مطالعه گروهی آزمون نــظارت - مرداد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

افروغ

عضو جدید
از این جور سوالات تو امتحان زیاد می بینی این طور نیست که راحت بتونی با یک جمله تو کتاب جواب رو تشخیص بدی از اون جایی که تو سوال ارتفاع رو هم داده پس می خوادسوال رو بپیچونه توی
مبحث 21 ص 25 بند (21-2-5-6-5) عنوان کرده که حجم مورد نیاز برای هر نفر 2.5 متر مکعبه که جواب 44 میشه

خب 2.5 در چند ضرب میشه که شده 44 ؟

EHSAN.1984

عضو جدید
دوستان واسه این روزا پایانی نظرتون واسه آمادگی بیشتر چیه؟! خودتون چجوری عمل میکنید؟!:(

خب 2.5 در چند ضرب میشه که شده 44 ؟
اول 40نفر ظرفیت می خواهیم و برای هرکدام 2.5 متر مکعب لازم داریم 40 نفر رو در 2.5 متر مکعب ضرب میکنیم که میشه که میشه 100 متر مکعب برای 40 نفر این 100 متر مکعبمون رو تقسیم بر ارتفاع که 2.30 هست میکنیم میشه 43.47 متر مربع که 44 نزدیکترین گزینه هست البته همینم مشکل داره چون اگه فضای موتو خونه و غیره رو بهش اضافه کنیم عدد بیشتری میشه در کل خیلی سوال سختیه و مشکل دار

faeal

عضو جدید
جواب سوال3 و4آبان 93نظارت دقیق میدونی کجایه مباحث؟تو اون فایل هم دقیق نگفته

bakhshan10

عضو جدید
اول 40نفر ظرفیت می خواهیم و برای هرکدام 2.5 متر مکعب لازم داریم 40 نفر رو در 2.5 متر مکعب ضرب میکنیم که میشه که میشه 100 متر مکعب برای 40 نفر این 100 متر مکعبمون رو تقسیم بر ارتفاع که 2.30 هست میکنیم میشه 43.47 متر مربع که 44 نزدیکترین گزینه هست البته همینم مشکل داره چون اگه فضای موتو خونه و غیره رو بهش اضافه کنیم عدد بیشتری میشه در کل خیلی سوال سختیه و مشکل دار
مهندس میشه با هر روابط ریاضی 2.5 روضرب و کم وجذر گرفت و به مقدار44 رسید ولی جوابش رو راحت میتونی ص159 م 9ببینی

بهروز27

عضو جدید
بچه ها واسه دیتیل که تو آزمون میدن کتابی جزوه ای چیزی نداره تهیه بکنیم ؟

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان واسه این روزا پایانی نظرتون واسه آمادگی بیشتر چیه؟! خودتون چجوری عمل میکنید؟!:(
من اجرا امتحان میدم
تازه شرو کردم
امروز ابان 92 حل کردم.
33 درست.لب مرززززززززز
البته 5 تاشو از تو کتاب در نیاوردم و خودم زدم (چون تو خونه بود)سر امتحان ریسکی نمیزنم
و البته من سوالای گود و جوشو سازه نگهبانو گودبرداریو ساختمان های فولادیو اینا رو نزدم چون کتابشو ندارم.

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
بدرد ازمون میخوره بخرمش؟
سلاممم:gol::gol:
ببین جزییات دیوار و سقف و کف سازی باز شو و نعل درگاه قرنیز و ازاره و .....داره
من کتابای دیگه رو ندیدم
نمیدونم نحوه ی نمایش جزییات فرق داره تو کتابای مختلف مگه!!:confused:
والا یادم نمیاد برا نظارت دیتیل چیا میدن اسن

bakhshan10

عضو جدید

pichakk

عضو جدید
سلام
میشه بگین برای این قسمت ( مسائل مكانيكي و برقي در ساختمان( برگرفته از متون مباحث سيزدهم، چهاردهم و شانزدهم مقررات ملّي ساختمان) چی خوندین خود مباحث رو یا جایی خلاصش هست؟ راستی کسی میدونه اون کتاب سفید گودبرداری که آقای کتاب فروش به من انداخت:mad: کجاهاش مهمه؟

bakhshan10

عضو جدید
دوستان کمک کنین
-دریک دیوار خارجی باعایق از داخل در محل اتصالدیوار به کف و در روش تجویزی باید کدامیک از مفادیر مقاومت حرارتی ارائه شده زیر استفاده کرد؟
1-

2-
3-
4-هیچکدام
دلیل ش رو بگین که چطور هیچکدام شده ممنون

ghazal eng

عضو جدید
دوستان کمککککک
من الان 1 ماهه شروع کردم به خوندن مباحث نظارت و اجرا، تغریبا تمام مباحث تموم شده، تستای سال 93،92 رو زدم، چون طراحی ام شرکت کردم( واقعا اشتباااااه محض) الان 2 روزه دارم طراحی انجام میدم، الان به نظرتون تو این زمان کم باقیمونده طراحیو بیخیال شم بچسبم به نظارت و اجرا؟؟؟ یا اینکه نظارت و اجرا بسشونه برم سراغ طراحی؟؟؟ واسه نظارت و اجرا آخه چی بزنم دیگه؟؟ آزمونا تموم شد:(

ghazal eng

عضو جدید
دوستان کمک کنین
-دریک دیوار خارجی باعایق از داخل در محل اتصالدیوار به کف و در روش تجویزی باید کدامیک از مفادیر مقاومت حرارتی ارائه شده زیر استفاده کرد؟
1-

2-
3-
4-هیچکدام
دلیل ش رو بگین که چطور هیچکدام شده ممنون
تو پاسخنامه گفته مطابق مبحث 9، در همین حد :/ ولی وقتی هیچ کدوم نمیشه مسلما جوابش هیچکدامه دیگه:D

بهروز27

عضو جدید
دوستان کمککککک
من الان 1 ماهه شروع کردم به خوندن مباحث نظارت و اجرا، تغریبا تمام مباحث تموم شده، تستای سال 93،92 رو زدم، چون طراحی ام شرکت کردم( واقعا اشتباااااه محض) الان 2 روزه دارم طراحی انجام میدم، الان به نظرتون تو این زمان کم باقیمونده طراحیو بیخیال شم بچسبم به نظارت و اجرا؟؟؟ یا اینکه نظارت و اجرا بسشونه برم سراغ طراحی؟؟؟ واسه نظارت و اجرا آخه چی بزنم دیگه؟؟ آزمونا تموم شد:(

بنظر من بچسب به نظارت اجرا ... ازمون های نظام چند دوره خیلی سخت و مفهومی شدن و مطمئنن باید خیلی تسلط داشته باشی ... و ازمون طراحی هم با یه هفته نمیشه قبول شد فقط یه تجربه ای میشه واسه ازمون بعدی ...

افروغ

عضو جدید
دوستان کمککککک
میتونی هر 3 رو بخونی و هر 3 رو قبول بشی......هیچ کاری نشد نداره
مثلا شبها فقط تست بزن،طول روز هم طراحی کار کن(آزمون دوره های قبل رو با ضوابط،دستی بکش).......واسه نظارت و اجرا هم زیاد تست بزن(عمران و معماری چند دوره قبل)

faeal

عضو جدید
سوال ارتفاع ساختمان که در نظارت آبان93 اومده،ساختمان شیروانی با شکل کشیده شده است.(فکرکنم سوال42)چه جوری ارتفاع رو محاسبه کرده است.
ممنون میشم اگه کسی میدونه پاسخ بده.

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خسته نباشین بچها.....

یه سوال به نظرتون خوندن تستهای سال 87 و 88 و 85 و 84 و 83و 82.....کار مفیدیه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
دوستان کمککککک
مباحث مهمو مرور کن خیلی سریع
تستای دیگهرو مال سالای دیگرو برنین شبا مثلا
روزا هم طراحی انجام بدین
دوستانی داشتیم که 3 تاشو باهم قبول شدن

bakhshan10

عضو جدید
سلام خسته نباشین بچها.....

یه سوال به نظرتون خوندن تستهای سال 87 و 88 و 85 و 84 و 83و 82.....کار مفیدیه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مباحث عوض شده از92 به بالاکار کن قاطی میکنی چون سالای قبلش از مباحث قدیمی و حذفیات ممکنه سوال آورده باشن.

panoram

عضو جدید
سلام.
دوستان برای آزمون اجرا از همون کلید واژه نظارت میشه استفاده کرد؟ یا کلید واژه اجرا رو باید تهیه کرد؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.