مطالعه گروهی کارشناسی ارشد معماری 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

8memar6

عضو جدید
سلام بکس
تو ازمون معماری معماری سوالای مروط به تاریخ شهر رو باید جواب داد؟
لطفا جواب بدید خاهشا

برای معماری نه، نیازی نیست. برای گرایش دیگه باید بزنی (اگه اشتباه نکنم مطالعات معماری ایران، مطمئن نیستم دوستم). برای بازسازی پس از سانحه هم که باید سوالای بازسازی رو بزنی.

باران طلایی

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب از این تاپیکا کی قراره برا کنکوری ها 94 باشه؟
:D:D:D:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

چی میگی :cry: :surprised: دور از جونمون با ما از این شوخیا نکن خواهشا :wallbash: الان تو وضعیتی نیستیم که بتونیم چنین شوخی هایی رو هضم بکنیم :crying2: انشالله همه بچه های این تاپیک قبول هستن :w33:

amineh_taheri

عضو جدید
سلام بچه ها.....
کسی واسه دو تا مبحث آخر کنکور جزوه نداره....
برای تاریخ شهر ایران و برای بازسازی پس از سانحه....

roshanakm

عضو جدید
کسی اینجا میتونه کمکم کنه

یکی از دوستام ترم دوم ارشد تو سوره یک ملیون و سیصد داره، اون یکی توی دهخدای قزوین یک ملیون و هفتصد داده
کسی میدونه چرا تفاوت داره یا نه؟
مگه طبق دفترچه نباید یکی باشن
ایا میتونن سر دانشجوها رو کلاه بذارن و زیادی ازشون پول بگیرن؟
از کجا باید فهمید

اگه کسی میدونه دریغ نکنید، بگید منم بدونم توروخدا؟

Eagle Golden

عضو جدید
کاربر ممتاز
اطلاعيه مهم سازمان سنجش آموزش كشور درخصوص تعويق زمان برگزاري آزمون كارشناسي ارشد سال 1393

اطلاعيه مهم سازمان سنجش آموزش كشور درخصوص تعويق زمان برگزاري آزمون كارشناسي ارشد سال 1393

دوستانه شمالییییییییییییییی مژده مژده کنکور افتاد هفته آیندهههههههههههه بخاطر برف

Ay-ta..kin

عضو جدید
من کارشناسیمو تو ازاد خوندم....توی ازاد این مووع رو دیدم.دوستم که دانشگاه دیگه ای بود 480 شهریه ثابت میداد.ما 573 .
حالا شاید واسه اینکاراشون قانون دارن.ما تو ازاد پیگیری کردیم نتیجه نگرفتیم.
roshanakm جان من از دوستمم که توی دهخدا درس میخونده اطلاعاتی گیرم نیومد که برات بنویسم.بخبخشید.

آخرین ویرایش:

Eagle Golden

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها من معماری-معماری میخوام تو دفترچه سانحه و منظر هم باید بزنم؟​

sahel_m

کاربر فعال مهندسی شیمی ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان
برای ارشد ازاد چه منابعی باید خوند؟هم تست هم کتاب اصلی

باران طلایی

عضو جدید
کاربر ممتاز
یادگاری بچه های کنکور 1393

یادگاری بچه های کنکور 1393

تقریبا 45 ساعت دیگه بیشتر به کنکور نمونده امیدوارم که همه خوب خونده باشید و با یه روحیه خیلی عالی همه بریم که انشالله از پس این آزمون سرنوشت ساز با موفقیت بر بیایم ;)

تقریبا حدود 6-7 ماه که همه داریم با هم میخونیم ، تو این مدت با هم بودیم خندیدیم ، ناراحت شدیم و بهم امیدواری دادیم خیلی ها اینجا خیلی واسه بقیه زحمت کشیدن واقعا تا به الان هیچ جا مثل بچه ها این باشگاه ندیده بودم که اینقد خالصانه اون چیزهایی رو که بلد بودن رو به هم یاد دادن از خدا میخوام که همه اونایی رو که توی این مدت به بقیه کمک کردن به همه اون آرزوهای خوبی که تو دلشون هست برسونه ( الهی آمین )

من این تاپیک رو شروع کردم که هرکی دوست داشت بیاد و یه صفحه یادگاری تا قبل از کنکور اینجا بنویسه از هرچی که دوست داشتید
( نمیخواد از من تشکر کنید :w15::w15::w15:)

انسان به هر آنچه که بخواهد میتواند برسد پس بزرگ فکر کنیم و بزرگ بخواهیم که تمام کائنات در برابر ما و تلاش ما برای رسیدن به هدف سر تسلیم فرو خواهند آورد ./

به امید موفقیت همه بچه های تاپیک کنکور ارشد 93

آخرین ویرایش:

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
زندگی و بودن کنار دوستانی از جنس مهربانی ،از قشر معرفت و سخاوت سارایی از شایستگی هاو سحری از امیدواری ها آنانی که به من درس معرفت آموختند دوستانی از جنس باران های معرفت ، الهامی از نور ازلی ،مریمی پارسا و همچو ماه که عارفی از علوم فرزانه و ندایی از موفقیت بودند اینان هانیه ای از شیرینی ها و نانی ها که قیمتی ترین نفیسه ها و ترسناک ترین همراهی ها که بودنشان همچو نازنینی بود کم پیدا همانند بلبلان آسمانی که نیکی ها را به همراه ترنج دارند این دوستان نمادی از میترائیسم بودند برایم خاطره ای فراموش نشدنی از بهترین دوران زندگیم شد .... برای همه از معمار باشی و architect یکتا خداوند متعال و نمره بیست 20 که مانند پدری ابراهیم و مهربان است ذکاوت علی را با سجده به درگاهش آرزومندم
جا داره یه حلالیت از همه بطلبم و از عزیزانی که یادم رفت اینجا بگم عذر خواهی کنم و
برای خاله مهربون و دوست داشتنی که همواره با جمله های زیباش مشوق ما بود تشکر ویژه داشته باشم نمیدونم چی بگم در وصف ایشون فقط میتونم از طرف خودم و بچه های باشگاه براش آرزوی سلامتی و تندرستی داشته باشم

دوست دار همیشگی شما پویان خان

آخرین ویرایش:

hanimemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
زندگی و بودن کنار دوستانی از جنس مهربانی ،از قشر معرفت و سخاوت سارایی از شایستگی هاو سحری از امیدواری ها آنانی که به من درس معرفت آموختند دوستانی از جنس باران های معرفت ، الهامی از نور ازلی ،مریمی پارسا و همچو ماه که عارفی از علوم فرزانه و ندایی از موفقیت بودند اینان هانیه ای از شیرینی ها و نانی ها که قیمتی ترین نفیسه ها و ترسناک ترین همراهی ها که بودنشان همچو نازنینی بود کم پیدا همانند بلبلان آسمانی که نیکی ها را به همراه ترنج دارند برایم خاطره ای فراموش نشدنی از بهترین دوران زندگیم شد .... برای همه از معمار باشی و architect یکتا خداوند متعال و نمره بیست 20 که مانند پدری ابراهیم و مهربان است ذکاوت علی را با سجده به درگاهش آرزومندم

عاغاااااا؟عالییییییییی بوووووود:w36:
بچه ها خییلییییی دوستون دارم امیدوارم همگی نتیجه تلاشتون رو بگیرید .... :heart::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::w36:

معمارباشی

عضو جدید
این یادگاری بوی خداحافظی می ده ...
هنوز هیچی نشده دلم برای همتون تنگ شده ...
می دونم هنوز بعدش کلی با همیم
میایم درصد های احتمالیمونو حساب می کنیم و برای هم تخمین رتبه می زنیم
میدونم باز کنار هم می مونیم و یه تاپیک جدید می زنیم برای امادگی اسکیس و باز اون جا دور هم جمع میشیم ...
می دونم شاید تو کارگاه های اسکیس بعضیامون همو ببینیم
احتمالا باز یه قرار ملاقات روز امتحان اسکیس با هم می زاریم
می دونم تا نتیجه های نهایی بیاد باز کنار همیم
میدونم تو گریه ها وشادیهامون دلامون پیش هم می مونه
می دونم هنوز خیلی نا خداحافظی هنوز مونده
ولی چکار کنم ... دلم میلرزه ... چون میترسم ... دلم برای خیلیها تنگ شده ... آقا سهراب ... آقا بهزاد ... وروجک ... red hat .... و خیلی دوستای دیگه ....
امسال دوستای جدیدی پیدا کردم .... اقا عارف ... نازنین جان .... اقا پویان ... باران جونم ...بهار... نیکی .... نفیسه و....
مخلص خیلی از دوستای قدیمی هم هستم مثل آقا ابرام ... همراهی عزیز و ...
همتومو دوست دارم و هرگز تین روز ها رو فراموش نمی کنم ...
امیدوارم بهترین ها براتون رقم بخوره و همیشه لبخند رو لباتون جاری باشه

موفق باشید

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
زندگی و بودن کنار دوستانی از جنس مهربانی ،از قشر معرفت و سخاوت سارایی از شایستگی هاو سحری از امیدواری ها آنانی که به من درس معرفت آموختند دوستانی از جنس باران های معرفت ، الهامی از نور ازلی ،مریمی پارسا و همچو ماه که عارفی از علوم فرزانه و ندایی از موفقیت بودند اینان هانیه ای از شیرینی ها و نانی ها که قیمتی ترین نفیسه ها و ترسناک ترین همراهی ها که بودنشان همچو نازنینی بود کم پیدا همانند بلبلان آسمانی که نیکی ها را به همراه ترنج دارند برایم خاطره ای فراموش نشدنی از بهترین دوران زندگیم شد .... برای همه از معمار باشی و architect یکتا خداوند متعال و نمره بیست 20 که مانند پدری ابراهیم و مهربان است ذکاوت علی را با سجده به درگاهش آرزومندم
بابا شاعررررر عارف فیلسوف فوق العاده بود
دلم اما بدجور گرفت حس میکنم همه دارن میرن منم ک حساس زودرنج اووووممم
اما برای تک ب تک تون ارزوی موفقیت میکنم انشالاه هممون قبولیم
دوستتون دارم ب اندازه دوستای واقعی وبیشتراز اون .:gol:

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها یادتون نره تو اوجه ناامیدی و تنهایی ,تنها نوری از طرفه خداست که میتونه نجات دهنده باشه تا امروز هرچی خوندین وتلاش کردین بزارین یه طرف دل ببندین به این نور...یاحق

آخرین ویرایش:

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام رفقا.........روزای تلخ و شرین زیادی رو با هم بودیم و کلی کل کل .جر و بحث.دعوا کردن و آشتی کردن..........تو این دقیقه های آخر یه چیز رو میتونم فقط بگم.الا بذکرا... تطمئن القلوب
روزی ما دوباره کبوتر هایمان را پیدا خواهیم کرد و مهربانی دست زیبایی را خواهد گرفت روزی که کمترین سرود بوسه است و هر انسان برای هر انسان برادریست روزی که دیگر انسان حماسه نیست و هر شمشیر تیغه ی گاو آهنی شده است روزی که دیگر در های خانه شان را نمیبندند قفل افسانه ایست و قلب برای زندگی بس است روزی که معنای هر سخن دوست داشتن است ... روزی که آهنگ هر حرف زندگیست تا من بخاطر آخرین شعر رنج جستجوی قافیه نبرم! روزی که هر لب ترانه ایست تا کمترین سرود بوسه باشد .... روزی که ما دوباره برای کبوتر هایمان دانه بریزیم و من آنروز را انتظار میکشم حتی روزی که دیگر نباشم ...

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
میبینم که بغض گلوی همه رو گرفته
میدونم همتون استرس دارین تو این لحظات اخر...
خیلی تلاش کردین.شب و روز خوندید و با هم زندگی...منم همین تاپیک بغلی بودم بهتون سر میزدم..
بچه ها واسه کنکور اصلا استرس نداشته باشین...اگه خدای نکرده بد دادین ما یه راه ویژه واستون سراغ داریم.به تاپیک ارشد ازاد 93 بیاین و واسه ازاد شانس خودتون رو امتحان کنید
:D
تو کنکور واستون دعا میکنم

memare iran

عضو جدید
شما ها فوق العاده این
خیییییییییییییییییلی خوشحالم که تو این مرحله از زندگیم اینجاهستم بین شماها جایی که حتی تصورش روهم نمیکردم
بچه هایی که اینجا دورهم جمع شدن وهمه خالصانه اطلاعاتشون دراختیار هم قراردادن تا باهم موفق بشن
بعضی وقتها خدا یه چیزی از آدم میگیره وبجاش یه چیزبهترمیده این مورد تو این مرحله از زندگی من با شما دوستان خوب پیش اومد وخوشحالم
برا همه تون بهترین آرزو میکنم:)

nasim666

عضو جدید
آرزوی موفقیت دارم برا همتون ;)
ایشالا سال بعد مشمولِ پشت کنکوریا نباشین و به آرزوتون برسین :)

• Like
واکنش ها: imah
وضعیت
موضوع بسته شده است.