من زن می خواهم. کی زن من میشه؟

Z.ANSARI

کاربر فعال
من چنین چیزی فکر نمی کنم.همه می دونن از اول این تاپیک رو حساب شوخی بوده.بچه های باشگاه با جنبه تر از این حرفها هستین که درباره شوخی های من نظری غیر از شوخی بدن.من اینجام از شما تشکر می کنم که جنبه یکم شوخی داشتین ابجی

میدونم بابا.....میخواستم عذاب وجدان بگیرید که جواب نداد

m.khos

عضو جدید
هه....فکر کردید......مهریه ام چی میشه؟
تازه اش هم کی عقد کردیم که من نفهمیدم
نامزد بودیماااا..........
فردا تا عصر دانشگاهم ..... بعدش میام دفترخونه
ببخشیدااااا......شما که زن داشتید چجوری این تاپیک رو ساختید؟؟؟؟؟؟؟؟
مهریه نداررررررررررررررم نداررررررررررررررم اخرش میرم زندون:wallbash: 3 ماه 10 روز پیش عقد کردیم.باشه بیا،نیای اونجا التماس کنی مهبدم تو رو خدا منو طلاق نده من تصمیمو گرفتم:biggrin:خوب چیکار کنم مگه خودت نمی گفتی تو کارای خونه دست تنهام منم می خواستم برات کمک بیارم بد کاری کردم :redface:

Z.ANSARI

کاربر فعال
مهریه نداررررررررررررررم نداررررررررررررررم اخرش میرم زندون:wallbash: 3 ماه 10 روز پیش عقد کردیم.باشه بیا،نیای اونجا التماس کنی مهبدم تو رو خدا منو طلاق نده من تصمیمو گرفتم:biggrin:خوب چیکار کنم مگه خودت نمی گفتی تو کارای خونه دست تنهام منم می خواستم برات کمک بیارم بد کاری کردم :redface:

د نه د....من ازتون طلاق میگییرم..........ااااا.......دستتون درد نکنه........آقامن نظرم عوض شد.......شوهرم رو طلاق نمیدم........میخواسته برام نیروی کمکی بیاره........حالا دوباره دوستش دارم......نمیزارم بری زندون ..... نگران نباش....بخشیدمت......بار آخرت باشه ها.........دیگه بخششی درکار نیستها:biggrin:

m.khos

عضو جدید
د نه د....من ازتون طلاق میگییرم..........ااااا.......دستتون درد نکنه........آقامن نظرم عوض شد.......شوهرم رو طلاق نمیدم........میخواسته برام نیروی کمکی بیاره........حالا دوباره دوستش دارم......نمیزارم بری زندون ..... نگران نباش....بخشیدمت......بار آخرت باشه ها.........دیگه بخششی درکار نیستها:biggrin:
قربونت هر چند تا نیرو خواستی بگو،:biggrin: من در خدمتم، توام میشی خانوم خانوما بشین فقط دستور بده

Z.ANSARI

کاربر فعال
قربونت هر چند تا نیرو خواستی بگو،:biggrin: من در خدمتم، توام میشی خانوم خانوما بشین فقط دستور بده

نه دیگه بستونه.......ای بابا خسته ام کردید.......تکلیف منو اول روشن کنید.....
من یه خونه جدا میخواما
بعدش هر کاری خواستی بکن:biggrin:

m.khos

عضو جدید
نه دیگه بستونه.......ای بابا خسته ام کردید.......تکلیف منو اول روشن کنید.....
من یه خونه جدا میخواما
بعدش هر کاری خواستی بکن:biggrin:
ندااااااااااااااااااااااااااااااااااررررررررررررررم نداررررررررررررررررم بیا خونه مامان من زندگی کن.مگه چی میشه؟:biggrin:

Z.ANSARI

کاربر فعال
ندااااااااااااااااااااااااااااااااااررررررررررررررم نداررررررررررررررررم بیا خونه مامان من زندگی کن.مگه چی میشه؟:biggrin:

ببببببااااااششششششششههههههه..........فقط چون سربازید:biggrin:........ندارید.......آخی دلم براتوی سوخت......خوب.....من اخر هفته میام

Z.ANSARI

کاربر فعال
باشششششششششششششششششه.تو واقعا نماد یه زن بسازی:biggrin:

پس سعی کنید حفظم کنید........خودمم براتون یکی دیگه هم پیدامیکنم.....لطفا دیگه بسه.....آبروی خودمون ر و بیشتر از این نبرید.......در این تاپیک رو تخته کنید
اینقدر تعریف میکنید منو میدزدن ها.........اون وقت دیگه منو ندارید.....:biggrin:

m.khos

عضو جدید
پس سعی کنید حفظم کنید........خودمم براتون یکی دیگه هم پیدامیکنم.....لطفا دیگه بسه.....آبروی خودمون ر و بیشتر از این نبرید.......در این تاپیک رو تخته کنید
اینقدر تعریف میکنید منو میدزدن ها.........اون وقت دیگه منو ندارید.....:biggrin:
باشه موافقم.جنبه تعریف داشته باش:biggrin:

melodi88

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظرم که استارتر زن داره خدش.جدی بش میاد عجیییییییییب

Z.ANSARI

کاربر فعال
به نظرم که استارتر زن داره خدش.جدی بش میاد عجیییییییییب

نه.....بدبخت کسی بهشون زن نمیده........تحویلشون نمیگیرند......
البته شاایدم داشته باشند....خدا عالمه.......چه حالی میده اگه خانمشون بفهمنا.......آی قیافه شون دیدنی میشه ها.......:biggrin:

m.khos

عضو جدید
نه.....بدبخت کسی بهشون زن نمیده........تحویلشون نمیگیرند......
البته شاایدم داشته باشند....خدا عالمه.......چه حالی میده اگه خانمشون بفهمنا.......آی قیافه شون دیدنی میشه ها.......:biggrin:

تازه ازخداشون باشه من شوهرشون باشم.فک کنم دلت می خواد باز کی از خودم تعریف کنماا:biggrin: