میزان درصدهای قبولی ارشد ساخت 89

TASHA

عضو جدید
سوال cnc هر سه گزینه درسته؟همون توضیحیه؟
حداقل مطمئنم اون که گفته بود تفاوت cnc و nc فقط ..... اشتباست

سلام

کتاب cnc دکتر امیر عبداله صفحه 63 رو یه نگاه بندازی دقیقا سه گزینه رو میبینی

درسته تفاوتهای دیگری بین nc وcnc هست اما تفاوت اصلی فقط کامپیوتر است:gol:

n.akbarian

عضو جدید
آب شيرين كن

آب شيرين كن

سلام
خواهشمندم اطلاعاتي درمورد اب شيرين كنها به من بدبد
مرسي

TASHA

عضو جدید
سلام دوست عزیز

تورو خدا ببخشید الان تو دست و بالم نیست گیر آوردم حتما میذارم تو همین تاپیک اما قول نمیدم به فکرت هستم

سبحان اله

عضو جدید
سلام دوست عزیز

تورو خدا ببخشید الان تو دست و بالم نیست گیر آوردم حتما میذارم تو همین تاپیک اما قول نمیدم به فکرت هستم
سلام TASHA جان . شما مثل اینکه تخصصت تخمین رتبست بی زحمت مارو هم بی نصیب نزار. درصدام با توجه به دفترچه ای که امتحان دادم(A ):
6.67 زبان . 38.33 ریاضی 20 جامدات 40 ساخت . ممنون . HAVE A GOOD NIGHT

meteora_imp

عضو جدید
خدا به دادمون برس

خدا به دادمون برس

:cry: سلام بچه ها !
آقا من درصدام اینجوریه :
زبان 20
ریاضی 42
جامدات 13:cry:
ساخت 47
به نظرتون امید برا زیر 150 (دانشگاههای تهران شبانه ) داشته باشم ؟ راستی بچه ها پارسال خواجه نصیر شبانه می دونین تا چند قبول شده ؟ حتی آموزش محورش !

TASHA

عضو جدید
سلام TASHA جان . شما مثل اینکه تخصصت تخمین رتبست بی زحمت مارو هم بی نصیب نزار. درصدام با توجه به دفترچه ای که امتحان دادم(A ):
6.67 زبان . 38.33 ریاضی 20 جامدات 40 ساخت . ممنون . HAVE A GOOD NIGHT

سلام سبحان جان شما دوست حمید تقی پور هستی یا نه؟

سبحان جان درصدهای ریاضی و ساختت عالیه اما جامدات پایینه اما شانس قبولیت یعنی رتبه زیر 130 رو برات پیش بینی میکنم:gol:

یک شیوه ای دارم که با استفاده از بچه های پارسال و سایت مهستان و تاثیر دادن سخت بودن امتحان امسال که میشه گفت شاید 10% بچه های ساخت از امتحانشون راضی باشند و تاثیر معدل می تونم تخمین بزنم.

راستی شما چگونه با توجه به سوالات غلط و مشکل دار درصد گرفتی؟
همون طور که میدونی دو تا سوال ساخت می تونه تعیین کننده رتبه بین 10 تا 100 باشه اون دوتا سوال مشکل دار و سوال شکل دهی فلزات رو حذف کردی یا غلط گرفتی یا صحیح؟

TASHA

عضو جدید
:cry: سلام بچه ها !
آقا من درصدام اینجوریه :
زبان 20
ریاضی 42
جامدات 13:cry:
ساخت 47
به نظرتون امید برا زیر 150 (دانشگاههای تهران شبانه ) داشته باشم ؟ راستی بچه ها پارسال خواجه نصیر شبانه می دونین تا چند قبول شده ؟ حتی آموزش محورش !

سلام
جوون نترس قبولی خیالت راحت اگه شبانه شهر تهران می خوای از همین الان بهت بگم قبولی امیدت به خدا باشه:gol:

سبحان اله

عضو جدید
سلام سبحان جان شما دوست حمید تقی پور هستی یا نه؟

سبحان جان درصدهای ریاضی و ساختت عالیه اما جامدات پایینه اما شانس قبولیت یعنی رتبه زیر 130 رو برات پیش بینی میکنم:gol:

یک شیوه ای دارم که با استفاده از بچه های پارسال و سایت مهستان و تاثیر دادن سخت بودن امتحان امسال که میشه گفت شاید 10% بچه های ساخت از امتحانشون راضی باشند و تاثیر معدل می تونم تخمین بزنم.

راستی شما چگونه با توجه به سوالات غلط و مشکل دار درصد گرفتی؟
همون طور که میدونی دو تا سوال ساخت می تونه تعیین کننده رتبه بین 10 تا 100 باشه اون دوتا سوال مشکل دار و سوال شکل دهی فلزات رو حذف کردی یا غلط گرفتی یا صحیح؟
سلام آره یه لحظه جا خوردم, آره دوست حمیدم . راستش اگه تغییری توی ساخت اتفاق بیفته درصدام یا تغییر نمیکنه یا بیشتر میشه , ولی اگه حق و ناحق کنن و سوال coring رو که تو کیلدهای مختلف دو جواب رو زدن جواب غلط (یوتکتیک) رو جواب درست فرض نکنن درصدام همینه . سوال شکل دهی رو هم اگه منظورت سوال آخره اونو نزدم و تاثیرم ندادم.ولی اون سوال 46.6 درصد رو زدم که مطمئنا درسته . پیروز باشی .

TASHA

عضو جدید
امیدوارم که هر چه که انجام میدن به صلاح همه اونایی بشه که واقعا زحمت کشیدن من و حمید از مرداد شروع کردیم من یه اشتباه بچه گانه کردم 10تا تست ساخت رو درست زدم 5تا رو تقریبا شانسی با استنباط های الکی زدم همین درصد ساختمو پایین آورد خیلی زیاد بشه 35 درصد جامداتم بد نیست اگه حق و ناحق نشه 45 درصده ریاضی هم با توجه به کلید فعلی 19درصد زدم دیگه میسپریمش به خدا اگه شد که عالی میشه اگه هم نشد انشااله برای سال آینده

این شماره تماش منه کاری داشتی تعارف نکن منم مثل حمید اسمم آرش جهانبین شماره تماس09367831901

kiarashloqmani

عضو جدید
سلام.
خدا رو شکر این سایتو دیدم.
تاشا جان رتبه منم حدس بزن لطفا.

ریاضی:38
جامدات:60
ساخت:43

ساخت اگه 2 تا سوال حذف شه درصدم بالا میره.

سر کنکور داشت حالم به هم میخورد:(

تهران یا اصفهان میتونم قبول شم؟؟؟/

Hossein_b5717

عضو جدید
سلام.

اصفهان چیه؟ تهران قبولی عزیز:gol:

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوال cnc هر سه گزینه درسته؟همون توضیحیه؟
حداقل مطمئنم اون که گفته بود تفاوت cnc و nc فقط ..... اشتباست

آره منم مطمئنم این گزینه غلطه ..... واقعا طراحای سوالای ساخت و تولید دکترای این گرایش رو داشتن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بعد از کنکور یکی از داوطلبا به بغلیش میگفت که اصلا با ساخت تولید حال نمیکنم ...چند ماه بشینی بخونی همشو میزنی .... من که اعصابم واقعا خورد بود خیلی جولوی خودمو گرفتم که چیزی بهش نگفتم ...واقعا گند بزنن به این طراحها

TASHA

عضو جدید
سلام.

سلام دوست عزیز واقعا عذر میخوام مشکلی برام پیش اومده بود که متاسفانه 4روز درگیربودم.

مطمن باش جز رتبه های زیر 150 هستی درصدات عالیه انشاله قبولیت حتمیه و شهر تهران 100% قبولی پیروز باشی

بازم عذر میخوام

1366060

عضو جدید
سلام دوستان
با رتبه ي583شانس قبولي وجود داره؟
اگه اره ،كجا؟

navasangroup

عضو جدید
تا جایی که من مبینم هر کی ریاضی و زبان خوب زده رتبش بهتره؟مگه نه؟

بالا