[ مهندسی مدیریت اجرایی ] گفتگو و معرفی اعضا مهندسی مدیریت اجرایی

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
باوشه.. آره واقعا دلم میخواد بدونم تو کله ی طراحش مغز هم پیدا میشه؟؟
یا اونیکه میگه کتاب باز نگیرین! آخه کی ضوابط رو حفظ میکنه خدااااااااااااااا
استاد ما که هنوز نمره هامون رو نداده. شما پاس شدی؟

با اجازتون آره

tayebeh89

عضو جدید
سلام من دانشجوی مدیریت پروژه هستم.اینجا کسی هست که درس قوانین حاکم بر پروژه رو پاس کرده باشه؟

tayebeh89

عضو جدید
سلام.میخوستم این ترم بگیرمش.کتابشو باید بگیرم یا جزوه یا هر دو یا اینکه فرقی نمیکنه؟؟؟
راستی قوانین حاکم بر پروژه هم مثل مدیریت مهندسی آسونه یا نه؟؟؟

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.میخوستم این ترم بگیرمش.کتابشو باید بگیرم یا جزوه یا هر دو یا اینکه فرقی نمیکنه؟؟؟
راستی قوانین حاکم بر پروژه هم مثل مدیریت مهندسی آسونه یا نه؟؟؟

سلام.اسونه
جزوش تو سایت بود فک کنم.جزور مهمتره اما اون ترمی که ما داشتیم چندتا تست از تو کتاب هم اومد الان دیگه نمیدونم از تو کتاب تست میدن یا نه

ebi_ir_69

عضو جدید
سلام
منم خوشحال که دوستایی هستن که با من هم رشته هستن و اینجا اومدن .....
دوستان ازتون یه خواهش دارم اونایی که ترم بالایی دارن ترم های پایینی رو راهنمایی کنن تا بهتر بتونن پیشرفت کنن.

pme

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
دوستان ازتون یه خواهش دارم اونایی که ترم بالایی دارن ترم های پایینی رو راهنمایی کنن تا بهتر بتونن پیشرفت کنن.
سلام
خوش اومدين:gol:
هر راهنمايي خواستين درخدمتيم:gol:

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

خوش اومدی عزیزم.یه مختصر معرفی هم بکنید خودتون رو.
سوالی بود در خدمتم

sepideh222

عضو جدید
سلام من سپیده هستم از پیشکسوتان رشته مهندسی مدیریت پروژه خوشحال میشم تجربیاتم رو با شما شریک بشم و از تجربیات شما هم استفاده کنم.متاسفانه با شرایطی که پیام نور داره هنوز کلی واحد مونده که پاس کنم امیدوارم شما دوستان عزیز زود ,زود واحدا رو پاس کنید.

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من سپیده هستم از پیشکسوتان رشته مهندسی مدیریت پروژه خوشحال میشم تجربیاتم رو با شما شریک بشم و از تجربیات شما هم استفاده کنم.متاسفانه با شرایطی که پیام نور داره هنوز کلی واحد مونده که پاس کنم امیدوارم شما دوستان عزیز زود ,زود واحدا رو پاس کنید.

سلام سپیده خانوم.خیلی خوش اومدید.من و خانم امتی هم از ریش سفیدان هستیم.به تالار دانشگاه ها هم یه سر بزنید بچه های پیام نور همه اونجان.

AMIR.ALI

عضو جدید
سلام
من مهندسی مدیریت پروژه میخونم
سایت بچه های پروژه اراکWWW.PNUPME.IR رو براتون میذارم در ضمن خوشحال میشم بتون تبادل نمونه سوال وجزوه کنیم

m.zohreh

عضو جدید
سلام بچه ها خوشحالم كه همه از رشتتون راضي هستين من زهره ام پروژه ميخونم ولي همه فكر ميكنن رشتم يه رشته مديريتيه

بالا