مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nahamya

کاربر فعال
سلام به دوستان
من تازه به این تاپیک اومدم و چون تعداد صفحات زیاد شده نمیشه به همشون سر بزنم
برای ایستایی چه کتاب ها یا جزواتی پیشنهاد میدین ؟
من پارسال درک رفتار سازه ها با سازه در معماری رو خوندم شاید تونستم 50 درصد سوالات مربوط به ایستایی رو بزنم
ولی برای حل مسئله و سوالات مربوط به خرپا یا حل کردنی که تو این دوتا کتاب نیست چی رو بخونم ؟
سوال آخر اینکه من کلاسای بیرون رو نمیخام برم فقط می خوام تو آزمون شرکت کنم ، به نظرتون کدوم موسسه آزمون هاشو شرکت کنم ؟

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من تنظیم ارزش خووندن نداره، مگه چندتا تست میاد؟ اینجور درسا رو باید گذاشت آخر سر که همه چی تموم شد، اگه وقت اضافی اومد خوندشون.
یعنی نخونم...
عناصر و مصالم نخونم اونام زیاد سوال نمیاد :)
زمانم و فقط بزارم رو تاریخ و فن و ایستایی و درک :redface:

ArchitecT EhsaN

کاربر بیش فعال
یعنی نخونم...
عناصر و مصالم نخونم اونام زیاد سوال نمیاد :)
زمانم و فقط بزارم رو تاریخ و فن و ایستایی و درک :redface:

تنظیم حدودا 5 تا سوال داره (به همراه مصالح) بعد اونوقت میخواید بذارید کنار؟ فرض بگیریم امسال بخوان ساده‌ترین سوالات تنظیمو بدن و سخت ترین سوالات فن، اونوقت میخواید چیکار بکنید؟

آخرین ویرایش:

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کاش مرکز، تاریخای آزموناشم کنار بودجه بندیا مینوشت
کسی نداره؟؟؟

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من بلاخره تصمیم گرفتم آزمونای سنجش شرکت کنم.به این نتیجه رسیدم استاندارترین سوالا نه مال مرکز معماری نه ایوانخانه نه هیچ جای دیگه...فقط سنجش

bita-archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من بلاخره تصمیم گرفتم آزمونای سنجش شرکت کنم.به این نتیجه رسیدم استاندارترین سوالا نه مال مرکز معماری نه ایوانخانه نه هیچ جای دیگه...فقط سنجش
هیچ موسسه ای نمیتونه بد باشه اگه ایوان و مرکز بد بودن این همه تک رقمی و دو رقمی نمیدادن.سنجشم خوبه امیدوارم موفق باشی

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
تنظیم حدودا 5 تا سوال داره (به همراه مصالح) بعد اونوقت میخواید بذارید کنار؟ فرض بگیریم امسال بخوان ساده‌ترین سوالات تنظیمو بدن و سخت ترین سوالات فن، اونوقت میخواید چیکار بکنید؟
اوهوم...تو کنکور نباید هیچ درسی و حذف کرد
کلا این جملاتو فرضی گفتم ک اگه این کارو کنم.....:)

aytakin69

عضو جدید
اوهوم...تو کنکور نباید هیچ درسی و حذف کرد
کلا این جملاتو فرضی گفتم ک اگه این کارو کنم.....:)

تیپ سوالا چند ساله که غوض شده امسال تو معماری ما از مصالح سوال نداشتیم سوالم بیاد به نظرم همون جزوه نانو کافیه....منطقی نیس از الان وقت بزاری برا مصالح....از ما گفتن.....مینونی سوالای کنکور چک کنی ببینی روندش عوض شده....

parinush

عضو جدید
بچه ها برای این لغات زیر ذره بین تو سایت memrise چیزی نیس؟ عادت کردم با اون یاد بگیرم:(

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان سلام خسته نباشین.من یک لیستی ازمنابع ارشد را میخوام .(برای کنکور امسال ان شاءالله)حالا هرکس میتونه لطف کنه وبرام بذاره اخه نمیتونم همه ی پستارو بخونم.پیشاپیش از لطفی که میکنید تشکر می کنم:gol:اینکه از کدوم درس چندتا تست میاد به صورت حداقل میانگین یا حدودی رو از کجا باید بفهمم؟

آخرین ویرایش:

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز

چطور باید ازمونای سنجش رو ثبت نام کرد یک سری در موردش توضیحات میخوام ممنون میشم کمک کنید دوست عزیز

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان سلام خسته نباشین.من یک لیستی ازمنابع ارشد را میخوام .(برای کنکور امسال ان شاءالله)حالا هرکس میتونه لطف کنه وبرام بذاره اخه نمیتونم همه ی پستارو بخونم.پیشاپیش از لطفی که میکنید تشکر می کنم:gol:اینکه از کدوم درس چندتا تست میاد به صورت حداقل میانگین یا حدودی رو از کجا باید بفهمم؟

ArchitecT EhsaN

کاربر بیش فعال
Re: مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

اها ممنون
شما چی میخونین واسه درک؟

من درک عمومی علی عسگری خوندم ولی بنظرم خوندن یا نخوندنش چندان تاثیری نداره. بنظرم برای موفقیت تو درک بهتره سوالهای سالهای پیشو تجزیه و تحلیل بکنید و بقیه درسا رو هم خوب بخونید.

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز
مررررسی عزیزم دست گلت درد نکنه....فقط سایزش خیلی کوچیکه اصلا نمیشه خوند....میشه لطف کنی با سایز بزرگ بذاری؟؟؟ببخشیدا زحمت میدم:redface::gol::gol::heart:

بفرمایید :

پیوست ها

• Azmoonha-arshad-Brn-93.rar
    349 کیلوبایت · بازدیدها: 0

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

خودتون میتونین درست کنین....ولی بلد نیستم چجوری

rezazilla

عضو جدید
بچه هایی که درک عمومی عصر کنکاش رو دارین:
به نظرتون صفحه های 60 تاااا 64 مهمههه؟؟؟نظر معمارای داخلی و خارجی راجع به معماری اسلامی ایرانه.....شیطونه میگه به این 4 صفحه یه سرویس پرشی بزنم:biggrin:

واقعا بعضی جاهاش مثل همینجایی رو که گفتی خیلی مسخرس...عمرا سوالی بیاد بگه نظره فلانی چی بوده ... شاید اصوله پیرنیا بیاد فقط.

nahamya

کاربر فعال
سلام به دوستان
من تازه به این تاپیک اومدم و چون تعداد صفحات زیاد شده نمیشه به همشون سر بزنم
برای ایستایی چه کتاب ها یا جزواتی پیشنهاد میدین ؟
من پارسال درک رفتار سازه ها با سازه در معماری رو خوندم شاید تونستم 50 درصد سوالات مربوط به ایستایی رو بزنم
ولی برای حل مسئله و سوالات مربوط به خرپا یا حل کردنی که تو این دوتا کتاب نیست چی رو بخونم ؟
سوال آخر اینکه من کلاسای بیرون رو نمیخام برم فقط می خوام تو آزمون شرکت کنم ، به نظرتون کدوم موسسه آزمون هاشو شرکت کنم ؟

یکی هم منو نگاه کنه....

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیچ موسسه ای نمیتونه بد باشه اگه ایوان و مرکز بد بودن این همه تک رقمی و دو رقمی نمیدادن.سنجشم خوبه امیدوارم موفق باشی
گلم من نگفتم این موسسه ها بد هستن....بهتره پستم و دوباره بخونین.گفتم استانداردترین سوالا برا سنجشه.....همین!!!:smile:

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
گلم من نگفتم این موسسه ها بد هستن....بهتره پستم و دوباره بخونین.گفتم استانداردترین سوالا برا سنجشه.....همین!!!:smile:
شما چطور به این نتیجه رسیدید که سنجش استانداردتره؟
آدرس سایتش و مسشه بگید؟
همون سنجش و دانش ه؟

Arc.a

عضو جدید
دوستان میتونین کمکم کنین...:confused:
من این ترم 20 واحد دارم و فقط جمعه ها بیکارم نمیتونم خیلی بخونم...
چند تا منبع انتخاب کردم امیدوارم ب همینام برسم البته فک نمیکنم بتونم...
خیلی نمیدونم کدوما مهم تره کدوما ن...
شما راهنمایی کنین اضافه و کم کنین...ممنون میشم...
504 _ ایستایی _ سازه در معماری _ درک رفتار سازه _تاسیسات سلطان دوست _ اقلیم و معماری کسمایی _
بررسی اقلیمی ابنیه (قبادیان) _ معماری جهان (زارعی) _ سبک شناسی (پیرنیا) _معماری ایران معماریان _
مبادی سواد بصری _ ی سری از جزوه های باشگاه هم دانلود کردم:redface:

atrali

کارشناس ارشد مدیریت پروژه
کاربر ممتاز
دوستان میتونین کمکم کنین...:confused:
من این ترم 20 واحد دارم و فقط جمعه ها بیکارم نمیتونم خیلی بخونم...
چند تا منبع انتخاب کردم امیدوارم ب همینام برسم البته فک نمیکنم بتونم...
خیلی نمیدونم کدوما مهم تره کدوما ن...
شما راهنمایی کنین اضافه و کم کنین...ممنون میشم...
504 _ ایستایی _ سازه در معماری _ درک رفتار سازه _تاسیسات سلطان دوست _ اقلیم و معماری کسمایی _
بررسی اقلیمی ابنیه (قبادیان) _ معماری جهان (زارعی) _ سبک شناسی (پیرنیا) _معماری ایران معماریان _
مبادی سواد بصری _ ی سری از جزوه های باشگاه هم دانلود کردم:redface:

تاسیسات رو لازم نیست بخونی همین طور بررسی اقلیمی ابنیه......معماری ایران معماریان رو هم نمیخواد......به جاشون مبانی سازه برای معمارن و جزوه نسیم عسگری رو بخون و به نظرم سواد بصری رو هم نخون و واسه درک فقط تست بزن و تحلیل کن

البته اینا رو با توجه به شرایطتون گفتم......موفق باشید

Arc.a

عضو جدید
تاسیسات رو لازم نیست بخونی همین طور بررسی اقلیمی ابنیه......معماری ایران معماریان رو هم نمیخواد......به جاشون مبانی سازه برای معمارن و جزوه نسیم عسگری رو بخون و به نظرم سواد بصری رو هم نخون و واسه درک فقط تست بزن و تحلیل کن

البته اینا رو با توجه به شرایطتون گفتم......موفق باشید

خیلی ممنون ...
این جزوه نسیم عسگری برای چ درسیه؟؟ تو باشگاه هست؟؟

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی ممنون ...
این جزوه نسیم عسگری برای چ درسیه؟؟ تو باشگاه هست؟؟
اوهوم تو باشگاه هست برای معماری اسلامیه...
جزوه مانا قابوسیم خلاصه معماری جهان و معاصر اونم بخون کارت راحت تر میشه....
خلاصه جزوه مانا قابوسی
یا
معماری جهان مانا قابوسی
#758#770

faeze1366

عضو جدید
سلام دوستای گلم خسته نباشین من تازه می خوام شروع کنم به خواندن به نظر شما خیلی دیر شده البته هدف اصلیم آزاد هستش می خواستم لطف کنین به من بگین از چه کتاب هایی شروع کنم چون پارسال بدون برنامه ریزی 3 ماه خواندم رتبم شد 980 من فقط تهران باید قبول شم که با این رتبه نشدم طی تحقیقاتی کردم بیشتر از جزوه های آکادمی تخصصی معماری راضی بودن ممنون میشم نظرات شما هم بدونم به منم کمک کنید به شماها برسم :book:

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا