نامه ای به خدا از طرف یک کودک

SH.Aghighi

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از استارتر به خاطر تاپیک زیبات...ببخشید تشکراتم تموم شده...

barani8787

عضو جدید
مرسی...ایشالله که به آرزوش برسه و ایشاللهکه همتون به آرزوهاتون برسین چون پیش خدا برآورده کردنش خیلی آسونه و من مطمئنم اگه به صلاح باشه خدابرآورده میکنه

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعضی وقتا من میگم خدایا تورو خدا این کارو واسن کن!!
بعضی وقتا هم که کار بدی میکنم میگم خدایا تورو خدا منو ببخش!!
:biggrin:

samaneh91

عضو جدید
منم زیاد از این نامه ها به خدا مینوشتم ولی خدا میدونست بزرگ شم بنده بدی میشم برا همین ارزوهامو براورده نکرد

samaneh91

عضو جدید
مهم اینه که دلتون صافو ساده باشه همه آرزوهاتون برآورده میشه ...........

میشه
شایدم دوباره دلش واسه نامه نوشتنم تنگ شده البته الان دیگه بهش اس ام اس میدم ولی نمیخونه شایدم میخونه و جواب نمیده شایدم منتظره بهش زنگ بزنم ....:question:

kadoo

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
چقدر بچه بودیم قلبمون پاک بود
و دعاهامون هم جالب بود و پاک
این که نوشته بود برم آمریکا یاد خودم افتادم همیشه میگفتم خدایا کمکم کن تا دانشگاه کمبریج قبول بشم و از اون آرزوهای نابم بود:D

ali alikahi

عضو جدید
میشه
شایدم دوباره دلش واسه نامه نوشتنم تنگ شده البته الان دیگه بهش اس ام اس میدم ولی نمیخونه شایدم میخونه و جواب نمیده شایدم منتظره بهش زنگ بزنم ....:question:
البته که میشه .......
زمانی که با مشکلات روبه رو میشیم و هیچ کاری از دستمون بر نمیاد ،آخرین گزینه خداست چه بسا که بدون مشکل به سراغ او بریم...............................................................اون وقت ببین چه جوری جواب بده.

M@TI$A

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
الان فقط به اين فكر كردم كه منم بچه بودم مثل همين بچه هر موقع با خدا حرف ميزدم بيشتر ازش تشكر مي كردم و خيلي كم ازش ميخواستم اما حالا چقدر بر عكسه...
دلم ميخواد دوباره بچه شم...

ali alikahi

عضو جدید
چقدر بچه بودیم قلبمون پاک بود
و دعاهامون هم جالب بود و پاک
این که نوشته بود برم آمریکا یاد خودم افتادم همیشه میگفتم خدایا کمکم کن تا دانشگاه کمبریج قبول بشم و از اون آرزوهای نابم بود:D
ممنون شما هم به آرزوتون برسی الهی...................

ali alikahi

عضو جدید
الان فقط به اين فكر كردم كه منم بچه بودم مثل همين بچه هر موقع با خدا حرف ميزدم بيشتر ازش تشكر مي كردم و خيلي كم ازش ميخواستم اما حالا چقدر بر عكسه...
دلم ميخواد دوباره بچه شم...
قدر آن دوران را الان میفهمیم.