نتایج اولیه ازمون کارشناسی ارشد معماری 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها من رتبه ۱ شدم خیلی ذوق زدم شوکم اصلا باورم نمیشهههههههه اینم کارنامه ام . . .. . . ....... . .. . خخخخخخ ببخشید توی این وضیعت شوخی کردم زیر ۱۰۰۰ شدم
سلام نفیسه کجا غیبت زد.چن شدی تو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

baran 2012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بعد اینایی که زده نوبت دوم همون شبانه اس دیگه؟؟؟؟؟به ترتیب اولویت کدوما بهتره.مثلا اول روزانه بعد چی بعد چی....

نوبت دوم شبانه است
اول روزانه دوم شبانه
بقیه چیزا بسته به جاش و پولته وبا هم فرق میکنه مثلا پیام نور تهران میگن بهتر از غیرانتفاعی

mahboooobeh

عضو جدید
سلام بچه ها به همگی تبریک میگم........امیدوارم اسکیس رو هم خوب پشت سر بذارین
برای اونایی که میخوان انتخاب رشته کنن این دوتا فایل که مال پارساله رو ببینن خیلی خوبه
۳۰ نکته مهم در انتخاب رشته ارشد
فرم پیشنهادی انتخاب رشته معماری ایوانخانه

پیوست ها

• pishnehadi.pdf
    109 کیلوبایت · بازدیدها: 0

architect2020

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان عزیز و زحمتکش باشگاه ..........

به همه دوستانی که مجاز شدن تبریک میگم......ایشالا مرحله بعدم با موفقیت پشت سر میزاریم......

منم شدم 840 معماری..........450 منظر.......260 تکنولوژی ............میانگین 39.3....معدل موثر14.83

توکل به خدا حالا دانشگاه تهرانم نشد شهید بهشتی دیگه. چکار میشه کرد........:cool:

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
زبان 19
تاریخ 50
فن 46
درک 46
منظر 15
بعد شدم 800.میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ معدل موثر : 14/50

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان یه سوال؟؟؟ من رتبم 988 شد!!! حدودا چقد باید اسکیس بزنم تا شبانه گیلان قبول شم؟؟؟

معمارباشی

عضو جدید
زبان 19
تاریخ 50
فن 46
درک 46
منظر 15
بعد شدم 800.میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ معدل موثر : 14/50

سلام اقا سجاد ...
حرص نخور ...
منم شرایطم بهتر از تو نیست ...
میانگین درصدام شده 40.78 ولی رتبه ام 672 !
تنها دلیلش هم می تونه معدل پایینم باشه ... 14.23 !!! بخدا من معدلم اگه به انصاف نمره می دادن خیلی بالاتر از این حرفا می شد ! بیشتر وقتا هم برای خودم طرح می زدم هم برای دوستان ... بعد اعلام نمرات همیشه نمره ی من به طور فاحشی از اونا کمتر میشد ! خود بچه های کلاس دایما می گفتن چرا مدیر گروه این قدر باهات بده ؟! باور می کنید تنها دلیلش یه اختلاف ساده ای بود که با پدرم داشت ؟ الان دو ساله من به چوب این معدل رتبه ام 200-300 تا جابجا می شه ...خوب انصاف نیست ! بخدا انصاف نیست ...

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها شبانه هزینش چه جوریه؟؟؟؟غیرانتفاعی چطور؟

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
سجاد شبانه بستگي به دانشگاه داره ولي اخر دفترجه نوشته كه بين ١٠ تا ١٢ ميليون ميشه

beni belazi

کاربر بیش فعال
Untitled-1.jpg اینو برای کسایی میزارم که الان میخوان برای کنکور آماده شن... فکر اینکه خوندن زبان رو پشت گوش بندازین رو نکنین ببینین با درصدای تقریبا برابر یا با همپوشانی تو درصدای، دیگه زبان چه اختلافی ایجا میکنه. به نظر من ارزشش رو داره که دو سوم وقت مطالعه تو تابستون رو به زبان اختصاص بدین. زبان رو نمیشه آذر شروع کرد و 80 زد... خیلی هم رویا پرداری نکنین که زبانتون خوب نیست میرین بقیه رو 80 میزنین.. بعضی سوالای تاریخ رو اصلا نمیدونیم از کجا در میارن و درک هم که دیگه تکلیفش معلومه... در نتیجه واقعا روی زبان وقت بزارین.

zahra@

عضو جدید
سلام به همگی، من باختم نه فقط کنکور ،زندگیمو به همراهش باختم نتیجه ی این همه خوندن شد تخلف ،حتی نتونستم درصدامو ببینم واسم دعا کنید تا بتونم حقمو بگیرم دایی ام رفته سازمان سنجش می گن همه ی تخلف ها بخاطر عرق دست ، من باورم نمیشه این همه تلاشم بخاطر یه عرق دست از بین بره فقط حالم خرابه واسم دعا کنید من بر اساس کلید اولیه که حساب کرده بودم میانگینم 41 می اومد یعنی انقد هم رتبه ام افتضاح نمیشه فقط واسم دعا کنید اعتراضمو بپذیرن و از اول واسم بررسی کنند من ددارم سکته می کنم یک سال تلاشم داره به نابودی میرسه خوش به حال همتون که رتبه تونو دید درصداتونو دید این ظلمه بخددا ظلمه

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی، من باختم نه فقط کنکور ،زندگیمو به همراهش باختم نتیجه ی این همه خوندن شد تخلف ،حتی نتونستم درصدامو ببینم واسم دعا کنید تا بتونم حقمو بگیرم دایی ام رفته سازمان سنجش می گن همه ی تخلف ها بخاطر عرق دست ، من باورم نمیشه این همه تلاشم بخاطر یه عرق دست از بین بره فقط حالم خرابه واسم دعا کنید من بر اساس کلید اولیه که حساب کرده بودم میانگینم 41 می اومد یعنی انقد هم رتبه ام افتضاح نمیشه فقط واسم دعا کنید اعتراضمو بپذیرن و از اول واسم بررسی کنند من ددارم سکته می کنم یک سال تلاشم داره به نابودی میرسه خوش به حال همتون که رتبه تونو دید درصداتونو دید این ظلمه بخددا ظلمه

یعنی چی زهرا جون یعنی واسه تو کارنامه نزدن؟

vahido0

عضو جدید
به حساب اینکه نخونده بودم , زبان و درکم رو بد نزدم

کارنامه ارشد معماری 93.jpg

آخرین ویرایش:

zahra@

عضو جدید
یعنی چی زهرا جون یعنی واسه تو کارنامه نزدن؟
کارنامه ام همه درسارو گذاشتن سفید در صورتای که من امتحان دادم نمیس دونم چرا اینتجوری شد باورم نمیشه که همه چی تموم شده همه چی دیگه هیج امیدی ندارم این همه خوندم اصلا این سنجشیا جوئاب نمی دن امشب باید خودم برم نمی دونم چرا از شانس گند منه که اینجوری شد خیلی عصبی ام خیلی باورم نمیشه اصلا انگار دارن باهام شوخی می کنن اگه این روزا بگذره و من بی نتیجه بمونم دذیگه دور کنکورو ارشدو برای همیشه باید خط بکشم من باختم خوش به حال شماها که بردید

ترنج

عضو جدید
کارنامه ام همه درسارو گذاشتن سفید در صورتای که من امتحان دادم نمیس دونم چرا اینتجوری شد باورم نمیشه که همه چی تموم شده همه چی دیگه هیج امیدی ندارم این همه خوندم اصلا این سنجشیا جوئاب نمی دن امشب باید خودم برم نمی دونم چرا از شانس گند منه که اینجوری شد خیلی عصبی ام خیلی باورم نمیشه اصلا انگار دارن باهام شوخی می کنن اگه این روزا بگذره و من بی نتیجه بمونم دذیگه دور کنکورو ارشدو برای همیشه باید خط بکشم من باختم خوش به حال شماها که بردید

نگران نباش زهرا جون.برو از حقت دفاع کن.حتما راهی داره.ما که عمرمونو از سر راه نیاوردیم این جوری با روانمون بازی کنن!
ایشالا درست میشه.ماهارم بی خبر نذار.

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز

نه عزیزم خودتو ناراحت نکن ایشالا درست میشه میری و اعتراض میزنی درست میشه...من مطمئنم ....این جور اعتراضارو حتما بررسی میکنن...امیدت بخدا باشه....

revit

عضو جدید
سلام بچه‌ها،رتبه منم 600 شد ولی اصلاً راضی نیستم،من میخوام بمونم برای سال آینده ! حالا درصدام رو بگم
زبان 5/57٪ امان از دست این زبان
فن 60٪
تاریخ 65٪
درک 58٪
منظر 15٪
این زبان آخرش کار دستمون داد...

shahkar1

عضو جدید
سلام دوستان ، اول تبریک میگم به اون کسایی که به رتبه مورد نظرشون رسیدن ، بعدشم آرزوی موفقیت دارم برا هر کسی که مجاز شده چون اگه شانسی برای قبولی نبود مجاز اعلام نمیشد .
درصدای امسال منم اینجوری شد :
زبان . . . سفید ( اصلا نصف مشکلاتم سر همین زبانه ، از ترس منفی زدن نمیرم سمتش )
فن ساختمان . . . 50
تاریخ و مبانی نظری . . . 29.89
درک عمومی معماری . . . 55
درک عمومی معماری منظر 26.67
رتبه معماری 1012

shima 70

عضو جدید
بچه ها روند چیه؟؟کی باید انتحاب رشته کنیم؟اول انتخاب رشته میکنیم بعد میریم اسکیس یا اول اسکیس میدیم بعد انتخاب رشته؟؟کلا چه جوریاست؟؟؟؟

sare_r

عضو جدید
سلام اقا سجاد ...
حرص نخور ...
منم شرایطم بهتر از تو نیست ...
میانگین درصدام شده 40.78 ولی رتبه ام 672 !
تنها دلیلش هم می تونه معدل پایینم باشه ... 14.23 !!! بخدا من معدلم اگه به انصاف نمره می دادن خیلی بالاتر از این حرفا می شد ! بیشتر وقتا هم برای خودم طرح می زدم هم برای دوستان ... بعد اعلام نمرات همیشه نمره ی من به طور فاحشی از اونا کمتر میشد ! خود بچه های کلاس دایما می گفتن چرا مدیر گروه این قدر باهات بده ؟! باور می کنید تنها دلیلش یه اختلاف ساده ای بود که با پدرم داشت ؟ الان دو ساله من به چوب این معدل رتبه ام 200-300 تا جابجا می شه ...خوب انصاف نیست ! بخدا انصاف نیست ...

اسم معدل نیارین که سرمو می کوبونم تو دیوار :wallbash:
فقط 2 دهم کم داشتم واسه بدونِ کنکور پذیرفته شدن... :crying:
الانم که رتبه م افتضاحه... :cry: چه فایده مجاز شدن؟ :cry:

arcnew

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام زهرا جان، واقعا حالم گرفته شد. اما توکلت بخدا باشه،با ارامش همه چی درست میشه،هر چی عصبی تر بشی نمیتونی درست فکر کنی و تصمیم بگیری. دعات میکنم.

arcnew

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان سلام. تبریک میگم به کسانی که رتبه های خوب بدست اوردند و به کسانی که رتبه اشون خوب نشده اما انرژی و امیدشون رو از دست ندادن.:smile:
دوستان واسه زهرا هم ناراحت شدم که مشکل واسش پیش اومده،انشالله حل بشه.:w05:
من کارشناسی ناپیوسته معماری هستم،معدل موثر واسه من رو فقط دوره کارشناسی ام رو منظور میکنن؟؟؟؟؟؟؟
خواهش میکنم کسانی که رتبه های خوب شدن منابعی رو که خوندن رو بگن، زمانی که روزانه وقت گداشتن و درس خوندن رو بگن،یه جورایی تجربه هاشون رو بگن(حتی کسانی که رتبه اش خوب نشد دلیلشو بگن)
من انشالله بهمن میخوام کنکور بدم اما اینقدر درسام سنگینه فقط به درسای دانشگاه میرسم.:w10:

yarosi

عضو جدید
سلام به همه کسایی که رتبه خوب اوردن تبریک میگم کسایی هم که خوب نشدن نگران نباشن امسال اسکیس خیلی تاثیر گذاره چون این طور که معلومه درصدها خیلی خیلی به هم نزدیکه این هم از کارنامه من21.jpg

*.N

عضو جدید
سلام دوستای عزیزم به همه اونایی که مجازشدن تبریک میگم.منم مجاز شدم اما رتبه ام اصلا خوب نشد چون تو بدترین شرایط زندگیم آزمون دادم 2175

هنوز نرسیدم اسکیس تمرین کنم البته دستم بد نیست امابا این رتبه نمیدونم امیدی هست یا نه ؟به نظرتون واسه غیر انتفاعی با چند درصد اسکیس میشه قبول شد؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا