نتایج آزمون طراحی آبان 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nemidoonam_66

عضو جدید
سلام به همگی
منم 25 شدم و دفعه سومم بود
دفعه اول 7 شدم اونموقع همینجوری رفتم سر جلسه
دفعه دوم 13 شدم که خیلی براش زحمت کشیده بودم و 3-4 سال قبلشو حل کرده بودم، سر جلسه سوالو اشتباهی فهمیده بودم کلا غلط شد
این دفه هم تمرینای خانه عمرانو حل کردم و جزوشم خوندم با تمرین بیشتر 25 شدم مرزیییییییییی
همه پلانامو تقریبا کشیده بودم اندازه داخلی اول و دوم نداشت و بامم کشیدم ولی مقطع نرسیدم فقط یه شماتیک کشیدمو کد ارتفاعیا رو روش زدم

pezhmanrahimi67

عضو جدید
25 شدم......هورااااااااااااااااااااااا.........طراحیو قبول شدم......یه هفته ام واسش وقت نذاشتم! :)

azad arc

عضو جدید
بچه ها سلام شب همتون بهشت .. منم به همه دوستان که در این آزمون قبول شدن تبریک میگم و آرزوی موفقیت در مراتب بالاتر رانبز براشون دارم منم این بار رد شدم با یه نمره افتضا البته من امید به قبولی نداشتم ولی خداییش تلاش م کردم ولی خب متاسفانه من در تجزیه و تحلیلی زمین شیبدار واقعا مشکل دارم و اینکه سرعتتمم کمه ولی حقیقتش دیگه میخام کلا بزارمش کنار ..نمیخام آیه یاس بخونم ولی خب نمیتونیم مثه کبکم سرمونو بکنیم زیر برف دیگه نمیشه از راه پروانه به کار رسید چون اینقد پروانه ها زیاد شدن که واقعا نمیشه سامندهیشون کرد عرضه کمه و تقاضا زیاد ..پوسیدیم از بس تو خونه نشستیم و درس خوندیم برای این آزمونا .آزمونای بدون هدف .مجری طراح ناظر بخصوص پایه سه همه مینالن از کار بخدا نمیدونم دیگه چه خاکی به سرم بریزم اصلا نمیدونم چکار کنم

pezhmanrahimi67

عضو جدید
سلام بر همگی......من 25 شدم.....خدا رو شکر....دفه ی اولم بود......خودمم باورم نمیشه!......اصلا انتظار قبولی نداشتم!....چون یه هفته ام روی طراحی وقت نذاشتم!.....:)

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر همگی......من 25 شدم.....خدا رو شکر....دفه ی اولم بود......خودمم باورم نمیشه!......اصلا انتظار قبولی نداشتم!....چون یه هفته ام روی طراحی وقت نذاشتم!.....:)
مهندس شوخی نکن با ما به خدا ما اعصاب شوخی نداریم
دوستان اگه راست میگن و قبول شدن کارشون رو بزارن حداقل با کد چهارچوب رو بزنید
البته ببخشید با این ادبیات نوشتم
بهم حق بدین چون خیلی زحمت کشیدیم و برای سومین بار رد شدم
حالا چه شوخی چه جدی به شما هم تبریک میگم مرسی اومدی سر زدی اینجا

amin16228

عضو جدید
سلام دوستان منم که تو تایپیت قبلی گفتم با 30 قبول شدم و کارمو گذاشتن .انشاالله همه قبول بشن . من دفع دومم بود که امتحانم دادم دفعه اول 22 شدم و عدم قبولیمو کمبود وقت میدونستم .بخاطر همین بهترین کاری که به ذهنم رسید باید هر طور بشه برگه ها رو جدا کرد تو آکس بندی و اندازه گذاری واقعا فقط کپی کردم بدونم کوچکترین دقتی . طراحی زیر زمین با پله ها و پارکینگ و ترسیم نهایی 3 ساعت وقتمو گرفت و پلانا رو عین ترسیم طراحی کردم و هر کدوم یک ساعت و بام و برش هر کدوم نیم ساعت .سوالی باشه در خدمتم

saraafsoon

عضو جدید
سلام به همگی....تبریک به همه دوستایی که قبول شدن.منم 20 شدم همرو کم کشیده بود حتی جزئیات برش رو کامل کرده بودم.خیلی ماسفم واسشون
سلام.منم15شدم کامل کامل پلاناموکشیدم اندازه گذاری هاشور مبلمان توضیحات اوکابه.....کامل کامل اما قبول نشدم جالبش اینه که نمرم کمتراز دفعه قبل شد که فقط دوپلانوکشیدم بدون اندازه گذاری. مبلمان....متاسفانه نمیدونمم چر.حداقل ایرادکارموبدونم میگم دیگه این اشتباهونمیکنم امابااین تجربه فهمیدم سلیقه ای من این دفعه خیلی تمیزباحزییات کشیدم ایرادخاصیم یاسوتی خاصی نداشتم امابرعکس نمرم کمترشد.یه کلمه سلیقه ای نمره میدن شانس نداشته باشی هزاربارم امتحان بده فایده نداره

hamedzjg

عضو جدید
سلام دوستان منم که تو تایپیت قبلی گفتم با 30 قبول شدم و کارمو گذاشتن .انشاالله همه قبول بشن . من دفع دومم بود که امتحانم دادم دفعه اول 22 شدم و عدم قبولیمو کمبود وقت میدونستم .بخاطر همین بهترین کاری که به ذهنم رسید باید هر طور بشه برگه ها رو جدا کرد تو آکس بندی و اندازه گذاری واقعا فقط کپی کردم بدونم کوچکترین دقتی . طراحی زیر زمین با پله ها و پارکینگ و ترسیم نهایی 3 ساعت وقتمو گرفت و پلانا رو عین ترسیم طراحی کردم و هر کدوم یک ساعت و بام و برش هر کدوم نیم ساعت .سوالی باشه در خدمتم

تبریک امین جان فکر کنم جزء نفرات برتر کشور باشی

ممنون از توضیحاتت..میشه یکم به تفصیل روند کار سر جلسه امتحانو توضیح بدی؟ دغدغه من و خیلی از دوستا کمبود زمان هست..
روند کار من اینطور بود >>> طرح 1 خطیمو با پوستی درآوردم 4 پلانو.. بعد از اتمام 4 پلان پوستی ،در برگه های اصلی از اول شروع به ترسیم کردم با مداد و خط کش ..میشه توضیح بدی روند کشیدن طرحتو؟ اگر از پوستی کپی کردی با چه تکنیکی کپی کردی و چجوری؟ ممنون..تنها نزارید من و سایر دوستایی که الان خیلی افسرده هستیم

از دوستای دیگه هم خواهش میکنم روند ترسیم طرحشونو توضیح بدن..ممنون

yas..

عضو جدید
این آزمون لعنتی اعصابمو خورد کرده به نظر شما چیکار باید کرد??????????????????

yas..

عضو جدید
من و شوهرم دو تا پلان کاملا متفاوت کشیدیم شوهرم خیلی عالی و کامل کشیده بود شد 20 من پلان بام و برش نکشیدم شدم 19.نمیدونم والا این چه آزمونیه آخه??????????????? چیکار باید بکنیم

arezoo 101

عضو جدید
سلام.من با 26 قبول شدم.....خدایااااااا شکرت
ایشالله اونهایی که قبول نشدند سال اینده قبول بشن...

amin16228

عضو جدید
تبریک امین جان فکر کنم جزء نفرات برتر کشور باشی

ممنون از توضیحاتت..میشه یکم به تفصیل روند کار سر جلسه امتحانو توضیح بدی؟ دغدغه من و خیلی از دوستا کمبود زمان هست..
روند کار من اینطور بود >>> طرح 1 خطیمو با پوستی درآوردم 4 پلانو.. بعد از اتمام 4 پلان پوستی ،در برگه های اصلی از اول شروع به ترسیم کردم با مداد و خط کش ..میشه توضیح بدی روند کشیدن طرحتو؟ اگر از پوستی کپی کردی با چه تکنیکی کپی کردی و چجوری؟ ممنون..تنها نزارید من و سایر دوستایی که الان خیلی افسرده هستیم

از دوستای دیگه هم خواهش میکنم روند ترسیم طرحشونو توضیح بدن..ممنون
سلام دوست عزیز مرسی .اول اینکه من از پوستی کارمو کپی نکردم . اول انکه اصلا تا روز امتحان تمرین نکردم . فقط امتحان اولو برا خودم تجربه گرفتم که چه کار کنم .یه خط کش ریلی خریدم که لغزش نداشته با شه مثل تی بعد رو کاغذ پوستی رو کادر نقشه چسبوندم بعد یه کادر های 5 در 5 رو نقشه کشیدم تا حرکت و جا نمایی پارکینگ در بیاد بدون اینکه به بالا فکر کنم .بعد پله رو وسط ساختمون انتخاب کردم که دسرسی داشته باشم به واحد های . راستی قبل از امتحان یه چط نویس که ابعاد ها و استانداردها داخلش بود رو خودم نوشتم که دیگه دنبال کتاب نباشم مثل هاشور حریق و حداقل ابعادها . انباری رو هم دیمی جا گذاری کردم تاسیسات رو فقط داکت تا بالا با هاشور حریقش مهم هست درش هم رو به بیرون . بیشتر وقت رو پله گرفت که ورودی ساختمان چطوری باشه و داخلش کمترین فضا رو بگیره که پله سه شمشیری به ذهنم رسید .تو قسمت اداری هم که طراحیش کار خاصی نداشت .تو طبقات که اول سه واحد میخواست فقط طراحی بر اساس استاندارد برام مهم بود نه زیبای به خاطر همین هر چی به ذهنم رسید کشیدم .طوری طراحی کردم که از طبقه پایین یه واحد کپی و دو واحد کوچیک ادغام بشه با هم . بام و برش هم ترسیم داشت .من برش رو تو قسمت پلهفقط شمشیری رو کشیدم نه جزییات . درضمن من برگه هامو همون اول جلسه باز کردم ولی تابلو نکردم اصلا تقریبا آکس ستون دیوار پله ، اندازه گذاری همش کپی نقشه قبلی بود با طراحی جدای خاص برا همون طبقه

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
باید نامه نگاری کنیم و هممون درخواست بدیم که ایرادات کار گفته بشه اصلا آزمون یعنی این باید ایرادات کارتو بدونی که رد میشی
ما معماری ها در گرفتن حقمان مشکل داریم و همش در دوردست ها سیر میکنیم اگه عمرانی ها همچین آزمونی داشتن الان کاری کرده بودن با این
مصححین که پاسخنامه هاشون رو سفارشی پست میکردن دم در خونه داوطلب ها.

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز مرسی .اول اینکه من از پوستی کارمو کپی نکردم . اول انکه اصلا تا روز امتحان تمرین نکردم . فقط امتحان اولو برا خودم تجربه گرفتم که چه کار کنم .یه خط کش ریلی خریدم که لغزش نداشته با شه مثل تی بعد رو کاغذ پوستی رو کادر نقشه چسبوندم بعد یه کادر های 5 در 5 رو نقشه کشیدم تا حرکت و جا نمایی پارکینگ در بیاد بدون اینکه به بالا فکر کنم .بعد پله رو وسط ساختمون انتخاب کردم که دسرسی داشته باشم به واحد های . راستی قبل از امتحان یه چط نویس که ابعاد ها و استانداردها داخلش بود رو خودم نوشتم که دیگه دنبال کتاب نباشم مثل هاشور حریق و حداقل ابعادها . انباری رو هم دیمی جا گذاری کردم تاسیسات رو فقط داکت تا بالا با هاشور حریقش مهم هست درش هم رو به بیرون . بیشتر وقت رو پله گرفت که ورودی ساختمان چطوری باشه و داخلش کمترین فضا رو بگیره که پله سه شمشیری به ذهنم رسید .تو قسمت اداری هم که طراحیش کار خاصی نداشت .تو طبقات که اول سه واحد میخواست فقط طراحی بر اساس استاندارد برام مهم بود نه زیبای به خاطر همین هر چی به ذهنم رسید کشیدم .طوری طراحی کردم که از طبقه پایین یه واحد کپی و دو واحد کوچیک ادغام بشه با هم . بام و برش هم ترسیم داشت .من برش رو تو قسمت پلهفقط شمشیری رو کشیدم نه جزییات . درضمن من برگه هامو همون اول جلسه باز کردم ولی تابلو نکردم اصلا تقریبا آکس ستون دیوار پله ، اندازه گذاری همش کپی نقشه قبلی بود با طراحی جدای خاص برا همون طبقه
ممنون از تجاربت
من کار شما رو به عنوان قبولی قبول کرده بودم همون روز اول مهندس
ایرادی که کارتون داشت این بود که تو تک واحده ها یکی از واحدهای شمالی تون خیلی کوچیک شده بود تقریبا نشیمن و آشپزخونه اش نصف واحد بغل دستیش بود
و ستونگداریت هم دو تا ستون کنار آسانسور بود جریانش چی بود و کمی هم کمرنگ کار کرده بودی
ولی در کل بنظرم خیلی خوش شانس و طراح خوبی هم هستی تبریک میگم مهندس
راستی شما تو دفتر کار میکنین یا مشاور یا.... چون بدون تمرین شاهکار کردی

MK6

کاربر بیش فعال
باید نامه نگاری کنیم و هممون درخواست بدیم که ایرادات کار گفته بشه اصلا آزمون یعنی این باید ایرادات کارتو بدونی که رد میشی
ما معماری ها در گرفتن حقمان مشکل داریم و همش در دوردست ها سیر میکنیم اگه عمرانی ها همچین آزمونی داشتن الان کاری کرده بودن با این

آقای مهندس ما اینکار رو با همه بچه های معماری می خواییم انجام میدیم، لطفا شما و دوستانتون هم با بچه های معماری شهرتون که مطمین به قبولیشون بودن ولی خلافش شده این کار رو انجام بدید، چون به خاطر پول اینا بدترین کار رو با بچه های معماری دارن میکنن، لطفا همه دوستان با هم هماهنگ باشید تا ما کاری انجام ندیم اینا هر دفعه این بلا رو سر بچه ها میارن.

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینا پرروتر از اینی هستن که بخوان واسمون کاری انجام بدن!

sbep

عضو جدید
سلام به همه ی دوستان
فارغ از اینکه کی قبول شده کی نه از اینکه بازم همه ی اعضائ فعال رو دور هم می بینم خوشحالم ... خدارو شکر با 26 قبول شدم (گرچه با استرس زیاد فکر می کردم بیشتر از این میشم !) ... ولی جا داره که از همه اونایی که تو این انجمن ازشون کمک گرفتم : هلوی عزیز که که واقعاً هرچی از خوبیش بگم کم گفتم (خیلی ماههههه) و امیدوارم به هر آرزویی داره برسههههه ، آقا مجتبی و شابلونای بدرد بخورش ، عارفه ی عزیز که به حقش هم رسید ، مهندس ریاحی محترم و هممممممه ی دوستان عزیزی که رو کارم نظر دادن و اشکالاتم رو گرفتن تشکر کنم .:gol::gol::gol: امیدوارم هرکی اینجا قبول نشده تو آزمون بعدی قبول بشه ...

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقای مهندس ما اینکار رو با همه بچه های معماری می خواییم انجام میدیم، لطفا شما و دوستانتون هم با بچه های معماری شهرتون که مطمین به قبولیشون بودن ولی خلافش شده این کار رو انجام بدید، چون به خاطر پول اینا بدترین کار رو با بچه های معماری دارن میکنن، لطفا همه دوستان با هم هماهنگ باشید تا ما کاری انجام ندیم اینا هر دفعه این بلا رو سر بچه ها میارن.
واقعا همینطوره از قدیم گفتن :از ماست که بر ماست
ما وقتی به خودمان قبولاندیم که باید اینجور باشه همین جور خواهد بود
بخدا هیچ آزمونی اینجور نیست بدون اینکه ایرادات و اشکالها مشخص بشه اگه راست میگن بررسی مکرر و دقیق میکنن باید از گذاشتن ورقه طراحی شخص هم در سایت ابایی نداشته باشند

panahi_arch

عضو جدید
سلام من که قبول نشدم با نمره 20 رد شدم:):):evil::w14:
شما هم نتایجتون رو بگید و اگر قبول شدین کارتونو بزارین لطفا البته من فقط پارکینگ و همکف و اول رو ترسیم کردم دوم و بام و مقطع رو نرسیدم

panahi_arch

عضو جدید
سلام با نمره 20 مردود شدم .اولین بارم بود امتحان میدادم و فقط پارکینک همکف و اول رو کشیدم دوم بام و مقطع رو نرسیدم چون با راپید کشیدم سرعتم کم شد:w14::w42:

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام با نمره 20 مردود شدم .اولین بارم بود امتحان میدادم و فقط پارکینک همکف و اول رو کشیدم دوم بام و مقطع رو نرسیدم چون با راپید کشیدم سرعتم کم شد:w14::w42:
فک کردم قبول شدی این همه آدمک رقصان رو دیدم مهندس
ولی دمت گرم چه روحیه خوبی داری. لا یک داری داداش

negi20

عضو جدید
سلام خيلي خوب شدين آفرين به نسبت تعداد طبقاتي كه كشيدين به نظرم خوب نمره دادن ايشالا كه دفعه بعد قبولين

panahi_arch

عضو جدید
والا ظلم است اینجوری نمره دادن
اصلا باور ندارم تا حالا چهار بار رفتم داخل این سایت لعنت شده شون
باز هم میرم شاید من اشتباه میکنم!!!
من بار اولم بود ولی شنیده بودم که اصلا حساب و کتاب نداره .میدونم که اصلا عادلانه نیست مثل همه ی امتحانای دیگه شون.ولی امیدتو از دست نده .به کسانی که قبول شدن تبریک میگم امیدوارم بقیه هم نتیجه ی تلاششون رو بگیرن.مخصوصا بچه های تاپیک

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه میشه کرد مهندس مگه با ناراحتی درست میشه. منم کلا سرخوشم
منم دنده ام مث دنده فیل بود ولی آزمون طراحی و انتظار جواب آزمون و... کلا ای مصحح ها دنده ام نحیف شد. دریغا که نامه جوانی طی شد!!!
راستی وسعت قبول شد؟؟ خدا را شکر راحت شدیم!!
ولی جان خودتان به نحوه پاسخ دهی اعتراض کنین حداقل باید در ازای پول گزاف آزمون یه پاسخنامه یا رفع اشکالی تحویل بدهند

panahi_arch

عضو جدید
منم دنده ام مث دنده فیل بود ولی آزمون طراحی و انتظار جواب آزمون و... کلا ای مصحح ها دنده ام نحیف شد. دریغا که نامه جوانی طی شد!!!
راستی وسعت قبول شد؟؟ خدا را شکر راحت شدیم!!
ولی جان خودتان به نحوه پاسخ دهی اعتراض کنین حداقل باید در ازای پول گزاف آزمون یه پاسخنامه یا رفع اشکالی تحویل بدهند
منم موافقم .باید تلاشمون رو بکنیم حتی اگه قبول نکنن بگید برنامه چیه منم اینجا با دوستان مطرح میکنم
واقعا این نظام مهندسی باید از اسمش خجالت بکشه این چه نظامیه که نظم نداره ؟؟؟؟؟؟

• Like
واکنش ها: MK6
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا