مطالعه گروهی دکتری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

architect_mary

عضو جدید
دوستـــــــــــــــــــــــــــااااااان...
عزیزان!!
وِر آر یو لطفا؟؟؟
من داره از وقت خوابم میگذره ها؟؟؟
بی خیال شیم بریم خونمون تا چهارشنبه؟؟!!!

architect_mary

عضو جدید
دوستان؛ دو پیشنهاد...
اول که تصور میکنم بهتر هست ما منابع رو حداقل تا قبل از کنکور فقط برای کسانی که در گروه خودمون هستند به اشتراک بگذاریم...اینجوری تعداد افراد مشارکت کننده موثر هم بیشتر خواهد بود
دوم لطفا برای کتاب هامون و خلاصه هامون تاریخ تعیین کنیم...
البته به نظر من اینجوری خیلی موثر نیست...من تلاش می کنم برای چهارشنبه یک جدول تهیه کنم با اسامی منابع و تاریخ ها و فرد مسئول تا بهتر پیش بریم...
نظر شما چیه؟؟

MK6

کاربر بیش فعال
دوستان دیگه هم که انگار رفتن بخوابن ، بچه ها فعلا این سه تا کتاب رو شروع کنیم به همراه زبان و خلاصه مطالبامون رو داخل تایپیک بزاریم.

parvin24

کاربر فعال
عالیهههههههه
چهارشنبه من سعی میکنم بیام چون مسافرم
چه ساعتی؟؟؟

architect_mary

عضو جدید
تا حالا مسئول این سه کتاب مشخص شده:
parvin24 : سازه در معماری
architect_mary : معماری معاصر
MK6 : از زمان و معماری
این پست رو من مدام ویرایش می کنم...

خب لطفا برای چهارشنبه یک ساعتی رو مشخص کنید که حضور پیدا کنیم و البته یک درخواست دیگه هم هست؛ لطفا برای چهارشنبه با دقت به منبع انتخاب شده، زمان حدودی ارائه خلاصه هاتون رو بفرمائید...

architect_mary

عضو جدید
دوستان دیگه هم که انگار رفتن بخوابن ، بچه ها فعلا این سه تا کتاب رو شروع کنیم به همراه زبان و خلاصه مطالبامون رو داخل تایپیک بزاریم.

فکر میکنم بهتره حداقل فعلا توی تاپیک نگذاریم! تا بتونیم تعداد کافی متقاضی برای خلاصه کردن کتاب ها و جزوات پیدا کنیم
من با سیاست عده ای تلاش کنند و دیگران سهمی نداشته باشند موافق نیستم
فکر میکنم تا حدود کنکور منابع رو ایمیلی دست به دست کنیم

parvin24

کاربر فعال
عالییییییییییییییییییییییییییییییه
چهارشنبه 10 خوبه؟؟

MK6

کاربر بیش فعال
دوستان؛ دو پیشنهاد...
اول که تصور میکنم بهتر هست ما منابع رو حداقل تا قبل از کنکور فقط برای کسانی که در گروه خودمون هستند به اشتراک بگذاریم...اینجوری تعداد افراد مشارکت کننده موثر هم بیشتر خواهد بود
دوم لطفا برای کتاب هامون و خلاصه هامون تاریخ تعیین کنیم...
البته به نظر من اینجوری خیلی موثر نیست...من تلاش می کنم برای چهارشنبه یک جدول تهیه کنم با اسامی منابع و تاریخ ها و فرد مسئول تا بهتر پیش بریم...
نظر شما چیه؟؟

عالیه موافقم با نظرتون، فکر کنم ما سه نفر هستیم فعلا که می خوایم استارت کار رو بزنیم، چهارشنبه همین ساعت 9 نظرتون چیه؟؟؟

MK6

کاربر بیش فعال
باشه ساعت 10 عالیه. فعلا بسم الله بگیم و کار رو شروع کنیم، باشه هر جور صلاحه به صورت ایمیلی به هم جزوات رو میرسونیم.

parvin24

کاربر فعال
میشه یه ایمیل مشترک باز کرد و رمزشو تو پیام خصوصی به اونایی که همکاری می کنن بدیم تا هم مطلبارو انوجا بذارن هم از اونجا دانلود کننن
کاری که ما تو دانشگاهم می کردیم

chobina

عضو جدید
خلاصه کردن بنظر من واسه کنکور دکتری متد خوبی نیست این کار واسه ارشد خوبه ولی واسه دکتری نه..
اول هدف رو مشخص کنید دانشگاه سراسری یا ازاد چون هر دو کنکور زمین تا اسمان با هم فرق دارن بعدش اینکه البته به عنوان یه پیشنهاد یه عنوان رو مشخص کنیم در مثلا در کتاب سازه در معماری فصل غشاها رو مشخص کنیم یا هر موضوع دیگه ای همه برن رفرنس هایی رو که داردن مطالعه کنن بعد بیاییم تیتر وار نکاتی رو که به نظرمون مهمه بزاریم و بحث کنیم فکر کنم اینطوری مفید تر باشه نظرتون چیه؟

آخرین ویرایش:

architect_mary

عضو جدید
کسی نظری ندارده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من به شخصه هدفم صرفا سراسری هست
اما در مورد خلاصه نویسی معتقد نیستم که کار بی فایده ای هست اما متد اینکه تیتروار مطالب رو بگذاریم هم به نظرم برای درک دیگرانی که کتاب رو نخوندن چندان موثر نیست...

chobina

عضو جدید
من به شخصه هدفم صرفا سراسری هست
اما در مورد خلاصه نویسی معتقد نیستم که کار بی فایده ای هست اما متد اینکه تیتروار مطالب رو بگذاریم هم به نظرم برای درک دیگرانی که کتاب رو نخوندن چندان موثر نیست...
منم هدفم سراسریه...
منظورم این بود که همه بخونیم بعد با هم بحث کنیم اصل بحث و اصل مطلب رو بگیریم منظورم اینه چون وقت نیست که بخواییم چکیده بنویسیم الان... فرصت کمه
میشه روزی چند موضوع رو بحث کرد تو یکی دو ساعت

architect_mary

عضو جدید
تا حالا مسئول این کتاب ها مشخص شده:
parvin24 : سازه در معماری
architect_mary : معماری معاصر
MK6 : از زمان و معماری
"Sa Ba" : سبک شناسی

این پست رو من مدام ویرایش می کنم...

قرار ما چهارشنبه ساعت ده شب...لطفا بیش از 15 دقیقه تاخیر نفرمائید مگر با اطلاع قبلی...
البته یک درخواست دیگه هم هست؛ لطفا برای چهارشنبه با دقت به منبع انتخاب شده، زمان حدودی ارائه خلاصه هاتون رو بفرمائید...

architect_mary

عضو جدید
منم هدفم سراسریه...
منظورم این بود که همه بخونیم بعد با هم بحث کنیم اصل بحث و اصل مطلب رو بگیریم منظورم اینه چون وقت نیست که بخواییم چکیده بنویسیم الان... فرصت کمه
میشه روزی چند موضوع رو بحث کرد تو یکی دو ساعت

چوبینای عزیز، با کمال احترام؛ لطفا اجازه بدید صرفا مطالب بسیار مهم رو در تالار با فونت بولد و رنگی قرار بدیم تا توجه ما جلب بشه...موافقید؟ مطالبی مثل خلاصه ها یا اخبار دکتری و ...

chobina

عضو جدید
چوبینای عزیز، با کمال احترام؛ لطفا اجازه بدید صرفا مطالب بسیار مهم رو در تالار با فونت بولد و رنگی قرار بدیم تا توجه ما جلب بشه...موافقید؟ مطالبی مثل خلاصه ها یا اخبار دکتری و ...

چون همیشه اینجوری نوشتم عادت کردم چشم....

MK6

کاربر بیش فعال
آخه دوستان مگه وقت هست همه کتابا رو بشینیم یکی یکی بخونیم.

architect_mary

عضو جدید
میشه یه ایمیل مشترک باز کرد و رمزشو تو پیام خصوصی به اونایی که همکاری می کنن بدیم تا هم مطلبارو انوجا بذارن هم از اونجا دانلود کننن
کاری که ما تو دانشگاهم می کردیم

تشکر از پیشنهادتون...
کارمون که استارت خورد من اینکار رو انجام میدم...

architect_mary

عضو جدید
آخه دوستان مگه وقت هست همه کتابا رو بشینیم یکی یکی بخونیم.

خب قرار نیست ما همه کتاب ها رو یکی یکی بخونیم...
قرار هست هر کدوممون چند تا از کتاب ها رو بخونیم و برای بقیه از خلاصه دیگران استفاده کنیم...
به نظرتون عملی نمیاد دوست عزیز؟

آخرین ویرایش:

architect_mary

عضو جدید
بچه ها؟؟ من فردا 5 صبح باید برم سرکار...بحث رو جمعش کنیم لطفاً...
اسامی نهایی کتاب هایی که باید خونده بشه و زمان خلاصه کردن رو حتما برای چهارشنبه حاضر کنید
قرار ما ساعت ده شب...خواهشا تاخیر نکنید و به وقت دیگران احترام بگذارید دوستان عزیزم...
ایمیل سه تا از دوستان رو دریافت کردم و لطفاً دیگران هم در پیام خصوصی ایمیلشون رو برای من بگذارند...
اگر پیشنهادی یا راهکار جدیدی هست لطفا ارسال کنید تا من مطالب رو جمع بندی کنم
سپاسگزار از همه دوستان عزیز...

وضعیت
موضوع بسته شده است.