میدونم اما بیایید خودمان را باور کنیم..........

arghavantree

عضو جدید
ممکنه هر کسی به نحوی از کشورش راضی نباشه و نسبت به خیلی موارد اعتراض داشته باشه............
اما بچه ها یکمی بیایید فکر کنیم .تا کی انتقاد از کشورمون؟ تا کی انتقاد از ....؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
واقعا این حرفها جز اینکه روحیه ی خودمون را خراب کنه و ما را از دنیا عقب نگه میداره چه نتیجه ی دیگه ای برامون داشته و داره؟

بهتر نیست یک نگاه دیگری به دنیا و ایران بکنیم و سعی کنیم زیبایی های کشورمون و حتی شاید خوبیهای دولتمردامون را ببینیم و خودمون را باور کنیم؟؟؟؟؟؟؟

به هر حال چه بخواهیم و چه نخواهیم ما ایرانی هستیم و در ایران زندگی میکنیم حتی اگر مخالف خیلی موارد باشیم.

بیایید به هم کمک کنیم تا ایران را زیباتر ببینیم و به آرزوهامون در همین خاک ایران برسیم.به امید آنروز
.:gol::gol:

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
آفرین دوست عزیز
من خودم قصد زدن همچین موضوعی رو داشتم.

به نظر من یه تغییرات اساسی در ماها لازم هست.
ما ایرانیها خیلی از نظر روحی مشکل داریم. فقط بحث سیاسی نیست.
ما ایرانی ها با حیوانات با گیاهان هم مشکل داریم.
تو کشورهای خارجی که مردمش اندازه ما ایرانی ها استرس و خشونت روحی ندارن، میبینی که پرنده هاشونم امنیت خاطر دارن از دست اونا، میبینی وقتی کسی از کنارشون رد میشه فرار نمیکنن ولی تو ایران تا از دور ببینن کسی میاد فرار میکنن، چون اگه بمونن حتما یه سنگی بهشون میخوره.
تو ایران تا یه پسری به یه ازادیهایی در رابطه با رابطه اش با یه دختر میرسه، اولین موضوعی که به ذهنش میاد ***ه!! و این یک مریضی روی است.
تو ایران وقتی سر کارهستیم فکرمون به همه جا میره و وقتی میریم خونه یا تفریح فکرمون به کارمونه.
تو ایران وقتی مسئول نیستی از هر مسئولی انتقاد میکنی ولی همین که خودت به یه پستی میرسی، تنها چیزی که برات معنی نداره درست انجام دادن وظیفته.
تنها تو ایرانه که وسط جاده از ماشینمون بطری نوشیدنی رو وسط جاده میندازیم وبرامون مهم نیست که شاید این بطری بلای جون یکی دیگه بشه و اگه کس دیگه ای این کارو بکنه 1000تا فحش بهش میدیم.
و....

آخرین ویرایش:

me-myself

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممکنه هر کسی به نحوی از کشورش راضی نباشه و نسبت به خیلی موارد اعتراض داشته باشه............
اما بچه ها یکمی بیایید فکر کنیم .تا کی انتقاد از کشورمون؟ تا کی انتقاد از ....؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
واقعا این حرفها جز اینکه روحیه ی خودمون را خراب کنه و ما را از دنیا عقب نگه میداره چه نتیجه ی دیگه ای برامون داشته و داره؟

بهتر نیست یک نگاه دیگری به دنیا و ایران بکنیم و سعی کنیم زیبایی های کشورمون و حتی شاید خوبیهای دولتمردامون را ببینیم و خودمون را باور کنیم؟؟؟؟؟؟؟

به هر حال چه بخواهیم و چه نخواهیم ما ایرانی هستیم و در ایران زندگی میکنیم حتی اگر مخالف خیلی موارد باشیم.

بیایید به هم کمک کنیم تا ایران را زیباتر ببینیم و به آرزوهامون در همین خاک ایران برسیم.به امید آنروز
.:gol::gol:

ممممممممممممممم
فکر نکنم بتونم
ولی سعی میکنم

arghavantree

عضو جدید
یکی از خوبیهای ایران از نظر من :
تو امضامه .
بلند شدن صدای اذان به وقتش که باعث میشه انرژی مثبت به همه جا پخش بشه
.

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایران حتی با اصابت موشک حامل کلاهک اتمی و کشتار دسته جمعی و نسل کشی هم اباد و ازاد نمیشه چون از خشت اول زیر بنا خشتش با حق کشی گذاشته شده پس بهتره یک فکر اساسی به حال خودتون بکنید

arghavantree

عضو جدید
ایران حتی با اصابت موشک حامل کلاهک اتمی و کشتار دسته جمعی و نسل کشی هم اباد و ازاد نمیشه چون از خشت اول زیر بنا خشتش با حق کشی گذاشته شده پس بهتره یک فکر اساسی به حال خودتون بکنید

فکر مثبت روی هر چیزی جواب میده.حداقلش در درونه خودمون.

nilofarane

کاربر بیش فعال
اون آدمهایی که فقط و فقط وفقط یاد دارن که حرف بزنن و انتقاد کنن و از همه چی اشکال بگیرن یکم منطقی تر برخورد کنن خواهشن.
این که فقط مرد حرف باشید هیچ فایده ای نداره.
اگر واقعا کشورتونو دوس دارین بجای اینکه یکسره عیب و ایراد بگیرید یک کاره درست و حسابی انجام بدید.
اصلا حق با شما اوضاع مملکت خراب... اما چرا شماها یه کاری نمیکنید که درست شه؟(البته کاری از روی عقل و درایت...)

arghavantree

عضو جدید
آفرین دوست عزیز
من خودم قصد زدن همچین موضوعی رو داشتم.

به نظر من یه تغییرات اساسی در ماها لازم هست.
ما ایرانیها خیلی از نظر روحی مشکل داریم. فقط بحث سیاسی نیست.
ما ایرانی ها با حیوانات با گیاهان هم مشکل داریم.
تو کشورهای خارجی که مردمش اندازه ما ایرانی ها استرس و خشونت روحی ندارن، میبینی که پرنده هاشونم امنیت خاطر دارن از دست اونا، میبینی وقتی کسی از کنارشون رد میشه فرار نمیکنن ولی تو ایران تا از دور ببینن کسی میاد فرار میکنن، چون اگه بمونن حتما یه سنگی بهشون میخوره.
تو ایران تا یه پسری به یه ازادیهایی در رابطه با رابطه اش با یه دختر میرسه، اولین موضوعی که به ذهنش میاد ***ه!! و این یک مریضی روی است.
تو ایران وقتی سر کارهستیم فکرمون به همه جا میره و وقتی میریم خونه یا تفریح فکرمون به کارمونه.
تو ایران وقتی مسئول نیستی از هر مسئولی انتقاد میکنی ولی همین که خودت به یه پستی میرسی، تنها چیزی که برات معنی نداره درست انجام دادن وظیفته.
تنها تو ایرانه که وسط جاده از ماشینمون بطری نوشیدنی رو وسط جاده میندازیم وبرامون مهم نیست که شاید این بطری بلای جون یکی دیگه بشه و اگه کس دیگه ای این کارو بکنه 1000تا فحش بهش میدیم.
و....

بله ممنونم.واقعا همینطوره که میفرمایید.
میدونم که با وجود افرادی مثل شما تحقق این افکار مثبت و موجهای آرامش بخش چندان دور از ذهن نیست..........

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی از خوبیهای ایران از نظر من :
تو امضامه .
بلند شدن صدای اذان به وقتش که باعث میشه انرژی مثبت به همه جا پخش بشه
.

میدونی تو کشورهای اسلامی مثل عربستان و ترکیه و ...، وقت اذان همه به خصوص بازاریها بدون اینکه مغارشون رو ببندن میرن نماز؟

arghavantree

عضو جدید
اون آدمهایی که فقط و فقط وفقط یاد دارن که حرف بزنن و انتقاد کنن و از همه چی اشکال بگیرن یکم منطقی تر برخورد کنن خواهشن.
اگر واقعا کشورتونو دوس دارین بجای اینکه یکسره عیب و ایراد بگیرید یک کاره درست و حسابی انجام بدید.
اصلا حق با شما اوضاع مملکت خراب... اما چرا شماها یه کاری نمیکنید که درست شه؟(البته کاری از روی عقل و درایت...)

حق با شماست.
بهتره از هر موضوع خوبی که تو مملکتمون هست استفاده ی مثبت کنیم و اون را نشر بدیم. تا همش انتقاد.

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر مثبت روی هر چیزی جواب میده.حداقلش در درونه خودمون.
بله 100% اما تو ایران خود+ هم باشی نمیتونی کاری بکنی

ازتون میخواهم چند نمونه از کسانی که تو عصر معاصر تو ایران به موفقیت های چشمگیر دست پیدا کردند رو اسم ببرید

نه دوستش نداریم به همین خاطر هم هست که کاری براش نمیکنیم چون هرچی بوده فقط عذاب بوده و خاطرات بد

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله ممنونم.واقعا همینطوره که میفرمایید.
میدونم که با وجود افرادی مثل شما تحقق این افکار مثبت و موجهای آرامش بخش چندان دور از ذهن نیست..........

راستش منم جز همین ایرانیهام ولی یه مدتی هست که سعی میکنم خودم رو بهبود بدم.
حداقل از نظرروانی نمیخام یه مریض به حساب بیام. سعی میکنم تفکراتم رو در راستای انسانیت و حس همنوع دوستی و کلا مثبت بودن تغییر بدم.

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله آرزو دارم توی ایران هم همینقدر به نماز اول وقت بها بدهیم.انشاالله.

دوستومن منظورشون نماز نیود منظورشون امنیت بود

باور کنین منم اگر کنار شرکتمون یک مسجد خوب و تمیز باشه منم میرم نماز میخونم

arghavantree

عضو جدید
یکی دیگر از خوبیهای ایران اینه که هنوز هم جوانهای پاک زیادی در خاک این کشور وجود دارند که میتوانند به این پاکی افتخار بکنند.و ضامن پاکی نسل بعد هم باشند.پسرها و دخترهای پاکی که با تمام وجودشان به خدا ایمان و اعتقاد دارند.

AVINA

عضو جدید
من کشورمو دوست دارم
با تمام مردمش
هیشکی ایرونی نمیشه...هیشکی
.
اما
حق ما این نیست
ما جامون اینجا نیست

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله آرزو دارم توی ایران هم همینقدر به نماز اول وقت بها بدهیم.انشاالله.
منظورم صرفا نماز اول وقت نیست. منظورم اعتقاداتی هست که محکمه. ماها ادعای مسلمان بودنمون گوش فلک رو کر کرده ولی تنها چیزی که برامون مهم نیست اعتقاداتمونه. اینا هم دلیل داره ها که مربوط به مسایل سیاسی و رفتارها و عملکردهای نادرستا نجام شده تو جامعه هست که نمیخام دوباره اینجا فاز منفی بدیم.
ایشالا که سعی کنیم بهتر بشیم

arghavantree

عضو جدید
دوستومن منظورشون نماز نیود منظورشون امنیت بود

باور کنین منم اگر کنار شرکتمون یک مسجد خوب و تمیز باشه منم میرم نماز میخونم

منظور دوستمون را فهمیدم.دوست عزیز.وقتی به خدا ایمان کامل دارند و نمازشون را واجبتر از هر کاری میدونند همین میشه که با اعتقاد کامل به اینکه بدون اراده ی خداوند هیچ ضرری بهشون نمیرسه میرن واسه نماز با در مغازه ی باز دیگه

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی دیگر از خوبیهای ایران اینه که هنوز هم جوانهای پاک زیادی در خاک این کشور وجود دارند که میتوانند به این پاکی افتخار بکنند.و ضامن پاکی نسل بعد هم باشند.پسرها و دخترهای پاکی که با تمام وجودشان به خدا ایمان و اعتقاد دارند.

دوست عزیز احساس میکنم یه کم احساساتی دارین برخورد میکنین. قرار شد از خوبیهای واقعی حرف بزنیم نه ...
اینایی که گفتین ، میشه آدرسشو بدین ماهم بریم ببینیم؟

AVINA

عضو جدید
بابا چی میگید شماها
من آدمی رو میشناسم نماز اول وقتش هیچوقت ترک نمیشه...یه جانماز آبکش تمام
اما همین آدم
به بدترین شکل ممکنه با خانومش بدرفتاره
بخدا به این چیزا نیست
.

arghavantree

عضو جدید
دکتر آزمندیان.استاد حلت.دکتر فرهنگ.افرادی که توانستند با تکنولوژی فکر به ثروت در همه ی زمینه ها(مادی معنوی ) برسند و در همین ایران به مردم روحیه بدهند که آری ما میتوانیم........

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کشورمو دوست دارم
با تمام مردمش
هیشکی ایرونی نمیشه...هیشکی
.
اما
حق ما این نیست
ما جامون اینجا نیست
میتونم بپرسم چیه ایرونو دوست داری؟ دروغ گوی و کلاهبرداری مردمشو دوست داری یا حسادت و غرورشونو؟ نکنه از ترکیب بندی این خصلت ها که فقط تو ایرانی ها هست خوشت میاد؟

حق شما چیه؟؟
پس حق مردم سوئیس چی میتونه باشه؟
نکنه باید جای ما رو با مردم سویس یا امریکا عوض کنند؟

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا چی میگید شماها
من آدمی رو میشناسم نماز اول وقتش هیچوقت ترک نمیشه...یه جانماز آبکش تمام
اما همین آدم
به بدترین شکل ممکنه با خانومش بدرفتاره
بخدا به این چیزا نیست
.

دقیقا
اصلا به این چیزا نیستتتت
درون ادم باید صاف باشه، خرده شیشه توش نباشه
حق الناس به نظر من مهمتر از حق ا... ه

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظور دوستمون را فهمیدم.دوست عزیز.وقتی به خدا ایمان کامل دارند و نمازشون را واجبتر از هر کاری میدونند همین میشه که با اعتقاد کامل به اینکه بدون اراده ی خداوند هیچ ضرری بهشون نمیرسه میرن واسه نماز با در مغازه ی باز دیگه

اگر مردم ما به خدا ایمان داشتند که این اتفاقات نمی افتاد؟
حتی اگر 20% مردم باور داشتند باز هم اینجوری نمیشد

nilofarane

کاربر بیش فعال
نه دوستش نداریم به همین خاطر هم هست که کاری براش نمیکنیم چون هرچی بوده فقط عذاب بوده و خاطرات بد[/QUOTE]

پس حداقل سعی کنید تا برای فرزندانتون اینطور نباشه......

arghavantree

عضو جدید
بله من دوستان زیادی دارم که میتونم به جرات بگم جز دخترهای پاکه ایران هستند.

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقا
اصلا به این چیزا نیستتتت
درون ادم باید صاف باشه، خرده شیشه توش نباشه
حق الناس به نظر من مهمتر از حق ا... ه
یارو با نرخ 5% پول سودی میده میگیرن میندازند زندان بانک های ما با نرخ 25% سالیانه ربا خواری میکنه کسی هم چیزی نمیگه چرا؟

تو امریکا نرخ سود بانکی 4 درصده تو ایران 19 درصد

تو عربستان سود بانکی اصلا وجود نداره که بگیم چقدره چون اعتقاد دارند ربا است

AVINA

عضو جدید
میتونم بپرسم چیه ایرونو دوست داری؟ دروغ گوی و کلاهبرداری مردمشو دوست داری یا حسادت و غرورشونو؟ نکنه از ترکیب بندی این خصلت ها که فقط تو ایرانی ها هست خوشت میاد؟

حق شما چیه؟؟
پس حق مردم سوئیس چی میتونه باشه؟
نکنه باید جای ما رو با مردم سویس یا امریکا عوض کنند؟
اینجا رو دوست دارم
چون گذشتشو دوست دارم
چون ایرانو دوست دارم...ایران پاک...ایران بی جمهوری اسلامی
من به شدت موافق حکومت آزادم چیزی که ندارم..چیزی که حقمه و ندارمش
از سیاستمداران دورو متنفرم اما هنوز دلبسته انسانای پاکم(هستند هنوز)