من و دوستان ، 1 ساعت قبل از امتحان

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی

این عکس دقیقا 1 ساعت قبل از امتحان میان ترم ی درس سنگین محاسباتی ب اسم فولاد 2 هست
همونطور ک میدونید آدم باید تو شرایط سخت خونسرد باشه ، برای همین من و دوستم خیلی خونسرد بعد از چند دقیقه ( 15 دقیقه ) درس خوندن ( در مجموع 15 دقیقه ) توی آمفی تئاتر دانشگاه نشستیم و ی عکس یادگاری گرفتیم ، اتفاقا امتحانم خیلی عالی بود 20 میشیم
( از 40 نمره )
من ک راحت لم دادم ( گوشه سمت راست ) ، رفیقمم هم درگیر عکس گرفتنه
کلا نتیجه میگیریم درسم نخوندین استرس نگیرین شب امتحانی پیر میشید

mahtab n

دستیار مدیر
کاربر ممتاز
سلام به همگی

این عکس دقیقا 1 ساعت قبل از امتحان میان ترم ی درس سنگین محاسباتی ب اسم فولاد 2 هست
همونطور ک میدونید آدم باید تو شرایط سخت خونسرد باشه ، برای همین من و دوستم خیلی خونسرد بعد از چند دقیقه ( 15 دقیقه ) درس خوندن ( در مجموع 15 دقیقه ) توی آمفی تئاتر دانشگاه نشستیم و ی عکس یادگاری گرفتیم ، اتفاقا امتحانم خیلی عالی بود 20 میشیم
( از 40 نمره )

علی جان من با کلی درس خوندم از 5 ساعت قبل امتحان از استرس ویبره میرم
تو داییییییییی دارییییی:surprised:
چه لبخند ژکوندیم زده:D

mona-70

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یهو چشام چارتا شد تا گفتین 20 شدین..آخه فولاد 2 و20؟؟؟؟؟؟؟بعد که ادامشو خوندم خیالم راحت شد....:d

mahtab n

دستیار مدیر
کاربر ممتاز
این عکسو گذاشتم تا درس عبرتی بشه ک دیگه ویبره نزنی :دی

خدایی دست خودم نیس
اتفاقا دیروز امتحان ترسیم داشتیم
انقد استرس داشتم امتحانو خراب کزدم
اصلا یه خط صاف نتونستم بکشم
دستام میلرزید

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدایی دست خودم نیس
اتفاقا دیروز امتحان ترسیم داشتیم
انقد استرس داشتم امتحانو خراب کزدم
اصلا یه خط صاف نتونستم بکشم
دستام میلرزید
از حالا درس بگیر ک استرس نداشته باشی
این امتحان انقدر سخت بود ک استاد و مراقب سر کلاس نبود ، جزوه بازم بود اما بازم نمیشد کاریش کرد

MoHsEN M.P

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم امتحان فولاد 2 داشتم والا هرچی فکرش میکنم نمیدونم فولاد 2 بود یا فولاد یک داشتم جاتون خالی فکر نکنم دستگاه فتوکپی بتونه فتو که منو دوستم رو دست هم زدیم بتونه بزنه

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم امتحان فولاد 2 داشتم والا هرچی فکرش میکنم نمیدونم فولاد 2 بود یا فولاد یک داشتم جاتون خالی فکر نکنم دستگاه فتوکپی بتونه فتو که منو دوستم رو دست هم زدیم بتونه بزنه
کلا پسرا اینطورین
اتفاقا ما 6 نفر عین هم نوشتیم
4 نفر پشت سرمون هم عین هم و این قضیه ادامه داره
استادم گف کسی شبیه اون نوشته باشه میفهمم :دی

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همگی

( از 40 نمره )

جای این مدل عکسا تو فیس بوکه گلم ...
.

.
.
قیافت بیشتر به مشهدیا میخوری ...:)

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
جای این مدل عکسا تو فیس بوکه گلم ...
.

.
.
قیافت بیشتر به مشهدیا میخوری ...:)
ماشالله شما وقتت آزاده عزیز یا اینجایی یا فیسبوک ، من تو همین سایتم چند دقیقه بیشتر نمیرم ک بیام ( عکس های تو فیسبوک قبلش 6 ساعت مراسم آماده شدن تافت و ژل و اتو ، بعدشم 2 3 روزی میری زیر فتوشاپ پسر خوب )
نوچ اولین کسی هستی ک میگی ب مشهدیا میخوری
کلا اینجام ساز مخالفو کوک کردی ، اصلا مطلبو ول کردی زدی تو خط فیسبوک :D اصلا مطلب نداشتن استرسه برادر :D