منابع پیشنهادی برای کنکور کارشناسی ارشد مکانیک

dash @li

کاربر بیش فعال
حتما حتما نيگاه كنين

حتما حتما نيگاه كنين

سلام بچه ها کنترل چه کتابی خوبه؟؟
سلام دوستان علاوه بر كتب كنكوري مثل ارياز برادراني انتشارات ازاده و كتاب حامدي انتشارات نصير يكي شو بخونين كتاب كنترل دكتر غفاري حتما بخونين فصل دومش كه سوالاتش5 عينا تو كنكور اومدندموفق باشين

dash @li

کاربر بیش فعال
سلام حتما جواب بدين دوستان ممنون ميشم

سلام حتما جواب بدين دوستان ممنون ميشم

رياضي يك و دو معتقدي يا اقاسي خواهشاا جواب بدين دوستان

fayyazjahani

عضو جدید
دوستان سلام بچه نظرتون راجع به کتاب های پارسه چیه

کنکور مکانیک

ریاضیات معتقدی بهتره یا آقا سی

استاتیک و مقاومت و طراحی اجزا پارسه بهتره یا پوران

معادلات گاج بهتره یا نصیر

کتاب آقاسی یکم جمتر و کوچیکتر خوده اندازه کتاب ولی حجمش بیشتره یعنی باعث خوف و ترس میشه ولی این کتاب کامل ترین کتابه . به نظرم اگر رشتتون ریاضی نبوده باید برید کلاس استاده بشینه براتون حل کنه و یا اموزش ببینین که کمکم راه بیوفتی . اینجوری خودت بخوای این کتاب رو بخونی یکم راهت سخت میشه و خیلی زمان بره . درسته کتابش بهترین کتابه ولی یکم سنگین هم هست اگه پایت قوی نباشه ولی برای هنرستانیا مثل خود من اصلا زور نزنن که نمیفهمن چون نیاز داره موارد پایه ای رو بدونین من رفتم کلاس الان بخوام دوباره بخونم خیلی راحت هست برام یعنی هنرستانیا برن کلاس حتما .
کتا معتقدیم کتاب خیلی خوبیه میشه گفت این دوتا مکمل همدیگن . مثلا معتقدی بعضی فصل هارو بهتر توضیح داده بخصوص فصل های آسون تر رو معتقدی خیلی خوب گفته . کتاب معتقدی رنگیه و هم بزرگ تر و باز باز تر نوشته که این باعث میشد ترسناک نباشه یکم لذت بخش هم هست . ولی در مجموع کتاب آقاسی از نظر دانشی سر تر از بقیه کتاب هاست .

کتاب آقاسی دو جلده برای ریاضی یک . یعنی ریاضی جلد اولش تا سال 82 هست و برای 82 به بعد باید جلد 2 رو بخری . همون جلد 1 هم بخونی خوبه کتابش خیلی سوال داره کافیه
کتاب معتقدی همه رو آورده مثلا تا سال 89 رو داره یکجا تو یه کتاب ولی فکر کنم بازم تعداد مجموع سوالاتش کمتر از کتاب آقاسیه .

یه چیز بگم که کتاب ریاضی 2 تو ارشد امتحان دادنش خیلی راحت تره تا اینکه ریاضی یک رو بزنی . پیچیدگی ریاضی یک بیشتره . پارسال از انتگرال 2 گانه و مطالب ریاضی که میشد حل کرد سوال کمتر اومد و انتگرال دو گانه نیومد .... ولی از ریاضی یک سوال هایی که بود خوب بودن و قابل حل بودن . امسال فکر کنم ریاضی 2 رو بورس باشه.

در مورد کتاب معادلات گاج بگم من گاج رو داشتم خوندمش این کتاب راحت ترین راه رو پیشنهاد میده و خیلی کتاب خوبیه من خودم خوندم صفر صفر بودم ولی بعدش که خوندم . رفتم سوال سال 88 و 89 یا نود که میدیدم از 5 تا حداقل 3 تا و یا 4 تا رو میزدم .
سال 92 متاسفانه فوق العاده سخت بود و تو دکان هیچ بغالی پیدا نمیشد . من فقط یکی رو زدم . مثلا همین پارسا برای اولین بار بود تو تاریخ ارشد مکانیک از دستگاه سوال اومد . که من اینو نخونده بودم این فصل رو چون طبق تاریخ نباید ازین فصل سوال میومد . و برای سوال های دیگشم یه چیز داده بود که مثلا جواب داده بود از ما میخواست سوال طرح کنیم یه همچین چیزی خیلی سوالای معادلاتش مزخرف بود و فکر نکنم دیگه همچین سوالی تکرار بشه .

پارسال تو ریاضیات از همه آسون تر سوالای ریاضی مهندسی بود که همش تکراری بود از رشته های دیگه آوردن .

امسال قطعا همچین سوالی نمیدن که دوباره از مهندسی آسون بدن اگه قراره یکی رو آسون بدن احتمالا از بین ریاضی 1 و 2 و معادلاته.

میگن معادلات کریمی هم خوبه ولی درکل معادلات گاج کارتو راه میندازه . پارسال خوده طراح مرض داشت که معادلات رو اینجوری داد

dash @li

کاربر بیش فعال
کتاب آقاسی یکم جمتر و کوچیکتر خوده اندازه کتاب ولی حجمش بیشتره یعنی باعث خوف و ترس میشه ولی این کتاب کامل ترین کتابه . به نظرم اگر رشتتون ریاضی نبوده باید برید کلاس استاده بشینه براتون حل کنه و یا اموزش ببینین که کمکم راه بیوفتی . اینجوری خودت بخوای این کتاب رو بخونی یکم راهت سخت میشه و خیلی زمان بره . درسته کتابش بهترین کتابه ولی یکم سنگین هم هست اگه پایت قوی نباشه ولی برای هنرستانیا مثل خود من اصلا زور نزنن که نمیفهمن چون نیاز داره موارد پایه ای رو بدونین من رفتم کلاس الان بخوام دوباره بخونم خیلی راحت هست برام یعنی هنرستانیا برن کلاس حتما .کتا معتقدیم کتاب خیلی خوبیه میشه گفت این دوتا مکمل همدیگن . مثلا معتقدی بعضی فصل هارو بهتر توضیح داده بخصوص فصل های آسون تر رو معتقدی خیلی خوب گفته . کتاب معتقدی رنگیه و هم بزرگ تر و باز باز تر نوشته که این باعث میشد ترسناک نباشه یکم لذت بخش هم هست . ولی در مجموع کتاب آقاسی از نظر دانشی سر تر از بقیه کتاب هاست .کتاب آقاسی دو جلده برای ریاضی یک . یعنی ریاضی جلد اولش تا سال 82 هست و برای 82 به بعد باید جلد 2 رو بخری . همون جلد 1 هم بخونی خوبه کتابش خیلی سوال داره کافیه کتاب معتقدی همه رو آورده مثلا تا سال 89 رو داره یکجا تو یه کتاب ولی فکر کنم بازم تعداد مجموع سوالاتش کمتر از کتاب آقاسیه .یه چیز بگم که کتاب ریاضی 2 تو ارشد امتحان دادنش خیلی راحت تره تا اینکه ریاضی یک رو بزنی . پیچیدگی ریاضی یک بیشتره . پارسال از انتگرال 2 گانه و مطالب ریاضی که میشد حل کرد سوال کمتر اومد و انتگرال دو گانه نیومد .... ولی از ریاضی یک سوال هایی که بود خوب بودن و قابل حل بودن . امسال فکر کنم ریاضی 2 رو بورس باشه.در مورد کتاب معادلات گاج بگم من گاج رو داشتم خوندمش این کتاب راحت ترین راه رو پیشنهاد میده و خیلی کتاب خوبیه من خودم خوندم صفر صفر بودم ولی بعدش که خوندم . رفتم سوال سال 88 و 89 یا نود که میدیدم از 5 تا حداقل 3 تا و یا 4 تا رو میزدم .سال 92 متاسفانه فوق العاده سخت بود و تو دکان هیچ بغالی پیدا نمیشد . من فقط یکی رو زدم . مثلا همین پارسا برای اولین بار بود تو تاریخ ارشد مکانیک از دستگاه سوال اومد . که من اینو نخونده بودم این فصل رو چون طبق تاریخ نباید ازین فصل سوال میومد . و برای سوال های دیگشم یه چیز داده بود که مثلا جواب داده بود از ما میخواست سوال طرح کنیم یه همچین چیزی خیلی سوالای معادلاتش مزخرف بود و فکر نکنم دیگه همچین سوالی تکرار بشه .پارسال تو ریاضیات از همه آسون تر سوالای ریاضی مهندسی بود که همش تکراری بود از رشته های دیگه آوردن .امسال قطعا همچین سوالی نمیدن که دوباره از مهندسی آسون بدن اگه قراره یکی رو آسون بدن احتمالا از بین ریاضی 1 و 2 و معادلاته.میگن معادلات کریمی هم خوبه ولی درکل معادلات گاج کارتو راه میندازه . پارسال خوده طراح مرض داشت که معادلات رو اینجوری داد
دستت درد نكنه خيالم راحت كردي به نظرت جلد دوم نيازه يا كنكور هاي سال هاي اخير رو بخونم

fayyazjahani

عضو جدید
دستت درد نكنه خيالم راحت كردي به نظرت جلد دوم نيازه يا كنكور هاي سال هاي اخير رو بخونم
جلد دوم آقاسی خب کنکور های سالهای اخیره دیگه از سال 82 به بعد تو جلد دوم آقاسی اومده ماله همه رشته هاست .
من منظور سوالتو نفهمیدم.

ولی کتاب آقاسی تو درس نامش یه بخش به عنوان مثاله که حل میکنه و یه بخ به عنوان تست هست که حل میکنه تو درس نامش که خیلی کامله .این که تموم شد یه بخش داره سوالات تست سطح 1 که مثلا سوالاتیه که امکانش هست بتونی حل کنی برای افراد متوسط که درس رو خوب بخونن میتونن حلش کنند . ولی سوالات سطح 2 خب سخت تره برای افراد قوی تره .
بعد دوباره بعد همینا باز سوالات تست داره که اینجام سطح یک و دو داره که اینا جواب تشریحی نداره ولی بقیه همه جواب تشریحی داره.
البته کتابش اونقدر زیاده که تا بخوای بیای دوره کنیو و این حرفا و بخوای همه تست های سطح یک رو بزنی دیگه فکر نمیکنم به سوال های جلد دوم برسی مگر اینکه بری سر کلاس خصوصی استاد بهت سریع یاد بده خودتم سریع تیز باشی مطلبو بگیری ............ که به جلد دوم برسی .همون جلد اول خیلی کامله اگه با دقت بخونی کافیه.

یه چیز دیگه اصلا نیاز نیست همه مطالب رو بخونی بعضی از فصل ها بیخوده بعضیاشم خیلی سنگینه اگه دیدی یه جا داری لنگ میزنی خیلی دیگه ولش کن نمیصرفه چون تو ارشد سوال آسون هم میدن .
در کل من خودم پیشنهادم اینه رو معادلات و ریاضی دو میشه حساب کرد و ریاضی یک و ریاضی مهندسی سنگین تره . در ضمن ارشد غیر قابل پیشبینیه دیدی که پارسال معادلات خیلی سخت بود جز یدونه

dash @li

کاربر بیش فعال
تشكر

تشكر

ممنون مهندس بابت توضيحات كاملت منظورم اين بود سوالات دو سه سال اخير از روي دفترچه سوالات كنكور رو بخونيم بسه نه.

fayyazjahani

عضو جدید
ممنون مهندس بابت توضيحات كاملت منظورم اين بود سوالات دو سه سال اخير از روي دفترچه سوالات كنكور رو بخونيم بسه نه.
اینجوری آره سوال های ساله های قبل خب مهمه دیگه باید بخونی . مثلا یه سوال TBN رو 90 دادن 91 هم دادن خیلی شبیه هم بود .یا مثلا یه سوال در مورد مشتق پذیری که اونم خیلی شبیه پارسال بود .سوال سری ها هم دقیقا تو سال 82 هم اومده تو کتاب آقاسیم حلش کرده بود .سوال های سال قبل تو اینترنت هست .یه چیزه دیگه این که اینارو میخونی سوال های سالهای قبل رشته های دیگرو هم بخون . رشته برق میگن بعضی سالها تو مکانیک اومده سوالاش یعنی تکراری

knife

عضو جدید
فروش بهترین کتابهای کنکور با قیمت استثنایی

کتابها در حد نو یا نو

ü طراحی اجزاء راهیان ارشد چاپ دوم: قیمت 13000 تومان قیمت چاپ جدید: 20000 تومان
ü دینامیک راهیان ارشد: قیمت 10000 تومان قیمت چاپ جدید: 16000 تومان
ü استاتیک راهیان ارشد:قیمت 9000 تومان
ü دینامیک ماشین راهیان ارشد: قیمت 6000 تومان قیمت چاپ جدید: 12000 تومان
ü ارتعاشات راهیان ارشد: 11000 تومان قیمت چاپ جدید: 18000 تومان
ü ساخت و تولید راهیان ارشد: 10000 تومان
ü آزمونهای آزمایشی مهندسی مکانیک راهیان ارشد: 20000 تومان

با شماره 09127573175 تماس بگیرید

آخرین ویرایش:

amir mostafaei

عضو جدید
من دانشجوی ارشد عمرانم و با کتاب ریاضی 1و2 مدرسان، ومعادلاتش انقدر مطالب درسی و خوب یاد گرفتم که دیگه به دوستامم یاد میدادم:)..به نظرم حتما کتاباشو بخرید.

fayyazjahani

عضو جدید
من دانشجوی ارشد عمرانم و با کتاب ریاضی 1و2 مدرسان، ومعادلاتش انقدر مطالب درسی و خوب یاد گرفتم که دیگه به دوستامم یاد میدادم:)..به نظرم حتما کتاباشو بخرید.

خیلی تابلو تبلیغ کردی. یه پست دادی اونم تبلغ کتاب مدرسان شریف . نکنه باد کرده رو دستتون ؟
کتاب مدرسان شریفم من ندیدم ولی خب ماله خوده رشته راضی محض رو دیدم اونجا بد نبود ولی به پای آقاسی و معتقدی نمیرسه ولی کتاب خوبیه کم لطفی نکنیم میشه چیزایه خوبی از یاد بگیریم

BaBak.Turk

اخراجی موقت
سلام

آقا بابک شما هم واسه ارشد میخونین؟:D

از تاسیسات رفتین تئوری؟:D

ما شما رو خیلی دوست داریم آقا بابک،موفق و پیروز باشین;)
سلام قربانت....
آره می خام زوم کنم رو سیستم های انرژی.... اون چیزی که مورده علاقمه.
موفق باشید لطف دارین.

mohammad114

عضو جدید
سلام به همه ی هم بندی ها و هم درد ها و هم کنکوری ها
کلی حرف و سوال دارم
اولیش اینکه خوبید؟
معاوفیت سربازی 1ساله یا 6 ماه؟پقدر وقت داریم برگه اعزام به خدمت رو پست کنیم؟
من کارشناسی مکانیک سیالات خوندم خرداد فراغ التحصیل شدن آزاد شهر ری بدون حتی 1 واحد افتاده و 8 ترمه :))

برا ارشد از امروز یعنی شنبه هفته دیگه اول شهریور شروع کنیم دیر نیست؟ دیدم یک سری از پارسال بهار شروع کردن !!!
به نظرتون اصن ارشد بخونم یا برم سربازی و کار و بعد ارشد؟؟؟ اخه دیگه از درس خوندن و محاسبات زده شدم اصن افسرده شدم احساس میکنم این همه درس خوندم اما ادم مفید و برا جامعه نیستم و 16 سال تحصیلم به هیچ دردی نمی خوره و بی نتیجه است :( داغونم:(((

از فردای فارغ التحصیلی می خواستم شروع کنم منتهی دست و دلم به درس نمیره اصن تو فکرم بود برم هنر بخونم کارگردانی یا طراحی صنعتی! نظر شما چیه؟

حالا بخیال فرض میکینم بخوام بخونم
از ابتدای تاپیک تا الان همه کلی منابع مختلف معرفی کرده یه نفر با تجربه که تو این ضمینه تحقیق کرده و بهترین منابع رو از همه لحاظ به دست اورده بدونه حب و بغض و تبلیغات بی زحمت میشه منابع کارشناسی ارشد مکانیک ترجیحا سیالات و بنویسه
فقط ذکر این نکته ضروری هستش با توجه به شرایطی که دارم بعید می تونم کتاب های پر حجم بخونم و اصن از این کتاب ها می ترسم ضمن اینکه حوصله توضیح اضافی رو هم ندام یه منبع ای باشه که موضوع رو صاف و پوسکنده مثل هلو توضیح بده و حدالامکان یک منبع معرفی کنیم چون یک منبع بر هر درس هم بزور می خونم چندین منبع رو که به هیچ وجه می دونم نمی خونم:)

راستی اون اوایل و حتی الان من خیلی خیلی اصرار داشتم که جزوه های دست نویس خودم رو بخونم البته تو دروس ای که جزوه هاش رو دارم ضمن اینکه تو دانشگاه تقریبا بهترین و کامل ترین جزوه ها رو می نوشتم حتی عطسه کرذن استاد:))) چون دست نویسه خوذمه و حاشیه نکاری هم داره فکر کنم فهمش برام سریع تر و راحت تر باشهالبته می دونم که قطعا کامل نیستن و همه مباحث کتاب های درسی رو پوشش نمیده و لی من فکر میکنم وقت کمی دارم و برا همین می خوام این کار رو بکنم؟ نظر شما چیه وقتم کمه برا مطالعه از الان یا نه میرسم منابع خوب و مفصل مطالعه کنم؟

خودم میشناسم خودمم رو که روزی 5-6 ساعت بیشتر نمیتونم مطالعه داشته باشم و قطعا روزی 16 ساعت مطالعه نمی کنم!:)

در هر صورت ببخشید زیاد حرف زدم اما اگه کسی تو هر کدوم از ضمینه های سوال های بالا ام اظلاعاتی داره تروووو خدا دریغ نکیند و کمک بدین
ممنون:)

dash @li

کاربر بیش فعال
دوستان كمك
از هر كدوم از دوسنان سالزبالاييم كه اقا سي رو خوندند ميگن ديگهزجواب نميده مي خوام كتابم رو عوض كنم چي بگيرم
گاج خوبهز

fayyazjahani

عضو جدید
دوستان كمك
از هر كدوم از دوسنان سالزبالاييم كه اقا سي رو خوندند ميگن ديگهزجواب نميده مي خوام كتابم رو عوض كنم چي بگيرم
گاج خوبهز

سخت در اشتباهی . من که ریاضیم صفره صفره صفر بودم . این کتاب رو خوندم واقعا عالی بود . بهت قول میدم اگه کسی این کتاب رو کامل بلد باشه خیلی درصدش خوب میشه . حالا نمیدونم کی مختو زده ولی خب نظر خودته . من معادلات رو از گاج خوندم خیلی خوبه ولی ریاضیشو ندیدم . کتاب عوض کردن خیلی بده چون هرکدوم سبک خاصی کار میکنن و این به ضررته . حالا هرچی میخوای بخونی نظر خودته ولی همین الان انتخاب کن بعدش بخوای عوض کنی . نه راه پس داری نه را پیش هرچی از قبل خوندی قاطی میشه گند کشیده میشه به همه چی پس کتابت رو مشخص کن. پیشنهاد من همین آقاسی و معتقدیه ولی خب موسسات معروف دیگه هم هستن دیگه انشارات نصیر و گاج و مدرسان شریف و ماهانم هستن ولی جون هرکی دوست داری از این دیگه خارج تر نرو :D

dash @li

کاربر بیش فعال
tnx

tnx

ممنون دوست عزيزم
با چند نفر صحبت كردم
ميگن عكثرا اغاسي مي خونن خودمم همين رو مي خوندم
ولي از دوسنتم كه سال بالايي بودن و اغاسي خوندن گفتن جواب نگرفتن رتبه هاشون
18 ,55 ارشد ساخت بود
از كسايي كه رياضي بالا زدن پرسيذم گفتن اغاسي نخوندن ماهان و پوران خوندن
نظر خودم با گاج يا پورانه مي خوام يكي از دثتا رث بگيرم شروع كنم
به نظرتون كدوم رون تره ميشه راحن تر ياد گرفت
اغاسي ياد گرفتنشم سخته
دوستم رياضي مهندسي نخونده بوذ و فقط رياضي يك و دو و معادلات از پوران خوند ميگه چند دور بخوني
دزصرد بالايي ميزنس 50 دوصد رياضي زده بود
از نظر و لطفتون ممنون احتمالا پوران رو بگيرم ويا گاج.

BaBak.Turk

اخراجی موقت
ممنون دوست عزيزم
با چند نفر صحبت كردم
ميگن عكثرا اغاسي مي خونن خودمم همين رو مي خوندم
ولي از دوسنتم كه سال بالايي بودن و اغاسي خوندن گفتن جواب نگرفتن رتبه هاشون
18 ,55 ارشد ساخت بود
از كسايي كه رياضي بالا زدن پرسيذم گفتن اغاسي نخوندن ماهان و پوران خوندن
نظر خودم با گاج يا پورانه مي خوام يكي از دثتا رث بگيرم شروع كنم
به نظرتون كدوم رون تره ميشه راحن تر ياد گرفت
اغاسي ياد گرفتنشم سخته
دوستم رياضي مهندسي نخونده بوذ و فقط رياضي يك و دو و معادلات از پوران خوند ميگه چند دور بخوني
دزصرد بالايي ميزنس 50 دوصد رياضي زده بود
از نظر و لطفتون ممنون احتمالا پوران رو بگيرم ويا گاج.

اگر وقت درست حسابی داری آقاسی بخون وگرنه وقت کافی نداری ریاضی یک رو گاج بخون و ریاضی 2 رو پوران پژوهش.

fayyazjahani

عضو جدید
اگر وقت درست حسابی داری آقاسی بخون وگرنه وقت کافی نداری ریاضی یک رو گاج بخون و ریاضی 2 رو پوران پژوهش.
نظر دوستمون تاییده . ولی علی آقای دوست داشتنی اون دوستتون که ریاضی رو 50 زده من بهت میگم ریاضیش از اول خیلی قوی بوده ولی شما یادمه گفتی قوی نیستی پس این قضیه گولت نزنه که اون 50 درصد زد با پایه خیلی قوی رفت جلو ;)

knife

عضو جدید
فروش بهترین کتابهای کنکور با قیمت استثنایی

کتابها در حد نو یا نو

ü طراحی اجزاء راهیان ارشد چاپ دوم: قیمت 13000 تومان

ü دینامیک راهیان ارشد: قیمت 10000 تومان

ü استاتیک راهیان ارشد:قیمت 9000 تومان

ü دینامیک ماشین راهیان ارشد: قیمت 6000 تومان

ü ارتعاشات راهیان ارشد: 11000 تومان

ü ساخت و تولید راهیان ارشد: 10000 تومان

ü آزمونهای آزمایشی مهندسی مکانیک راهیان ارشد: 20000 تومان

با شماره 09127573175 تماس بگیرید

ariax77

کاربر فعال
دوستان
بهتون پیشنهاد میکنم به طور جدی از کتاب های سیالاتی راهیان ارشد بپرهیزید
وقت تلف کردن محضه

BaBak.Turk

اخراجی موقت
دوستان
بهتون پیشنهاد میکنم به طور جدی از کتاب های سیالاتی راهیان ارشد بپرهیزید
وقت تلف کردن محضه

اتفاقا من کتاب پوران پژوهش رو هم نگاه کردم اونم جالب نبود بدتر از راهیان بود . مدرسان هم خیلی پیچیده توضیح داده . همون یکی جزوه های دانشگاهی رو دقیق بخونه بیاد تست بزنه بهتره.

dash @li

کاربر بیش فعال
اتفاقا من کتاب پوران پژوهش رو هم نگاه کردم اونم جالب نبود بدتر از راهیان بود . مدرسان هم خیلی پیچیده توضیح داده . همون یکی جزوه های دانشگاهی رو دقیق بخونه بیاد تست بزنه بهتره.

سلام دوستان خسته نباشین اگه باعث جسارت نباشه با اینکه ساختی هستم و دروس سیالاتی رو نمی خونم ولی چون چند تا از دوستانم سال پیش (سال بالایی هایم) ارشد تبدیل می خوندند درس خوندنشون رو دیدم
الان چند تا راهنمایی می کنم اگه مفید واقع شه که ان شالله باعث خیر باشیم

دوستم تبدیل 190 شد درصد سیالاتش 26 درصد بود خیلی ناراحت بود چون 6ماه کتابای پوران رو خوند و گفت جواب نداده رتبه خوبش به خاطر درصد ریاضی و جامداتش بود و دینامیکم 30 درصد زد که گفت کنکور خیلیش شانسه مثلا اون ترم کنترل اتوماتیک داشت و استادشون کتاب دکتر غثاری رو پیشنهاد داده بود گفت چند تا سوال عینا ازش اومده بود

ولی سیالات چند تا از دوستانم کتاب های مرجع می خوندند خلاصه برداری می کردند درصد بالاتری زدند که با این حال رتبشون 600و700 تبدیل شد ولی باالحق که کنکور خیلیش شانسه

از هر کی پرسیدم گفت که کتاب های پوران و راهیان مکمل همدیگند از نظر تشریح مسایل راهیان خیلی خوبه و از نظر توضیحات درسی هم کتاب پوران پس اگه بتونین دوتاشو بخونین بیتره

برای سیالات کتاب شیمز یا نبهانی برای ترمو کتاب سنجل و برای انتقال کتاب اینکروپرا بتونین بخونین و خلاصه بردارین بعد تست بزنین خوبه ولی همون کتابا هم جواب میده کتابای پارسه هم میگن خوبه در هر صورت از اونایی که رتبه و درصد خوبی توی دروس سیالاتی زدند حتما سوال کنین چون خیلی کمک می کنه

mehran_456

عضو جدید
با سلام
دوستان کسی کتاب معادلات دیفرانسیل آقاسی رو خونده ببینه چه جوریه؟ من ریاضی 1 و 2 شو که خوندم فوق العاده بود . می خواستم ببینم معادلاتشم به خوبیه ریاضیاش هست یا نه ؟
ممنون

n!hat

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام
دوستان کسی کتاب معادلات دیفرانسیل آقاسی رو خونده ببینه چه جوریه؟ من ریاضی 1 و 2 شو که خوندم فوق العاده بود . می خواستم ببینم معادلاتشم به خوبیه ریاضیاش هست یا نه ؟
ممنون

من از رو همين كتاب خوندم
متوسطه، از رياضي ها سطحش پايين تره، چيز اضافي زياد داره.
تازه مدل خوندن معادلات فرق داره، تست محوره
قشنگ با 15-20 تست تو هر مبحث، به سطح خيلي بالايي مي رسي.