مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها فردا تو آزمون ایوانخانه با کد رهگیری وارد آزمون مییشیم؟

arcnew

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان، یه راهنمایی میخواستم ازتون. خوشحال میشم کمکم کنید.

من دانشجوی ترم 3 کارشناسی ناپیوسته شریعتی هستم. امسال قصد دارم کنکور ارشد آزاد شرکت کنم. (4 ترمه تموم میکنم کارشناسی رو)

سوالی که برام پیش اومده اینه که نمیدونم از کِی خووندن رو شروع کنم...البته ناگفته نمونه که کنکور آزاد خیلی زحمت کشیدن نمیخواد، ولی با این حال میخوام اگر بشه یه کمی بخوونم...

* اگر بخوام هم از الان شروع کنم برای آزاد، اصلاً چه کتابهایی رو بگیرم؟
* زبانم خوبه، میدونم خیلی میتونه تو کنکور کمکم کنه... اما برای عالی شدن، کتاب سطح بالا برای زبان ارشد چه کتابی هست؟
* برای دروس تخصصی کتاب تست خاصی وجود داره؟ (حوصله منبع خووندن ندارم، با کتاب تست و آموزشی خیلی راحت ترم.)
* بعد اینکه اصلاً کنکور آزاد ثبت نامش کِی هست؟ :D امتحانش کی؟
* آزمون اسکیس آزاد به اندازه سراسری دست قوی میخواد آیا؟!!!
* دیگه اینکه.... وای چقد سوال پرسیدم!!!!.... برای قبولی علوم تحقیقات/ تهران جنوب/تهران-مرکز/تهران-شمال تراز امسال چقد بوده؟
به هر جال ارشد ازاد هم باید بخونی
از الان ریز ریز شروع کن
درک عمومی علی عسگری خیلی خوبه توضیح خلاصه داده بعدش سوالهای کنکور رو گذاشته
زبان هم عمومی ارشد زیر ذره بین بیشترین تطابق با کنکور رو داشته
البته من یه چیز بگم دارم منابع رو مینویسم واسه سراسری هستند باید از یکی از موسسات بپرسی که منابع واسه ازاد چیا هستند
کتاب راهیان ارشد هم یه مجموعه تست هست که کل درسها رو داره و مجموعه سوالات ارشده اگه حوصله کتابهای زیاد نداری اون رو با یه کتاب زبان بگیر و بارها اون تست ها رو بزن به نظرم حتما قبولی

♠MAHSA♠

عضو جدید
سلام دوستان من می خوام تازه شروع کنم برا ارشد :) خیلی دیره نه؟؟:(
نمی دونم از کجا شروع کنم!!!!!!! چی کار کنم ؟/ کسی میتونه راهنماییم کنه؟؟؟؟/
بسته آموزشی ایوان خانه معمار رو خریدم . به نظرتون خوبه؟

♠MAHSA♠

عضو جدید
سلام دوستان، یه راهنمایی میخواستم ازتون. خوشحال میشم کمکم کنید.

من دانشجوی ترم 3 کارشناسی ناپیوسته شریعتی هستم. امسال قصد دارم کنکور ارشد آزاد شرکت کنم. (4 ترمه تموم میکنم کارشناسی رو)

سوالی که برام پیش اومده اینه که نمیدونم از کِی خووندن رو شروع کنم...البته ناگفته نمونه که کنکور آزاد خیلی زحمت کشیدن نمیخواد، ولی با این حال میخوام اگر بشه یه کمی بخوونم...

* اگر بخوام هم از الان شروع کنم برای آزاد، اصلاً چه کتابهایی رو بگیرم؟
* زبانم خوبه، میدونم خیلی میتونه تو کنکور کمکم کنه... اما برای عالی شدن، کتاب سطح بالا برای زبان ارشد چه کتابی هست؟
* برای دروس تخصصی کتاب تست خاصی وجود داره؟ (حوصله منبع خووندن ندارم، با کتاب تست و آموزشی خیلی راحت ترم.)
* بعد اینکه اصلاً کنکور آزاد ثبت نامش کِی هست؟ :D امتحانش کی؟
* آزمون اسکیس آزاد به اندازه سراسری دست قوی میخواد آیا؟!!!
* دیگه اینکه.... وای چقد سوال پرسیدم!!!!.... برای قبولی علوم تحقیقات/ تهران جنوب/تهران-مرکز/تهران-شمال تراز امسال چقد بوده؟

arshad.jpg

archisal

کاربر بیش فعال
به هر جال ارشد ازاد هم باید بخونی
از الان ریز ریز شروع کن
درک عمومی علی عسگری خیلی خوبه توضیح خلاصه داده بعدش سوالهای کنکور رو گذاشته
زبان هم عمومی ارشد زیر ذره بین بیشترین تطابق با کنکور رو داشته
البته من یه چیز بگم دارم منابع رو مینویسم واسه سراسری هستند باید از یکی از موسسات بپرسی که منابع واسه ازاد چیا هستند
کتاب راهیان ارشد هم یه مجموعه تست هست که کل درسها رو داره و مجموعه سوالات ارشده اگه حوصله کتابهای زیاد نداری اون رو با یه کتاب زبان بگیر و بارها اون تست ها رو بزن به نظرم حتما قبولی
بابا تو درک علی عسگری سوالاتو بدون جواب تحلیلی گذاشته به درد نمیخوره،چه باید کرد؟

archisal

کاربر بیش فعال
سلام دوستان من می خوام تازه شروع کنم برا ارشد :) خیلی دیره نه؟؟:(
نمی دونم از کجا شروع کنم!!!!!!! چی کار کنم ؟/ کسی میتونه راهنماییم کنه؟؟؟؟/
بسته آموزشی ایوان خانه معمار رو خریدم . به نظرتون خوبه؟
بسته اش مال عصر کنکاشه؟ به نظرم خوبه چون من خودم چندتا کتاب عصرکنکاشو دارم و راضی ام

mahdiyar.memar

عضو جدید
بسته اش مال عصر کنکاشه؟ به نظرم خوبه چون من خودم چندتا کتاب عصرکنکاشو دارم و راضی ام

چاپ کتاب ها مال عصر کنکاش هستش تدوین کتاب ها زیر نظر یا توسط آقای مهندس امیر شقاقی - مهندس تاسا - دکتر سروش نیا - دکتر رستمی و چند نفر دیگه تنظیم شده
البته اگه تو تبریز یا اطراف تبریز تشریف دارین میتونین تو نمایشگاه کتاب تو غرفه عصر کنکاش که میدن به ایوان خانه معمار همه کتاب ها و آزمون ها رو با 20 درصد تخفیف و کللی امتیاز دیگه از ما بگیرید
بنده خودم هم اونجام

yoolia

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان کسی کتاب ایستایی به زبان ساده عصر کنکاشو داره چند صفحه شو بذاره ببینیم؟
من میخواستم بخرم ولی مشکلات شهرستان و ... کتابفروشی میگه باید سفارشی برات بیاریم... ینی ندیده باید بخرم
کسی میتونه این لطفو بکنه؟

♠MAHSA♠

عضو جدید
بله عصر کنکاش. خوب که هست میگم کافیه؟ چون نمیرسم که منابع رو بخونم فقط همینو میخوام بخونم . منطقیه؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

SATTAR 017

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بله عصر کنکاش خوب که هست میگم کافیه؟ چون نمیرسم که منابع رو بخونم فقط همینو میخوام بخونم . منطقیه؟؟؟؟؟؟

بنظرم اگه چن تا کتاب مرجع هم بخونی بهتره و تنها به کتابای موسسات اکتفا نکن . هرچند اساتید برتر (امیدوارم ) از کتابهای مرجع و مهم اومدن خلاصه برداری کردن و این کتابها رو چاپ کردن .
بیشتر بچه ها از کتابهای مرجع میخونن و خودشون خلاصه برداری میکنن و در آخر نوشته های خودشون رو با همین کتاب ها چک میکنن و مرور میشه براشون و در آخر از تست هاشون استفاده میکنن .

SATTAR 017

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بابا تو درک علی عسگری سوالاتو بدون جواب تحلیلی گذاشته به درد نمیخوره،چه باید کرد؟
بنظر من بهترین روش اینه که بیایییم به یک نفر دیگه ( فرضی ) جواب رو تحلیل کنیم و قانعش کنیم که جواب درست همونه .

♠MAHSA♠

عضو جدید
دوستان کسی کتاب ایستایی به زبان ساده عصر کنکاشو داره چند صفحه شو بذاره ببینیم؟
من میخواستم بخرم ولی مشکلات شهرستان و ... کتابفروشی میگه باید سفارشی برات بیاریم... ینی ندیده باید بخرم
کسی میتونه این لطفو بکنه؟
ایستایی به زبان ساده
اگه کافی نیست بگین بازم بگیرم

♠MAHSA♠

عضو جدید
بنظرم اگه چن تا کتاب مرجع هم بخونی بهتره و تنها به کتابای موسسات اکتفا نکن . هرچند اساتید برتر (امیدوارم ) از کتابهای مرجع و مهم اومدن خلاصه برداری کردن و این کتابها رو چاپ کردن .
بیشتر بچه ها از کتابهای مرجع میخونن و خودشون خلاصه برداری میکنن و در آخر نوشته های خودشون رو با همین کتاب ها چک میکنن و مرور میشه براشون و در آخر از تست هاشون استفاده میکنن .
ممنون بابت راهنمایی تون :gol: فک کــــــــــــن وقت کنم :(:cry:

arcnew

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم قبلش توضیح داده کامل، میشه جوابا رو توی اونا پیدا کرد اما چند تا از تست های هر فصلش هست که من گزینه انتخابی اش رو قبول ندارم و هیچ توضیحی نداده که البته جای نگرانی نیست و وقتی کلاسا شروع شه میرم از استادمون همه رو میپرسم
ولی من عجیب این کتاب به دلم نشسته :D

bita-archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایوانخانه خر است.آزمونش چرا اینجوریه..چند صفحه اش که نبود..چند تا از سوالای تاریخ عکس نداشت.کیفیت پایین بود اصن نمیشد زبان جواب داد الانم که تو یه قسمت تاریخش هنگ کرده.واقعا که

bita-archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایوانخانه خر است.آزمونش چرا اینجوریه..چند صفحه اش که نبود..چند تا از سوالای تاریخ عکس نداشت.کیفیت پایین بود اصن نمیشد زبان جواب داد الانم که تو یه قسمت تاریخش هنگ کرده.واقعا که
آزمون تموم شد کدوم گزینه رو بزنیم؟:confused:

Alaleh E

عضو جدید
کاربر ممتاز

آره آزمون هنر ساختشم 15 تا سوال تنظیمش نبود!

Alaleh E

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا آزمونی که دادیم با آزمونی که واسه دانلود گذاشتن فرق داره :eek:

ArchitecT EhsaN

کاربر بیش فعال
چرا آزمونی که دادیم با آزمونی که واسه دانلود گذاشتن فرق داره :eek:

آزمونی که واسه دانلود گذاشته آزمون جامع اول هست که یک ماه پیش برگزار شد!

-----------

کارنامه هم الان نمیدن، میمونه بعد اتمام زمان پاسگویی آزمون که فک کنم 8 شب باید باشه (؟) بعدش تراز میاد

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
انقدر کیفیت سوالا پایین بود که نزدیک یک ساعت طول کشید سوال های زبانشو بتونم بزنم و چون سوالارو خوب تفکیک نکرده وسطاش فهمیدم به جای فن دارم مصالح میزنم و 20دقیقه هم اینجوری تلف شد خیلی مسخرن با این وضع امتحان گرفتنشون واقعا اول تا سوم شدن توش میشه شانسی نه بر حسب اطلاعات طرف

memar_lahijani

عضو جدید
آزمونی که واسه دانلود گذاشته آزمون جامع اول هست که یک ماه پیش برگزار شد!

-----------

کارنامه هم الان نمیدن، میمونه بعد اتمام زمان پاسگویی آزمون که فک کنم 8 شب باید باشه (؟) بعدش تراز میاد

شما چطور پاسخنامه ات رو ارسال کردی آخه ؟

dreaamlaand

عضو جدید
آزمون تموم شد کدوم گزینه رو بزنیم؟:confused:
خیلی بد بود این چه وضع سوال دادن هست؟خوب شد کلا برا ازموناش ثبت نام نکردیم.اگه کنکور هم اینقدر سوالاش مبهم باشن من که بیخیال کنکور میشم.ولی کنکور بهتر از این هست 100 ./.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا