موضوع پایان نامه شما چیست؟

shima jo0on

عضو جدید
مشکلت چیه الان؟؟!
نمیتونم موضوعمو انتخاب کنم نمیدونم چی انتخاب کنم...میخوام زیاد عملکردی نباشه و انعطاف داشته باشه تا بتونم روی فرمش کار کنم و میخوام موضوعشم جدید باشه با توجه به اینکه میخوام سایتمو تو یه شهرستان نسبتا کوچیک انتخاب کنم
میشه چند تا موضوع بهم پیشنهاد بدین یا راهنماییم کنین لطفا

hado_st

عضو جدید
نمیتونم موضوعمو انتخاب کنم نمیدونم چی انتخاب کنم...میخوام زیاد عملکردی نباشه و انعطاف داشته باشه تا بتونم روی فرمش کار کنم و میخوام موضوعشم جدید باشه با توجه به اینکه میخوام سایتمو تو یه شهرستان نسبتا کوچیک انتخاب کنم
میشه چند تا موضوع بهم پیشنهاد بدین یا راهنماییم کنین لطفا

باید یه موضوع فرهنگی برداری به نظرم. تو صفحه قبل یه فایل گذاشتم یه سری موضوع واسه پایان نامس. دانلود کن ببین. ایشالا از بینشون یکیو انتخاب کنی:)

chantic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها منم دنبال موزه هنرهای باستان میگردم اگه میشه کمکم کنین مررررررررسی از همه

21491000938

عضو جدید
سلام به همگی
منم میخوام روی شهر کتاب کار کنم،البته اگه تائید شه.
اگه راهنماییم کنید ممنون میشم

پروانه شیرازی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

پیوست ها

• خانه ی موسیقی.rar
    4.2 مگایابت · بازدیدها: 0

gingulak

عضو جدید
سلام. من هنوز تو انتخاب موضوع شک دارم. میخوام بدونم به نظر شما یه موضوع کاربردی انتخاب کنم مثل مسکن پایدار یا مسکن پیش ساخته یا موضوعی که علاقه دارم یعنی سالن طراحی لباس و مد؟؟؟؟؟

M I N A

دستیار مدیر مهندسی معماری
کاربر ممتاز
سلام. من هنوز تو انتخاب موضوع شک دارم. میخوام بدونم به نظر شما یه موضوع کاربردی انتخاب کنم مثل مسکن پایدار یا مسکن پیش ساخته یا موضوعی که علاقه دارم یعنی سالن طراحی لباس و مد؟؟؟؟؟

سلام دوستم فکرکنم این جالبه سالن طراحی لباس و مد،ی سرچ کن تونت وهمین سایت ببین چیزی می تونی پیداکنی

gingulak

عضو جدید
مرسی دوست من. اینجا که چیزی پیدا نکردم ولی بازم میگردم. اگه کسی هم بتونه کمکم کنه خوشحال میشم سایت های پیشنهادی رو ببینم. :smile:

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
میشه اگه کسی پایان نامش ایستگاه آتش نشانیه نمونه کارشو بذاره
آخه دوس دارم بدونم تو کاری که ظوابط و دسترسی ها حرف اولو میزنه چه اثری رو حجم یا پلانش داشته

shima jo0on

عضو جدید
سلام دوباره دوستان
من هنوز رو انتخاب موضوع موندم میشه کمکم کنین به نظرتون پارکی برای تنهایی و یا خانه شعر سهراب چه طورن؟کدومش بهتره؟و ایا تو یک شهرستان کوچک خانه شعر سهراب متناسب هست؟؟؟

و اینکه به نظرتون من که هنوز موضوعم رو هم انتخاب نکردم میتونم تا شهریور دفاع کنم؟؟؟با وجود اینکه طرح 5 و دارم با 20 واحد دیگه و باید برای ارشد سال دیگه هم بخونم یا بزارم برای بهمن دفاعمو؟؟نمیدونم چقد طول میکشه؟؟؟!!!:(
ممنون پیش پیش از کمکتون...

chantic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست خوب منم دقیقا رزومه کاریم مثل شماست ترم اخرم واما میخوام رو موضوع دانشگاه هنر کارکنم طرح 5هم دارم وشهریور هم دفاع دارم.هرچه زودتر موضوع پایان نامه رو طبق علایق شخصی پیدا کن امیدوارم موفق باشی کمک خواستی من هستم....

mahba_architect

عضو جدید
سلام دوستان.کسی میتونه چند نمونه طراحی شهری خارج از ایران،فایلشو واسم بفرسته؟

ye ensan

عضو جدید
موضوع من خانه ی فرهنگ یا فرهنگ سراس!ولی فکر کنم دارم تبدیلش میکنم به مرکز موسیقی با این حرکاتم:cry:

M I N A

دستیار مدیر مهندسی معماری
کاربر ممتاز
موضوع من خانه ی فرهنگ یا فرهنگ سراس!ولی فکر کنم دارم تبدیلش میکنم به مرکز موسیقی با این حرکاتم:cry:

سلام چی شده؟!!!!:eek:!!!کدوم موضوعو دوس داری ؟خانه فرهنگ یا مرکز موسیقی؟!

آخرین ویرایش:

M O T

عضو جدید
موضوع من تئاتر شهره از کجا شروع کنم آخه؟؟؟؟؟؟؟!!!!ممنون میشم کمک کنین

ehsan arch

عضو جدید
سلام موضوع پایان نامه من هم بانک ملی شعبه بازار خان (بازار سنتی) بود ....
به خاطر سنتی بودنش سخت شده بود ولی تونستم نمره خوب اون ترمو بگیرم......:)

far nl

عضو جدید
موضوع پایان نامه من مرکز ریکاوری کودکان جنگ زده و مطلب کم دارم:(

sahere.f

عضو جدید
پایان نامه

پایان نامه

موضع پایان نامه ی من مجتمع فرهنگی تجاری اقامتی . لطفا منو راهنماییی کنید .

shima jo0on

عضو جدید
بالاخره موضوعمو انتخاب کردم...:w10:...........:w17:
خانه شعر سهراب
دوست دارم نظراتتونو بگین و راهنماییم کنین مررررسی
:w27:bo0o0o0s

مدرسیان

عضو جدید
سلام دوستان من در انتخاب موضوع پایان ننامه گیر کرده ام لطفا اگر میتوانیند کمکی به دوست تازه واردتان بکنید

chantic

عضو جدید
کاربر ممتاز
:gol::gol:سلام دوست جدید خوش اومدی پایان نامه یکی از مهمترین اتفاقات دانشجویی ه.علاقه اولین شرطه. حالا بگو چه موضوعاتی مدنظرته؟؟

zhalech

عضو جدید
سلام دوستان. ازتون راهنمایی و کمک می خوام.موضوع من مجتمع چند منظوره فرهنگی تفریحی برای بانوان.اول اینکه انتخاب اینکه چه گزینه هایی رو توی این مجتمع قرار بدم یکم برام سخته.دوم اینکه اگه کسی نمونه مشابه داره یا می تونه تو این زمینه من راهنمایی کنه ممنون می شم.

mahba_architect

عضو جدید
سلام دوستان من در انتخاب موضوع پایان ننامه گیر کرده ام لطفا اگر میتوانیند کمکی به دوست تازه واردتان بکنید

سلام عزیزم.اول باید ببینی به چه چیزی علاقه داری.مثلا دوست داری عملکردی باشه یا مبانی نظری باشه.یا یک فضای فرهنگی یا آموزشی یا هنری و....
باید قدم به قدم بری نمیتونی یه دفعه به مقصودت برسی

بالا