ميشه راهنماييم كنيد

*mahdie*

عضو جدید
چند وقته ميخوام يه گوشي با بودجه 700 -800بخرم ولي نميدونم چي بخرم ميشه لطفا راهنماييم كنيد؟
دوربينش فوق العاده برام مهمه
6 7 سال بلكم بيشتر برام كار كنه
باتريشم برام مهمه
زياد اهل بازي كردن با گوشي نيستم
تو ذهن خودم اكسپريا v يا t يا آكرو s هست
:confused: ولي واقعا نميدونم؟؟؟؟؟

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
چند وقته ميخوام يه گوشي با بودجه 700 -800بخرم ولي نميدونم چي بخرم ميشه لطفا راهنماييم كنيد؟
باتريشم برام مهمه

6-7 سال؟؟؟؟؟
کاش تا دو هفته پیش می خریدین. گوشی چند روزه کشیده بالا.
تو برند سونی به ترتیب اول SP خوبه، بعد V و بعد TX نهایتا T (البته نسبت به بودجه شما) آکرو إس هم قدیمی شد، سمتش نرید. آپدیت 4.3 بهش نداد، صفحشم نسبت به بقیه کوچک تره.

*mahdie*

عضو جدید
6-7 سال؟؟؟؟؟
کاش تا دو هفته پیش می خریدین. گوشی چند روزه کشیده بالا.
تو برند سونی به ترتیب اول SP خوبه، بعد V و بعد TX نهایتا T (البته نسبت به بودجه شما) آکرو إس هم قدیمی شد، سمتش نرید. آپدیت 4.3 بهش نداد، صفحشم نسبت به بقیه کوچک تره.
گوشي قبليمم 6 سال داشتم تازه به نظرم خوب نگه داري نكردم وگرنه بيشترم عمر ميكرد:smile:

sami151394

عضو جدید
باتريشم برام مهمه

سلام دوست عزیز من با سامسونگ بیشتر موافقم سونی خرابی تاچش زیاده. سامسونگ هزینه تعمیرش کمتره
موفق باشی

maa78

عضو جدید
سلام .من به شما چندین اسمارتفون از برند های متفاوت پیشنهاد میدم وفقط معایبشان راذکر می کنم:هواوی: ۱.هواوی جی700:آپدیت نرم افزاری ضعیف ،پشتیبانی ضعیف سخت افزاری و نرم افزاری از سوی ارائه دهنده. سونی: ۱.اکسپریا اس پی:کیفیت دوربین در حد۶مگاپیکسل ،علیرغم سخت افزار خوب دارای باگهای کهکشانی است، نسبتا تاچ ضعیفی دارد. ۲. اکسپریا سی: عدم آپدیت به اندروید کیت کت . سامسونگ: ۱.گلکسی گرند :دوربین وسخت افزار و کیفیت صفحه نسبتا پایین . ال جی: ۱.‏LG L90‏: چون هنوز به مرحله توزیع انبوه نرسیده اطلاع چندانی ندارم ولی بد به نظر نمی رسه .شما با افزایش بودجه به۸۵۰ تومان میتوانید به: ۱.هواوی پی۶( معایبی شبیه ‏G700‏)و ۲.‏LG G2 mini‏ دست پیدا کنید .جهت اطلاع بیشتر می توانید به سایت ‏mobile.ir‏ مراجعه کنید .

s*architect

عضو جدید
سلام.توی این سایت /www.digikala.com/می تونین هم قیمت و هم نظرات افراد ببینید.