدم که تو اسکیس سراسری هم گفته بودن هیچ توضیحی برا طرحتون ندید طرح باید خودش گویا باشه:)

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
پارسال به اونایی که ثبت نام کرده بودن،اجازه ندادن تو تکمیل ظرفیت شرکت کنن.ولی اونایی که قبول شده بودن و نرفته بودن،میتونستن
یادم نیست ولی فکر کنم تکمیل ظرفیت دوم همه میتونستن شرکت کنند پارسال

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
اندازه زمین 100 در 200 بود، یعنی در زمینی به این اندازه بنا رو قرار بدیم مساحت بنا رو خودمون باید بر اساس استانداردهای موزه معین میکردیم که حدود 1000 متر مربع میشد خوب بود. نه اینکه بنایی با 2مساحت 20000 متر مربع طراحی کنیم مگه استادیوم ورزشی المپیکه؟؟؟؟
دوست عزیز شما دنباله حرف من رو بخون بعد نظر بده اوکی؟ الکی جو نده نخونده من در ادامه توضیح دادم دلایلم رو

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا