مطالعه گروهی ارشد آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mahyar21

عضو جدید
دیشب به مامانم گفتم من فردا ناهار نیستم، میخوام با بچه ها برم بیرون. گفت تو که کنکور داری کجا میخوای بری:D
اصلا یادم نبود، کلی خورد تو حالم:D

حالا با همون 1 مداد و پاک کن بریم؟ من گونیا ور ندارم برای اسکیس؟:D
بیخیاااااال!
همون یه مداد کافیه ،پاک کن هم اضافیه!:biggrin:

باران طلایی

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقا منم همین نظر رو دارم که امسال راحته ولی خب اگه راحت باشه واسه همه راحته فرقی نمیکنه!:redface:

آخه مشخص نیست چه جوری سوال میدن از سال 82 تا 89 یه جور سوال دادن سال 90 و 91 هم یه جور سوال دادن مشخص نیست دانشگاه آزاد امسال میخواد چکار کنه فقط خدا کنه راحت باشه

mahyar21

عضو جدید
بچه ها سوال و جواب آخرین کنکور سراسری رو از کجا گیر بیاریم؟!!
یه نگاهی هم به اونا بندازیم ضرر نمیکنیم.

simai

عضو جدید
من که اگه اینو قبول نشدم دیگه کنکورای مزخرف اینارو نمی دم

elham m

عضو جدید
خیلی باحالی خوشم اومددددددددد من دارم از استرس هلاک میشم اینجوری نبودما نمیدونم چرا الان حالم خوب نیست

simai

عضو جدید
بچه ها اصلا منفی نزنین حتی اگه فقط 5 تا سوال زدین این ایراد منه که عین خر می خونم بعدم میرم منفیم می زنم اکه سراسری منفی نزده بودم الان 2 رقمی بودم

Behnaz.B

عضو جدید
سلام. فقط چند ساعت دیگه به کنکور مونده :D
کسی سوالای کنکور آزاد سال 90 رو داره؟ جواباشو پیدا کردم سوالاشو نه :razz:
راستی من هیچی نخوندم. سوالای 91 هم نگاه انداختم به نظرم سخت بودن. هیچی نمیتونستم جواب بدم جز چند تا دونه! به نظرتون قبولم؟ :confused:

mahyar21

عضو جدید
ایول به پشتکارmahyar21 دم اخری هم دنبال سواله
گفتم سراسری 92 رو هم یه نگاهی بندازیم دیگه چون آزاد سابقه داشته چند سال سوال تکراری از سراسری داده!
من مطمئنم امروز از 80 تا حداقل 20 سوال تکراری از چند سال اخیر آزاد و سراسری داریم!;)

باران طلایی

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی من هیچی نخوندم. سوالای 91 هم نگاه انداختم به نظرم سخت بودن. هیچی نمیتونستم جواب بدم جز چند تا دونه! به نظرتون قبولم؟ :confused:

روحیه ات خراب نشه ها ولی من الان سوالها 91 رو تست زدم بدون اشتباه :w14:

mahyar21

عضو جدید
91 که راحت بود!!!!

باران طلایی

عضو جدید
کاربر ممتاز

پیوست ها

• azad 90.pdf
    216.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0

elham m

عضو جدید
بچه ها مثل اینکه تنظیمات من مشکل پیدا کرده نه می تونم تشکر بزنم نه پاسخ با نقل قولم کار میکنه نه میتونم از شکلک ها استفاده کنم کسی میدونه باید چیکار کنم؟؟

elham m

عضو جدید
من پارسال هم شرکت کرده بودم خیلی خوب رو تستهای سالهای پیش ازاد کار کردم چون مثل شما فکر میکردم که سوال تکراری طرح میشه اما و اما سوالای پارسالش کلا با سوالای سالهای گذشته فرق میکرد منم نهایتا هریس قبول شدم و نرفتم برا ثبت نام تا ببینیم امثال چی قسمت میشه ایشالا همه اونایی که زحمت کشیدن جایی که دوست دارن قبول شن

باران طلایی

عضو جدید
کاربر ممتاز
آفرین :D
Mahyar21 و باران طلایی
شما دو تا تک رقمی نیارید، دو رقمی میارید

مرسی بهناز جوون خداییش خیلی زحمت کشیدم و خوندم سرکار هم میرم شبها تا 3-4 میخوندم صبح هم 6 بیدار بودم . حالا دیگه ببینم بقیه اش چی میشه فقط خدا کنه قبول بشم بوشهر

mahyar21

عضو جدید
بچه ها من دیگه میرم واسه مرور نهایی!
انشاللا شب 10 اینجاییم دور هم.
فقط قبلش یه سوال!
کسی اطلاع داره با چه درصدایی میشه از تبریز قبول شد؟

mahyar21

عضو جدید
انشاللا!
من منظورم این نبود که فقط با تکیه به سوالای تکراری بریم سر جلسه مهندس Eelham m!:smile:

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بچه ها وقتی میگن از یک ساعت قبل سر جلسه باشین واقعا بعد از اون راه نمیدن؟؟
من نرفتم تا حالا نمیدونم

معمارباشی

عضو جدید
مهیار خان ... پیشنهادم اینه که اگه اصرار بر مرور داری یه ساعت مرور کن و بعد برو تخت بخواب ... حتی اگه خوابت نمی اد این چند ساعت چشات رو ببند و به خودت ارامش بده ! بخدا الان دیگه وقت مرور و یادگیری نیست ... فعلا فقط باید فرصت بدین ذهنتون اروم بگیره و مطالب تو ذهنتون از اشفتگی در بیان و جای خودشون رو پیدا کنند ...

وضعیت
موضوع بسته شده است.