مضرات روزه....

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما هم شنیدین میگن روزه ضرر داره؟
کسی اگه ضرراشو میدونه بگه تا ما هم بدونیم
هرجا میری میشنوی میگن .....دکترا اصلا با روزه موافق نیستن...میگن معده نباید اصلا خالی باشه....خوب زبونم لال خدا که حالیش نمیشده الکی محض خنده گفته یه ماهم خودتونو گشنگی بدین
من خودم شخصا هیچ سختی ای نمیکشم یا خوابم یا میخورم یا تی وی میبینم یا میرم افطاری یا پای نتم یا.....
اصلا شما بگین کودوم ماه اینقد سفره هامون رنگی رنگیه
اسم ماه رمضون بد در رفته وگرنه همه اضافه وزن میارن
:cool::razz:

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
تایید میشه
من که این ماه رو از همه ماها بیشتر دوس دارم همش افطاری دعوتیم همش بخور بخوره تازه سختم نیس اصلا
والا .....این شیکم صاب مرده رو هرچی بیشتر تحویل بگیری لوس تر میشه
سحر تا خرخره میخوری یه روز که اتفاقی صبح زود پا میشی یه صدای ملیحی میگه قورررررررر
اصاب مصابت داغون میشه

parna wanna u

عضو جدید
شما هم شنیدین میگن روزه ضرر داره؟
کسی اگه ضرراشو میدونه بگه تا ما هم بدونیم
هرجا میری میشنوی میگن .....دکترا اصلا با روزه موافق نیستن...میگن معده نباید اصلا خالی باشه....خوب زبونم لال خدا که حالیش نمیشده الکی محض خنده گفته یه ماهم خودتونو گشنگی بدین
من خودم شخصا هیچ سختی ای نمیکشم یا خوابم یا میخورم یا تی وی میبینم یا میرم افطاری یا پای نتم یا.....
اصلا شما بگین کودوم ماه اینقد سفره هامون رنگی رنگیه
اسم ماه رمضون بد در رفته وگرنه همه اضافه وزن میارن
:cool::razz:
.کلا ضرره.

Pari-2719

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر کنم یکمی به معده باید استراحت داد .... من درمورد فوایدش تحقیق کردم به نظرم فوایدش از ضررش بیشتره

روزه بیشتر برای بازسازی سلولهای بدن لازم است ... نخوردن باعث بازسازی می شه

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه درست و منطقی روزه بگیری و اصول روزه داریو رعایت کنی ضرر نداره کلیم فایده داره

الان یکم سخته چون تابستونه و روزها بلند ولی میشه گرفت یکم همت می خواد

piton

عضو جدید
بچه ها فردا یعنی امروزو یادتون نره حالا که روزه موزه دلمون برای یعضی ها میسوزه شاید همه روزه هامون باشه رفوزه اما دلمون برای خیلی چیزی میسوزه
ضرر داره یا نشو نمیدونیم

mohammad .eng

عضو جدید
اخه بچه ها ماه رمضون داره تموم میشه از الان بعد افطار ها چیکار کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخیییی اره دااره تموم میشه حیف
چقد ماه رمضون کیف میده ....مخصوصا افطار و بعد افطار.....
هی روزگار به خودت که بیای میبینی مهر با اون هوای مسخره و کلاسای ....شروع میشه

راستی کسی عشق ممنوع رو نگاه میکنه؟

میدونین اخرش چی میشهه؟!!!
هیییی

سمر خودکشی میکنه و مهندم سر به کوه و بیابون میزاره و بقیه ام به خوبی و خوشی زنده میمونن!:(

آفرودیته

عضو جدید
منکه با ماه رمضون خیلی حال میکنم.

تو این ماه اشتهام خیلی کم میشه و اغلب سر درد دارم ولی از لحاظ روحی خیلی حالم خوبه.بهتر از ماه های دیگه ست.

parna wanna u

عضو جدید
من واقعا نمیدونم روزه چیه؟ها؟نکات مثبتشو از راها دیگه هم میشه بدست اورد.واسه چی ادم یه ماه خودشو گشنگی بده.

parna wanna u

عضو جدید
اصلا شما نکات مثبتشو بگو ببینم میدونی چیه؟ بعد بگو از راها دیگه چجوری بهش میرسیم..
.نکات مثبتشو یه بار شنیدم و همون موقع که شنیدم راهشو فهمیدم الان نکاتش یادم نی. اصلا ارزش نداره ادم خودشو واسه یه همچین چیزی گرسنگی بده. بعضیا میگن واسه اینه که بفهمیم فقرا چه زجری میکشن.مگه مجبوریم چون زجر میکشن ماهم خودمونو زجر بدیم؟مسخرست.

mohammad .eng

عضو جدید
.نکات مثبتشو یه بار شنیدم و همون موقع که شنیدم راهشو فهمیدم الان نکاتش یادم نی. اصلا ارزش نداره ادم خودشو واسه یه همچین چیزی گرسنگی بده. بعضیا میگن واسه اینه که بفهمیم فقرا چه زجری میکشن.مگه مجبوریم چون زجر میکشن ماهم خودمونو زجر بدیم؟مسخرست.
واسه این روزه میگیریم که تحملمون زیاد شه نه اینکه یاد فقیرا بیوفتیم

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز

:Dالهی!
یادت نیس ولی هنوزم اصرار داری میشه جور دیگه ام بدستشون آورد؟

مگه قضیه فقط زجر دادنه؟ خیلی چیزا تو دین هست که اگه فقط ظاهرا انجام بشه بدرد نمیخوره چه برسه به اروزه!
تا زمانی که با روزه گرفتن آدم از دل فقرا با خبر نشه و باعث نشه از حق خودش به اونا کمک کنه چه فایده ای داره؟
روزه این چرندیاتی که تو کتابا به خوردمون میدن نیس
روزه یه جور درمان روحیه......منتها بعضی از آدما میان فقط از نوع جسمی و ظاهری بهش نگاه میکنن و میگن همه اش ضرره!

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز

این جمله ای که گفتی ما روزه میگیرم برای اینکه بفهمیم فقیرا چه زجری میکشن .....واقعا خنده داره ...مرسی کلی خندیدم

این جمله رو من تا اونجایی که میدونم به بچه ها میگن که روزه بگیرن ... اخه کجا اینو شما شنیدین که برای این دلیل روزه میگیریم

saminaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا ضرر نداره و به علاوه باعث میشه تمام سم های بدن دفع بشه

parna wanna u

عضو جدید
روحی؟یعنی ادم بیاد واسه ارتقا روح و ارامش روح خودشو زجر بده؟راه دیگه ای نیست؟

parna wanna u

عضو جدید
این جمله ای که گفتی ما روزه میگیرم برای اینکه بفهمیم فقیرا چه زجری میکشن .....واقعا خنده داره ...مرسی کلی خندیدم

این جمله رو من تا اونجایی که میدونم به بچه ها میگن که روزه بگیرن ... اخه کجا اینو شما شنیدین که برای این دلیل روزه میگیریم
.خوشحالم که تونستم بخندونمت چون خودمم باهاش میخندم.

elman13

عضو جدید
تو کلاس چشام خیس میشه وقتی میبینم پسرای پهلوون دارن قاقالی میخورن یا دخترا خودشونو لوس میکنن که نمیتونم با روزه درسم بخونم( حالا بدون روزه 5 ساعت میخونم)...... بعد بیسکویت تعارف میکنن

sanam_el

عضو جدید
روحی؟یعنی ادم بیاد واسه ارتقا روح و ارامش روح خودشو زجر بده؟راه دیگه ای نیست؟
اولا که لذتش از زجرش خییلی بیشتره،در واقع زجری هم نداره شاید کمی سختی همین.هر چیزی ی ارزشی داره که برای به دست آوردنش باید سختی کشید.به این سادگی ها نیست.تا حالا شده چیز با ارزشی رو بدون زحمت به دست بیارید؟؟