معرفی اعضای تالار.....

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی ممنون
بابا فعالتر از این ؟ روزی 2 بار میام باشگاه ! اگه رفته بودم باشگاه بدنسازی الان یه چیزی شده بودم !!! ;):smile: البته برای اینکه امسال کنکور دارم میام و از تجربه بچها استفاده میکنم:gol: و راضیم ازش:gol::gol::gol:

خب خوبه . به سلامتی .
امیدوارم که موفق باشی:w30:

و اینکه : بله ، فعالتر از این :w16::w16:

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم چرا من این تاپیک رو الان دیدیم بعد از این مدت !
خوب الان خودمو معرفی کنم ؟ دیر نیست ؟
من یه دوسالی هست که عضوم ، امسالم میخوام کنکور بدم ..........
نورهود ترم 7 متالورژی صنعتی دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات

خوش اومدی

فاطمه محبی

عضو جدید
سلام همونجور که میبینید من ظاهرا عضو فعالم ولی تو این تالار بدجوری صفریم:child:
اینقدر تو این تالار مطالب عالی و خوندنی هست که دارم گیج میشم البته حسابی دارم کیف میکنم .فکر کنم چشمم خیلی ضعیف شده ازبس چسبیدم به این مانیتور.ولی خیلی خوشحالم که میبینم موادیا اینقدر فعالن:w27:

Neverhood

عضو جدید
:w32: سلام بچه ها من دانشجوی ترم 5 متالورژی دانشگاه تبریز هستم.به همه تازه واردا مخصوصا خودم خوشامد میگم.:w42::w14:

خوش اومدی گلم :gol:
شما تبریزی ها امسال حالگیری کردین هاااااا !!! بابا چرا همایش ملی دانشجویی مهندسی مواد امسال رو کنسل کردین ؟ ( البته منظور از تبریزیها انجمن علمی تون هستش ! ) :cool:

ترانه امید

اخراجی موقت
شما تبریزی ها امسال حالگیری کردین هاااااا !!! بابا چرا همایش ملی دانشجویی مهندسی مواد امسال رو کنسل کردین ؟ ( البته منظور از تبریزیها انجمن علمی تون هستش ! ) :cool:
ممنونم به خاطر خوشامد گویی. از این قضیه خبر ندارم

مهندس متال

عضو جدید
سلام بچه ها خسته نباشيد اعظمم خيلي وقته عضوم اما تازه فعاليتم رو شروع كردم
من سال 87 فارغ التحصيل شدم گرايش استخراجي ميخوام برا فوق بخونم راهنماييم ميكنيد؟
ممنون

آخرین ویرایش:

B.BEHDAD

عضو جدید
چرا مهندسین محترم به یه قدم های دانشگاه کمک نمیکنند؟

چرا مهندسین محترم به یه قدم های دانشگاه کمک نمیکنند؟

:confused::confused::confused:خواهشن یکی یه خورده وقت بذاره به سوالای من جواب بده؟:heart:

ugly angel

عضو جدید
سلام
من زکیه طیبی
دانش آموز- دارم میرم اول دبیرستان
عاشق الکترونیک و یکم هم مکانیک
امیدوارم یه روزی مهندس خوبی بشم و اینجا مفید باشم
فعلا از تجربه ی بقیه استفاده می کنم
درضمن از اینکه توی این تالار در هر بحث، این همه متخصص و مطالب جالب هستش خیلی خوشحالم و به همه ی تازه واردا مثل خودم، تبریک میگم

ترانه امید

اخراجی موقت
گل خیلی قشنگیه ممنون از شما:w30:http://www.persiangraphic.com/joomgallery/پس-زمینه-ها/عکس-گل/roze-photo_33-32867.htmlhttp://www.persiangraphic.com/joomgallery/پس-زمینه-ها/عکس-گل/roze-photo_33-32867.html

mehrdadnejati

عضو جدید
سلام بچه ها منم تازه ميخام فعاليتمو تو اين باشگاه شروع كنم.فقط 1مشكل دارم.من ليسانس متالورژي دارم و ارشد سراميك پژوهشگاه مواد و انرژي روزانه قبول شدم بخاطر رشته ام يه كم ترديد دارم ميشه درباره رشته و دانشگاه راهنمييم كنيد برم يا نه؟
مرسي

Neverhood

عضو جدید
سلام بچه ها منم تازه ميخام فعاليتمو تو اين باشگاه شروع كنم.فقط 1مشكل دارم.من ليسانس متالورژي دارم و ارشد سراميك پژوهشگاه مواد و انرژي روزانه قبول شدم بخاطر رشته ام يه كم ترديد دارم ميشه درباره رشته و دانشگاه راهنمييم كنيد برم يا نه؟
مرسي

از متال رفتی سرامیک ، مهندس جان ؟ آخه چرا ؟:(
لابد کلی هم پیش نیاز خوردی ؟:confused:

nano.gemini

عضو جدید
بابا انجمن ما که تعطیلههههههههههههههههههه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:biggrin::biggrin:
دلم می خواد یه بار بیاین اتاقشونو نشونتون بدم!!! کنسل نکنن چی کار کنن!!!!!
البته طفلییه گناه دارنا من دارم اینطوری می گم راجع بهشون! حالا بعضی موقع هام یه کارایی می کنن!!!:biggrin::biggrin::biggrin:

nano.gemini

عضو جدید
از متال رفتی سرامیک ، مهندس جان ؟ آخه چرا ؟:(
لابد کلی هم پیش نیاز خوردی ؟:confused:
مهندس از شما بعیده!!! جاش که تو این تاپیک نیست!!!:biggrin:
فرهنگ خانوم و آقای مدیر میان گوشتونو می پیچونناااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا!!!!!!!!!!!!!!!!:biggrin::biggrin::biggrin:

nano.gemini

عضو جدید
مرسي

سلام مهندس. خیلی خوش اومدی:gol:
در مورد سؤالتونم بهتره تو تالار کنکوری ها، تاپیک "کی کجا قبول شد؟" بپرسید از بچه ها! فکر کنم اونجا بیشتر از این بحثا می کنن;)
اینم لینکشه:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=108645&page=21:)

Neverhood

عضو جدید
بابا انجمن ما که تعطیلههههههههههههههههههه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:biggrin::biggrin:
دلم می خواد یه بار بیاین اتاقشونو نشونتون بدم!!! کنسل نکنن چی کار کنن!!!!!
البته طفلییه گناه دارنا من دارم اینطوری می گم راجع بهشون! حالا بعضی موقع هام یه کارایی می کنن!!!:biggrin::biggrin::biggrin:

حالا خداییش اینطوری هم که میگی نیست !:redface:
ولی حرکتشون در حد ملی حالگیری بود !:mad:

Neverhood

عضو جدید
مهندس از شما بعیده!!! جاش که تو این تاپیک نیست!!!:biggrin:
فرهنگ خانوم و آقای مدیر میان گوشتونو می پیچونناااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا!!!!!!!!!!!!!!!!:biggrin::biggrin::biggrin:

پاچه خواری میکنی ؟ :D
جواب نمیدهاااا !!! نون بازوتو بخور :)
چشم حواسم نبود .

Ho$$ein

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
سلام .... ميگم ... منم اومدم !!!:w45:
(البته يكي دو سال هست!!! )
ولي خب اينجا نيومده بودم... گفتم عقده اي نشم :confused: خودم رو معرفي كنم! :tooth: اشكالي كه نداره؟ :whistle:

سلام .... ميگم ... منم اومدم !!!:w45:
(البته يكي دو سال هست!!! )
ولي خب اينجا نيومده بودم... گفتم عقده اي نشم :confused: خودم رو معرفي كنم! :tooth: اشكالي كه نداره؟ :whistle:

تو هم خوش اومدی
هیچ اشکالی نداره

از همه دوستانی که بهم خوش امد گفتن تشکر میکنم
امیدوارم بتونم عضوی مفید باشم

وضعیت
موضوع بسته شده است.