موسسه مناسب برای آمادگی آزمون اسکیس کنکور ارشد معماری

موقر کارش خوبه
کتاباشو ما دیدیم تو جلسه مشاورش تو اینستاگرام هم کاراشو میذاره
پارسال رتبه 1800 که دانشجوش بوده علم و صنعت قبول شده
رتبه 800 بهشتی

برای من همین عامل باعث شد که موقرو انتخاب کنم چون فکز میکنم رتبه ی منم حدود 1000 باشه و فقط دولتی تهران می خوام
:)

سلام
کسی اسماعیل موقر را می شناسد؟ کارش چطوره؟تدریس و نحوه برخورد با دانشجو چه طوره؟
خواهشن بدون عصبیت و تعصب پاسخ بدید

Rozhan.Architect

عضو جدید
موقر کارش خوبه
رتبه 800 بهشتی

برای من همین عامل باعث شد که موقرو انتخاب کنم چون فکز میکنم رتبه ی منم حدود 1000 باشه و فقط دولتی تهران می خوام

حالا این آقای موقر کجا درس میده ؟؟؟؟:w20:
بابا به خدا گیج شدیم، یکی میگه عسگری پور یکی میگه موقر یکی میگه طایفه:w00:

*FARZAN*

دستیار مدیر کتابخانه الکترونیکی
کاربر ممتاز
حالا این آقای موقر کجا درس میده ؟؟؟؟:w20:
بابا به خدا گیج شدیم، یکی میگه عسگری پور یکی میگه موقر یکی میگه طایفه:w00:

تاجایی که من میدونم موقر شیراز اصفهان و مشهد کلاس دارن

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان..
با آرزوی موفقیت برای شما در آزمون تئوری و عملی ، من می تونم بهتون کمک کنم.راهنمایی و کمک خواستین پیغام بدین.

در ضمن من و دوستمتو تبریز ،کلاس اسکیس گذاشتیم و کسایی که تبریز هستن یا نزدیک تبریز می تونن بیان و جلسه اولمون رایگان هست و نکات کلی گفته می شه.من خودم سابقه حضور در کلاس دو استاد اسکیس معروف و همچنین مطالب درسی استادان دیگر رو دارم و کسایی که منو نمی شناسن ، من با 55 درصد اسکیس از هنر تبریز قبول شدم.
تو این کلاس ، قرار نیست مثل همه کلاس ها از خط و پرسپکتیو و ... شروع نمی کنیم و یه متد ترکیبی و خاص استفاده می شه که شامل مبانی نظری و کانسپت و مقطع و ارائه دارای اولویت بالاتری هستن.

آخرین ویرایش:

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
اسكيس - مشاوره

اسكيس - مشاوره

موقر کارش خوبه
رتبه 800 بهشتی

اما من شخصا این که صرفا فلان استاد رتبه اورده برام مهم نیست مهم نحوه تدریسه و میزان رضایت دانشجوهاش

*FARZAN*

دستیار مدیر کتابخانه الکترونیکی
کاربر ممتاز
اما من شخصا این که صرفا فلان استاد رتبه اورده برام مهم نیست مهم نحوه تدریسه و میزان رضایت دانشجوهاش

شما که فک کنم انرژی بودید اسکیس نمیخواد درسته؟
بنظرم استاد فقط راه رو ب ادم نشون میده بقیش ب خود آدم بستگی داره ک کار کنه . هر استادی خوبی و بدیه خودشو داره . همه چی بر میگرده ب خودتون

آخرین ویرایش:

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
من سال پیش که کلاسای استاد علیمحمدزاده رو تو نقطه میرفتم یه تعداد اسکیس از نفرات زیر 10 کنکور که از شاگرداشون بودن تو کلاس تحلیل کردن و نشون دادن. یه سری عکس یادمه از کارا گرفته بودم اگه بتونم پیداش کنم برات میفرستم.

عالیه ممنون میشم،منتظرم پس

همه منتظریم:D:cool:

saminightstar

عضو جدید
میدونید خیلی خوبه که ما خودمون تمرین کنیم ولی یه برنامه منسجم میخوادو آزمون و خطا داره ،تئوری و اسکیس متفاوتن ، من با بچه هایی که پیش چند تا استاد میرن خیلی مخالفم ولی تو هر کاری یه رهبر خوب کارگشاست نیاز به یه فرد باتجربه داریم که مسیرمون پیچیده وانحرافی نشه حجت میگه دنبال طراح خوبه درسته ، ولی بعضی از بچه ها که واقعا تو همون دانشگاه تهران درس طرحشون 19 بود نتونستن تهران قبول شن فقط به خاطر اینکه نمیتونستن تو 4 ساعت شیت ببندن بعضی ها تکنیک های اسکیس زدن رو بلد نبودن ولی طراح های خوبی بودن و همینطور شاید در آینده معمارهای خوبی هم بشن متاسفانه اسکیس زیاد منصفانه نیست من خودم از تجربه یه استاد دارم استفاده میکنم تا راه کوتاه تر شه ولی میخوام خودم باشم

من اگه خودم همزمان پیش چند تا استاد برم قاط میزنم:confused: آزمون اسکیس یه شباهت هایی با طراحی معماری داره ولی یه تفاوت هایی هم داره. تو دوستای منم درست مثل شما کسایی بودن که طراحی معماریشون خیلی خوب بود ولی تو آزمون اسکیس نتونستن نتیجه بگیرن. آزمون اسکیس به نظر من هم مجموعه ای از تکنیک هاست که باید یه فرد با تجربه به آدم منتقل کنه. خود آدم هم میتونه تنهایی نتیجه بگیره ولی ممکنه راه رو اشتباه بره و زمانو از دست بده و... من با این جمله شما که گفتید هر کاری رهبر میخواد موافقم.

Rozhan.Architect

عضو جدید
سلاااااااااااااااااااااااااااام:w17:
ما امروز رفتیم کلاس مهندس موقر تو مشهد
کلاس از امروز شروع شد
واقعا قابل مقایسه نیست با بقیه:w11:
خیلی مسلطه و اصلا وقت کلاس الکی نگذشت
الان فهمیدم که تو دانشگاه هیچی به ما یاد ندادن
به نظرم بچه هایی که مردد هستن کلاس کی رو برن، کلاس موقر رو انتخاب کنن اصلا ضرر نمیکنن
یه اخلاق خوبی هم که داشت این بود که اصلا پشت سر هیچ استادی حرف نمیزد تا خودشو بالا ببره
مرسی از دوستایی که ایشونو معرفی کردن:w27:

b_arch_5

کاربر بیش فعال
سلاااااااااااااااااااااااااااام:w17:
ما امروز رفتیم کلاس مهندس موقر تو مشهد
کلاس از امروز شروع شد
واقعا قابل مقایسه نیست با بقیه:w11:
خیلی مسلطه و اصلا وقت کلاس الکی نگذشت
الان فهمیدم که تو دانشگاه هیچی به ما یاد ندادن
به نظرم بچه هایی که مردد هستن کلاس کی رو برن، کلاس موقر رو انتخاب کنن اصلا ضرر نمیکنن
یه اخلاق خوبی هم که داشت این بود که اصلا پشت سر هیچ استادی حرف نمیزد تا خودشو بالا ببره
مرسی از دوستایی که ایشونو معرفی کردن:w27:
دوسته عزيز امكانش هست رونده كارشون و براي ما هم توضيح بديد و اگه ممكنه تمريناتون و بزاريد تاما هم استفاده كنيم.؟؟

ArchiTech

عضو جدید
سلام
کسی شماره تلفنی از این استاد موقر نداره؟
یا این که میدونید اصفهانم کلاس دارن یا نه؟
کلا اصفهان اساتیدش کیان؟ کی خوبه ؟
ممنون

muli_7

عضو جدید
سلام دوستان. واسه کسایی که راجع به عسگری پور سوال کرده بودن: من پارسال دوره اول کلاساشون رو رفتم. (من خوش خوشان میرفتم کلاس و اصلاً کار نکردم چون آزمایشی بود واسم اسکیس)
کلا تاکید ایشون رو هندسه هست و با خط کش ریلی و بند و بساطای خاص خودش کار میکنن. حتی پرسپکتیو رو هم با خط کش کار میکنن. و لازمه تمرین زیادی کنید تا دستتون تو کار با خط کش تند شه.ولی نتیجه کار عالیه طبیعتاً.
به شدت رو ریخت شناسی پلان تاکید دارن و کار میکنن. و تو کلاسای اموزشی اونقدر موضوعی کار نکردن. هر چند جلسه اخر نکاتی راجع به اقلیما گفتن. نظرشونم این بود که در اولین نگاه ریخت پلان و پرکاری و تناسبات زیبا هست که مصحح رو جذب میکنه حتی اگه اونقدر طرحی که میزنیم به موضوع ربط نداشته باشه.
به شدددددت استاد با اخلاق و دوست داشتنی ای هستن و اصصصصلاً کار دیگری رو زیر سوال نمیبرن. و من به شخصه راضی بودم از کارشون. بچه هایی هم که خوب کار کردن تو کلاسشون و پرتلاش بودن؛ همه دانشگاه های خوبی قبول شدن.

muli_7

عضو جدید
استاد اشعری هم تو شیراز پارسال نتیجه های خییلی خوبی گرفتن بچه هاش. و بزرگترین حسنشون اینه که مجبوووووور میکنن بچه ها رو که کار کنن.(نتیجه ای هم که میگیرن بچه هاش به این خاطره)
البته من به شخصه نمیدونم که اگه موضوع پارسال نگارخانه نبود هم همینقد بچه هاش نتیجه میگرفتن یا نه؟
ولی از کلاس های ایشونم پارسال بچه ها با رتبه های 700-800-500-300 روزانه های شیراز و اصفهان و تهران قبول شدن.
نهایتاً تجربه من از ادمای اطرافم تو کنکور اینه که هر کدوم از اساتید محاسن خاص خودشون رو دارن. و میشه از همشون خوب استفاده کرد. مهم ترین چیز پشت کار خودتونه.مثلاً سرعت عمل به شدددت مهمه واسه اسکیس که نتیجه کار زیاده. هر کسی رو هم که میبینید نتیجه خوب گرفته تو اسکیس؛ 100% آدم پرتلاشی بوده, فارغ از اینکه با کی کلاس میرفته.

b_arch_5

کاربر بیش فعال
دوستان واسه اسکیس آزاد چه استادی رو پیشنهاد میگنید؟
ثبت نام اسکیس آزاد از کی شروع میشه؟

mhs_hmd

عضو جدید
کلاسا شروع شده 2 هفته هم گذشته ایوان خانه برای آزاد یه استادیه که من نمیشناسم مرکز معماری و آکادمی هم شروع شدن استادای خوب برای سراسریند و کلاساشون پره منم نمیدونم چیکار کنم

mhs_hmd

عضو جدید
دوستان بالاخره از آرشیوم پیداش کردم . اگر ایمیلتون رو برای من بفرستید من 3-4 تا از کارای اسکیس بچه هایی که رتبه های زیر 10-20 شدن و خانم علیمحمدزاده پارسال تو کلاسشون نشون داده بودن رو براتون میفرستم.
سلام اگه اشتباه نکنم خانم علیمحمد زاده برای آزاد تو ایوان خانه کلاس دارن.استاد خوبیه؟میخوام کلاس برای آزاد برم نمیدونم کجا برم

Rozhan.Architect

عضو جدید
سلام
ممنون

استاد موقر، استاد مرکز معماری ایرانه
من مشهد کلاس ایشون رو میرم
فقط میدونم بعد از مشهد میرن اصفهان
اگر اونجا مرکز معماری نمایندگی داشته باشه کلاسش همون جاست

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
ممنون

سلام استاد موقر تهران اصفهان شیراز مشهد تبریز اهواز میان می خواید من هم شماره شون دارم هم اینکه میدونم چه روزایی کجا هستن ...........استاد کلاس هاش شروع شده فک کنم اخرین گروه که شروع شد مال ما بود توی اهواز ..............من که جلسه اولی راضی بودم ازش حالا بقیه را نمیدونم باید بریم و ببینم نتیجه چی میشه

mhs_hmd

عضو جدید
می شه یکی منو راهنمایی کنه ..............

بچه ها برای کنکور ازاد کسی می دونه از بین کلاس اسکیس الناز عباسیان در ایوان خانه و داوود صلواتی کدوم بهتره؟ واقعا بین این 2 تا موندم :razz:
سلام از کلاسا چند جلسه گذشته و من هنوز تصمیم نگرفتم برای آزاد این دو تا استادن شما بالاخره کدومو انتخاب کردی؟

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام از کلاسا چند جلسه گذشته و من هنوز تصمیم نگرفتم برای آزاد این دو تا استادن شما بالاخره کدومو انتخاب کردی؟
بچه ها ب جای اینکه بشینید حتمن برید سر کاس هردوشون البته اگه میزارن و ببینید نحوه ی درس دادنشون رو ...
باور کنید یکی بگه خوبه اون حتمن و لزوما خوب از آب در نمی آید...جدی بگیرید...من خودم اینو تجربه کردم دارم میگم

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها استاد سپیده تو آتلیه نقطه درس میدن دیگه.کار ایشون فقط تدریس اسکیسه یا طراحی معماری هم انجام میدن.منظورم اینه که شغل اصلیشون چیه؟

nafis arch

عضو جدید
کسی خبر داره از اساتید اسکیس کی میاد همدان؟من بسیار گیجم و کمک لازم دارم دوستان

MortezaRahemi

عضو جدید
پیش کدوم استاد اسکیس برم ؟؟؟؟؟

پیش کدوم استاد اسکیس برم ؟؟؟؟؟

سلام دوستان
ممنون میشم راهنماییم کنید
برای کلاس اسکیس کدوم استاد و پیشنهاد میکنید ؟
نمیدونم بین آقای منصور پور و شقاقی کدوم و برم ؟؟
من میخاستم گرایش معماری منظر امتحان بدم به نظرتون واسه این گرایش بهترین استاد کدومه ؟؟؟

qasedak_20

عضو جدید
سلام
دوستان کسی کلاس اسکیس خوب تو مشهد میشناسه
من مشهدی نیستم ولی مشهد زندگی میکنم!!

بالا