موضوع پایان نامه شما چیست؟

maniiya

عضو جدید
سلام,دانشگامون قانونای جدید برای پایانامه گذاشته که فقط 1سری موضوع میتونیم اتتخاب کنیم که ایناس >>>موضوعات پيشنهادي جهت طرح نهايي عبارتند از: 1) مراكز تحقيقاتي (نجوم، ساختمان، رباتيك ، خودرو و...) 2) اداره سرپرستي و شعب مركزي بانك ( كليه بانك هاي خصوصي و دولتي) 3) كانون تخصصي مشاغل (وكلا، مهندسين ، پزشكان و....) 4) مجتمع خدماتي- رفاهي بين راهي 5) مجموعه تجاري تخصصي (طلا ، پوشاك، مبلمان ، رايانه و....) :surprised:
حالا من چی کار کنم:w09:؟ به نظر شما کدومش آسونه؟:w12: اصلا اینا یعنی چی:w10:هرکی هر کدوم از اینارو میدونه یعنی چی,لطفا یه توضیح بده با مثال,یعنی میخوام راهنماییم کنید که چه پروزه هایی میتونم بردارم:w07:مرسی:w30:

sepide111

عضو جدید
موضوع اولیه پایان نامه من پارک زلزله بود.تاحالا کسی کار نکرده.موضوع فوق العاده خوبیه.یه مکان امن برای زلزله زدگان بعد از زلزله.که شامل انبار ها،فضاهای تفریحی،پارک،سوِیت،اورژانس و حتی مکان هایی واسه آموزش به مردم واسه مدیریت بحران.موزه زلزله و .....

سلام وقت بخیر!
موضوع پایان نامتون (پارک زلزله ) به نظرم جالب میاد.
میشه لطف کنین کمکم کنین تا در مورد این موضوع تحقیق کنم؟
شما اطلاعاتی دارین؟

maniiya

عضو جدید
نمونه مجتمع رفاهی بین راهی ...

سلام,موضوع پایانامه منم مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی هستش:w10:ممکنه اسم چندتا نمونه خارجیو برام بنویسید؟:w30:
بدش 1 سواله دیگه ام داشتم,مجتمع خدماتي- رفاهي بين راهي به انگلیسی چی میشه؟:w20:آخه میخوام چندتا نمونه خارجی ام پیدا کنم اماا وقتی تو سرچ مینویسم :
Complex services - utilities in the way همش عکس آدم میاد

maniiya

عضو جدید
لِگو همون قطعات اسباب بازی پلاستیکی بصورت آجرهای رنگی و کوچک هستش که با اتصال به هم قابلیت ساخت اجسام را داره.فک کنم منظورتون لگو سازی در معماری باشه که ساختمون را با لگو می سازن.

برای اطلاعات بیشتر میتونید سایت های زیر رو مطالعه کنید.
http://parsam82.blogfa.com/post/7
http://www.phalls.com/vbulletin/sho...%C7%CA-%E1%90%E6-%D3%C7%CE%CA%E5-%D4%CF%E4%CF

مرسییی:w30:

م معمار

عضو جدید
سلام بچه ها پایان نامه من راجع به مرکز نمایش های سنتی وآیینی هستش.می خواستم بدونم فهرست مطالبم راجع به چی باشه؟ .بیشتر راجع به چی بنویسم؟ خواهشا کمکم کنید.:w10:

shamira

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها پایان نامه من راجع به مرکز نمایش های سنتی وآیینی هستش.می خواستم بدونم فهرست مطالبم راجع به چی باشه؟ .بیشتر راجع به چی بنویسم؟ خواهشا کمکم کنید.:w10:

سلام اول بايد تاريخچه نمايش در ايران رو پيدا كنين،

farshid_7star

عضو جدید
سلام مهندس های عزیز. دوستای خوبم من موضوع پایان نامم مجتمع ورزشیه. استخر و استادیوم و سالن چند منظوره و خیلی جاهای دیگه. کسی میتونه چند تا نمونه معرفی کنه؟ ممنون میشم

*Mina*

عضو

sepide111

عضو جدید
سلام بچه ها
کسی در مورد پارک زلزله مطلبی داره بهم بده
تورو خدا کمکم کنین
:(

miesam21

عضو جدید
سلام
بابا یکی به داد من برسه
موضوع پایان نامم محل نگهداری کودکان بی سرپرسته
مبانی نظری میخام واسه پایان نامم
جبران میکنم .تو دست و بالم یه عالمه پایان نامه و پروژه دارم

shamira

عضو جدید
کاربر ممتاز
سمیرا جان میشه چند تا کتاب خوب بهم معرفی کنی.؟

عزيزم اسم من شميراست.
كتاب تاريخ نمايش، تئاتر و اسطوره در عهد باستان نوشته روح انگيز راهگاني
از اسطوره تا باستان، دكتر مهرداد بهار
نمايش در ايران، بهرام بيضايي
بنياد نمايش در ايران، دكتر جنتي عطايي
قهرمانان ايران باستان، دكتر عباس مهرين(شوشتري)
درآمدي بر نمايش و نيايش در ايران، جابر عناصري
ايران باستان، حسن پيرنيا
كتاب اولي واقعا كتاب خوبيه من برا پايان نامم ازش خيلي استفاده كردم. موضوع پايان نامه من : مركز رقص و سماع سنتي ايران با رويكرد وحدت بود.

M I N A

دستیار مدیر مهندسی معماری
کاربر ممتاز
سلام
بابا یکی به داد من برسه
موضوع پایان نامم محل نگهداری کودکان بی سرپرسته
مبانی نظری میخام واسه پایان نامم
جبران میکنم .تو دست و بالم یه عالمه پایان نامه و پروژه دارم

سلام دوست خوبم با توجه به موضوع پایان نامه شاید از این مقاله هم بتونی استفاده کنی: ذهنیت و عینیت در معماری کودکان

و این تاپیکا : [h=1]كودك‌ و معماری[/h][h=1]منظر کودکانه؛ اصول و مبانی طراحی منظر برای کودکان[/h][h=1]‌[/h][h=1][/h][h=1][/h]

nazanin1991

دستیار مدیر تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
سلااام دو ستان
یه سری نمونه داخلی و خارجی میخواستم برای هنرستان فنی و حرفه ای دخترانه
ممنون

sarahash

عضو جدید
سلام. باز هم به کمک شما دوستای گلم احتیاج دارم ،چند نمونه طراحی غرفه نمایشگاه میخوام.با سپاس فراوان.سارا

unique_514

عضو جدید
سلام دوستان
کسی ریزفضاها یا برنامه فیزیکی خانه ی موسیقی داره تا بهم کمک کنه؟؟
پیش پیش مرسی از همتون:w17:

arch.fr

عضو جدید
سلام دوستان.شما سايت پلان پروژتون رو از كجا ميگيرين؟منظورم نقشه دقيقشه .توپوگرافي و ...

rainyday

عضو جدید
سلام
من موضوع پایان نامه ام خانه معمار انتخاب کردم
کسی مطالعاتشو داره ؟؟؟؟؟؟

M I N A

دستیار مدیر مهندسی معماری
کاربر ممتاز

rainyday

عضو جدید
ممنونم عزیزم
اما من منظورم از خانه معمار یه مجموعه فرهنگی آموزشی معماری بود
مثل فرهنگسرا اما مخصوص معماری با کاربری های تقریبا گسترده تر تو زمینه معماری

farshid_7star

عضو جدید
بچه ها لطفا برای مجموعه ورزشی کمکم کنید. هیچ ایده ای به ذهنتون نمیرسه؟ از کجا شروع کنم؟ چون 1 ماه وقت دارم استرس دارم و مغزم قفله

آخرین ویرایش:
بالا