مطالعه گروهی کارشناسی ارشد معماری 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پارسال همین موفع ها بود که مهندس سروش نیا به همون می گفت جزئیات ارتقا دهنده منبع اصلی می شه... این کتاب الان منبع اصلی هست و حتما بین 2 تا 3 تا سوال میاد ..خوندن جزئیات ارتقا دهنده نهایت 4 روز طول می کشه .. کتاب سنگینی نیست .. و متنی روان و زیبا داره .. در مورد طبیعت منبع الهام به نظر من 2 روز وقت بذار بخونش ... فقط هم قسمت نمونه موردی های آخر کتاب را بخون .. فکر کنم 30 تا نمونه موردی داره که به سرعت می تونی بخونی ..این کتاب تعامل تکنولوژی و معماری را من ندیدم ولی از دوستانم می پرسم و بهتون می گم آیا مهمه یا نه ... ولی این و بدونید هیچ کس به طور صد در صد نموده قراره چی بیاد ولی آقای سروش نیا و سینا شریفی و چند دوست دیگه بیشتر بهشون نزدیکا و من به عینه دیدم گفتهاشون کامل درست از آب در اومده /;) بحث سر سری خوندن طبیعت منبع الهام نیست.. این کتاب چیز خاصی نداره...
دقیقا باهات موافقم ابرام جان
برای طبیعت منبع الهام دو تا جزوه اخیرا بچه ها گذاشتن که همه نمونه موردی ها توش هست.........به نظر من اون کفایت میکنه
جزوه ای که atrali و سحر گذاشتن رو تو یه روز میشه قشنگ خوند

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقا باهات موافقم ابرام جان
برای طبیعت منبع الهام دو تا جزوه اخیرا بچه ها گذاشتن که همه نمونه موردی ها توش هست.........به نظر من اون کفایت میکنه
جزوه ای که atrali و سحر گذاشتن رو تو یه روز میشه قشنگ خوند
برای طبیعت منبع الهام خود کتاب را بخونید/// جدا کار نهایت 7 ساعته .. ولی دیگه خیالتون راحته ... این دیگه جزوه نمی خات ..;)

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک نکته مهم در مورد کتاب های جدید دکتر گلابچی:
1. در این کتاب ها عکس روی جلد را در کتاب پیدا کنید و بخونیدد .. این نکته بسیار مهمی (در 90 درصد موارد از این مطالب در کنکور میاره)
2. در مرتبه دوم عکس های بقلی این عکس ها را بخونید ..
3. فهرست کتاب های جدید را حفظ باشید...;)

arch1

عضو جدید
کتاب درک عمومی عسگری انتشارات عصر کنکاش هم طرح درس داره هم سوالاتش فصل به فصل اومده

برای اینکه این سوالات رو تحلیل کنیم باید یه پیش زمینه‌ای در رابطه با سوالاتش داشته باشیم. کتابی نیست که همه بخش‌هایی که ازش سوال میاد رو توضیح بده؟ مثلا ما میدونیم از بخش سایه سوال میاد ، این کتاب بیاد تو یه بخش در مورد این توضیح و آموزش بده. کلا کتاب یا کتابایی باشند که مباحث مشخص رو توضیح بدند.

arch1

عضو جدید
برا ایستایی و سیستم های ساختمانی حتما جزوه پر شده طباطبایی بخونید واقعا کامله حتی برای کنکور تکنولوژِی من فقط همین جزوه رو خوندم بدون اینکه کتابای گلابچی رو بخونم ایستایی وفن ساختمان 48.89% وسیستمهای ساختمانی در معماری 61.33% زدم و تو کنکور معماری فن ساختمان 52.22% زدم اینم واسه این پایین اومد که بزرگترین اشتباه ام این بود که فقط کتابای قیابکلو خوندم که به نظرم اصلا منابع خوبی نبود :cry::(:weirdsmiley:

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:surprised:

این را در چند کنکور می تونید ببینید ... یکیش سال 91 هست ... از کتاب نانو سوال در آوردند ..در فهرست اولیه کتاب شما انواع شیشه را می بینید .. ایشون سوال کتاب نانو بود را از همین آوردند ... کلا ایشون به علت تعدد کتب و آوردن سوال از اکثرشون به دنبال روش ها سریع سوال در آوردن هستند .. این 3 تا نکته از اون دست نکات هستند که ایشون رعایت می کنه ...

bal2aan

عضو جدید
این را در چند کنکور می تونید ببینید ... یکیش سال 91 هست ... از کتاب نانو سوال در آوردند ..در فهرست اولیه کتاب شما انواع شیشه را می بینید .. ایشون سوال کتاب نانو بود را از همین آوردند ... کلا ایشون به علت تعدد کتب و آوردن سوال از اکثرشون به دنبال روش ها سریع سوال در آوردن هستند .. این 3 تا نکته از اون دست نکات هستند که ایشون رعایت می کنه ...
برای درک عمومی، نظرتون راجب جزوه امیر سعید محمودی چیه؟ خوندن جزوه عسگری کفایت می کنه؟ من هنوز جزوشو پیدا نکردم ولی می بینم بعضیا به عنوان منبع مهم برای درک حرف می زنند...امکانش هست تو این زمینه هم راهنمایی کنید؟

bal2aan

عضو جدید
برا ایستایی و سیستم های ساختمانی حتما جزوه پر شده طباطبایی بخونید واقعا کامله حتی برای کنکور تکنولوژِی من فقط همین جزوه رو خوندم بدون اینکه کتابای گلابچی رو بخونم ایستایی وفن ساختمان 48.89% وسیستمهای ساختمانی در معماری 61.33% زدم و تو کنکور معماری فن ساختمان 52.22% زدم اینم واسه این پایین اومد که بزرگترین اشتباه ام این بود که فقط کتابای قیابکلو خوندم که به نظرم اصلا منابع خوبی نبود :cry::(:weirdsmiley:

این جزوه طباطبایی رو چطور میشه گرفت؟ تو انتشارات ایوان خانه هست؟

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای درک عمومی، نظرتون راجب جزوه امیر سعید محمودی چیه؟ خوندن جزوه عسگری کفایت می کنه؟ من هنوز جزوشو پیدا نکردم ولی می بینم بعضیا به عنوان منبع مهم برای درک حرف می زنند...امکانش هست تو این زمینه هم راهنمایی کنید؟
والا برای درک جزوه مهم نیست ولی برای موضوع سایه و پرسپکتیو بهتر اینه از جزوه مهندس علی عسکری بخونید ... این جزوه را من خودم براتون قرار می دهم.. این جزوه را که شما می گید را اصلا پیشنهاد نمی کنم ... چون درک واقعا جزوه نیست... اگه جزوه بخواهید بخونید .. در حاله حاضر بهترین علی عسکری هست...;)

arch1

عضو جدید
جزوه پرشده رو فقط میشه از بچه هایی گرفت که باهاش کلاس رفتن جزوه هایی که موسسات دارن جاهای خالی زیاد داره و اصلا خوب نیست حتما سعی کنید از بچه های پارسال کسی و پیدا کنید و جزوشو بگیرید چون قابل پیرینت ام نیست حدود 550 صفحه است:)
این جزوه طباطبایی رو چطور میشه گرفت؟ تو انتشارات ایوان خانه هست؟

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
فن ساختمان
گلابچی ها
1. درک رفتار سازه ها
2. ایستایی کاربردی.....فقط نمونه موردی ها
3. مقاومت کاربردی ....فقط نمونه موردی ها
4. فناوری نوین.............جزوه سینا شریفی و عکس های مهم کتاب ها
5. طراحی لرزه ای .....جزوه سروش نیا
6. فولاد............جزوه سینا شریفی و زیر نویس عکس ها
7. بتن...............جزوه سینا شریفی و زیر نویس تمام عکس ها
8. طبیعت منبع الهام
9. معماری آرکی تایپی
10. جزئیات ارتقا دهنده
11. معماری دیجیتال
12. مشبک فضایی
13. پوسته ها و ورق تاشده
14. پارچه کششی.... این را رو جزوه بخونید ..کتابش هم خوبه
قیابطلو:
1. فیزیک ساختمان1
2. فیزیک ساختمان 2
3. جزوه نور
4. کتاب نور هم اگه وقت کردید بخونید ..البته من خودم وقت نکردم بخونم جز کتاب های درجه 2 هست ...
سلطاندوست:
کتاب تاسیسات مکانیکی برای دانشجویان معماری
جزوه تنظیم شرایط محیطی شاهین حیدری هم خوبه سریع می شه خوندش

تاریخ:
منابع تاریخ عوض شده من منابعی که خودم خوندم را می ذارم که البته با همین ها هم تاریخ 43 زدم ..
معماری معاصر غرب ...قبادیان
معماری غرب ....امیر بانی مسعود
معماری جهان زارعی
جزوه معماری اسلامی خانم مهندس نسیم عسکرری .....عالی بود . این را حتما بیش از 6 بار بخونید ... البته من خودم 5 بار خوندم ولی اگه بیشتر می خوندم شاید الان تاریخ را بهتر می زدم ...تحلیلی هست جزوی ایشون ... البته من تاریخ را خراب کردم ... چون حول کردم و گرنه 3 سوالی که مطمئن بودم را نزدم http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon/TAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif
جزوه جهان و معاصر خانم مانا قابوسی .... عالی بود .... این جزوه در نوعه خودش تکه .. و بسیار عای هست.. البته جزوه ایشون را بگیرید که منابع جدید را در خودش جا داده..

درک عمومی
سایه و پرسپکتیو و اقلیم و تاریخ اسلام را از کتاب و جزوه علی عسکری
سوالات درک سال های اخیر

درک منظر
فقط سوالات چند سال اخیر ...
البته جزوه سعید عظمتی و خانم مریم حسینی هم خیلی خوبه ..یکیشو حتما بخونید

زبان
504
تافل
سوالات چند سال اخیر
به همراه تمرین درک مطلب
دوستان من اینو چنیدن بار گذاشتم .. لطفا یه بار تاپیکو خوب بخونید ....;)

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون بابت منابع ;) انصافا خوندن 126 صفحه خیلی سخته :D

البته من نظر خودم در مورد گلابچی ها قبلا گفتم... لازم نیست همشون را بخونید .. من برای تکنولوژِی هم می خواستم امتحان بدهم ... برای همین این قدر از کتاب هاشو خوندم.... ;) شما لازم نیست همشون را بخونید ..

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها 1100 واژه با
Essential Words for the TOEFL Farsi
یکی هستش
یکی لطفا بگه این منبع تافلی که میگن چی هستش.اسمشو بگین بریم بگیریم

silent star1

عضو جدید
فن ساختمان
گلابچی ها
1. درک رفتار سازه ها
2. ایستایی کاربردی.....فقط نمونه موردی ها
3. مقاومت کاربردی ....فقط نمونه موردی ها
4. فناوری نوین.............جزوه سینا شریفی و عکس های مهم کتاب ها
5. طراحی لرزه ای .....جزوه سروش نیا
6. فولاد............جزوه سینا شریفی و زیر نویس عکس ها
7. بتن...............جزوه سینا شریفی و زیر نویس تمام عکس ها
8. طبیعت منبع الهام
9. معماری آرکی تایپی
10. جزئیات ارتقا دهنده
11. معماری دیجیتال
12. مشبک فضایی
13. پوسته ها و ورق تاشده
14. پارچه کششی.... این را رو جزوه بخونید ..کتابش هم خوبه
قیابطلو:
1. فیزیک ساختمان1
2. فیزیک ساختمان 2
3. جزوه نور
4. کتاب نور هم اگه وقت کردید بخونید ..البته من خودم وقت نکردم بخونم جز کتاب های درجه 2 هست ...
سلطاندوست:
کتاب تاسیسات مکانیکی برای دانشجویان معماری
جزوه تنظیم شرایط محیطی شاهین حیدری هم خوبه سریع می شه خوندش
.;)
برای معماری کدوما مهمتره؟
کتابای پیرنیا مهم نیس اصلا؟

ArchitecT EhsaN

کاربر بیش فعال
البته من نظر خودم در مورد گلابچی ها قبلا گفتم... لازم نیست همشون را بخونید .. من برای تکنولوژِی هم می خواستم امتحان بدهم ... برای همین این قدر از کتاب هاشو خوندم.... ;) شما لازم نیست همشون را بخونید ..

من دارم خودمو واسه معماری آماده میکنم . خیلی رو کمک شما و بقیه دوستان حساب کردم. الانم بزرگترین مشکلم درک بوده که با معرفی منابع بکمک شما و بقیه دوستان بخصوص باران طلایی و Arch1 داره حل میشه مثل اینکه :w40:
خوندن کتابای آرکی تایپی و جزئیات ارتقادهنده ضروریه؟ من دارم با منابع مرکز معماری میرم جزو منابع 4 ستاره هستن

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من دارم خودمو واسه معماری آماده میکنم . خیلی رو کمک شما و بقیه دوستان حساب کردم. الانم بزرگترین مشکلم درک بوده که با معرفی منابع بکمک شما و بقیه دوستان بخصوص باران طلایی و Arch1 داره حل میشه مثل اینکه :w40:
خوندن کتابای آرکی تایپی و جزئیات ارتقادهنده ضروریه؟ من دارم با منابع مرکز معماری میرم جزو منابع 4 ستاره هستن
میشه بگی منالع امسال چی معرفی کردن.فایلی چیزی نداری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

shiva2009

کاربر بیش فعال
پارسال همین موفع ها بود که مهندس سروش نیا به همون می گفت جزئیات ارتقا دهنده منبع اصلی می شه... این کتاب الان منبع اصلی هست و حتما بین 2 تا 3 تا سوال میاد ..خوندن جزئیات ارتقا دهنده نهایت 4 روز طول می کشه .. کتاب سنگینی نیست .. و متنی روان و زیبا داره .. در مورد طبیعت منبع الهام به نظر من 2 روز وقت بذار بخونش ... فقط هم قسمت نمونه موردی های آخر کتاب را بخون .. فکر کنم 30 تا نمونه موردی داره که به سرعت می تونی بخونی ..این کتاب تعامل تکنولوژی و معماری را من ندیدم ولی از دوستانم می پرسم و بهتون می گم آیا مهمه یا نه ... ولی این و بدونید هیچ کس به طور صد در صد نموده قراره چی بیاد ولی آقای سروش نیا و سینا شریفی و چند دوست دیگه بیشتر بهشون نزدیکا و من به عینه دیدم گفتهاشون کامل درست از آب در اومده /;) بحث سر سری خوندن طبیعت منبع الهام نیست.. این کتاب چیز خاصی نداره...
سلام.آقا ebram ممنون از راهنمایی های مفیدی که واسه بچه ها میذارین. در مورد کتابایی مثل طبیعت منبع الهام و تعامل تکنولوژی که عملاً گردآوری مجدد نمونه موردی های کتابای دیگه س کاملا موافقم که خوندنش چندان وقت گیر نیست. اما در مورد جزئیات ارتقا دهنده نظر متفاوتی دارم. کتاب قشنگیه، متنشم گیرا و یکدسته، اما کتاب ساده ای نیست، به خصوص برای این بچه ها که تازه 2،3 تا منبع پایه رو اونم با اشکالای زیاد! شروع کردن. من یه روزه واسه یه امتحان تشریحی خوندمش و فقط چند قسمت که خیلی برام جالب بود یادم موند. تازه من تو مفاهیم پایه ایستایی و عناصر مشکل خاصی ندارم و مدتی هست که عمده ی این مطالب برام جا افتاده. ولی اینکه شما میگی 4 روز، به نظر من ممکنه یه تصور اشتباه ایجاد کنه که همون فشرده خوندن کتاب هست. در مورد این کتاب و مشابهاش، مثل سازه های پارچه ای و طراحی لرزه ای توی هنرهای ساخت، بهتر اینه که بعد از مسلط شدن به منابع اولیه و به صورت تدریجی خونده بشن. مثلاٌ جزئیات ارتقا دهنده توی بازه ی زمانی 10 روز یا 2 هفته. در غیر این صورت اذیت می کنه.

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها 1100 واژه با
Essential Words for the TOEFL Farsi
یکی هستش
یکی لطفا بگه این منبع تافلی که میگن چی هستش.اسمشو بگین بریم بگیریم
با هم فرق دارند ...تافل 450 واژه داره که خیلی هاش تقریبا نیمی ازش در 504 آمده ....
این تافل اسمش دقیقا لغات ضروری برای تافل هست .. انتشارات جنگل اش بهتر ه...
...................

برای معماری کدوما مهمتره؟
کتابای پیرنیا مهم نیس اصلا؟
برای معماری کتاب های پیرنیا توصیه نمی شه .. به جای این کتاب جزوه خانم عسکری را زیاد بخونید ..

جزئیات ارتقاد دهنده مهم ترین کتاب برای دروس فنی هست ... البته به همراه فناوری نوین ;) خوندن آرکی تایپی کمتر از 4 ساعت تموم می شه...;)

ArchitecT EhsaN

کاربر بیش فعال
میشه بگی منالع امسال چی معرفی کردن.فایلی چیزی نداری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

منابع که تو سایت مرکز معماری هست. فعلا اولویت گذاشتم رو 5 ستاره ها بعد بترتیب تا 3 سه تاره میخونم. اگه خواستی از این لینک منابع رو دانلود کن

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.آقا ebram ممنون از راهنمایی های مفیدی که واسه بچه ها میذارین. در مورد کتابایی مثل طبیعت منبع الهام و تعامل تکنولوژی که عملاً گردآوری مجدد نمونه موردی های کتابای دیگه س کاملا موافقم که خوندنش چندان وقت گیر نیست. اما در مورد جزئیات ارتقا دهنده نظر متفاوتی دارم. کتاب قشنگیه، متنشم گیرا و یکدسته، اما کتاب ساده ای نیست، به خصوص برای این بچه ها که تازه 2،3 تا منبع پایه رو اونم با اشکالای زیاد! شروع کردن. من یه روزه واسه یه امتحان تشریحی خوندمش و فقط چند قسمت که خیلی برام جالب بود یادم موند. تازه من تو مفاهیم پایه ایستایی و عناصر مشکل خاصی ندارم و مدتی هست که عمده ی این مطالب برام جا افتاده. ولی اینکه شما میگی 4 روز، به نظر من ممکنه یه تصور اشتباه ایجاد کنه که همون فشرده خوندن کتاب هست. در مورد این کتاب و مشابهاش، مثل سازه های پارچه ای و طراحی لرزه ای توی هنرهای ساخت، بهتر اینه که بعد از مسلط شدن به منابع اولیه و به صورت تدریجی خونده بشن. مثلاٌ جزئیات ارتقا دهنده توی بازه ی زمانی 10 روز یا 2 هفته. در غیر این صورت اذیت می کنه.
والا در مورد جزئیات ارتقادهنده این کتاب پیش نیاز زیاد داره ..باید آخرین کتاب خوانده بشه .... اگه اون موقع بخونید جدا بیش از 4 روز طول نمی کشه .. البته نهایت یک هفته ای می شه خوندش.. چون متنش بسیار روان است و جدا دست مهندس سروش نیا درد نکنه.. کتابی بسیار زیبا تدوین کردند ...البته برای بچه های تکنولوژی این کتاب داستانی دیگه داره ... چون برای اونهها این کتاب مرجع هست .... البته این را بگم چون دوستان زود شروع کردن و با توجه به تاکید آقای سروش نیا نسبت به این کتاب آن را در 2 هفته بخونند ... چون جدا بیش از 2 هفته وقت گذاشتن ارزش نداره .. در مورد سایر کتاب های جدید آقای گلابچی (آرکی تایپی ، کالاتراوا ، نانو (شاید این زمان بیشتری بطلبه)، دیجیتال .. می شود در 1 روز یا نهایت 2 روز هر کدوم را خوند ).....

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان به یه جمع بندی برسید شروع کنید دیگه ،فکر کردن زیاد به منابع مختلف و متنوع باعث یجور دلسردی میشه.
از امروز حدود 7ماه مونده تا کنکور.
باهات موافقم
من منابعمو درست یا اشتباه جمع کردم و ازشم راضیم.
و شروع کردم.........سه چهار تا دیگه مونده که اونم بعد تموم شدن اینا اگه وقت شد میخونم
باور کن همین درسنامه های مرکز معماری که بچه هام گذاشتن کفایت میکنه...منتهی عادتمونه همش حرص میزنیم.........

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

تاریخ:
منابع تاریخ عوض شده من منابعی که خودم خوندم را می ذارم که البته با همین ها هم تاریخ 43 زدم ..
معماری معاصر غرب ...قبادیان
معماری غرب ....امیر بانی مسعود
معماری جهان زارعی
جزوه معماری اسلامی خانم مهندس نسیم عسکرری .....عالی بود . این را حتما بیش از 6 بار بخونید ... البته من خودم 5 بار خوندم ولی اگه بیشتر می خوندم شاید الان تاریخ را بهتر می زدم ...تحلیلی هست جزوی ایشون ... البته من تاریخ را خراب کردم ... چون حول کردم و گرنه 3 سوالی که مطمئن بودم را نزدم
جزوه جهان و معاصر خانم مانا قابوسی .... عالی بود .... این جزوه در نوعه خودش تکه .. و بسیار عای هست.. البته جزوه ایشون را بگیرید که منابع جدید را در خودش جا داده..

سلام /ممنون/در خصوص اینکه منابع تاریخ عوض شده بنظرتون سوالای امسال در قسمت " تاریخ معاصر غرب " از کدوم کتابا بوده؟
چیزی غیر بانی مسعود حداقل فکر میکنم...

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها timaj که رتبه معماریش 31 و انرژیش 15 شد یک سوم این منابعم نداشت...................
از دوستای خودم تو همین تاپیک هس 47 تا منبع خونده بود رتبش شد 2800
خیلیارو در حد جزوه های همین باشگاه و نگاه کردن به عکسهاش کفایت میکنه....دونفی رتبش 25 شده حتی درک رفتار و سازه در معماری نخونده بود........
با بیشتر کردن منابع فقط خودتونو گیج و گیجتر و استرستونم میره رو هزار...............

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام /ممنون/در خصوص اینکه منابع تاریخ عوض شده بنظرتون سوالای امسال در قسمت " تاریخ معاصر غرب " از کدوم کتابا بوده؟
چیزی غیر بانی مسعود حداقل فکر میکنم...

در تاریخ غرب منابع امسال چیزی دیگه بود من خودم 5 تا شو جواب دادم ولی چندین موردشو نتنستم ولی خوندن بانی مسعود مهمه .... اگه منبع اون چند سوال دیگه را یافتم قرار می دهم ...;)

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
در تاریخ غرب منابع امسال چیزی دیگه بود من خودم 5 تا شو جواب دادم ولی چندین موردشو نتنستم ولی خوندن بانی مسعود مهمه .... اگه منبع اون چند سوال دیگه را یافتم قرار می دهم ...;)

من شنیدم لادن اعتضادیه

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
داش ابرام من منابع تاریخم فقط جزوه نسیم عسگری رو کم داره که خودت زحمتشو میکشی با یه کتاب کیانی ولی چند تا کتاب داره کیانی میشه بگی کدومش رو بخونم واسه آزمون؟؟؟؟؟؟

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
داش ابرام من منابع تاریخم فقط جزوه نسیم عسگری رو کم داره که خودت زحمتشو میکشی با یه کتاب کیانی ولی چند تا کتاب داره کیانی میشه بگی کدومش رو بخونم واسه آزمون؟؟؟؟؟؟

خیلی خوبه که منابع را مختصر کردی و خوشحالم به این دید رسیدی .. پستت را خوندم و امیدوارم همه به این دید برسند خوندن چند تا منبع به خوبی بهتر از خواندن چند منبع به شکل ناقصه در تاریخ منابع اسلامی جزوه خانم عسکری که خیلی مهمه بعد چند دور خوندن می تونید به کتاب معماری ایران ...یوسف کیانی مراجعه کنید .. البته جزو در مرتبه بسیار بالاتریهه..;)

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی خوبه که منابع را مختصر کردی و خوشحالم به این دید رسیدی .. پستت را خوندم و امیدوارم همه به این دید برسند خوندن چند تا منبع به خوبی بهتر از خواندن چند منبع به شکل ناقصه در تاریخ منابع اسلامی جزوه خانم عسکری که خیلی مهمه بعد چند دور خوندن می تونید به کتاب معماری ایران ...یوسف کیانی مراجعه کنید .. البته جزو در مرتبه بسیار بالاتریهه..;)
displayimage.aspx.jpeg اینه کتابش داش ابرام؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشاهده پیوست 160178 اینه کتابش داش ابرام؟؟؟؟؟؟؟؟؟

;)بلی ... ولی بذار بار آخر بخون .... یعنی جزوه را که مسلط شدی برو سراغ این کتاب .. البته بعد خوندن جزوه می بینید آنقدر این کتاب براتون راحته که 1 هفته ای تموم می شه ..معماری اسلام را خانم عسکری بسیار عالی گرد آوری کردن ..;)

وضعیت
موضوع بسته شده است.