معرفی سایتهای آموزش زبان انگلیسی

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
امروز رواج نسخ الکترونیکی کتب و مراجع منجر به تسهیل دسترسی به مطالب شده اند. در ادامه به معرفی تعدادی از دیکشنری های آنلاین معتبر برای زبان آموزان گرامی می پردازیم :

www.merriam-webster.com
www.dictionary.reference.com
www.thefreedictionary.com
www.dictionary.cambridge.org
www.yourdictionary.com
www.alphadictionary.com
www.onelook.com
www.wordreference.com​

منبع
http://www.ielts-house.com/index.aspx?siteid=1&pageid=534&newsview=3096

meysam_ak

کاربر فعال مهندسی شیمی ,
کاربر ممتاز
تازه اینم بگم که این سایت(www.about.com که در صفحه ی قبل معرفی کرده بودم) در رده ی 67 بهترین سایت های جهان قرار داره!!حتی جلوتر از سایت های مشهوری مثل Megauploadو 4Shared!!

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اندازه دایره لغات انگلیسی خود را تخمین بزنید!

اندازه دایره لغات انگلیسی خود را تخمین بزنید!

این ایمیل امروز برام اومده، جالب بود گفتم شما هم استفاده کنید، ولی‌ منبع نداشت:

اندازه دایره لغات انگلیسی خود را تخمین بزنید
!

توی گشت‌زنی‌های اینترنت به این سایت برخوردم که برای خودم خیلی جالب بود! البته جالب که... بیشتر فاجعه!!
وب سایت TestYourVocab.com همان طوری که از اسمش پیداست برای این طراحی شده تا با طی کردن سه مرحله ساده اندازه لغات انگلیسی که شما کامل به آن مسلط هستید را برای شما تخمین بزند.
در این سایت اشاره شده که تعداد لغات زبان انگلیسی نسبت به سایر زبان ها بیشتر است، که من به این مورد شک دارم! برای تخمین دایره لغات تان تنها کافی است وارد شوید و در دو مرحله اول لغاتی را که حداقل از یک معنی آن مطمئن هستید را تیک بزنید. باید در این مورد راست گو باشید و لغاتی را که قبلا شنیده بودید ولی معنی آن ها را نمی دانید خالی بگذارید تا در نتیجه به مورد دقیق تری برسید. در مرحله سوم و آخر از شما چند سوال کلی پرسیده می شود. در رابطه با اینکه انگلیسی زبان اول یا دوم شماست، سن، جنسیت، محل زندگی و …
این سایت می تواند برای همه مفید باشد حتی کودکانی که در حال آموزش زبان هستند نیز با کمک والدین خودشان می توانند از سایت استفاده کنند ولی من آن را شدیدا به فراگیران زبان انگلیسی توصیه می کنم تا حساب کلی از لغاتی که از بر هستند دستشان بیاید.​
راستی یک فرد کاملا مسلط به زبان انگلیسی دایره لغتی درحدود 60000 کلمه دارد.

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کتاب مورد علاقه خود را بشنوید (از طریق ایمیل روزانه)

کتاب مورد علاقه خود را بشنوید (از طریق ایمیل روزانه)

این سایت ازسیت‌های مورد علاقه منه ... هر کتابی‌ رو که انتخاب کنید هر روز لینک یک بخش از اون براتون ارسال می‌شه که میتونید گوش بدید:

blackhalo1989

عضو جدید
میشه چند تا پادکست با لهجه آمریکایی و transcript که منظم آپدیت بشن رو معرفی کنید؟
VOA هست ولی فیله:cry:
اون راه که برای دور زدن فیل بود(با یه آر اس اس ریدر)رو هم امتحان کردم. حداقل برای VOA جواب نداد.

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
میشه چند تا پادکست با لهجه آمریکایی و transcript که منظم آپدیت بشن رو معرفی کنید؟
VOA هست ولی فیله:cry:
اون راه که برای دور زدن فیل بود(با یه آر اس اس ریدر)رو هم امتحان کردم. حداقل برای VOA جواب نداد.

سلام

[h=3]دانلود پادکست های زبان انگلیسی با لهجه امریکایی[/h]

آخرین ویرایش:

adg_sfh

عضو جدید
سلام . من به سایتی که گفتین رفتم اما متوجه نشدم چه کار باید بکنم. اگر تونستی توضیح بیشتری بدین ممنون میشم

adg_sfh

عضو جدید
گوگل براي اينكه بتونه عكس ها رو دقيقتر براي جستجو قرار بده سرويس imagelabeler رو راه اندازي كرده كه بيشتر شبيه بازيه.

در اين بازي شما و يك نفر ديگه تصادفي انتخاب ميشيد و يك عكس مشترك به هر دوي شما نشون داده ميشه. شما و اون فرد بايد كلمات مربوط به اون عكس رو تايپ كنيد. شما كلمات همديگه رو نميبينيد ولي هر وقت يك كلمه مشترك بين كلمات پيشنهادي شما و اون فرد پيدا بشه يك امتياز براي هر دوي شما در نظر گرفته ميشه و عكس بعدي براي حدس كلمه نشون داده ميشه.

90 ثانيه وقت داريد. در آخر امتياز و رتبه شما در امروز نمايش داده ميشه. همچنين ميتونيد لغاتي رو كه طرف مقابلتون حدس زده بوده رو ببينيد.

چيز جالبيه. اينجا تست كنيد.

با سلام
من به سایتی که شما گفته بودین رفتم ولی نتونستم بفهمم باهاش چکار باید کرد. اگه ممکن هست توضیح بدین. ممنون

adg_sfh

عضو جدید
سلام به دوستان عزیز... کسی می دونه برای ارزیابی سطح زبان چه سایتی مناسب هست. البته منظورم یه سایت معتبر هست...ترجیحا بین المللی ... اگه مهارتهای زبان رو کامل داشته باشه بهتره(یعنی listening, reading , dictationو...) ...در ضمن این سایت ***** نباشه و با سرعت اینترنت ما هم .....
می دونم درخواستم ارمانیه ولی احتمالا شما بدونین
ممنون

REYMOND00

کاربر بیش فعال
سلام به همگی:)
دوستان برای تقویت زبان به خصوص برای listening شما چه چیزی رو پیشنهاد می کنید؟من به تازگی وقتم آزاد شده و می خوام زبانمو به حد عالی برسونم...قبلا که کلاس می رفتم تا advanced رسیده بودم اما خب زبان جوریه که اگه کار نکنی فوری از یاد می ره دیگه...سایتی هست که توش بشه با کسی مکالمه داشت آیا؟کتاب و کتابچه هم دورو برم زیاده...اما اگه جایی برای گرفتن listening ها می شناسید بی زحمت بهم معرفی کنید:)مرسی دوستان عزیز

ROBOTICS

کاربر فعال مهندسی رباتیک
گروه RaidCall جهت بهبود Speaking

هدف از ایجاد این تاپیک تشکیل گروه برای بهبود مکالمه انگلیسی است

این گروه برای افراد زیر مناسب است

1- افرادی که قصد شرکت در امتحانات IBT یا IELTS را دارند.
2- افرادی که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارند و یکی از دو امتحان فوق را گذرانده اند.

جهت اطلاعات بیشتر به آدرس زیر مراجعه نمایید

http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?55362-گروه-RaidCall-جهت-بهبود-Speaking

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
سلام به همگی:)
دوستان برای تقویت زبان به خصوص برای listening شما چه چیزی رو پیشنهاد می کنید؟من به تازگی وقتم آزاد شده و می خوام زبانمو به حد عالی برسونم...قبلا که کلاس می رفتم تا advanced رسیده بودم اما خب زبان جوریه که اگه کار نکنی فوری از یاد می ره دیگه...سایتی هست که توش بشه با کسی مکالمه داشت آیا؟کتاب و کتابچه هم دورو برم زیاده...اما اگه جایی برای گرفتن listening ها می شناسید بی زحمت بهم معرفی کنید:)مرسی دوستان عزیز

سلام

تا جایی که میتونید به اخبار، پادکست ها و هر چیزی که به زبان انگلیسی پخش میشه گوش کنید
سایت ب ی ب ی س ی قسمت آموزش زبانش خیلی خوبه مخصوصا پادکست هاش
اگرم نتونستید با ابزار خاص ردش کنید به کتابخونه ی تالار زبان مراجعه کنید و اونجا من پادکست هاشو تو پرشین گیگ آپلود کردم

بالا