نتایج ازمون اذر 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
دفترچه c سئوالهای
31
36
43
53
کسی نمیدونه سئوال چی بود؟؟؟؟

holooooooo

کاربر ممتاز
خوووو عزیزم چرا پس این آدرسی ک ضمیمه کردی گفته سازمان سنجش....من فقط میخوام مطمئن شم...مثل اون اعتراض قبلیه نشه...ک نشستن به ریش نداشتمون خندیدن

آره الان دیدم نوشته سازمان سنجش، اینو من از تو سایت مقررات ملی برداشتم، همونجا که نتایجو دیدیم بالاش یه لینکه نوشته راهنمای اعلام نتایج یه پی دی افه صفحه ی 6اش این بود، من مطمئنم اینا واسه اینکه گندشونو بندازن گردن سنجش اینو ذکر کردن سنجش، دقیقا شب قبل امتحانم برا من از نظام اس ام اس اومد علی رغمه مشکلات برگزار کننده سنجش است!! فکر کن استادمون میگفت اصلا سیستم تصحیح طراحی اینجوری نیست، اینا انگار یه حد نصابی در نظر گرفتن بقیه رو انداختن، دوست من کارش تکمیل بود 1 ساعتم تایم اضافه آورد شده 11!!! من یه کم از اون کارم ناقص تر بود شدم 14! کارمو با یکی از بچه هایی که تو همین سایت کارشو گذاشته بود مقایسه کردم اون قبول شده کارمن خیلی کم با اون فرق داشت حداقل با نمره ی 20 هم نیفتادم با 14! یکی از دوستای دیگم کارش داغون همه ارتفاعاش اشتباه یکی دیگه همه شیتاش نصفه اونا هم 14 شدن کیلیوویی صحیح کردن، نظارتم که معلوم نیست سوالاشو از کجا آورده بودن فقط باید 1 ساعت 4 تا گزینه رو چک میکردی کدام صحیح است کدام صحیح نیست آخرشم جوابش به زور پیدا میشد یا نمیشد :cry:
به نظر من حتما اعتراض بده دوست من پارسال با 48 اعتراض داد رفت سر کلاسا قبول شد،با 1 درصد امکان نداره قبول نشی
سر چه کلاسی رفت؟!!!
نمیدونی متن اعتراض چی باید باشه؟

آخرین ویرایش:

holooooooo

کاربر ممتاز
اخوب الن شما تو کلیدتون درست اومده مهندس؟ این سوالهارو یادته یا از روی پاسخنامه خودت میگی مهندس؟

نه اینارو الان از رو دفترچه ی A دیدم، کلیدارم از تو اون دیدم، ولی الان یادم افتاد اصلا ربطی نداره سوالا جابه جا بود واسه هر دفترچه ای مثلا سوال 17 یه من ممکنه سوال 5 تو دفترچه ی A باشه، ای بابا عجب گیری افتادیمااااااااااااااااااااا، یعنی من الان نمیتونم بفهمم این 4 تا غلطم چی بوده!! در صورتیکه من سوالایی رو جواب دادم که 100 درصد جوابشو میدونستم

arefeh

کاربر ممتاز
به نظر من حتما اعتراض بده دوست من پارسال با 48 اعتراض داد رفت سر کلاسا قبول شد،با 1 درصد امکان نداره قبول نشی

مهدیه جان الان متن اعتراض چی بنویسیم...میشه از دوستت جسارتا راهنمایی بگیری؟؟؟؟به خدا ما موندیم فردا هم باید متن اعتراض رو بفرستیم....من واقعا داغونم از اون طرف ارشدم داغون ...باید برم دیگه آزاد....اما باید یه کاری پولی چیزی باشه ک بریم اون آزاد خراب شده؟؟؟
ممنون میشم خواهری کنی رفاقت کنی و مارو راهنمایی کنی....دعات میکنیم به خدا:cry:

arefeh

کاربر ممتاز
نه اینارو الان از رو دفترچه ی A دیدم، کلیدارم از تو اون دیدم، ولی الان یادم افتاد اصلا ربطی نداره سوالا جابه جا بود واسه هر دفترچه ای مثلا سوال 17 یه من ممکنه سوال 5 تو دفترچه ی A باشه، ای بابا عجب گیری افتادیمااااااااااااااااااااا، یعنی من الان نمیتونم بفهمم این 4 تا غلطم چی بوده!! در صورتیکه من سوالایی رو جواب دادم که 100 درصد جوابشو میدونستم
عزیزم دقیقا مثل من...منم الان همین گیر رو کردم...منم 36 تا زده بودم گفتم 3تاش غلطه نه 4تا...بازم میشدم 50....اما 5 تاغلط برام رد کردن....نمیدونم چی به چیه؟؟!!!!

مهديه مقدم

عضو جدید
سر چه کلاسی رفت؟!!!
نمیدونی متن اعتراض چی باید باشه؟
گفت دوره آموزشی گذاشتن پارسال یه عده که با اختلاف نمره کم مردود شده بودن و اعتراض داشتن رفتن سر کلاسا الانم دوستم داره کار می کنه مشکلی هم نداره،نه نمی دونم متنشو،داداش خودم هم نظارت عمران با همین حدود مردود شده منم پیگیرم برا همین...

memare iran

عضو جدید
سلام دوستان میدونید برا اعتراض متن هم باید بنویسیم یا نه؟؟؟تو سایت نوشته مشخصات...یعنی متن نمیخواد؟اگه میخواد چطوری باید باشه؟

مهديه مقدم

عضو جدید
مهدیه جان الان متن اعتراض چی بنویسیم...میشه از دوستت جسارتا راهنمایی بگیری؟؟؟؟به خدا ما موندیم فردا هم باید متن اعتراض رو بفرستیم....من واقعا داغونم از اون طرف ارشدم داغون ...باید برم دیگه آزاد....اما باید یه کاری پولی چیزی باشه ک بریم اون آزاد خراب شده؟؟؟
الان تماس میگیرم تا 5 دقیقه نتیجه رو میگم،نا امید نباشید دوستان انشالا ترتیب اثر میدن

holooooooo

کاربر ممتاز

عارفه من باید زنگ بزنم از استادم بپرسم ببینم چی بنویسشم کسی رو نمیشناسم که متنی نوشته باشه پارسال،
چرا علاوه بر مشخصات باید یه متن اعتراضی هم نوشته شود،
نمیشه بگی من فلانی ام با شماره داوطلبی فلان به نمره ام اعتراض دارم! :razz:
فکر کردم با منی عارفه :D

آخرین ویرایش:

kaveh5

عضو جدید
نگاه کنین اصلا به پاسخنامه کار نداشته باشین چی زده اون کلید واسه کد a هستش جای سوالها فکر نکنم عوض شده باشه چون من نمونه b را هم دیدم فقط جای گزینه ها عوض شده (نمونه bصفحه 17 تایپیک بررسی ازمون نظارت اذر 92 هستش نگاه کنین ) خودت یادت نمیاد چی زدی مثلا من دقیقا یادم سوال نوفه شب و روز را از رو ی کتاب زدم یه جدولی داده حتی اون لحظه زیرش خط میکشیدم تو کتاب اما متاسفانه الان کتابه نیستش

arefeh

کاربر ممتاز
الان تماس میگیرم تا 5 دقیقه نتیجه رو میگم،نا امید نباشید دوستان انشالا ترتیب اثر میدن

خدا عمرت بده...ایشالله همینطور ک مشکل ما رو پیگیری میکنی...داداشتم قبول بشه و شما هم خوشجال بشید...ایشالله

arefeh

کاربر ممتاز
عارفه من باید زنگ بزنم از استادم بپرسم ببینم چی بنویسشم کسی رو نمیشناسم که متنی نوشته باشه پارسال،
چرا علاوه بر مشخصات باید یه متن اعتراضی هم نوشته شود،
نمیشه بگی من فلانی ام با شماره داوطلبی فلان به نمره ام اعتراض دارم! :razz:
فکر کردم با منی عارفه :D

تو و مهدیه جون ندارین...هممون درگیر این سیستم شدیم عزیزم....باید الان هر طوری شده مشکلمون حل بشه...فقط اینو میدونم ک سئوالها شدیدا مشکل داره...این لعنتی دفترچه c رو نداریم....من فکر میکردم دو تا سئوال رو ج دادم که یکیشو غلط ج دادم با همون 20 تا سئوال اول ک چک کردم دیدم اصلا اون دو تا رو نزدم....
آآآآقا هر کی تو نظام آشنا داره این سئوالها رو گیر بیاره تورو خدا....دفترچه c میخواااااااااااام....اشک اشک اشک

kaveh5

عضو جدید
شاید سری cو dجای سوالات متفاوته ما باید هر کاری کردیم یه نمونه پیدا کنیم وگرنه نمیدونیم اصلا چی بنویسیم واسه اعتراض ! ای خدا عجب گرفتاری شدیم اخه بگو بی مسولیت ها 4 نمونه سوالو میذاشتین تحصیل کرده های مملکت رو هم نمیبردین تو دپرسی

holooooooo

کاربر ممتاز
نگاه کنین اصلا به پاسخنامه کار نداشته باشین چی زده اون کلید واسه کد a هستش جای سوالها فکر نکنم عوض شده باشه چون من نمونه b را هم دیدم فقط جای گزینه ها عوض شده (نمونه bصفحه 17 تایپیک بررسی ازمون نظارت اذر 92 هستش نگاه کنین ) خودت یادت نمیاد چی زدی مثلا من دقیقا یادم سوال نوفه شب و روز را از رو ی کتاب زدم یه جدولی داده حتی اون لحظه زیرش خط میکشیدم تو کتاب اما متاسفانه الان کتابه نیستش
من جوابای صحیحو براتون از تو پاسخنامه ی A و طبق کلیدش نوشتم.... 17و24و38و50
آره منم از رو کتاب زدم نوفه رو منم الان ندارم کتابشو، ولی به نظرم میاد قیرو نزدم!!!
ببینین الان دفترچه ی A اولین سوالش راجب ضریب انتقال حرارته، من 1000 درصد مطمئنم اولن سوالم راجب سنگ منگ بود مبحث 5 اینا بود، آهان عارفه چند صفحه از سوالارو داره..
عارفه اولین سوال دفترچه ی c چی بود؟

arefeh

کاربر ممتاز

نه کاوه جان کارنامه ای ک گذاشتن بر اساس همون دفترچه ای هست ک خودت امتحان دادی....ربطی به دفترچه a نداره....من 20 سئوال اول رو عکس گذاشته بودم و الان هم هست...اونهارو چک کردم و میدونستم ک از 20 تای اول 1 دونه غلطه...همون پلاستیگ های سلولی...بقیه رو ندارررم...اییی خدااا.کاشکی وقت داشتم بقیه اش هم عکس میگرفتم...اونوقت اینجوری گیر نمیکردم الان

arefeh

کاربر ممتاز
من جوابای صحیحو براتون از تو پاسخنامه ی A و طبق کلیدش نوشتم.... 17و24و38و50
آره منم از رو کتاب زدم نوفه رو منم الان ندارم کتابشو، ولی به نظرم میاد قیرو نزدم!!!
ببینین الان دفترچه ی A اولین سوالش راجب ضریب انتقال حرارته، من 1000 درصد مطمئنم اولن سوالم راجب سنگ منگ بود مبحث 5 اینا بود، آهان عارفه چند صفحه از سوالارو داره..
عارفه اولین سوال دفترچه ی c چی بود؟

همون سنگ تراورتن بود...عزیزم تو هم فکر کنم همون دفترچه c هستی....

kaveh5

عضو جدید
خیلی خیلی مسخرس ادم نمیدونه حتی اونایی رو که پاسخنامت گفته غلط زدی ایا اصلا جواب دادی یا نه من یقین دارم که 17 رو جواب ندادم چون تو کتاب پیدا نکردم نزدمش من همه سوالت رو از رو کتاب دراوردم /

مهديه مقدم

عضو جدید
خدا عمرت بده...ایشالله همینطور ک مشکل ما رو پیگیری میکنی...داداشتم قبول بشه و شما هم خوشجال بشید...ایشالله
مرسی عزیزم...دوستم گفت:من حضوری رفتم نظام مهندسی برا اعتراض و گفت اون موقع تو سایت یکی از گزینه بود(که الان یادش نیست) که به نمره ات اعتراض داشتی....،گفت فقط 3،4 روز رفتم و اومدم حضوری تا نتیجه داد،کلاسارم گفت برا همه قبولیا 3 روز کلاس آموزشی برگزار میکنن ینی کلاس جداگانه نبوده....اما تاکید داشت که حضوری پیگیر باشید

holooooooo

کاربر ممتاز
همون سنگ تراورتن بود...عزیزم تو هم فکر کنم همون دفترچه c هستی....

آره سنگ تراورتن بود که الان سوال 16 دفترچه ی A سنگ تراورتنه!!!! الان معلوم نیست چی رو ازمون غلط گرفتن خاک تو سرشون...
عارفه هم باید نامه بزنیم هم باید حضوری بریم نظام....

آخرین ویرایش:

kaveh5

عضو جدید
میشه لطف کنی سوال 17 رو واسه من بزاری ببینم چی بو اخه من d هستم فکر کنم سوالهامون جاشون یکیه فقط جای گزینه هامون فرق داره
نه کاوه جان کارنامه ای ک گذاشتن بر اساس همون دفترچه ای هست ک خودت امتحان دادی....ربطی به دفترچه a نداره....من 20 سئوال اول رو عکس گذاشته بودم و الان هم هست...اونهارو چک کردم و میدونستم ک از 20 تای اول 1 دونه غلطه...همون پلاستیگ های سلولی...بقیه رو ندارررم...اییی خدااا.کاشکی وقت داشتم بقیه اش هم عکس میگرفتم...اونوقت اینجوری گیر نمیکردم الان

arefeh

کاربر ممتاز
مرسی عزیزم...دوستم گفت:من حضوری رفتم نظام مهندسی برا اعتراض و گفت اون موقع تو سایت یکی از گزینه بود(که الان یادش نیست) که به نمره ات اعتراض داشتی....،گفت فقط 3،4 روز رفتم و اومدم حضوری تا نتیجه داد،کلاسارم گفت برا همه قبولیا 3 روز کلاس آموزشی برگزار میکنن ینی کلاس جداگانه نبوده....اما تاکید داشت که حضوری پیگیر باشید

عزیزم لطف کردی...اما من رفتم نظام مهندسیه خودمون اما جواب سربالا میدن....حضوری تهران رفتن یا همون استان خودشون...؟؟؟!!!واااای ک چقدر استرس دارم....

kaveh5

عضو جدید
ممنونیم مهدیه خانم منم میگم اینا تا نری یقشونو بچسپونی جواب نمیدن / رفته تهران دیگه درسته ؟

مهديه مقدم

عضو جدید
باز ببخشید اگه به دردتون نخوره این اطلاعات،باز خبری شد حتما میام میگم اینجا:(،پیگیر باشید اگه سایت شماره تماس گذاشته زنگ بزنید

مهديه مقدم

عضو جدید
عزیزم لطف کردی...اما من رفتم نظام مهندسیه خودمون اما جواب سربالا میدن....حضوری تهران رفتن یا همون استان خودشون...؟؟؟!!!واااای ک چقدر استرس دارم....
خواهش میکنم عزیزم..هم استان خودش و رفته هم تهران رو،گفت حضوری برید سماجت کنید

kaveh5

عضو جدید
دوستان دیگه که نظارت رو بالای 45 گرفتن همکاری کنن خدا رو چه دیدی واسه اون که کاری نداره شاید با همفکری یه راه حل به ذهن رنجیده مون برسه / خواهشمندیم همکاری کنین دوستان نا امید نباشین حق گرفتنیه

arefeh

کاربر ممتاز
آره سنگ تراورتن بود که الان سوال 16 دفترچه ی A سنگ تراورتنه!!!! الان معلوم نیست چی رو ازمون غلط گرفتن خاک تو سرشون...
عارفه هم باید نامه بزنیم هم باید حضوری بریم نظام....

عزیزم بی شرفها رو فهمیدم سئوالات چجوریه...کشف کردم...
صفحه اول دفترچه c مارو حذف کن...از صفحه بعد یعنی صفحه دوم ما میشه صفحه اول دفترچه a ....سئوالها گزینه ها عوض نشده...جای سئوالها عوض شده...گزینه ها همون گزینه هاست....
یعنی اینجوری بگم...:
سئوال 6 دفترچه a...سئوال 7 دفترچه c به همین ترتیب برات تا یه جایی رو میزارم....
سئوال 7 = سئوال 8 ما
سئوال8=سئوال 9 ما
سئوال9=سئوال10
10=11
11=12
12=13
13=14
14=15
15=16
تا اینجابعدش
سئوال 16 دفترچه a =سئوال 1 دفترچه ماست...یعنی همون سنگ تراورتن
سئوال 17=سئوال 2 ما
18=3
19=4
20=5
21=6
تا اینجا رو مطمئنم...
اما از این جا به بعد من عکسی از دفترچه خودم ندارم....:cry:

arefeh

کاربر ممتاز
خواهش میکنم عزیزم..هم استان خودش و رفته هم تهران رو،گفت حضوری برید سماجت کنید

آقا اگه اینجوریه واقعا من حاضرم دوروزه پاشم برم....مهدیه جان آدرسه اونجا رو داری؟؟؟
ارزش امتجان کردن رو داره....
غنچه جان کاوه اگه واقعا شما هم میتونید جور بکنید یه روز با هم اونجا بریم حضوری صحبت کنیم....

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا