من زن می خواهم. کی زن من میشه؟

m.khos

عضو جدید
ممممممممرررررررررسسسسسسسیییییییییی..........آقای استارتر تحویل بگیرید.....:biggrin:

با توجه به اینکه سری پیش شما ملتمسانه از من خواستید بهتون رحم کنم و با شما ازدواج کنم.حالا حاضرم تن به این حماقت بدم و با شما ازدواج کنم. حاضری با جواب مثبت دادن به من شاهزاده سوار بر اسب سفیدتو ببنی سه ثانیه فقط وقت داری جواب بدی.
دلمم به خدا پیش هیچکی گیر نیست

Z.ANSARI

کاربر فعال
با توجه به اینکه سری پیش شما ملتمسانه از من خواستید بهتون رحم کنم و با شما ازدواج کنم.حالا حاضرم تن به این حماقت بدم و با شما ازدواج کنم. حاضری با جواب مثبت دادن به من شاهزاده سوار بر اسب سفیدتو ببنی سه ثانیه فقط وقت داری جواب بدی.

خیلی نامردید.....فکرشم نمیکردم یه همچین کاری کنید.........حداقل یکم مرد باشید.....اصلا نمیدونم چی بهتون بگم عذاب وجدان بگیرید.....22صفحه اونوقت شما این کار رو کردید........منو به شماا رحم کردم
خیلی نامریدیدن.....:biggrin:
هست.هست.هست

زهره ه

عضو جدید
کاربر ممتاز

مبااااااااااااااااااااارکه، پس بالاخره اعتراف کردی:w33:

m.khos

عضو جدید
خیلی نامردید.....فکرشم نمیکردم یه همچین کاری کنید.........حداقل یکم مرد باشید.....اصلا نمیدونم چی بهتون بگم عذاب وجدان بگیرید.....22صفحه اونوقت شما این کار رو کردید........منو به شماا رحم کردم
هست.هست.هست
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin: گفتم که توقسم

زهره ه

عضو جدید
کاربر ممتاز
هست.هست.هست
خانومی خدا صبرت بده.

Z.ANSARI

کاربر فعال
خیلی نامردین...آقا حرفشون یه شوخی مسخره بیشتر نبود.....بد بد بد هستید:mad:

Z.ANSARI

کاربر فعال
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin: گفتم که توقسم

نفهمیدم....
حال منو نگرفتید ........ بزرگترین اشتباه زندگیتون رو کردید..........حالا بچرخید تا بچرخیم.........از اخلاق خوب من سواستفاده کردید......دارم براتون
الآن عصبانیم

SH.Aghighi

عضو جدید
کاربر ممتاز

مهندس من الان چه دفاعی از شما کنم؟!!!! بگم مبارکه یا شوخی بوده!!!!:surprised:

m.khos

عضو جدید
نفهمیدم....
حال منو نگرفتید ........ بزرگترین اشتباه زندگیتون رو کردید..........حالا بچرخید تا بچرخیم.........از اخلاق خوب من سواستفاده کردید......دارم براتون
الآن عصبانیم

اگه جدی عصابنی شدید .واقعا معذرت می خوام ببخشید.قصد ناراحت کردنتو نداشتم.شرمنده:cry:

m.khos

عضو جدید
آخه مجبوری حرفی بزنی ک بعدش بخوای عذرخواهی کنی؟!!!!!!!!!!!!!!!!

خب ببخشید چیکار می کردم.
وقتی خودش تو شجاعت گفته باید بری تو تاپیک من زن می خوام از یکیشون به طور جدی خواستگاری کنی.تو بودی چیکار می کردی.
تازه معذرت خواهی ادمو بزرگ می کنه نه کوچیک. خانوم

زهره ه

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب ببخشید چیکار می کردم.
وقتی خودش تو شجاعت گفته باید بری تو تاپیک من زن می خوام از یکیشون به طور جدی خواستگاری کنی.تو بودی چیکار می کردی.
تازه معذرت خواهی ادمو بزرگ می کنه نه کوچیک. خانوم
خب منم نگفتم ک آدما با عذرخواهی کوچیک میشن آقا!!!!!!!!!!!!

m.khos

عضو جدید
نه به طور غیر مستقیم گفتی از اونجای که من باهوشم فهمیدم:biggrin:

Z.ANSARI

کاربر فعال
عذاب وجدان چرا......تلافیش رو بدجوری در میارم.......
ولی نه.........جدااولش داشتم سکته میکردم......ولی بعدش کلی خندیدم.......
مخصوصا اینکه تونستم کاری کنم شما عذاب وجدان بگیرید........یه عذرخواهی بنویسید تا ببخشمتون......ولی خیلی جسارت و حماقت دارید......نمیدونم به چه جراتی این کار رو کردید.....
میبخشمتون به شرط اینکه علاوه بر کارهایی که گفتم یه بار دیگه شجاعت رو با من انتخاب کنید......