نتایج اولیه ازمون کارشناسی ارشد معماری 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نتایج اولیه ازمون کارشناسی ارشد معماری 92

سازمان سنجش آموزش كشور بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان شركت كننده در آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 1392 مي‌رساند كه كارنامه نتايج اوليه آزمون مذكور از
ساعت 20روز يكشنبه مورخ 22/2/92 بر روي سايت اينترنتي اين سازمان به نشاني www.sanjesh.org قابل مشاهده خواهد بود و داوطلبان براي دسترسي به نتيجه آزمون خود لازم است شماره داوطلبي يا شماره پرونده و هم چنين مشخصات شناسنامه‌اي خود (نام‌خانوادگي و نام، شماره شناسنامه و تاريخ تولد) را وارد نمايند. ضمناًبه اطلاع مي رساند:

1ـ دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي (دفترچه شماره 2) اين آزمون كه شامل شرايط، ضوابط و ظرفيت پذيرش رشته‌ها مي‌باشد، از روز يكشنبه مورخ 22/2/92 در سايت اينترنتي اين سازمان به نشاني www.sanjesh.org قابل دسترسي خواهد بود كه داوطلبان مي‌توانند با مراجعه به سايت مذكور، نسبت به دريافت آن اقدام نمايند.

2ـ به داوطلبان مجاز به انتخاب رشته‌هاي تحصيلي آزمون كارشناسي ارشد ناپيوسته سال 1392 توصيه مي‌شود، ابتدا نسبت به دريافت و مطالعه دقيق دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي (دفترچه شماره2) و اطلاعيه‌هاي مربوط به اين دفترچه، اقدام و سپس كد رشته محل‌هاي مورد نظر خود (حداكثر 100 كد رشته محل) را انتخاب و به ترتيب اولويت علاقه مرتب نمايند و پس از آن كد رشته‌هاي انتخابي را در فرم پيش نويس (فرم پيش‌نويس در دفترچه راهنماي شماره 2 چاپ شده است) به همان ترتيب درج و پس از اطمينان از صحت كد رشته محل‌هاي انتخابي، در محدوده زماني انتخاب رشته از روز سه‌شنبه مورخ 24/2/92 لغايت ساعت 24روز شنبه مورخ 28/2/92 به سايت سازمان مراجعه و با وارد كردن اطلاعات كارت اعتباري ثبت‌نام و يا شماره پرونده و كد رهگيري ثبت‌نام اوليه، نسبت به ثبت كدرشته‌ محلهاي انتخابي و تكميل فرم مذكور اقدام نمايند.

http://sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=2&id=926

آخرین ویرایش توسط مدیر:

arcdoc

اخراجی موقت
اضطراب و شور و هیجان دوباره اومد چه کار بکنیم؟!!!!...... من از همین الان دوباره قلبم داره می زنه
من کلا یادم رفته کنکور دادیم یا نه............!!!! نمیدونم چرا ولی دیگه اصلا برام مهم نیست..................که رتبه ام خوب بشه یا نه...با اینکه 2 سال خونده بودم..................نمیدونم شاید روز اعلام نتیجه این حس عوض شه.........

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کلا یادم رفته کنکور دادیم یا نه............!!!! نمیدونم چرا ولی دیگه اصلا برام مهم نیست..................که رتبه ام خوب بشه یا نه...با اینکه 2 سال خونده بودم..................نمیدونم شاید روز اعلام نتیجه این حس عوض شه.........

امروز که خبرشو دیدم قراره یکشنبه نتایج بیاد گفتم ایول ما هم کنکور داده بودیم راستی:D 3 ماه طول میکشه یه رتبه اعلام کنن، آدم از جو کنکور کاملا میاد بیرون.

حالا اسکیس چی میگه؟ خدا کنه نیمه دوم تیر باشه لاقل 2 تا خطم ما بکشیم:D

arcdoc

اخراجی موقت
امروز که خبرشو دیدم قراره یکشنبه نتایج بیاد گفتم ایول ما هم کنکور داده بودیم راستی:D 3 ماه طول میکشه یه رتبه اعلام کنن، آدم از جو کنکور کاملا میاد بیرون.

حالا اسکیس چی میگه؟ خدا کنه نیمه دوم تیر باشه لاقل 2 تا خطم ما بکشیم:D
خدائیش حرفت خیلی متینِِ .............انقدر تو این 3 ماه کارای مختلف انجام دادیم...که به کل کنکور یادمون رفته..............من به نیمه اولش هم راضیم......:D

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز

اين فقط حس تو نيست
منم همينطوريم

arcdoc

اخراجی موقت
سلام.بخون فقط...
خصوصا زبانتو تقویت کن.
با 1200 هم قبول شدن، دوست خودم با 1200 دانشگاه تبریز میخونه.
ولی سعی کن رتبه بهتری بیاری که مرحله دوم کارت راحت بشه...
حرفت میتن ولی3ساله باشگاهم آخرش هم یکی پیدا نشد که بگه من با این رتبه و با این اسکیس این دانشگاه قبول شدم............همه اش دایورت میکنید اینور اونور....

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
حرفت میتن ولی3ساله باشگاهم آخرش هم یکی پیدا نشد که بگه من با این رتبه و با این اسکیس این دانشگاه قبول شدم............همه اش دایورت میکنید اینور اونور....
ايشالا امسال خودت همچين پستي يمزني و دايورت ميكني رو خودت اركي جان

arcdoc

اخراجی موقت
من با رتبه 375 وبا 32% اسکیس پارسال هیج جا قبول نشدم.
یه نفر هم که پیدا شد اطلاعات و رتبه و درصد داد...قبول نشده.........نکته اش اینجاست که من خودم حداقل 20 نفر میشناسم که که با 300 400 قبول نشدن ...یعنی خودم کارنامه دیدم....خیلی عجیبه....بابا کیا قبول میشن پَـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

arcdoc

اخراجی موقت
ايشالا امسال خودت همچين پستي يمزني و دايورت ميكني رو خودت اركي جان
نه بابا ما از این شانسا نداریم که..............ولی قول میدم دایورت کنم;)........فعلا که از گرما باید دایو کنیم تو پــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــول......pool

sheelan

عضو جدید
یه نفر هم که پیدا شد اطلاعات و رتبه و درصد داد...قبول نشده.........نکته اش اینجاست که من خودم حداقل 20 نفر میشناسم که که با 300 400 قبول نشدن ...یعنی خودم کارنامه دیدم....خیلی عجیبه....بابا کیا قبول میشن پَـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

parsal rotbe 96 ba 30% skis ruzane zanjan ghabul shod,rotbe 651 ham ba 60% skis tabriz ghabul shod,

sara_slash1

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه مثال هم از رتبه های بالا بگین که قبول شئن تا آدمایی مث من هم روحیه بگیرن:((

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
نکته اش اینجاست که من خودم حداقل 20 نفر میشناسم که که با 300 400 قبول نشدن ...یعنی خودم کارنامه دیدم....خیلی عجیبه....بابا کیا قبول میشن پَـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

300-400 که قبول نمیشه، قبولی مال رتبه های 1300-1400 هست، اونم فقط بهشتی :D

الان همه میگن ظرفیتا زیاد شده چقدر خوبه و اینا، ولی 7-8 تا دانشگاه رو و بذاری کنار بقیشون یا غیر انتفاعین یا دانشگاهایی که یکی دو ساله معماری آوردن. یعنی بعد اسکیس تا رتبه 150 امید هست یجایی بره که ارزش داره، بقیش خیاره اساسی...

razi.n

عضو جدید
چیکار کنم دوست عزیز خودمم امسال امتحان دادم ...
یکی از دوستام با 1200 قبول شد اون یکی دوستم با 700 قبول نشد.
کسی که قبول میشه نمیاد اینورا مطمئن باش!!!
شاید شما اولین نفر باشید که بعد قبولی هم بیایید اینجا!!!

miss kimia

عضو جدید
من پارسال 402 شدم و اسکیس هم 40 بود و جایی قبول نشدم(غیر انتفاعی نزده بودم) همسرم هم 296 شد با 29 درصد اسکیس که ره به جایی نبرد (کلا ما اینــیم دیگه:whistle: )

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
سلام و درود
بزار امیدوارتون کنم نگید چی شددددددددددددد پ هیشکی ق نمیشههههههههههههههههههههههههه
دوستم سال گذشته با رتبه720
52%اسکیس
روزانه ایلام.............قبول شد

حالا بزار رتبه ها بیاد بعد.............از الان انررژی منفی !!!!!!!!!! همه 1 میشیم بابا....میایم بالا;) اینم پرچم................. flag is up

الان همه میگن ظرفیتا زیاد شده چقدر خوبه و اینا، ولی 7-8 تا دانشگاه رو و بذاری کنار بقیشون یا غیر انتفاعین یا دانشگاهایی که یکی دو ساله معماری آوردن. یعنی بعد اسکیس تا رتبه 150 امید هست یجایی بره که ارزش داره، بقیش خیاره اساسی...

ممنون كه نظراتتون رو به اشتراك ميزارين
ولي من كار خودمو ميكنم
من اميدوارم
همه نوع داريم
ميگن رتبه 30 قبول نشده
4000 غير انتفاعي قبول شده
2000 بهشتي اورده
من نميدونم اين چه وضعيه و چه قياس و قانونيه
هر كي هر چي ميخاد كنه كنه
هر نوع داوري
داور من بالاي سرمه
خودش جون كندنمو ديده
ميسپارم به خودش

rojmanesi

عضو جدید
ممنون كه نظراتتون رو به اشتراك ميزارين
ولي من كار خودمو ميكنم
من اميدوارم
همه نوع داريم
ميگن رتبه 30 قبول نشده
4000 غير انتفاعي قبول شده
2000 بهشتي اورده
من نميدونم اين چه وضعيه و چه قياس و قانونيه
هر كي هر چي ميخاد كنه كنه
هر نوع داوري
داور من بالاي سرمه
خودش جون كندنمو ديده
ميسپارم به خودش

ای ول...
جونت بی بلا...

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
سلام و درود
بزار امیدوارتون کنم نگید چی شددددددددددددد پ هیشکی ق نمیشههههههههههههههههههههههههه
دوستم سال گذشته با رتبه720
52%اسکیس
روزانه ایلام.............قبول شد

حالا بزار رتبه ها بیاد بعد.............از الان انررژی منفی !!!!!!!!!! همه 1 میشیم بابا....میایم بالا;) اینم پرچم................. flag is up

وقتی ازش پرسیدم اسکیسو چیکار کردی گفت یه کاغذ بیارو منم بهش دادم .. چند مکعب ساده رو کشید که در یک راستا بودن و یکیو به خاطر دید به دریا و سایت داده شده چرخونده بود...
گفت این مکعب های ساده رو کاری کردم که با اقلیم جور دربیاد... بعد رو خود پلان ها کار زیاد کرده بود... می خوام بگم که کار خیلی عجیب غریبی نکرده بود فقط اصول رو رعایت کرده بود و کار رو خام تحویل نداده بود.. البته مدارکش کامل بود یعنی پلان مقطع پرسپکتیو پرنده و انسانی سایت.. با این وجود نتونسته بود راندو کنه!!! چیزی که ازش می ترسیم!!! می گفت پلان و مقطعش رو که با اتود زده بود همین جوری ول کرده وقت نیاورده بود راپیدیش کنه...خلاصه........با رتبه 856 و اسکیس 58 درصد سراسری ایلام می خونه..
ميدونم هميشه همينه
ما فك ميكنيم كساني كه رتبه خوب يا درصد خوب ميارن خدا شدن ولي اينطور نيست
يكي ميگه ايده
يكي ميگه تكميل
يكي ميگه فلان
من خودم پارسال رسيدم همه مداركو كامل تحويل بدم با اينكه از ساعت 10شروع كردم و درصدم30 شد نخام دروغ بگم 29.3
من نميدونم قضيه چيه اينقد حرفاي گوناگون شنيدم كه نميتونم بگيم چي خوبه چي بد
شما حساب كن رتبه 4000 غيرانتفاعي بول شده!!!!!!!!!!!! 40000
شوخي نيستا

baharestan.f

کاربر بیش فعال
نه بابا ما از این شانسا نداریم که..............ولی قول میدم دایورت کنم;)........فعلا که از گرما باید دایو کنیم تو پــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــول......pool
دکتر جان فارسی صحبت کن تا بقیه هم بفهمن.من که نمی فهمم تو چی میگی.این لغات هم اگر صد بار واسه تقویت زبان و کنکور خونده باشم که نخوندم اصلا معنیش به خاطرم نیست.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا