مهم ترین اخبار فوتبال ایران

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا نیاز به دقت زیاد هم نداشت من نمیدونم چرا صدا و سیما صدای ورزشگاهو نبسته بود .. در صورتی که برا ما از دقیقه 1 صداشو بست..
کارشناس 90 هم گفت آفساید بوده ..

کدوم یکی از این تیمایی که میگید تا حالا بخاطر فحاشی ازشون امتیاز کم شده یا بازی 3 صفر اعلام شده ؟
درسته امتیازو برگردوندن اما ضربه خیلی بدی به تیممون زدن که هنوزم آثارش هست ..منصف باشید

گفتم که بخدا نشنیدم
کدوم آثار ؟؟ اوضاع پرسپولیس فصل قبل و قبل از بازی با داماش هم بد بود دیگه ، به اون بازی که ربطی نداره
پرسپولیس مگه تیم محلیه که هر اتفاقی روش تاثیر بذاره و اینکه بعد از 5-6 ماه هنوزم تو شوک اون بازی باشن ؟؟

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیز من شما الآن حرف منو درست نگرفتید من نگفتم هوادارای استقلال به گهریا توهین کردن در مقابل حرف مسئولین باشگاه و مصاحبه های بازیکنانتون من گفتم استقلالی ها فک میکنن همه مثه هواداری خودشونن که به بازیکنا و تیم های حریف توهین میکنن
شرایط محیا باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اگه مشکل فقط زمینه که همه زمین های ایران مشکل دارن جالبه نمیدونم کی گفته بوده ورزشگاه آزادی با این امکانات چرا باید توی دورود بازی انجام بشه این آدم چقد میتونه بی فکر باشه
خب همین ما هم از این ناراحتیم که بازیکنای استقلال گفته بودن دورود امن نیست و ما امنیت نداریم الآن باید جواب اون حرف هاشون رو بدن دیگه
ای بابا ، باز که حرف خودتون رو زدید
یه جایی گفتید اینجا بحث استقلال و گهره اما عملا با گفتن این جمله که هوادارای استقلال بی احترامی میکنن بحث رو به خارج از استقلال و گهر کشوندید
ببین دوست من اصلا بازی تو گهر نه ، تو همین تهران
یه ورزشگاه باشه که کلا هیچ استاندادری نداشته باشه ، تماشاگرا چسبیده باشن به کنار زمین ( مثل لیگ انگلیس مثلا )
فرض کن رختکنم نداره ، زمینشم بده ، نور هم نداره مجبوریم بازی رو سر ظهر شرو کنیم
اینا همه میشه اشکالات سخت افزاری
وگرنه استقلال برای دفعه اولش نبوده که میرفته بیرون از تهران و شهرستان بازی میکرده
نمیدونم کدوم استقلالی این حرف رو زده که آزادی که بهتره، اما حرف یه نفر بیان کننده نظر تمام استقلالیا نیست
در کل استقلالیا هیچ توهینی به مردم درود نکردن ( نه بازیکناشون و نه مربیاشون ) و تنها ایراداتشون به اشکالات سخت افزاری بود

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
ای بابا ، باز که حرف خودتون رو زدید
یه جایی گفتید اینجا بحث استقلال و گهره اما عملا با گفتن این جمله که هوادارای استقلال بی احترامی میکنن بحث رو به خارج از استقلال و گهر کشوندید
ببین دوست من اصلا بازی تو گهر نه ، تو همین تهران
یه ورزشگاه باشه که کلا هیچ استاندادری نداشته باشه ، تماشاگرا چسبیده باشن به کنار زمین ( مثل لیگ انگلیس مثلا )
فرض کن رختکنم نداره ، زمینشم بده ، نور هم نداره مجبوریم بازی رو سر ظهر شرو کنیم
اینا همه میشه اشکالات سخت افزاری
وگرنه استقلال برای دفعه اولش نبوده که میرفته بیرون از تهران و شهرستان بازی میکرده
نمیدونم کدوم استقلالی این حرف رو زده که آزادی که بهتره، اما حرف یه نفر بیان کننده نظر تمام استقلالیا نیست
در کل استقلالیا هیچ توهینی به مردم درود نکردن ( نه بازیکناشون و نه مربیاشون ) و تنها ایراداتشون به اشکالات سخت افزاری بود
بحث گهر و استقلال منم هوادارای استقلال رو گفتم این کجاش خارج از بحثه؟
اشکالات سخت افزاری قبول همه جا هست حالا دورود بیشتره دیگه چون که آقایون پول هارو میبرن تهران و اصفهان خرج میکنن نه دورود
من بحثم اینه امنیت نداره یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ربطش به امکانات سخت افزاری چیه؟

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
بحث گهر و استقلال منم هوادارای استقلال رو گفتم این کجاش خارج از بحثه؟
اشکالات سخت افزاری قبول همه جا هست حالا دورود بیشتره دیگه چون که آقایون پول هارو میبرن تهران و اصفهان خرج میکنن نه دورود
من بحثم اینه امنیت نداره یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ربطش به امکانات سخت افزاری چیه؟

گفتم که تو همین تهران
مگه همین بازی استقلال و پرسپولیس سنگ اندازی نبود ؟؟ حالا فرض کن اون تماشاگرا همین بغل زمین نشسته بودن
یا همون بازی معروف ساری ، من اون بازی رو یادمه ، از اول تا آخر بازی سنگ پرونی بود و آخرشم که سقف جایگاه شکست و یه عده که بالای اون نشسته بودن ( بخاطر کم بودن جا ) افتادن و مردن و زخمی شدن
یا همین بازی پارسال استقلال و تراکتور که گقدر گلوله برفی زدن به تیم داوری و استقلالیا ، اینا میشه عدم وجود امنیت
بازم میگم ربطی به بازی تو درود نداشت وگرنه مگه درودیا چشونه؟؟
خودتم میدونی نظری که در مورد طرفدارهای استقلال دادی از رو تعصبت بود به پرسپولیس نه بحث این تاپیک

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
گفتم که تو همین تهران
مگه همین بازی استقلال و پرسپولیس سنگ اندازی نبود ؟؟ حالا فرض کن اون تماشاگرا همین بغل زمین نشسته بودن
یا همون بازی معروف ساری ، من اون بازی رو یادمه ، از اول تا آخر بازی سنگ پرونی بود و آخرشم که سقف جایگاه شکست و یه عده که بالای اون نشسته بودن ( بخاطر کم بودن جا ) افتادن و مردن و زخمی شدن
یا همین بازی پارسال استقلال و تراکتور که گقدر گلوله برفی زدن به تیم داوری و استقلالیا ، اینا میشه عدم وجود امنیت
بازم میگم ربطی به بازی تو درود نداشت وگرنه مگه درودیا چشونه؟؟
خودتم میدونی نظری که در مورد طرفدارهای استقلال دادی از رو تعصبت بود به پرسپولیس نه بحث این تاپیک
خب شما داری جواب خودتون رو میدید تیم استقلال میخواد بره تبریز بازی کنه هیچ حرفی نمیزنن حالا که
دارن میان دورود باید بگن ما امنیت نداریم حتما منظوری داشتن ولی بعد بازی خودشون از حرفایی که زدن پشیمون شدن شما هم مثه اینکه اون دوتا پست اول منو نخوندین
در ضمن من اصلا از رو تعصب حرف نزدم چون قبل اینکه یه پرسپولیسی باشم بختیاریم

آخرین ویرایش:

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
این پرسپولیسیها که اینجا از استقلال برای بازی نکردن تو دورود انتقاد میکنند :

مگه همین تیم شما نبود تابستون با استفاده از لابی غیرورزشی میخواست بازی با داماش رو سردارجنگل برگزار کنه ؟

تیم شما برای باشگاه میزبان تعیین تکلیف میکنه که کدوم ورزشگاه بازی کنه !!!

البته به همت تماشاگران این اجازه داده نشد و نخواهد داده شد.

الان هم فکر میکنید دلیل محرومیت داماش چی هست؟

داماش تو نیم فصل گذشته هیچ کدوم از بازیهای خانگیشو نباخته.
الان با این کار میخوان داماش ضرر کنه و امتیاز از دست بده تا پرسپولیس شون بیاد بالا ااااااا

ولی کور خوندند !!!!

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز

مگه همین تیم شما نبود تابستون با استفاده از لابی غیرورزشی میخواست بازی با داماش رو سردارجنگل برگزار کنه ؟

الان با این کار میخوان داماش ضرر کنه و امتیاز از دست بده تا پرسپولیس شون بیاد بالا ااااااا

ولی کور خوندند !!!!
اگه منظورت منم گفتم اینجا به عنوان یه هوادار گهر دارم صحبت مبکنم نه پرسپولیس
بعدش هم منظورتون رو نفهمیدم کجا باید بازی رو برگزار میکردن؟؟؟؟؟؟

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
مگه فقط تو رشت گوش پسراشون رو میگیرند ؟!!

اون طرفی که تو نود نشونش داد بازیگر ترک آستاراست که تو رشت زندیگی میکنه. و
طرف استقلال هم نشسته بود در نتیجه پس فقط سالی یه بار میاد ورزشگاه.
و از رو خود شیرینی اومد نقش بازی کرد !!

اتفاقا روز بعد نود هم کلی از تماشاگران رشت معذرت خواهی میکنه و اعلام کرد نمیدونست فردوسی پور میخواد اینو علیه تماشاگرهای رشت استفاده کنه !!!
حالا ببین عادل جون شما اینا رو تو برنامه هاش نشون میده ؟!!!!
کلا عادل میخواد چهر ه رشت رو با فحاشی نشون بده .
نگفتم فقط تو رشت گوش پسراشونو میگیرن ..منظورم این بود که بخاطر اینکه پسرش فحاشی ها رو نشنوه روی گوشش رو گرفتن ..چون شما گفتی هوادارای ما فقط گفتن "مافیا" ...فکر نکنم بخاطر مافیا گفتن لازم باشه رو گوش پسرش رو بگیره ..البته اون قضیه ربطی به ما نداره..
عادل جون ما هم نیست نمیدونم شما چرا اصرار داری همه رو به ما بچسبونی ..عادل تو هیمن برنامه ش بارها به پرسپولیس حمله کرده و انتقاد کرده ..نمونه ش همین هفته قبل که گیر داده بود به رویانیان سر عقب انداختن 4 روزه بازیمون با ملوان..الان درسته من بگم عادل جون شما ؟ یا به دوست استقلالیمون بگم عادل جون شما ؟
اتفاقا بنظر من عادل تو برنامه ش بیشتر هوای شهرستانیا رو داره تا پرسپولیس و استقلال ..
گفتم که بخدا نشنیدم
کدوم آثار ؟؟ اوضاع پرسپولیس فصل قبل و قبل از بازی با داماش هم بد بود دیگه ، به اون بازی که ربطی نداره
پرسپولیس مگه تیم محلیه که هر اتفاقی روش تاثیر بذاره و اینکه بعد از 5-6 ماه هنوزم تو شوک اون بازی باشن ؟؟

از بعد اون بازی بود که رفتیم تو حاشیه چون اون دو امتیاز تمرکز کل باشگاه پرسپولیسو گرفت ...

ولی کور خوندند !!!!
کدوم لابی غیرورزشی ..مسئولان پرسپولیس فقط پیشنهاد دادن که بازی تو سردارجنگل باشه بخاطر اینکه ممکن بود تو چمن مصنوعی بازیکنامون مصدوم بشن ..استقلال هم همین درخواست رو داشت امسال ..
پرسپولیس شون میشه بگید منظورتون پرسپولیس کیه؟ ؟
خدا رو شکر پرسپولیس ثابت کرده هیچ ارگانی پشتش نیست ازش امتیاز کسر میکنن بهش میگن باید با قطار و اتوبوس برین اهواز..محرومش میکنن ..همه محرومیت ها و جریمه ها هم برا پرسپولیسه..جالبه هفته قبل بخاطر "کاارت گرفتن" بازیکنامون باشگاهو جریمه کردن ..یا بخاطر اینکه آخر بازی حسینی اومد با داور حرف زد و فقط در حد 10 ثانیه اعتراض کرد جریمه ش کردن..در حالی که تو همین رشت شما بدترین توهینا به خودش شد ما که نفهمیدیم آخرش چی کار کردن....ما همه جوره ثابت کردیم پرسولیس فقط مال 30 میلیون هوادارشه و نه کس دیگه ایی ..
به محرومیت تیم شما هم کاری ندارم و نه به ما ربطی داره و نه مهمه .. از بازی نکردن استقلال تو درود هم انتقادی نکردم عرض کردم که استقلالیا فکر میکردن قراره برن تو میدان جنگ ..

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
ن
از بعد اون بازی بود که رفتیم تو حاشیه چون اون دو امتیاز تمرکز کل باشگاه پرسپولیسو گرفت ...
.

همش داری اذیت میکنی ، پرسپولیس پارسال یعنی تا قبل از بازی برگشت با داماش تمرکز داشت ؟؟ حاشیه نداشت ؟؟ صدر جدول بود ؟؟ همش میبرد؟؟
بازم میگم تیمی در حد پرسپولیس یه تیم محلی نیست که با این اتفاقا بره تو حاشیه و بعد از چند ماه نتونه از اون وضعیت بیاد بیرون ، مگه اینکه واقعا یه تیم محلی باشه
خیلی هم تابلو بود که عمرا از پرسپولیس 2 امتیاز کسر بشه ;)

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب شما داری جواب خودتون رو میدید تیم استقلال میخواد بره تبریز بازی کنه هیچ حرفی نمیزنن حالا که
دارن میان دورود باید بگن ما امنیت نداریم حتما منظوری داشتن ولی بعد بازی خودشون از حرفایی که زدن پشیمون شدن شما هم مثه اینکه اون دوتا پست اول منو نخوندین
در ضمن من اصلا از رو تعصب حرف نزدم چون قبل اینکه یه پرسپولیسی باشم بختیاریم

چون تو تبریز اون امکانات مثلا ورزشگاه و هتل و چیزهای دیگه هست
بابا ربطی به ترک بودن و لر بودن نداشته این بحثها
اگه تیم به قول بچه ها سنگ آهن بافق هم بود همین بحثها پیش میومد

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
چون تو تبریز اون امکانات مثلا ورزشگاه و هتل و چیزهای دیگه هست
بابا ربطی به ترک بودن و لر بودن نداشته این بحثها
اگه تیم به قول بچه ها سنگ آهن بافق هم بود همین بحثها پیش میومد
حرف شما درباره امکانات کاملا درسته دلیلش رو هم گفتم
ولی این امنیت برا من قابل هضم نیست آخه دورود فصل قبل هم تو لیگ یک بازی هاش تو دورود انجام شد چه جوری میشه فقط برا استقلال امنیت وجود نداره؟

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
همش داری اذیت میکنی ، پرسپولیس پارسال یعنی تا قبل از بازی برگشت با داماش تمرکز داشت ؟؟ حاشیه نداشت ؟؟ صدر جدول بود ؟؟ همش میبرد؟؟
بازم میگم تیمی در حد پرسپولیس یه تیم محلی نیست که با این اتفاقا بره تو حاشیه و بعد از چند ماه نتونه از اون وضعیت بیاد بیرون ، مگه اینکه واقعا یه تیم محلی باشه
خیلی هم تابلو بود که عمرا از پرسپولیس 2 امتیاز کسر بشه ;)
ما قبل از اون بازی تو آسیا خیلی خوب نتیجه گرفته بودیم و پرسپولیس روزای خوبی داشت ..خیلی هم به گرفتن سهیمه امیدوار بودیم چون 6تا به الشباب زده بودیم و تیم خوب شده بود ..اما دقیق بعد از اون بازی دیگه تیم نتونست جون بگیره ..حتی از الهلال هم باختیم ..من نمیگم علتش اون بازی بود اما اون بازی و اتفاقاتش و برخورد غیرحرفه ای کمیته انظباطی تیم ما رو وارد بحران کرد ..
بهرحال رای رو که دادن و خیلی هم دیر استیناف رای رو برگردوند .. هدفشون هم این بود که پرسپولیسو اذیت کنن همون طوری که همیشه کردن ..وگرنه من تا حالا ندیدم بخاطر فحاشی تیمی رو امتیازشو کم کنن .. همونطور که شما گفتی تو همه استادیوما فحاشی هست ..همین داماش بازیش با ملوان عابدینی گفت اگه دست من بود نیمه دوم اصلا تیمو زمین نمی فرستادم ..اونوقت امتیاز کم کردنا فقط برای پرسپولیسه ..
جالبه که خودش حسنزاده هم گفت ما از این به بعد میخوایم از ظرفیتای استفاده نشده قانون استفاده کنیم ..از اون موقع به بعد همیشه فحاشی بوده تو استادیوما ولی هیچوقت از این ظرفیتا استفاده نکردن ..فقط برا پرسپولیسه این ظرفیتا ..
استقلال همین سال قبل مقابل شاهین بود فکر کنم کلی فحاشی کردن بعد کمیته انبظاتی اومد استقلالو یه بازی خانگی محروم کرد ..ولی تعلیقش کرد ..یعنی کشک ..یعنی هیچی محرومیت ..

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرف شما درباره امکانات کاملا درسته دلیلش رو هم گفتم
ولی این امنیت برا من قابل هضم نیست آخه دورود فصل قبل هم تو لیگ یک بازی هاش تو دورود انجام شد چه جوری میشه فقط برا استقلال امنیت وجود نداره؟

خوب شرایط استقلال و پرسپولیس فرق داره ، شاید همه علاقه داشته باشن و بیان این بازی رو از نزدیک ببینن ، چون شاید تا مدتها دیگه تکرار نشه
ازدحام جمعیت تو ورزشگاههی که فقط 1600 نفر گنجایش داشت نمیتونست خطرساز باشه؟؟
البته انصافا درودی ها خوب مدیریت کردن و تماشاگراشون هم عالی بودن
من خودم 2 تا رفیق درودی دارم که باهاشون خیلی صمیمی هم هستم
خداییش مشکلی با اینکه درودیها مشکل دارن در میون نبوده که شما اینجوری میگید

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
خوب شرایط استقلال و پرسپولیس فرق داره ، شاید همه علاقه داشته باشن و بیان این بازی رو از نزدیک ببینن ، چون شاید تا مدتها دیگه تکرار نشه
ازدحام جمعیت تو ورزشگاههی که فقط 1600 نفر گنجایش داشت نمیتونست خطرساز باشه؟؟
البته انصافا درودی ها خوب مدیریت کردن و تماشاگراشون هم عالی بودن
من خودم 2 تا رفیق درودی دارم که باهاشون خیلی صمیمی هم هستم
خداییش مشکلی با اینکه درودیها مشکل دارن در میون نبوده که شما اینجوری میگید
نه دیگه اگه امن نباشه که برا همه امن نیست دیگه استقلال و پرسپولیس نداره بازیکناتون جوری صحبت میکردن که انگار میخوان برن فلسطین یا عراق بازی کنن
شما مصاحبه های بازیکناتون رو قبل بازی بخون ببین چی برداشت میکنی

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما قبل از اون بازی تو آسیا خیلی خوب نتیجه گرفته بودیم و پرسپولیس روزای خوبی داشت ..خیلی هم به گرفتن سهیمه امیدوار بودیم چون 6تا به الشباب زده بودیم و تیم خوب شده بود ..اما دقیق بعد از اون بازی دیگه تیم نتونست جون بگیره ..حتی از الهلال هم باختیم ..من نمیگم علتش اون بازی بود اما اون بازی و اتفاقاتش و برخورد غیرحرفه ای کمیته انظباطی تیم ما رو وارد بحران کرد ..
بهرحال رای رو که دادن و خیلی هم دیر استیناف رای رو برگردوند .. هدفشون هم این بود که پرسپولیسو اذیت کنن همون طوری که همیشه کردن ..وگرنه من تا حالا ندیدم بخاطر فحاشی تیمی رو امتیازشو کم کنن .. همونطور که شما گفتی تو همه استادیوما فحاشی هست ..همین داماش بازیش با ملوان عابدینی گفت اگه دست من بود نیمه دوم اصلا تیمو زمین نمی فرستادم ..اونوقت امتیاز کم کردنا فقط برای پرسپولیسه ..
جالبه که خودش حسنزاده هم گفت ما از این به بعد میخوایم از ظرفیتای استفاده نشده قانون استفاده کنیم ..از اون موقع به بعد همیشه فحاشی بوده تو استادیوما ولی هیچوقت از این ظرفیتا استفاده نکردن ..فقط برا پرسپولیسه این ظرفیتا ..
استقلال همین سال قبل مقابل شاهین بود فکر کنم کلی فحاشی کردن بعد کمیته انبظاتی اومد استقلالو یه بازی خانگی محروم کرد ..ولی تعلیقش کرد ..یعنی کشک ..یعنی هیچی محرومیت ..

بحثمون هم طولانی شد و هم خارج از موضوع تاپیک
اما پرسپولیس پارسالم تو لیگ یه خط در میون نتیجه میگرفت و فقز تو مقطعی تو باشگاههای آسیا خوب و با دوام بود
همین فصل هم دقیقا یک ساعت قبل از بازی استقلال و سپاهان اومدن و سیاوش اکبرپور رو محروم کردن ، کسی اما حرفی نزد

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه دیگه اگه امن نباشه که برا همه امن نیست دیگه استقلال و پرسپولیس نداره بازیکناتون جوری صحبت میکردن که انگار میخوان برن فلسطین یا عراق بازی کنن
شما مصاحبه های بازیکناتون رو قبل بازی بخون ببین چی برداشت میکنی

به هر حال نظراتومن با هم فرق داره ، شما اونطوری فکر میکنید اما من نه
موفق باشید

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
نه ربطی نداره ، باور کردن یا نکردنش با خودتون ، چون نمیتونم بهتون ثابت کنم
آخه دو فصل پیش جام حذفی استقلال فک کنم با مس رفسنجان بود دقیقا ورزشگاهشون همینجوری بود و تماشاگرا نزدیک به زمین بودن
ولی همه چی امن بود به هر حال امیدوارم حرف های شما درست باشه و من اشتباه فکر کنم

H.N!GHT

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
وا بدون عروس که نمیشه....این پژمانو دوستاشم که همش تو tvمیبینیم...
مرسی دوست عزیز

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
نگفتم فقط تو رشت گوش پسراشونو میگیرن ..منظورم این بود که بخاطر اینکه پسرش فحاشی ها رو نشنوه روی گوشش رو گرفتن ..چون شما گفتی هوادارای ما فقط گفتن "مافیا" ...فکر نکنم بخاطر مافیا گفتن لازم باشه رو گوش پسرش رو بگیره ..البته اون قضیه ربطی به ما نداره..
.

اتفاقا شما اگر مصاحبه رو با دقت گوش میکردی میدیدی که گزارشگر گفت حالا ببینیم
امروز جو چطوره ... ( یعنی اون زمان هنوز بازی شروع هم نشده بود )
نکته جالب اینکه : کلا اون آقا طرفدار استقلال هست و اون روز هم طرف استقلال نشسته بود.
بنظرت کسی که استقلالی هست هر هفته میاد بازی های داماش رو میبینه ؟
اون حرفاش هم فقط از روی شیرین بودنش زد !!!!!

در مورد همین آقای بازیگر : این آقا ترک آستاراست و تو رشت بزندگی میکنه. دلقک صدا و سیمای گیلانه !!!!
این آقای دوربینی هست ( که تلویزیون ایران همیشه نشونش میده. تو تمام مراسم میاد تا ازش
فیلم بگیرند ) دیدی چقدر شیرین میزه ؟ این آقا هم دقیقا شبیه همون شیرینه .

بیشتر از این هم وجودش ارزش نداره که در موردش بنویسم.

عادل جون ما هم نیست نمیدونم شما چرا اصرار داری همه رو به ما بچسبونی ..عادل تو هیمن برنامه ش بارها به پرسپولیس حمله کرده و انتقاد کرده ..نمونه ش همین هفته قبل که گیر داده بود به رویانیان سر عقب انداختن 4 روزه بازیمون با ملوان..الان درسته من بگم عادل جون شما ؟ یا به دوست استقلالیمون بگم عادل جون شما ؟
اتفاقا بنظر من عادل تو برنامه ش بیشتر هوای شهرستانیا رو داره تا پرسپولیس و استقلال ..
.

اون شهرستانی هر تیمی باشه داماش نیست !

خدا رو شکر پرسپولیس ثابت کرده هیچ ارگانی پشتش نیست ازش امتیاز کسر میکنن بهش میگن باید با قطار و اتوبوس برین اهواز..محرومش میکنن ..همه محرومیت ها و جریمه ها هم برا پرسپولیسه..جالبه هفته قبل بخاطر "کاارت گرفتن" بازیکنامون باشگاهو جریمه کردن ..یا بخاطر اینکه آخر بازی حسینی اومد با داور حرف زد و فقط در حد 10 ثانیه اعتراض کرد جریمه ش کردن..در حالی که تو همین رشت شما بدترین توهینا به خودش شد ما که نفهمیدیم آخرش چی کار کردن....ما همه جوره ثابت کردیم پرسولیس فقط مال 30 میلیون هوادارشه و نه کس دیگه ایی ..
به محرومیت تیم شما هم کاری ندارم و نه به ما ربطی داره و نه مهمه .. از بازی نکردن استقلال تو درود هم انتقادی نکردم عرض کردم که استقلالیا فکر میکردن قراره برن تو میدان جنگ ..

خب اگه منظورت ملوانه که داماش رو بخاطرش 2 جلسه محروم کردند.
تو استقلال هم که فحش ندادند 2 جلسه دیگه محروم کردند.

شما حتما از این بعد بشین مصاحبه های تمام سرمربیانی که میان رشت رو بخون. که چطور از تماشاگرهای داماش تشکر میکنند.

اتفاقا همین مصاحبه های غیرمنطقی عابدینی باعث شده آدم هایی کثیفی مثل دهنوی و سیدصالحی بیاد هر دروغ و چاخانی رو در مورد رشت بگن.

دلیل مصاحبه های اون موقع عابدینیاین بود که میخواست داماش رو محروم کنه تا بتونه راحت تر هرندی رو اخراج کنه .
این دلیل مصاحبه هاش بود .
نه جو ورزشگاه .

در ضمن تماشگرهای شما پارسال تو بازی با داماش :
هر چی فحش بود نثار کل مردم رشت کردند.
من یه ویدئو از شعارشون رو دیدم. واقعا شرم آوره !!!!
اونجا که دیگه داور بازی رو قطع کرد.

تماشاگرا ی پرسپولیس هم تو بازی با ملوان بدجور از خجالت مازیار زارع دراومدند !!!!
حالا ببین با شماها چه جور برخورد میکنند؟؟؟؟

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=1]عابديني: با اين محروميت‌ها مي‌خواهند مرا ساكت كنند؟/ درهاي ورزشگاه را باز مي‌گذاريم ببينيم چه مي‌كنند![/h]از بين 20هزار هوادار ما هزار نفر هم جواب هواداران حريف را ندادند اما همه‌ي هزار نفر استقلالى‌ها به هواداران ما هتاكى كردند. دوربين‌هاى ما همه‌ى حواشى را ضبط كرده‌اند، البته وقتى آقايان نمى‌خواهند ببينند

سايت گل- ديروز از سوى كميته انضباطى فدراسيون فوتبال، باشگاه داماش به دليل آنچه فحاشى در بازى مقابل استقلال عنوان شده به دو جلسه محروميت از داشتن تماشاگر و دو ميليون تومان جريمه نقدى محكوم شد. از اين رو به سراغ امير عابدينى مديرعامل اين تيم رفتيم تا نظرش را در اين باره جويا شويم. عابدينى كه ظاهرا از اين حكم بى‌خبر بود، وقتى متن حكم را از زبان ما شنيد، چنان از كوره در رفت كه ديگر كسى جلودارش نبود!

مديرعامل داماش در ابتدا گفت: «آقايان هر روز نشسته‌اند و كارى ندارند به جز محروم كردن داماش. ما تازه بعد از آن دو بازى محروميت، كمر راست كرده‌ايم ولى دارند ما را به بحران مى‌برند. شايد دوست ندارند ما بازى‌هايمان را ببريم و اشتباه كرديم.»

وي افزود: «هواداران استقلال آمدند و در رشت به تيم ما و مردم شهر رشت توهين كردند و گروهى آن هم بسيار اندك جواب آنها را دادند، نه به استقلال توهين كردند و نه به بازيكنان حريف. از بين 20هزار هوادار ما هزار نفر هم جواب هواداران حريف را ندادند اما همه‌ي هزار نفر استقلالى‌ها به هواداران ما هتاكى كردند. دوربين‌هاى ما همه‌ى حواشى را ضبط كرده‌اند، البته وقتى آقايان نمى‌خواهند ببينند، لابد دوربين‌هايشان هم هرچه دل‌شان بخواهد نشان مى‌دهد! وقتى بازيكن‌هاى ما در زمين يك كارت زرد هم نمى‌گيرند، بازيكن‌هاى حريف اخراج مى‌شوند، بعد چرا ما مى‌شويم بداخلاق؟!»

نظر عابدينى را درباره حكم كميته انضباطى مي‌پرسيم كه پاسخ مي‌دهد: «اگر استقلالى‌ها را هم جريمه كردند يعنى آنها هم مقصرند پس چگونه ما را هم دو جلسه محروم كردند و هم جريمه نقدى؟ مگر يك تيم فوتبال چقدر در سال درآمد دارد كه پشت سر هم دارند ما را جريمه مى‌كنند؟ آقاى حسن‌زاده از آن ور بام افتاده‌اند.
ما همين جا اعلام مى‌كنيم ايشان نه هم‌استانى تيم ماست و نه هيچ‌گونه احساسى به تيم شهر مركز استانش دارد، شايد اين‌گونه ايشان براى نشان دادن بى‌طرفي‌شان ما را به اشد مجازات محكوم نكند!
فقط مى‌خواهم بپرسم كه اگر ما را براى كرى بين گروهى كوچك از هواداران‌مان با هواداران تيم رقيب دو جلسه محروم مى‌كنند، پس آن حكمى كه براى وقايع تالش شهر آقاى حسن‌زاده دادند به راستى منصفانه بود؟ اصلا از ابتداى سال تا كنون چند شهر به اندازه ما محكوم شده‌اند؟»

مديرعامل داماش كه مصاحبه‌ها و مخالفت‌هايي هم عليه فدراسيون داشته در اين باره مي‌گويد:
«اگر با اين بى‌عدالتى‌ها مى‌خواهند مرا ساكت كنند، به سختى در اشتباه هستند. من براى جلوگيرى از تضعيف حق فوتبال هر كارى مى‌كنم و اجازه نخواهم داد كسى با اين كارها من را ساكت كند. كارى نكنند كه بعدها پشيمان شوند.»

عابديني در پايان آب پاكى را بر روى دست فدراسيونى‌ها مى‌ريزد و در واكنش به محروميت دو جلسه‌اي مى‌گويد:
«از نظر ما ديگر مسابقه بدون تماشاگر نداريم! ما درهاى ورزشگاه را باز مى‌گذاريم ببينيم كسى مى‌تواند جلوي هواداران‌مان را بگيرد! همه دنيا فدراسيون‌هايشان به فكر راهى براى افزايش جمعيت ورزشگاه‌ها هستند آن وقت اين‌ها با حكم‌هاى عجيب و غريب جلوى ورود را مى‌گيرند! هر چه ما سكوت مى‌كنيم آنها ظاهرا دست از كارهايشان نمى‌خواهند بردارند.»

===================================================

فوتبال ایران خیلی کثیفه !!!!

مسعود.م

متخصص والیبال باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
برنامه طنز شبکه افلاک‏(لرستان‏) شب قبل از بازی خیلی جالب بود‏!‏ اخرش مجری خطاب به بازیکنان و هوادارهای تیم استانشون گفت کاری کنید که ژنرال و دار و دستش با مینی بوس برن تهران‏!‏ انصافا خوب هم بازی کردن اما به قول مایلی کهن جنگ دارا و ندار بود و باید هم می باختن اما طرفدارهای استقلال زیاد به تیمشون دل نبندن‏!‏ کلا پرسپولیس هر وقت رتبه خوبی نداشته حداقل استقلال رو خوب برده تا اینجا هم که دو تیم رو شش تایی کرده و از قدیم هم گفتن تا سه نشه بازی نشه‏!‏ خدا رو چه دیدید شاید شش تایی بعدی وارث اصلیش یعنی خود استقلال بود!‏

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
[h=1]عابديني: با اين محروميت‌ها مي‌خواهند مرا ساكت كنند؟/ درهاي ورزشگاه را باز مي‌گذاريم ببينيم چه مي‌كنند![/h]از بين 20هزار هوادار ما هزار نفر هم جواب هواداران حريف را ندادند اما همه‌ي هزار نفر استقلالى‌ها به هواداران ما هتاكى كردند. دوربين‌هاى ما همه‌ى حواشى را ضبط كرده‌اند، البته وقتى آقايان نمى‌خواهند ببينندسايت گل- ديروز از سوى كميته انضباطى فدراسيون فوتبال، باشگاه داماش به دليل آنچه فحاشى در بازى مقابل استقلال عنوان شده به دو جلسه محروميت از داشتن تماشاگر و دو ميليون تومان جريمه نقدى محكوم شد. از اين رو به سراغ امير عابدينى مديرعامل اين تيم رفتيم تا نظرش را در اين باره جويا شويم. عابدينى كه ظاهرا از اين حكم بى‌خبر بود، وقتى متن حكم را از زبان ما شنيد، چنان از كوره در رفت كه ديگر كسى جلودارش نبود! مديرعامل داماش در ابتدا گفت: «آقايان هر روز نشسته‌اند و كارى ندارند به جز محروم كردن داماش. ما تازه بعد از آن دو بازى محروميت، كمر راست كرده‌ايم ولى دارند ما را به بحران مى‌برند. شايد دوست ندارند ما بازى‌هايمان را ببريم و اشتباه كرديم.» وي افزود: «هواداران استقلال آمدند و در رشت به تيم ما و مردم شهر رشت توهين كردند و گروهى آن هم بسيار اندك جواب آنها را دادند، نه به استقلال توهين كردند و نه به بازيكنان حريف. از بين 20هزار هوادار ما هزار نفر هم جواب هواداران حريف را ندادند اما همه‌ي هزار نفر استقلالى‌ها به هواداران ما هتاكى كردند. دوربين‌هاى ما همه‌ى حواشى را ضبط كرده‌اند، البته وقتى آقايان نمى‌خواهند ببينند، لابد دوربين‌هايشان هم هرچه دل‌شان بخواهد نشان مى‌دهد! وقتى بازيكن‌هاى ما در زمين يك كارت زرد هم نمى‌گيرند، بازيكن‌هاى حريف اخراج مى‌شوند، بعد چرا ما مى‌شويم بداخلاق؟!»نظر عابدينى را درباره حكم كميته انضباطى مي‌پرسيم كه پاسخ مي‌دهد: «اگر استقلالى‌ها را هم جريمه كردند يعنى آنها هم مقصرند پس چگونه ما را هم دو جلسه محروم كردند و هم جريمه نقدى؟ مگر يك تيم فوتبال چقدر در سال درآمد دارد كه پشت سر هم دارند ما را جريمه مى‌كنند؟ آقاى حسن‌زاده از آن ور بام افتاده‌اند. ما همين جا اعلام مى‌كنيم ايشان نه هم‌استانى تيم ماست و نه هيچ‌گونه احساسى به تيم شهر مركز استانش دارد، شايد اين‌گونه ايشان براى نشان دادن بى‌طرفي‌شان ما را به اشد مجازات محكوم نكند! فقط مى‌خواهم بپرسم كه اگر ما را براى كرى بين گروهى كوچك از هواداران‌مان با هواداران تيم رقيب دو جلسه محروم مى‌كنند، پس آن حكمى كه براى وقايع تالش شهر آقاى حسن‌زاده دادند به راستى منصفانه بود؟ اصلا از ابتداى سال تا كنون چند شهر به اندازه ما محكوم شده‌اند؟» مديرعامل داماش كه مصاحبه‌ها و مخالفت‌هايي هم عليه فدراسيون داشته در اين باره مي‌گويد: «اگر با اين بى‌عدالتى‌ها مى‌خواهند مرا ساكت كنند، به سختى در اشتباه هستند. من براى جلوگيرى از تضعيف حق فوتبال هر كارى مى‌كنم و اجازه نخواهم داد كسى با اين كارها من را ساكت كند. كارى نكنند كه بعدها پشيمان شوند.» عابديني در پايان آب پاكى را بر روى دست فدراسيونى‌ها مى‌ريزد و در واكنش به محروميت دو جلسه‌اي مى‌گويد: «از نظر ما ديگر مسابقه بدون تماشاگر نداريم! ما درهاى ورزشگاه را باز مى‌گذاريم ببينيم كسى مى‌تواند جلوي هواداران‌مان را بگيرد! همه دنيا فدراسيون‌هايشان به فكر راهى براى افزايش جمعيت ورزشگاه‌ها هستند آن وقت اين‌ها با حكم‌هاى عجيب و غريب جلوى ورود را مى‌گيرند! هر چه ما سكوت مى‌كنيم آنها ظاهرا دست از كارهايشان نمى‌خواهند بردارند.»===================================================فوتبال ایران خیلی کثیفه !!!!
ذوست عزیز نظرتون و پست هایی که اینجا میذارید قابل احترامه ولی این تاپیک موضوعش چیز دیگه ای هست

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
ذوست عزیز نظرتون و پست هایی که اینجا میذارید قابل احترامه ولی این تاپیک موضوعش چیز دیگه ای هست

ای پرسپولیسیه بی انصاف
اما موضوع تاپیک برای پرسپولیسیا مهم نیست و اونها هر چی دلشون خواست میتونن تو این تاپیک بگن و استقلال رو بکوبن

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
از بين 20هزار هوادار ما هزار نفر هم جواب هواداران حريف را ندادند اما همه‌ي هزار نفر استقلالى‌ها به هواداران ما هتاكى كردند. دوربين‌هاى ما همه‌ى حواشى را ضبط كرده‌اند، البته وقتى آقايان نمى‌خواهند ببينند

نظرات عابدینی هم شبیه نظرات پرسپولیسیای باشگاه مهندسان هست و مو نمیزنه

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
ای پرسپولیسیه بی انصافاما موضوع تاپیک برای پرسپولیسیا مهم نیست و اونها هر چی دلشون خواست میتونن تو این تاپیک بگن و استقلال رو بکوبن
نه به خدا اصلا اینجوری نیست این تاپیک فقط مخصوص گهر واستقلاله دیگه دوستان خودشون باید بدونن پست بی ربط ندن برا این بحث ها برن تو تاپیک کل کل