مطالعه گروهی ارشد آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Tanin_hd

عضو جدید
بچه ها مبحث مربوط به درزهای اجرایی و حرکتی دقیقا تو کدوم مبحث مقررات اومده؟تو 7 پیدا نکردم من:(

mokhzani

عضو جدید
ای بابا !! کسی نیست تفاوت شهریه و مدرک دانشگاه آزاد پردیس و آزاد معمولی رو بدونه ؟ :cry:

باران طلایی

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان به نظر شما کتاب راهیان ارشد جوابهاشو درسته یا 7 سال کنکور ارشد؟

آخه بعضی جواب تستهای کلی این 2 تا کتاب با هم یکی نیست
:w10:

شینو

عضو جدید
کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد سال 92

کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد سال 92

دوستان به نظرتون وقتی اعلام نتیجه نیمه دوم شهریوره پس امتحان اسکیسو کی می خوان بگیرن؟برای شنبه می خواین چه کارکنین؟ لطفا جواب بدید.خیلی استرس دارم:cry::cry:

آخرین ویرایش:

tehrangharb

عضو جدید
به نظرتون اصلا اسکیسو حذف نکردن؟!!!

دوستان, یکی از شاگردایه آقای طایفه میگفت که ایشون گفتن اسکیس شهریور برگزار میشه...... و گفتن با این حرکت که اسکیس رو از امتحان تئوری جدا کردن , قبولی در دانشگاه های آزاد تهران سخت میشه چون رقابت میره بالا........

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا !! کسی نیست تفاوت شهریه و مدرک دانشگاه آزاد پردیس و آزاد معمولی رو بدونه ؟ :cry:

جواب سوالتون معمار باشی داده :
دانشگاه های علوم تحقیقات تازه تاسیس رو می گن پردیس ...یکی دو سال به صورت امتحانی رشته هایی رو میارن و دانشجو می گیرند ... توی این یکی دو سال براشون یه سری معیار ها وضع می شه ... که مثلا باید این قدر پیشرفت در ساخت و ساز یا جذب فلان تعداد استاد با مدرک دکترا و ... و فلان درصد قبولی یا مقاله و ... امتیاز خودشون رو بالا ببرند ... اگر در این مدت نتونن به این امتیاز دست پیدا کنند احتمال انحلالشون هست !!! و دانشجوهاشون هم به نزدیکترین علوم تحقیقات ها فرستاده می شن ... برا همینه که توی این دو سال معمولا دانشگاه ها خودشونو می کشن تا استادای خیلی خوبی بیارند !!! و معمولا ورودیایه سالهای اولشون با وجود مشکلات یه دانشگاه تازه تاسیس یه سری امتیازاتی هم خواهند داشت ...​

arezooo82

عضو جدید
یعنی دوباره توی تکمیل ظرفیت ها خودمون انتخاب شهرها رو دوباره میتونیم تغییر بدیم؟یا بر اساس همون انتخاب قبلی سیستم واسمون سرچ میزنه واسه تکمیل ظرفیت ها؟
زمان تکمیل ظرفیتهاش کی هستن،قبل از مهر ماه،قبل نتیجه سراسری؟

اگه طبق پارسال باشه،بله دوباره میتونید 10 تا شهر انتخاب کنید.

arezooo82

عضو جدید
تو تکمیل ظرفیت دوباره انتخاب رشته میکنیم...یعنی جدیدا اینطوری شده!2باره یه دفترچه بهت میدن ازش انتخاب میکنی!
پارسال 2 مرحله تکمیل ظرفیت گرفتن...یکی تو مهرماه،یکی دیگه تو اذرماه!
فکر کنم اگه قبول بشی،نمیتونی تو تکمیل ظرفیت شرکت کنی!!!!!چون منم همین اشتباهو کردمو اولویت اولم شهر خودم زدم الان پشیمونم:(

اگه قبول بشید و ثبت نام نکنید، تو تکمیل ظرفیت میتونید شرکت کنید.پارسال اینطوری بود.حتی کسایی که تو تکمیل ظرفیت اول قبول شده بودن و نرفته بودن،تو تکمیل ظرفیت دوم میتونستن شرکت کنن.

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
بچه ها اسکیس ارشد آزاد امسال هم مثل سالهای قبل بعد از امتحان تستیه ؟کسی خبری داره ؟لطفا با سند بفرمایین

آگرین

عضو جدید
سلام
بچه ها اسکیس ارشد آزاد امسال هم مثل سالهای قبل بعد از امتحان تستیه ؟کسی خبری داره ؟لطفا با سند بفرمایین
نه عزیزم از قرار معلوم امسال فقط آزمون تستی برگزار میشه:cry:...
در قسمت راهنمای ازمون همه چی رو نوشته...
http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=152758&d=1369735219&thumb=1

• Like
واکنش ها: agin

آگرین

عضو جدید
با توجه به اینکه ازمون دکتری دانشگاه ازاد ازمعماری اسلامی بیشتر سوال دادن .امکان داره ازمون ارشد ، از معماری اسلامی بیشتر سوال بیاد؟

TUliP

عضو جدید
سلام . من دانشگاه ازاد تهران تو تکمیل ظرفیت دوم قبول شدم . ولی چون درسم تموم نشده ثبت نام نکردم . الان که درسم تموم شده می تونم به جای این که برم تهران ثبت نام کنم انتخاب های بعدیم که ترازم بهشون می خورده برم ثبت نام کنم ؟

تا ‍۱ سال بعد میتونی ثبت نام کنی....یا کلا تهران نمیخوای؟؟

elham m

عضو جدید
مثل اینکه همه دارن دقیقه های آخر حسابی مرور میکنن !!!!!!! بابا بی خیال همه قبولیم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا ‍۱ سال بعد میتونی ثبت نام کنی....یا کلا تهران نمیخوای؟؟

نمی خوام برم تهران می خوام انتخابهای بعدیم برم . ترازم بهش می خورده . خالا می تونم برم انتخاب بعدیم یا حتما باید برم تهران .

mahyar21

عضو جدید
چه سوت و کوره اینجا!!!!!!!
ما که تموم کردیم
یه مرور نکات + مرور لغات زبان موند واسه فردا:)
انشاللا همگی قبولیم;)

وضعیت
موضوع بسته شده است.