موجودات فضایی توهم یا واقعیت؟

imannasa2000

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از این عکسا سر در نمیارم
یعنی چی؟
یعنی اینا فضایی هستند؟؟؟؟
والله دوست عزیزم من هم با شما موافق هستم ..اینها به نظر بنده بیشتر شبیه کاراکتر های هالیوودی هستند..
اما خوب من از یه سایت معتبر چند وقت پیش گرفته بودم..
حالا گذاشتم دوستان نظر بدن...
ممنون از نظرتون

imannasa2000

عضو جدید
کاربر ممتاز
تصاویر واقعی از سفینه های موجودات فضایی گرفته شده از تلسکوپ هابل..

تصاویر واقعی از سفینه های موجودات فضایی گرفته شده از تلسکوپ هابل..

sun_girl

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالب بود دستتون درد نکنه
به نظر من هم وجود موجوداتی زنده در کرات دیگه منطقیه ولی نمی دونم چرا همیشه موجودات فضایی رو خیلی عجیب به تصویر می کشن...
به نظرم این احتمال که این موجودات شبیه انسان باشن خیلی منطقی تر از این موجودات عجیب و غریب

اما یه سؤال میشه در مورد "منطقه حفاظتی area 51 " توضیح بدید؟ متشکرم

imannasa2000

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالب بود دستتون درد نکنه
به نظر من هم وجود موجوداتی زنده در کرات دیگه منطقیه ولی نمی دونم چرا همیشه موجودات فضایی رو خیلی عجیب به تصویر می کشن...
به نظرم این احتمال که این موجودات شبیه انسان باشن خیلی منطقی تر از این موجودات عجیب و غریب

اما یه سؤال میشه در مورد "منطقه حفاظتی area 51 " توضیح بدید؟ متشکرم

یکی از معدود تصاویر منتشر شده و ماهواره ای از پایگاه فوق سری نیروی هوایی آمریکا در جنوب صحرای نوادا که بر اساس دانسته های موجود از مهمترین مراکز تحقیقاتی پروژه های هوانوردی و اشیای پرنده محسوب می شود. این پایگاه به تقریب در90 مایلی شمال لاس وگاس قرار دارد و وسعت پیرامون آن در ابعاد 6 مایل در 10 مایل می باشد که این عکس تنها قسمت مرکزی آن را نشان می دهد. از منطقه 51 به نامهای دیگری نیز چون سرزمین رویا Dreamland نیز یاد می شود. بسیاری از هواپیماهای مشهور جاسوسی از قبیل U2، SR-71 Blackbird، F117 Nighthawk و سری هوانوردهای استیلث Stealth در اینجا آزمایش شده اند. اما شاید شهرت جنجالی منطقه 51 بیشتر به دلیل شایعات جنجالی پیرامون مشاهده بشقاب پرنده ها، تولید سلاحهای کنترل اوضاع جوی، تکنولوژی سفر در زمان و انواع تئوری های توطئه تا حد ادعاهای مبنی بر افشای کلیپ های بازجویی از موجودات فضایی در این پایگاه باشد. دولت فدرال تنها یک بار وجود این پایگاه را به طور رسمی تایید کرده و از تایید رسمی هرگونه اطلاعات در خصوص آن خودداری کرده است. منطقه مذکور به شدت محافظت شده و امکان مشاهده تاسیسات درون آن از روی زمین تقریبا غیرممکن است. برخی منابع موجود درباره منطقه 51 را بنده هنوز در صحت آنها تردید دارم که از دوستان عزیز خواهش می کنم که اگه مطلبی در این مورد دارن حتما بیان کنند...تا من هم تحقیقاتم کامل تر شود..و منابع این تحقیقات را در پست های بعدی اعلام کنم

اینم لینک دانلود عکس:
http://uploading.com/files/2cca293e/...e_July_03.jpg/

imannasa2000

عضو جدید
کاربر ممتاز
اين غير قابل باور است كه فردي با قابليتها و تجربه بسيار بالا همچون جسي مارسل بعنوان افسر اطلاعاتي تنها گروه بمب افكن اتمي جهان در آن زمان لاشه يك بشقاب پرنده را از يك بالون هواشناسي يا يك هواپيما نتواند تشخيص دهد . آنهم با اوصافي كه در مورد جنس اين سفينه در بالا ذكر شد . مسلما چنين موادي را نميتوان در كره زمين يافت يا بطور مصنوعي ساخت . وي در جاي ديگري از مصاحبه عنوان داشت : " آنها از خارج از كره زمين آمده بودند ." حتي اگر فرض كنيم كه وي در ابتداي امر دچار اشتباه يا خطاي ديد شده بود ، اين موضوع براحتي قابل نفي است ، چرا كه وي قبل از عزيمت به دفتر فرماندهي از شدت هيجان در مقابل منزل خود در پايگاه توقف نمود و قطعات بشقاب پرنده و خطوط عجيب روي آن را را به همسر خود و پسر 11 ساله و همسايگانش نشان داد . بخشي از دستگاه توليد كننده اشعه ايكس آن داراي خطوطي شبيه به خط هيروگليف و مانند خطوط بيروني حك شده بر روي سفينه بود .

ويدئو

فرزند وي كه دكتر جسي مارسل كوچك ميباشد و اكنون يك پزشك است ، خلبان هليكوپتر گارد ملي و يك جراح در پرواز بشمار ميرود ، خاطره آن روز را به خوبي به ياد مي آورد . او حتي قادر است جزئيات مربوط به خطوط روي سفينه را مجددا رسم كند . پدر وي ( جسي مارسل بزرگ ) نيز مدارج ترقي خود را بتدريج طي نمود تا جايي كه مامور تهيه اولين گزارش در ارتباط با اولين انفجار اتمي شوروي سابق گرديد كه مستقيما به پرزيدنت ترومن ارائه گرديد . ( بنابراين اظهارات وي بعنوان يك فرد موجه مورد تاييد است ) در ارتباط با تلاش دولت امريكا براي سرپوش نهادن بر اصل ماجرا ، يك نكته مهم ديگر نيز قابل ذكر است . ژنرال سابق ارتش توماس دوبوس كه قبلا در سال 1947 در درجه سرهنگي بعنوان فرمانده پرسنل مركز فرماندهي پايگاه هشتم هوايي در فورت ورث تگزاس خدمت مي كرد قبل از مرگش در سال 1992 شهادت داد كه در جريان واقعه روزول پيام تلفني از ژنرال " كلمنت مك مولن " در پايگاه هوايي اندروز در واشنگتن دي سي دريافت داشته بود كه طي آن به وي دستور داده شده بود كه بر اصل ماجرا سرپوش گذاشته شود . اين دستورات متعاقبا از سوي ژنرال رايمي به اين نحو ابلاغ شد كه داستاني تهيه شود تا اصل موضوع تغيير يابد تا از فشار مطبوعات كاسته شود . شهادت آقاي " گلن دنيس " كوچكترين ترديدي در مورد ماهيت موجودات فضايي واقعه روز روزول باقي نميگذارد . وي همچنان در روزول نيومكزيكو زندگي ميكند و يك تاجر مورد احترام اهالي منطقه و عضو انجمن شهر است . وي فردي متواضع و صريح است . در سال 1947 آقاي دنيس يك مامور كفن و دفن بود كه در مركز تدفين " بالارد " كار مي كرد و قرار دادي با پايگاه هوايي روزول منعقد كرده بود كه بموجب آن خدماتي نظير واگذاري آمبولانس ، محل نگهداري اجساد را در اختيار ارتش قرار ميداد . قبل از آنكه وي اطلاعاتي در مورد سفينه بجا مانده از حادثه داشته باشد در يك بعد از ظهر تماسهاي تلفني متعددي از جانب افسر مسئول كفن و دفن پايگاه با وي صورت پذيرفت . در طي اين تماسها از وي در مورد امكان تهيه كيسه هاي بدون منفذ كوچك ( كوچكتر از كيسه هاي حمل انسان ) براي نگهداري چندين روزه اجسادي كه در معرض برخي مواد قرار گرفتهاند سوال شده بود . توجه اين مقامات به موضوع تغيير احتمالي تركيب شيميايي بافتهاي اجساد بود . چند ساعت بعد ، زماني كه شب فرا رسيد وي بدنبال يكسري وقايع غير مرتبط با هم بطور اتفاقي به بيمارستان پايگاه هوايي رفت . بيرون از درب خروجي پشتي بيمارستان وي دو دستگاه آمبولانس نظامي را مشاهده نمود كه درهاي عقب آنها باز بود و در داخل آنها قطعات بزرگي از يك وسيله متلاشي شده ديده مي شد و بر روي يكي از آنها خطوط و سمبلهاي عجيبي وجود داشت . در داخل بيمارستان وي پرستاري را مشاهده نمود كه او را ميشناخت . در همان لحظه پليس نظامي متوجه حضور وي شد و او را با خشونت و به زور از ساختمان خارج كردند . روز بعد آقاي دنيس آن پرستار را ملاقات نمود . و وي توضيح داد كه در شب قبل او نيز به بيمارستان رفته بود . آن پرستار ، زني مذهبي بود و كاملا مشخص بود كه از مشاهده چيزي بسيار شوكه شده است . خانم پرستار توضيح داد كه از وي خواسته شد تا بعنوان دستيار پزشك در كالبد شكافي چند موجود عجيب و غريب با بدنهايي كه هيچ شباهتي به بدن انسان نداشتند كمك كند . پرستار شرح داد كه بوي وحشتناكي را حس نموده و اين كه چگونه يك بدن كاملا سالم در فرم صحيح خود قرار داشت ولي ساير بدنها متلاشي شده بود . آن پرستار همچنين تفاوت بين آناتومي آن سرنشينان يوفو و آناتومي بدن انسان را توضيح داد . وي همچنين طرحي را روي دستمال كاغذي رسم نمود كه نشان دهنده شكل و شمايل اين موجودات فرازميني بود .

ويدئو

به هر ترتيب اين ملاقات آخرين آنها بود چرا كه آن پرستار چند روز بعد به انگلستان منتقل شد . لازم به توضيح است كه با وجود گزارشات بسيار متفاوت ، ظاهرا سفينه مزبور 4 سرنشين داشته و يكي از سرنشينان زنده آن نيز تا مدتي زنده بوده و بعدا جان سپرده است . همچنين قسمت اصلي سفينه ساقط شده در فاصله دورتر از مزرعه مك برازل و منطقه دبريس فيلد به زمين اصابت كرده بود .

محققين تنها در سالهاي اخير بود كه توانستند وجود سايت دوم ( محل سقوط اشياي اصلي ) را تاييد كنند چرا كه تنها عده كمي از مردم از وجود آن مطلع بودند . طبق شهادت شهود عيني اين سايت محلي بود كه بدنهاي موجودات فضايي در آنجا يافت شد . بيشتر شهود عيني اين سايت از ترس برخوردهاي امنيتي حتي تا امروز نيز از افشاي نام خود امتناع ميكنند . اخيرا يك شركت حقوقي معتبر انتخاب شده است تا به آن دسته از شاهداني كه با شهادتشان در معرض خطر قرار مي گيرند ، حفاظت حقوقي اعطا كند . وكلاي حقوقي اين شركت نيز تا كنون با بسياري از شهود واقعه روزول ملاقات داشته اند . علاوه بر " گلن دنيس " ساير شهود نيز مورد تهديد و ارعاب و برخورد فيزيكي واقع شده اند . طبق اظهارات كلانتر ويلكاكس مقامات نظامي در حضور همسر وي به آنها گفتند چنانچه او و خانوادهاش حرفي در مورد آنچه كه ديده اند به زبان آوردند بي درنگ كشته خواهند شد ! همچنين مزرعه داري كه قبل از همه موفق به پيدا كردن جسم ساقط شده گرديده بود توسط مقامات نظامي بمدت يك هفته تحت قرنطينه و بازجويي قرار گرفت و از وي سوگند گرفته شد تا هرگز كلمه اي راجع به آنچه ديده است به زبان نياورد . در خلال ماه هاي پس از واقعه پسر مك برازل همچنان قطعاتي را بصورت خرده ريزه مييافت و در قوطي مخصوص سيگار پنهان ميكرد . اما آن اشيا گهگاه طي بازرسيهاي مقامات نظامي مورد مصادره واقع ميشدند . به هر ترتيب علي رغم اين كه از سال 1980 به بعد محدوديتهاي وضع شده در مورد اين ماجرا بتدريج از ميان برداشته شد و موضوع در اختيار عموم قرار گرفت هيچ شاهدي حتي سخني در مورد مشاهده بالون يا موشك يا هواپيماي آزمايشي كه مقامات نظامي مدعي آن بودند به ميان نياورد و همه شاهدان صحبت از مشاهده بشقاب پرنده ميكردند نه چيز ديگري . اكنون در شهر روزول نيومكزيكو موزه اي تاسيس شده كه در آن جسدي مصنوعي از موجود فضايي روزول همراه با شواهد مربوط به سقوط بشقاب پرنده در معرض بازديد علاقهمندان قرار گرفته است . در سال 1997 پنجاهمين سالگرد وقوع اين حادثه در اين شهر گرامي داشته شد و هزاران تن از علاقهمندان به بررسي موضوع بشقابهاي پرنده ، ضمن بازديد از اين موزه اطلاعات جامعي را در ارتباط با اين حادثه بدست آوردند .

گزارش واقعه روزول توسط سرهنگ بلنچارد : " روز پس از واقعه قطعات بشقاب پرنده ساقط شده و خود سفينه توسط هواپيماهاي سي 54 و ب 29 به پايگاه هوايي رايت فيلد در ديتون اوهايو منتقل گرديدند . اين پايگاه مقر گروه 509 بمب افكن نيروي هوايي ايالات متحده است و در آن زمان داراي يك مشخصه ويژه بود و آن اينكه تنها گروه بمب افكن اتمي در جهان بشمار مي آمد . در صبح روز 8 جولاي 1947 سرهنگ دوم ويليام بلنچارد فرمانده گروه بمب افكن اتمي گزارشي را منتشر ساخت مبني بر اين كه لاشه يك سفينه بشقاب مانند را در منطقه يافت نموده است . اين گزارش بلافاصله توسط تلگراف به ايالات متحده مخابره شد و به سرعت به تيتر اول 30 روزنامه عصر آن روز مبدل گشت . ظرف چند ساعت پس از انتشار گزارش اول و بدنبال كنجكاوي و فشار مطبوعات و افكار عمومي براي افشاي جزئيات بيشتر ، گزارش دومي از سوي دفتر ژنرال راجر رامي فرمانده پايگاه هشتم هوايي در فورت ورث تگزاس واقع در 400 مايلي محل سقوط منتشر شد . اين گزارش ، گزارش اول را تكذيب نموده ، اعلام داشت كه سرهنگ بلنچارد و افسران او در گروه 509 بمب افكن در روزول مرتكب يك اشتباه احمقانه شده اند و به اشتباه يك بالون هواشناسي و آنتن رادار آنرا با لاشه يك بشقاب پرنده اشتباه گرفته اند . البته مشخص است كه يكي از اين دو گزارش دروغ محض است . در واقع شهود معتبر بسياري اعم از مقامات نظامي و غير نظامي محلي كه مستقيما درگير ماجرا بودند اعتقاد داشتند كه گزارش اول مربوط به سرهنگ بلنچارد و تيم او واقعيت دارد و گزارش دوم خود دروغ محض است و تنها براي سرپوش گذاشتن به يكي از نادرترين وقايع تاريخ بشر منتشر شده بود . كساني كه با سرهنگ دوم بلنچارد هم گروه و همكار بودند اذعان داشتند كه وي فردي مطلع و آگاه با رفتاري معقول و منطقي بوده و هرگز آدمي نبوده كه از خود و گروه بسيار مهم خود تصوير يك عده احمق را در اذهان عمومي بوجود آورد .

و در واقع گزارش دوم منتشر شده از سوي ژنرال رامي يك توهين بزرگ به سرهنگ بلنچارد و گروه 509 بمب افكن اتمي تلقي شد . همچنين سرهنگ بلنچارد بعدها طبق سنوات نظامي به ژنرال 4 ستاره ارتقا يافت . و موقعيت نظامي وي نيز به قائم مقامي رياست كاركنان نيروي هوايي ايالات متحده ارتقا يافت . بعد از حادثه روزول در امريكا گروهي فوق سري شكل گرفت كه در آن گروه دوازده نفر از نخبگان زمين عضو بودند كه نام اين گروه MJ12 ( مجستيك 12) است . از نكات جالبتر اين است كه سطح سري اين گروه در امريكا Q تعريف شد ، يعني حتي رئيس جمهور و نمايندگان مجلس نيز حق دسترسي به اطلاعات اين گروه را ندارند . اين گروه موظف شد تا بر روي باقيمانده بشقاب پرنده حادثه روزول و اجساد بدست آمده از آن كار كند . اين افراد در محلي كه منطقه بسته نظامي است مشغول بكار شدند . نام اين محل گروم ليك ( Groom Lake ) ميباشد .

سقوط بشقاب پرنده در روسيه

ويدئو

اتوپسي ( كالبد شكافي )

ويدئو

imannasa2000

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم چند تا تصویر دیگه از هابل..
به نقل از مدیران هابل هیچ جرم آسمانی چنین سیگنالی را نمی توتند در این تصاویر به پردازشگر تلسکوپ بدهد...
سیگنال ها از حد مرزی فراتر رفته اند....(بحث تخصصی تو ژیزوسکوپ)

imannasa2000

عضو جدید
کاربر ممتاز
هکر انگلیسی به سری ترین اسناد ارتش آمریکا دست پیدا کرد ( افشای تصاویر ماهواره ای تهیه شده از بشقاب پرنده ها در مرکز فضایی جانسون)
گری مک کینون هکر انگلیسی که در حال زیر و رو کردن سایت ناسا برای فرو نشاندن عطش خود در مورد ماهیت بشقاب پرنده ها بود ناخواسته موفق به کشف و مشاهده بخشی از سری ترین اسناد فعالیتهای برنامه ریزی شده نظامی آمریکا برای سال های آتی شد.

به گزارش بخش خبر

شبكه فن آوری اطلاعات ایران، از خبرگزاری سلام ، وی که در سال 1966 در شهر گلاسکوی اسکاتلند به دنیا آمده اطلاعات بسیار حساسی را در مورد پروژه های عظیم فضایی مشترک ناسا و ارتش آمریکا به دست آورده و با این کار خود آمریکایی ها را به شدت عصبانی کرده، تا بدان حد که آنان خواستار دستگیری و انتقال فوری او به ایالات متحده شده اند.
چندی قبل دادگاهی در انگلستان وی را به جرم نفوذ به سیستم های دفاعی آمریکا و وارد آوردن 700 هزار دلار خسارت به آن مجرم شناخت. مک کینون در ژوئن سال گذشته در انگلستان دستگیر شد و مقامات آمریکایی می گویند وی از فوریه سال 2001 به مدت یک سال 97 رایانه دولتی حساس و حاوی اطلاعات فوق سری را هک کرده است.
مک کینون در صورت محکومیت قطعی باید دو میلیون دلار جریمه بپردازد و 70 سال را پشت میله های زندان سپری کند. این در حالی است که خود وی معتقد است چون هیچ خسارتی به اسناد ناسا وارد نکرده بنابراین هیچ اتهامی متوجهش نیست.
اما این هکر به چه اسنادی دسترسی پیدا کرده که آمریکایی را تا بدین حد به واکنش وا داشته؟ وی در مصاحبه با Wired گفته: در مرکز فضایی جانسون آمریکا تصاویر ماهواره ای تهیه شده از بشقاب پرنده ها مرتبا مورد بررسی قرار می گیرد. من موفق شدم برخی از این تصاویر را دریافت و مشاهده کنم، البته کارشناسان ناسا متوجه این امر شده و مانع دسترسی من شدند.
وی می افزاید: من سندی با فرمت Excel پیدا کردم که حاوی اسامی و درجه نظامی تعدادی افسر "غیر زمینی" بود که ظاهرا محل استقرار آنها در خارج از زمین بود. برطبق سند مذکور آنها پرسنل نیروی هوایی آمریکا بودند که مشخصاتشان در هیچ جای دیگری به ثبت نرسیده است. سند یاد شده همچنین حاوی اطلاعاتی در مورد تبادل این نظامیان در بین کشتی های نظامی بود که من نظیر آن را در هیچ جای دیگری مشاهده نکرده ام.
مک کینون معتقد است ارتش آمریکا به دنبال تسلط نظامی بر فضاست و البته ممکن است این اسناد مربوط به یک بازی استراتژی نظامی باشد ولی قضاوت در مورد ماهیت حقیقی آن دشوار است."

Mostafa UTD

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فقط میدونم سالها سازمانی در انگلیس در مورد ufo ها تحقیق میکرده با بودجه ای خیلی بالا که اون هم به خاطر به نتیجه نرسیدن تعطیل شد

imannasa2000

عضو جدید
کاربر ممتاز
از تمامی دوستان درخواست می شود که اگر اطلاعی از ماجرای 28 شهریور 1355 که واقعه ای در تهران روی داد که هم اکنون به عنوان یکی از 10 پرونده برتر مربوط به مشاهده اشیای پرنده ناشناس در جهان مطرح است ..مطلبی بگذارین ؟؟؟؟
تا این جا که من خبر موثق دارم در این حادثه هواپیمای جنگنده ارتش ایران و یک شی پرنده ناشناس تا مرز درگیری پیش رفتند....​

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
از تمامی دوستان درخواست می شود که اگر اطلاعی از ماجرای 28 شهریور 1355 که واقعه ای در تهران روی داد که هم اکنون به عنوان یکی از 10 پرونده برتر مربوط به مشاهده اشیای پرنده ناشناس در جهان مطرح است ..مطلبی بگذارین ؟؟؟؟
تا این جا که من خبر موثق دارم در این حادثه هواپیمای جنگنده ارتش ایران و یک شی پرنده ناشناس تا مرز درگیری پیش رفتند....​
درود
اينجا رو بخون

metamoeen

عضو جدید
آقا سلام،دمتون گرم عجب بحث جالبی راه انداختین:eek: چهره من در حال خواندن تاپیک:eek:،من عاشق این بحث ها هستم و فکر کنم بتونم تو پرونده28شهریور کمک کنم به 2دلیل:1-عموی من بیش از 40 ساله تو شمیران زندگی میکنه دیدمش از صحت و سقم این ماجرا وجزئیاتش جویا میشم.2-یکی از فامیلامون تو ارتش زمان شاه فعال بود حتما ازشون میپرسم اگه مایل باشین خبرشو تو همین تاپیک میدم

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا سلام،دمتون گرم عجب بحث جالبی راه انداختین:eek: چهره من در حال خواندن تاپیک:eek:،من عاشق این بحث ها هستم و فکر کنم بتونم تو پرونده28شهریور کمک کنم به 2دلیل:1-عموی من بیش از 40 ساله تو شمیران زندگی میکنه دیدمش از صحت و سقم این ماجرا وجزئیاتش جویا میشم.2-یکی از فامیلامون تو ارتش زمان شاه فعال بود حتما ازشون میپرسم اگه مایل باشین خبرشو تو همین تاپیک میدم
درود دوست عزيز
حتماً از شنيده هات برامون بگو.

imannasa2000

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیزم..ممنون از شرکت تو بحث..
خیلی خوشحال میشم مطلبی که گفتین رو بپرسین و تو این تاپیک بزارین تا همه بچه بخونن...چون من مطمئنم داستان جدی بوده!!!:eek::warn:

metamoeen

عضو جدید
ولی اگه واقعا در فلسفه وجودی این موجودات برویم به تناقض های زیادی در آفرینش میرسیم
مثلا اینکه خدا در قرآن می گوید:همانا انسان و جن را آفریدیم.پس3احتمال وجود داره یا خدا فقط واسه ماست(که اشتباه هست)یا اونها جن هستند و یا اونها انسان هستند

imannasa2000

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی اگه واقعا در فلسفه وجودی این موجودات برویم به تناقض های زیادی در آفرینش میرسیم
مثلا اینکه خدا در قرآن می گوید:همانا انسان و جن را آفریدیم.پس3احتمال وجود داره یا خدا فقط واسه ماست(که اشتباه هست)یا اونها جن هستند و یا اونها انسان هستند
دوست عزیزم از منظر فلسفی حرف شما را قبول دارم اما چیزی که در این بحث مطرح است و ما میخوایم در انتها به یه نتیجه برسیم بر پایه مشاهدات علمی و مستندات موجود می باشد...

ممنون...
موفق و پایدار باشید:gol::gol:

metamoeen

عضو جدید
دوست عزیزم از منظر فلسفی حرف شما را قبول دارم اما چیزی که در این بحث مطرح است و ما میخوایم در انتها به یه نتیجه برسیم بر پایه مشاهدات علمی و مستندات موجود می باشد...

ممنون...
موفق و پایدار باشید:gol::gol:
فقط فکر نکنید مذهبی هستم ومثل برخی افراد بحث در این زمینه را کفر می دانند
این سوالی بود که در ذهنم نقش بسته بود وگرنه 100درصد باشما موافقم
حالا یه سوال دیگه اگر واقعا موجودات به زمین آمدند چه نیازی به مخفی کردنشان از جانب ciaو... هست؟چه دلیلی بر پنهان کردنشون هست؟

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
از ديد فلسفي و اسلامي با يه منظر ديگه هم ميشن نگاه كرد و اونم اينه كه وقتي خدا انسان رو مي خواست بيافرينه و به ملائك گفت كه چه مي خواد انجام بده ، ملائك به نوعب به ذات باريتعالي اعتراض كردن كه چرا ميخواد مخلوقي بيافرينه كه جنگ و خون ريزي راه بياندازه؟
شايد منظورشون انسان هايي در جاي ديگر غير زمين باشد.

nimaparham

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر بر مبنای تئوری بیگ بن زمین بوجود امده پس میتواند زمین های بیشماری در این جهان بوجود بیاید ،
میلیون ها کهکشان وجود دراد و ناشناخته برای ما هست

اگر هم خدا این جهان و هستی را آفریده ، اون خدا هم خیلی داناتر و عالم تر هست که این میلیون ها کهکشان را بیخود بیافریند و برای هیچ

پس منطقی هست که غیر از ما حیات دیگری نیز وجود دارد

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر بر مبنای تئوری بیگ بن زمین بوجود امده پس میتواند زمین های بیشماری در این جهان بوجود بیاید ،

اگر هم خدا این جهان و هستی را آفریده ، اون خدا هم خیلی داناتر و عالم تر هست که این میلیون ها کهکشان را بیخود بیافریند و برای هیچ

از ديد ديگر:
خدا چون قادر و مهربان است پس براي نثار مهربانيش هر آنچه مي تواند باشد را مي آفريند.

engparisa

عضو جدید
درود
دوستان چه دلیلی وجود داره که بخوان وجود این موجودات رو پنهان بکنند
دلیل واقعا چیه؟
و اینکه واقعا چرا اونا انقدر کم دیده میشند؟>

.:Shila:.

عضو جدید
کاربر ممتاز
من به وجود موجودات فضایی اعتقادی ندارم
ولی به وجود بشقاب پرنده اعتقاد دارم
منظورم اینه که یا آمریکا یا روسیه و یا شایدم یه کشور دیگه این بشقاب پرنده رو که یه وسیله جاسوسی هست ساخته

cordelia

عضو جدید
مرسی از دعوت
من یک نمونه از این یوفوها رو با چشم خودم دیدم.تابستون 3 سال پیش بود.همچین که رد میشد برق منطقه ما رفت.یه دایره سبز بسیار درخشنده با حرکت زیگ زاگ.

imannasa2000

عضو جدید
کاربر ممتاز

ممنون از نظرتون...دقیقا حرف منو زدین..
منم 100% با شما و نظرتون موافقم...
اصلا با منطق هم جور در نمیاد که این عظمت گسترده کائنات حاضر تنها موجود زنده و متفکر(!)در آن انسان باشد..

imannasa2000

عضو جدید
کاربر ممتاز
بشقاب پرنده سری اول..

بشقاب پرنده سری اول..

منظورم اینه که یا آمریکا یا روسیه و یا شایدم یه کشور دیگه این بشقاب پرنده رو که یه وسیله جاسوسی هست ساخته

اين ادعا خودخواهي بسيار بزرگي خواهد بود كه اگر ما انسانها خود را با شعورترين موجودات هستي بدانيم و خود را يكه تاز در عرصه علم و دانش محسوب كنيم ، براي اينكه موجودات بسيار با شعورتر از ما به تكنولوژي پرواز بسيار بالايي دست يافتهاند ، تصوير فوق عكسهايي از بشقاب پرندهها و سرنشينان مرده آنها ( UFO's ) به علت سقوط و تصادم با زمين و همچنين كهكشانهاي M104 , NGC4565 , NGC5866 را نشان ميدهد ، انديشه و فهم آنها در پرواز بسيار وسيعتر و جامعتر از انسانهاست . عاملي كه يوفوها را به فكر پرواز انداخته و آنها را شيفته فضا نموده است ، سرعتهاي سرسام آور و باور نكردني كهكشانها در حال دور شدن از يكديگر است ، يعني چيزي كه ما آن را انبساط شتاب دار كيهان و عامل آن را انرژي تاريك ميناميم . در واقع آنها ساختارهاي فيزيكي كهكشانها را شناسايي و سپس آن را در مقياس كوچك كپي كردهاند و به وسيله اين اسبابهاي پرنده در كنترل خود ، ميتوانند به همه جاي كيهان سفر كنند .

تازهترين رصدهاي انجام شده توسط تلسكوپ فضايي چاندراي اشعه ايكس ناسا از كهكشان پر جرم NGC 5746 ، هاله بسيار گرمي از گاز و غبار را آشكار كرد كه اطراف اين كهكشان را پوشانده و آن را احاطه كرده است . اين هاله گازي از هر قسمت اين كهكشان كه از لبه ديده مي شود 60000 سال نوري فاصله دارد . در اين كهكشان هيچ نشانهاي از فعاليت هاي شديد در نواحي هستهاي وجود ندارد و هيچگونه روند غير عادي شكل گيري ستارگان در آن مشاهده نمي شود تا بتوانيم داغي هاله را توجيه كنيم . با اين حساب اين "هاله داغ" در اثر خروج گاز از كهكشان بوجود نيامده است .

http://www.ki2100.com/images/physics/ufo/22.jpg

هالههاي كاملا مشابهي همواره پيرامون بشقاب پرندهها رويت ميشود ، البته زماني كه آنها وارد اتمسفر سياره زمين ميشوند .

ويدئو

imannasa2000

عضو جدید
کاربر ممتاز
از ديد فلسفي و اسلامي با يه منظر ديگه هم ميشن نگاه كرد و اونم اينه كه وقتي خدا انسان رو مي خواست بيافرينه و به ملائك گفت كه چه مي خواد انجام بده ، ملائك به نوعب به ذات باريتعالي اعتراض كردن كه چرا ميخواد مخلوقي بيافرينه كه جنگ و خون ريزي راه بياندازه؟
شايد منظورشون انسان هايي در جاي ديگر غير زمين باشد.
درسته دوست عزیز...حرفتون رو قبول دارم

imannasa2000

عضو جدید
کاربر ممتاز
مریخ نورد ناسا بر روی سطح مریخ در جستجوی آب بود که ناگهان و به طور کاملا اتفاقی تصاویر زیر را که در آن موجود متحرکی نشان داده می شود را ثبت می کند.

imannasa2000

عضو جدید
کاربر ممتاز

راه اول براي اين كار چرخاندن يك ديسك نسبتا سنگين مخصوص با سرعتي بسيار بالاست . البته لازم به ذكر است كه آلياژ اين ديسك بايد مخصوص اين كار باشد يعني اين آلياژ تحت تاثير نيروهايي بايد مقاومت كششي فوقالعاده زيادي داشته باشد تا در اين سرعت دوراني بالا ترك بر ندارد كه در صورت متلاشي شدن ، تكههاي جدا شده آن بسيار مشكل ساز است ، به هر كجا كه بخورند نيروي انهدامي خيلي زيادي خواهند داشت و به هيچ وجه امكان كنترل تكههاي آن وجود ندارد ، آنها به علت سرعت زياد قدرت نفوذي و انهدامي شهاب سنگها را دارند ، در زمان سقوط بشقاب پرندهها به هر دليل ، در بسياري از موارد صداي انفجار مهيبي شنيده ميشود كه علت آن برخورد شديد اين ديسك يا تكههاي آن با زمين است آن هم در زماني كه خاصيت ضد گرانشي خود را از دست دادهاند و اگر خاصيت ضد گرانشي داشته باشند به بيرون اتمسفر زمين پرتاب ميشوند . اين ديسكها ميبايست باردار بوده و درون محفظهاي مغناطيسي بدون اصطكاك و بدون تماس با هر چيزي و بدون بالانس ، دوران داشته باشند آنهم به صورت معلق در فضا . برسيهاي متالوژي در مورد آلياژهاي يافته شده از بقاياي بشقاب پرندهها مويد اين موضوع است كه هيچ كشوري فعلا قادر به تهيه اين كريستالهاي فلزي نبوده و كشورهاي غربي و شرقي با كمال اطمينان از يكديگر خاطر جمع هستند و هيچ شك و ترديدي نسبت به يكديگر در مورد ساخت و بهره برداري از اين وسايل پرنده ندارند ، آنها در اين مورد كميتههاي مشترك نيز تشكيل دادهاند ، تكنولوژي بشقاب پرندهها فوق دانش بشري است كه محققين را سردرگم و حيران خود كرده است . عناصري در اين آلياژها يافت شده است كه در معادن سياره زمين وجود ندارد .

عكس فوق يك بشقاب پرنده سقوط كرده را نشان ميدهد ، محل چرخش و دوران ديسكها در زير بشقاب پرنده كاملا مشهود است . قطر اين ديسكها چيزي در اندازه 2 متر است .

بعضي از بشقاب پرندههاي پيشرفته به جاي ديسك از دوران يك آلياژ كروي شكل يا كروي پخ شده ، آنهم در خارج از سفينه بهره ميجويند . به خاطر اينكه حجم كره تو پر مقاومت ايدهعالي در مقابل دوران با سرعتهاي بسيار بالا دارد و در صورت بروز سانحه ، خسارتي به بشقاب پرنده وارد نميشود ، در واقع نه تنها آنها توانايي كپي كردن كهكشانها را در مقياسهاي كوچك دارند ، بلكه قادرند ساختارهاي فيزيكي ذرات و اتمها را در مقياسهاي بزرگ تر كپي نمايند .

تصوير فوق كره فلزي خارج شده از بشقاب پرندهها و محل استقرار آنها را نشان ميدهد .

يك سوال مهم در مورد نظريه فوق !

سرعت زاويهاي ذراتي همچون الكترون بسيار بسيار زياد است يعني رقمي تا اندازه فركانس اشعه گاما ! آيا ميتوان به اين سرعتهاي زاويهاي بالا دست يافت ؟

جواب سوال فوق ميتواند اينگونه باشد كه قطر ذرات اتمي خيلي كم بوده و درست است كه سرعت زاويهاي آنها فوقالعاده زياد ميباشد ولي با اين قطر كم ، سرعت خطي نقطهاي فرضي در روي سطح آنها نسبتا كم خواهد بود و با افزايش قطر يك كره و يا يك ديسك ، ميتوان به اين سرعت خطي محيطي ، بوسيله سرعتهاي زاويهاي كمتري دست يافت . به طور مثال اگر قطر يك ديسك دو برابر شود مسلما محيط آن دو برابر خواهد شد و براي حفظ سرعت خطي نقطهاي فرضي در روي محيط آن ديسك ، ميتوان سرعت زاويهاي آن را به نصف كاهش داد . يعني ما براي وارونه كردن ميادين الكتريكي و گرانشي ميتوانيم با افزايش قطر ديسك يا كره ، سرعت زاويهاي را كم كنيم ، لذا چنين به نظر ميرسد كه از اجسام بزرگ و توخالي هم ميتوان استفاده بهينه نمود .

imannasa2000

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیز حالا یه سوال....
اصلن فرض رو بر این میزاریم که تمام این مستندات واقعی و موجودات فضایی باشن...
حالا که این موجودات فضایی اینقدر پیشرفته هستند که تونستن تا این کره بیان و با این امکانات چرا سعی در بر قراری ارتباط با انسان ها نکرده اند؟؟
چرا رو در رو نیامدن با انسان مواجه بشن؟؟؟
اگه میگیم شاید ترس از نابودی خود داشتن که نظر من این است موجوداتی که توانسته اند حد اقل از خارج از منظومه خورشیدی وارد زمین شوند 100% خیلی پیشرفته تر از ما انسان ها هستند؟؟؟اینطور نیست​

بالا