مطالعه گروهی کارشناسی ارشد معماری 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه دلایلی باعث شد سالهای گذشته قبول نشین

چه دلایلی باعث شد سالهای گذشته قبول نشین

سلام دوستان..کسایی که سالهای گذشته آزمون دادن و به هر دلایلی قبول نشدن به این تاپیک مراجعه و بگن که چی باعث شد قبول نشن تا ما بچه های امسال دیگه اون اشتباهاتو تکرار نکنیم.........اون کاش های بعد از اومدن نتایج چی بود.....کاش بیشتر درس خونده بودم؟؟؟؟؟؟کاش این منبعو میخوندم؟؟؟؟؟؟؟و .................
قبل از هر چیز از کمک همه ممنونم و امیدوارم رتبه های بالای کنکور امسال مال بچه های باشگاه باشه
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...زمون-کارشناسی-ارشد-معماری-از-زبان-قبول-نشدگان

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

پیوست ها

• 2222.pdf
    60.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0

sara00_00

عضو جدید
بچه ها اگه ریاضیتون خوبه میشه به این سوال من جواب بدین

در صورتی که عدد خیلی ساده باشه میشه بدون ماشین حساب گفت ولی برای عددهای دیگه باید با ماشین حساب عددو درآورد... از این فرمول استفاده کن

sara_slash1

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه پیشنهادی میدین برای سازه از کدوم کتابا شروع کنم؟مرسی

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها خبری نیس ازتون. چیکار میکنین؟
راستی روزتونو به چند قسمت کردین؟ از چه ساعتی تا چه ساعت میخونین؟
اول روز چیا میخونین و.....
سلام خوبی؟راستش من برنامه ریخته بودم که تو یه روز مثلا سبک شناسی .ایستایی......زبان و اکوستیک بخونم دیدم اینجوری نمیشه برناممو اینجور تغییر دادم مثلا امروز سبک شناسی و ایستایی میخونم..........فردا اکوستیک و زبان بعلاوه مرور درسای روز قبلش.........فقط یه نصیحت قبل از خوندن اکوستیک یه مطالعه راجع به لگاریتم داشته باشین بد نیس برا فهمش
روزای اول که داشتم نا امید میشدم به زور از هر درسی چند صفحه میخوندم ولی الان بهتر شدم
البته بگم اگه من الان شروع کردم چون فعلا وقتم آزاده ولی چند وقت دیگه نصفشو باید اختصاص بدم به کار
بهترین توصیه دوستان تو این بازه زمانی تقویت زبان و فنه

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

qazal.

عضو جدید
البته دوستان همه این فایلایی رو که گذاشتم phonixعزیز همشو در یه مجموعه اینجا گذاشته...#513......من واسه یه سری از دوستان که مشکل دانلود داشتن جدا جدا گذاشتم
اگه رمز خواست رمزش phonix

خیلی ممنون به نظرت اینا خوبن واسه خوندن یا اصلا ازینا نخونیم؟ کدوم دروسش کامله ؟

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی ممنون به نظرت اینا خوبن واسه خوندن یا اصلا ازینا نخونیم؟ کدوم دروسش کامله ؟
ببینید فعلا فرصت زیاده....منابع اصلی رو بخونین بعلاوه اینا.من یه نگاهی انداختم خوب بود.........اینا مکمل اند.....برای کسایی که وقت ندارن اینا بعلاوه یه سری از جزوات دانشگاه تهران.البته این نظر منه .

qazal.

عضو جدید
سلام خوبی؟راستش من برنامه ریخته بودم که تو یه روز مثلا سبک شناسی .ایستایی......زبان و اکوستیک بخونم دیدم اینجوری نمیشه برناممو اینجور تغییر دادم مثلا امروز سبک شناسی و ایستایی میخونم..........فردا اکوستیک و زبان بعلاوه مرور درسای روز قبلش.........فقط یه نصیحت قبل از خوندن اکوستیک یه مطالعه راجع به لگاریتم داشته باشین بد نیس برا فهمش
روزای اول که داشتم نا امید میشدم به زور از هر درسی چند صفحه میخوندم ولی الان بهتر شدم
البته بگم اگه من الان شروع کردم چون فعلا وقتم آزاده ولی چند وقت دیگه نصفشو باید اختصاص بدم به کار
بهترین توصیه دوستان تو این بازه زمانی تقویت زبان و فنه

سلام. مرسی..منم به همین موضوع فکر میکردم که همه درسا تو یه روز جا میشه یا نه. اینطوریم خوبه فقط به شرط اینکه حتما مرور بشه و وقفه نیفته . همیشه اولاش همینطوره که میگی روزای بعد بهتر میشه

mahyar21

عضو جدید
سلام بچه ها.
یه خسته نباشید میگم به همه.
یک سوال داشتم.
اونجوری که مشخصه سه کتاب «سازه در معماری» «درک رفتار سازه ها» و «مبانی سازه برای معماران» 3 کتاب مهم درس سازه هستش.
میخواستم از کسایی که اطلاع دارن راهنمایی بخوام که ترتیب خوندن این 3 کتاب چیه و آیا اصلا ترتیبی نیاز هست یا خیر؟!

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها.
یه خسته نباشید میگم به همه.
یک سوال داشتم.
اونجوری که مشخصه سه کتاب «سازه در معماری» «درک رفتار سازه ها» و «مبانی سازه برای معماران» 3 کتاب مهم درس سازه هستش.
میخواستم از کسایی که اطلاع دارن راهنمایی بخوام که ترتیب خوندن این 3 کتاب چیه و آیا اصلا ترتیبی نیاز هست یا خیر؟!
سلام این سوال رو باید از کسی پرسید که هر سه تاشو خونده..ولی من شخصا ترجیح میدم قبل از کتابای گلایچی یه خورده ایستاییمو تقویت کنم تا با خوندن این کتابا مطلبو قشنگ متوجه بشم.البته این نظر منه

معمارباشی

عضو جدید
سلام این سوال رو باید از کسی پرسید که هر سه تاشو خونده..ولی من شخصا ترجیح میدم قبل از کتابای گلایچی یه خورده ایستاییمو تقویت کنم تا با خوندن این کتابا مطلبو قشنگ متوجه بشم.البته این نظر منه

به نظرم داری برعکس عمل می کنی ! باید اول اینا رو بخونی و درک کنی تا بتونی مسئله ها رو با فهم پیش ببری !

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظرم داری برعکس عمل می کنی ! باید اول اینا رو بخونی و درک کنی تا بتونی مسئله ها رو با فهم پیش ببری !
جدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟میشه بیشتر توضیح بدی.من فکر میکردم باید درک درستی از نیرو و تیر و خرپا و ......داشته باشم بعد برم سراغ گلابتون

qazal.

عضو جدید
جدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟میشه بیشتر توضیح بدی.من فکر میکردم باید درک درستی از نیرو و تیر و خرپا و ......داشته باشم بعد برم سراغ گلابتون

خوب اینارو که میگی تو کتابای گلابچی توضیح داده البته من نخوندم ولی یه نگاه سرسری انداختم

qazal.

عضو جدید
بچه ها واسه عناصر چی پیشنهاد میدین؟ کزازی درست و کامله یا کتاب بهتری هم هست؟

معمارباشی

عضو جدید
بچه ها واسه عناصر چی پیشنهاد میدین؟ کزازی درست و کامله یا کتاب بهتری هم هست؟
بجرات می گم بهترین کتاب (و بهترین استاد !!!) اقای کزازیه !!!!
البته کمی سخت و ثقیل هست ولی کم کم که می خونید بیایدسوالاتتون رو این جا بپرسید تا رفع اشکال کنیم براتون ...

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بجرات می گم بهترین کتاب (و بهترین استاد !!!) اقای کزازیه !!!!
البته کمی سخت و ثقیل هست ولی کم کم که می خونید بیایدسوالاتتون رو این جا بپرسید تا رفع اشکال کنیم براتون ...
شما کلاسهای استاد کزاری و رفتید؟؟؟
دوستای من که راضی نبودن ... کتابشون واسه ارشد امسال واقعا قدیمی بود...

معمارباشی

عضو جدید
شما کلاسهای استاد کزاری و رفتید؟؟؟
دوستای من که راضی نبودن ... کتابشون واسه ارشد امسال واقعا قدیمی بود...
اره من کلاسشون رو رفتم ... بچه ها راضی نبودن به یک دلیل !!! چون امسال فقط یکی یا 2 تا سوال از عناصر اومده بود !!!! خوب این که تقصیر استاد نیست !!!
ولی تنها استادی که بخاطر بچه ها میومد کلاس و براشون وقت می زاشت نه بخاطر پول !!! از جون مایه میزاشت تا همه چیز رو سر کلاس یاد بگیریم ... 2 جلسه ی 8 ساعته هم اخر سر اضافه برامون گذاشتند بدون هیچ چشم داشتی ... نه فقط عناصر درس دادن درک و ایستایی هم کار کردند باهامون !!

اصلا چه سوالی اومده بود که می گی برا امتحان امسال قدیمی بوده ؟؟؟ کاش این قدر سطحی برخورد نمی کردید و یه دور کتابشون رو ورق می زدید حد اقل !!! ................

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اره من کلاسشون رو رفتم ... بچه ها راضی نبودن به یک دلیل !!! چون امسال فقط یکی یا 2 تا سوال از عناصر اومده بود !!!! خوب این که تقصیر استاد نیست !!!
ولی تنها استادی که بخاطر بچه ها میومد کلاس و براشون وقت می زاشت نه بخاطر پول !!! از جون مایه میزاشت تا همه چیز رو سر کلاس یاد بگیریم ... 2 جلسه ی 8 ساعته هم اخر سر اضافه برامون گذاشتند بدون هیچ چشم داشتی ... نه فقط عناصر درس دادن درک و ایستایی هم کار کردند باهامون !!

اصلا چه سوالی اومده بود که می گی برا امتحان امسال قدیمی بوده ؟؟؟ کاش این قدر سطحی برخورد نمی کردید و یه دور کتابشون رو ورق می زدید حد اقل !!! ................
اگه قراره سوال بیاد کزازی بهترین منبعه.اگه هم نیاد که دیگه مقصر اون بنده خدا نیس...سازمان محترم سنجشه

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ایستایی

ایستایی

معمار باشی کمک کن بگو ایستایی رو چه جوری بخونیم..................سه تا گزینه دارم.......راهیان ارشد..پارسه.......و کتاب روحی زاده عصر کنکاش.............با کدومش شروع کنم..............و بیشتر رو چی تمرکز کنم.........از صبح این مسئله ذهنمو درگیر کرده

معمارباشی

عضو جدید
معمار باشی کمک کن بگو ایستایی رو چه جوری بخونیم..................سه تا گزینه دارم.......راهیان ارشد..پارسه.......و کتاب روحی زاده عصر کنکاش.............با کدومش شروع کنم..............و بیشتر رو چی تمرکز کنم.........از صبح این مسئله ذهنمو درگیر کرده

هیچ کدااااام !!!

فعلا مبانی سازه برای معماران + درک رفتار + سازه در معماری ... فصل به فصل مشترکشون رو با هم پیش ببر !!!

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

من کتابشون رو زیر سوال نبردم دوست من...
حتما کتابشون مفید بوده و بچه ها خیلی چیزها یاد گرفتن ازشون ولی باید ببینی قصدت چیه از کلاس اومدن برای ارشده یا برای اطلاعات خودته و یا اینکه بخوای در اینده وارد بازار کار بشی
سعی کنید کمتر جبه بگیرید من که با ایشون پدر کشتگی ندارم که...
من خودم به شخصه اگه ایشون کلاس بزاره برای امادگی ازمون نظام مهندسی حتما شرکت می کنم...

معمارباشی

عضو جدید
من کتابشون رو زیر سوال نبردم دوست من...
حتما کتابشون مفید بوده و بچه ها خیلی چیزها یاد گرفتن ازشون ولی باید ببینی قصدت چیه از کلاس اومدن برای ارشده یا برای اطلاعات خودته و یا اینکه بخوای در اینده وارد بازار کار بشی
سعی کنید کمتر جبه بگیرید من که با ایشون پدر کشتگی ندارم که...
من خودم به شخصه اگه ایشون کلاس بزاره برای امادگی ازمون نظام مهندسی حتما شرکت می کنم...

فریبا جان دوست قدیمی ! من که جبهه نگرفتم که ... ولی میدونی چیه ؟ سر کلاس یه عده از بچه ها بودن هی اخم و تخم می کردند ... حوصله گوش کردن و ... نداشتن ! واقعا هم هدفشون کنکور سراسری نبود و خیلی هاشون صریحا می گفتن در حد ازموون ازاد براشون کفایت می کنه ... یاده اونا افتادم کمی ناراحت شدم ! ولی نه از دست شما ... از دست اونا که صرف علاقه شخصیشون اعتبار یه استاد رو زیر سوال می برن .... ما مخلص شماییم !!!

این که می گی هدفت چیه ... خوب هدف اول هممون معمار شدنه درسته ؟ عناصر هم جزیی از این پروسه هست ...
از طرفی کنکور رو که نمی شه پیش بینی کرد که .... مثلا 2 سال پیش یه عالمه از عناصر داده بودن بعد امسال تقریبا هیچی !

وضعیت
موضوع بسته شده است.