[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

arman_20

عضو جدید
سلام . اقا من هنوز سر کار نرفته کلی سوال دارم بیشتر هم مالی هستن :smile:

از بچه های حفاری اقا رضا و حتی اقای صالحی گل که خیلی کامل جواب میده وبقیه اگه کسی چیزی میدونه بگه . مرسی . ممنون .

در ضمن من شرکت حفاری هستم و لیسانس برقم :smile:

در مورد ودیعه مسکن

1 - الان سال 91 چقدر هست این وام ؟
2 - به ما که پیمانی محسوب میشیم تعلق میگیره ؟ کسی تا به حال گرفته ؟
3 - برای سال جدید یعنی 92 این وام بیشتر میشه یا مثل همین امسال هست ؟
4 - چقدر ماهیانه کم میشه ؟
5 - برای ضامن و این چیزا چی میخواد ؟

در مورد پایه حقوق و حقوق

6 - پایه حقوق امسال برای لیسانس فنی چقدر هست ؟
7- ایا سالانه پایه حقوق بالا میره ؟
8 - طرف های چند گیرمون میاد ؟ حقوق رو میگم ؟

در مورد امکانات

9 - کار ما که روی دکل حفاری هست امکانات توی کمپ و کانکس چه جوره ؟ منظورم خوابگاه و تلویزیون و اینترنت و حمام و این چیزاست ؟ اینترنت داره ؟

متفرقه

ما که کارمون 14 14 حفاری هست
10 - نفت کارت شامل ما میشه ؟ چقدر ؟ ( مجردم )

11 - وام خودرو هم شرکت به کارکنان میده ؟ اگه داره شامل ما میشه ؟

bahramps

عضو جدید
سلام دوستان...من توی آزمون پالایشگاه لاوان قبول شدم و احتمالا 15 همین ماه باید برای مصاحبه برم اونجا. ممنون میشم دوستانی که تجربه دارن منو راهنمایی کنن تا با آمادگی ذهنی بهتری برم اونجا.

خوب قطعا مصاحبت توی پالایش بندرعباسه شهرک مروارید توصیه اول اینکه یه کوله پشتی ببر برای لباسای زمستونیت !چون از اتوبوس یا هواپیما پیاده شدی خیس عرق میشی و ژاکت و کاپشنت کلافت میکنه !!!
اما درمورد مصاحبه چون برقی هستی میدونم با کیا طرفی اولا یه مهندس حدود 35 تا 40ساله تاس همه کارس و سوالای تخصصی ازت میپرسه اسمشو نمیدونم درمورد ژنراتورها خوب بخون حواست باشه اثلا طرف فرمول نری مفاهیم مهمه مثلا موازی کردن ژنراتورها و حالت هاشون و ... اگر سابقه کار داری ازون محل ازت سوال میکنه مسلط باش مثلا من که تو پست کار کرده بودم بهم گفت تپ چنجرتون چند پله داشت یا ترانستون یوکادرصدش چند بود یا با چه مقاومتی زمین بود یا رله اورکارنتتون روی چند تنظیم بود !! بعدش یه مبحثو که خودت مسلط تری روش زوم کن اینجا خیلی مهمه چون میگه به چی مسلطی و از همون میپرسه مثلا ژنراتورها و یا ترانسا فقط مفاهیم رو خوب فول کن این از مبحث تخصصی بعدش میپرسه چه نرم افزاری کار کردی اون تاسه etap رو وارد بود از شانس بد من منم همونو گفتم واردم !!! اگه مدارک فنی حرفه ای و مشابه اون داری حتما ببر و ارائه بده سعی کن یه رزومه شیک بنویسی بهشون بده مدرک زبان هم همینطور . سوال زبان به این صورته که یه کتاب میذاره جلوت (برای من ماشین بود) میگه بخون ترجمه کن بعد یه سوال آبکی میپرسه مثلا میگه چند نفر تو این اتاق هستن! بعد یکی دوتا سوال راجع به کار تیمی میپرسن تا روحیه همکاریتو بسنجن و میپرسن که چه فعالیت های جمعی داشتی تابحال سعی کن اجتماعی باشی بگو تو چه تیمهای فوتبال و .. بودی توی هلال احمر و بسیج و ... که روحیه همکاری و تعاونتو نشون بدی دمورد کامپیوتر میانبر های آفیس رو یاد بگیر کلا word و اکسز و اکسل و همینا پسوند فایلاشون که ذخیره میشه چه میدونم میانبرها و کلیدهای ترکیبی و ازین جور چیزا .درنهایت یه ته ریش خوشکل بذار و سه تیغه نرو برادر جان و بدان و آگاه باش یه یک نفر گزینشی توی جلسه اون ته اتاق نشسته و به ظاهر کاری با احوالات تو و مصاحبه گر ها نداره اما درحقیقت داره تورو سراپا ورانداز میکنه و اکثر بچه ها به خیال اینکه مصاحبه تخصصیه بیخیال سر و وضعشونن . نکته مهم تر عزیزم ابدا قد و پر رو و حاضر جواب نباش برخلاف توصیه های خاله خرسی که بعضیا میکنن و میگن سرمصاحبه کمپوت اعتماد بنفس باشید ! این کار اشتباهیه اونا نیرویی نمیخوان که هنوز از تخم در نیومده منم منم میکنه یا مغروره متواضع باش اما هرگز دستپاچه و بی اعتماد بنفس نباش معقول باش متواضع و خوشرو یکی از دوستای ما که خیلی هم باسواد بود خداییی و نخبه هم بود متاسفانه رفته بود داخل ماتاق شزوع کرده بود که قد بازی درآوردن و کل کل و خودنمایی از خودش و وقتی اومد بیرون میگفت 100 درصد قبولم چون سوادشون در حد من نبود !ما هم مطمئن بودیم قبوله وقتی نتایج اعلام شد آقا آخر هم نشده بود !!! چون اونا نمیخوان نیروی سرکش و ازخود راضی بگیرن اینو ازمن بشنو البته این به این معنا نیست که آدمی شل و دستپاچه رو بخوان ها حواست باشه .اگه هر گواهی از بسیج هلال احمر و ... داری ببر حتما ظاهر ت آراسته باشه الان چیز دیگه ای بذهنم نمیرسه سوال داشتی بپرس بازم من پارسال آذر ماه مصاحبه دادم مث برق و باد گذشت .

Arbitrage

عضو جدید
خوب ما بعد از مدت ها که پسوردمون رو گم کرده بودیم مجددا موفق به یافتن آن شدیم و اکنون در محضر دوستان هستیم ! از تکمیل ظرفیتی های ده خرداد و شهریور بدون مصاحبه مجدد و با مصاحبه مجدد و بومی بوشهر ، فرزند شهید ، ایثارگر ، نخبگان معظم و ..... ها چه خبر ؟ هنوز همگی با این که سر کار نرفته ایم ، کماکان سر کار تشریف داریم ؟;)
خدا را شکر را که پسورد را پیدا کردی و دوباره به جمع ما پیوستی.
به نظرت کل تعداد این ها(بومی ها-تکمیل ظرفیتی ها-ایثارگران-نخبگان) را یک گروه آموزشی میکنند؟ تعدادشان در مجموع چقدر میشه؟
برای شما تحقیقات محلی انجام شده است؟

آخرین ویرایش:

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام . اقا من هنوز سر کار نرفته کلی سوال دارم بیشتر هم مالی هستن :smile:

از بچه های حفاری اقا رضا و حتی اقای صالحی گل که خیلی کامل جواب میده وبقیه اگه کسی چیزی میدونه بگه . مرسی . ممنون .

در ضمن من شرکت حفاری هستم و لیسانس برقم :smile:

سلام، ارادت داریم

در مورد ودیعه مسکن

1 - الان سال 91 چقدر هست این وام ؟

15 میلیون تومن

2 - به ما که پیمانی محسوب میشیم تعلق میگیره ؟ کسی تا به حال گرفته ؟

بله به پیمانی هم تعلق میگیره، و برخی همکاران جدید هم اقدام کردن و منتظر دریافت بودن.

3 - برای سال جدید یعنی 92 این وام بیشتر میشه یا مثل همین امسال هست ؟

فکر نکنم، هرچند سال یکبار این مبلغ عوض میشه(نظر شخصی)

4 - چقدر ماهیانه کم میشه ؟

چیزی تحت عنوان اقساط از شما کسر نمیشه بلکه مبلغ حق مسکن به اندازه 0.3 بیس کسر خواهد شد. با فرض بیس 400 تومن، مبلغ 120 تومن. با افزایش مبلغ بیس به صورت سالانه، این مبلغ یعنی 120 تومن، هم بیشتر خواهد شد. بعد از 10 سال بایستی کل ملبغ یکجا بازپرداخت بشه، البته اینجور که من شنیدم با بازنشستگی این مبلغ رو کسر می کنن.

5 - برای ضامن و این چیزا چی میخواد ؟

دو تا ضامن رسمی شرکت نفت، فرقی نمی کنه که تو کدوم یک از شرکت های تابعه نفت کار می کنه.

در مورد پایه حقوق و حقوق

6 - پایه حقوق امسال برای لیسانس فنی چقدر هست ؟

398560 تومن

7- ایا سالانه پایه حقوق بالا میره ؟

بله با توجه به درصد تورم! مثلا امسال 15 درصد افزایش داشت(آیا تورم 15 درصد بود!؟)

8 - طرف های چند گیرمون میاد ؟ حقوق رو میگم ؟

پی ام شد.

در مورد امکانات

9 - کار ما که روی دکل حفاری هست امکانات توی کمپ و کانکس چه جوره ؟ منظورم خوابگاه و تلویزیون و اینترنت و حمام و این چیزاست ؟ اینترنت داره ؟

دوستان حفاری جواب بدن.

متفرقه

ما که کارمون 14 14 حفاری هست

بله. هر سه ماه مبلغ 450 تومن

11 - وام خودرو هم شرکت به کارکنان میده ؟ اگه داره شامل ما میشه ؟

وام خودرو شرایطش سخته و فقط به پایه های سازمانی بالا میدن. پس حال حالا ها تو فکرش نباش.

m1_hero98

عضو جدید
1.jpgUntitled.jpgعزیزان مهندس با 396تومن محاسبه کنن
یا 15% اضافه کنن درست میشه
موفق باشید

liverpool fc

عضو جدید
وام خودرو 7 میلیون تومانه.
اگه باهاش ماشین بخری، بهره 15%
اگه باهاش ماشین نخری، بهره 20%
برای سال 91 ظرفیت تکمیل شده. برای سال 92 باید اقدام کنید

hatef montazer

عضو جدید
سلام به همه من قبول شده تکمیل ظرفیت 15 آبان ماهشهرم. با شرکت تماس گرفتم میگن که اسامی از تهران براشون اومده و تا دو سه هفته دیگه تماس میگیرن. کسی خبر دیگه ای نداره. بابا مردیم از استرس.

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز

بله. هر سه ماه مبلغ 450 تومن

ضمن تشکر از آقای صالحی به خاطر وقتی که برای پاسخگویی میذارن، باید تصحیح کنم که پرداخت سه ماهه نفت کارت برای مجردها 456 تومنه (152 تومن برای هر ماه)
البته نگین باز اصفهانی بازی درآورد، اون 6 تومن چیزی نیست، ولی حساب دقیق دستتون باشه بهترس دادا!:biggrin:

mahpok

عضو جدید
از دوستان کسی هست که راجع به تعهد گزینش چیزی بدونه ؟ من در تجدید نظر دوم و برای بار چهارم رفتم گزینش چون توی تحقیقات خباثت بخرج داده بودن برخی شیرپاک نخورده ها !! بعد سر مصاحبه شخص مصاحبه کننده ی آقای خوش اخلاق و دوست داشتنی بود ازم خواست یه متنی بنویسم که مواردی رو ضعف داشتم بنویسم وقول بدم رعایت کنم و گزینش هر اقدامی میتونه دربارم بکنه !!درضمن 4 پنج تا سوال درمورد ظاهر و روابط اجتماعی ازم پرسید هیچ سوال احکامی نپرسید!! منم هرچی خواست نوشتم درحالیکه ولله قسم هرگز مشکل ظاهری نداشتم اما اینا تو کتشون نمیره اصلا، انگار منابع تحقیقشون نعوذبالله وحی بوده !! بنظر شما این اعتراف گیری بوده یا تعهد؟؟ کسی همچین چیزی برخورده یا شنیده؟ ممکنه قبول بشم؟ خواهشن کسی چیزی میدونه کمک کنه ممنون
سلام مهندس جان
من هم دقيقا مشكل تو رو دارم من سال 90 آبان مصاحبه فني داشتم قبول شدم اسفند عقيدتي داشتم اما ارديبهشت 91 تو گزينش رد شدم تجديد نظر اول دوباره رد شدم تجديد نظر دوم مرداد ماه دادم هنوز جوابش نيومده الان 18 ماهه كه درگير شركت نفتم از بس استرس كشيدم نصف موهاي صورتم ريخته تقريبا موهام سفيد شده تا حالا نزديك 15 بار رفتم تهران چون تو خونه بسيار تا بسيار استرس دارم ميرم تهران بلكه آروم بشم ولي نتيجه اي نمي گيرم مشكل من از اداره اطلاعات بود شما هم پيگيري كن چون تو تجديد نظر اول رد شدي احتمالا مشكل تو هم مربوط به اطلاعات باشه از من هم تعهد گرفتن ولي يك ماه بعدش زنگ زدن و رفتم تهران گفتن رد شدي حالا هم هر وقت ميرم تهران ميگن 15 روز ديگه نتيجه مياد دقيقا 7 ماهه كه ميگن 15 روز ديگه نتيجه مياد تمام اداره گزينش هسته مركزي گزينش همه رو حفظ شدم شما هم اگر خبري شد به منم بگو بلكه از استرس هام كم بشه ممنون

protonboy

عضو
مسیر دوم

مسیر دوم

سلام
از عسلویه به شهر ما پرواز نیست، از شهرهایی هم که پرواز دارن دور هستیم
اگه لاشه پرواز مسیر دوم از تهران رو به امور مسافرت بدم هزینه اشو میدن یا فقط زمینی اشو حساب می کنند؟

آخرین ویرایش:

m_tavakoli

کاربر فعال
سلام دوستان...من توی آزمون پالایشگاه لاوان قبول شدم و احتمالا 15 همین ماه باید برای مصاحبه برم اونجا. ممنون میشم دوستانی که تجربه دارن منو راهنمایی کنن تا با آمادگی ذهنی بهتری برم اونجا.

سلام به همه دوستان که کماکان سنگر رو حفظ کردند و این تاپیک رو پیش میبرند....
راستی امیر اقا اگه رفتی پالایشگاه لاوان و این یارو بهرام زاده و ایرانپاک و شریف رو دیدی بهشون بگو ایشالا یکی از اون مخزنای کروی ال پی جی بترکه و شما سه تا پودر بشین:biggrin:
(از طرف دیپورتی های پالایشگاه لاوان)

bahramps

عضو جدید
سلام مهندس جان
من هم دقيقا مشكل تو رو دارم من سال 90 آبان مصاحبه فني داشتم قبول شدم اسفند عقيدتي داشتم اما ارديبهشت 91 تو گزينش رد شدم تجديد نظر اول دوباره رد شدم تجديد نظر دوم مرداد ماه دادم هنوز جوابش نيومده الان 18 ماهه كه درگير شركت نفتم از بس استرس كشيدم نصف موهاي صورتم ريخته تقريبا موهام سفيد شده تا حالا نزديك 15 بار رفتم تهران چون تو خونه بسيار تا بسيار استرس دارم ميرم تهران بلكه آروم بشم ولي نتيجه اي نمي گيرم مشكل من از اداره اطلاعات بود شما هم پيگيري كن چون تو تجديد نظر اول رد شدي احتمالا مشكل تو هم مربوط به اطلاعات باشه از من هم تعهد گرفتن ولي يك ماه بعدش زنگ زدن و رفتم تهران گفتن رد شدي حالا هم هر وقت ميرم تهران ميگن 15 روز ديگه نتيجه مياد دقيقا 7 ماهه كه ميگن 15 روز ديگه نتيجه مياد تمام اداره گزينش هسته مركزي گزينش همه رو حفظ شدم شما هم اگر خبري شد به منم بگو بلكه از استرس هام كم بشه ممنون
سلام گرامی امیدوارم مشکلتون حل بشه انشاالله من از اون لحاظی که شما گفتی مشکلی ندارم فقط بحث نماز بود . اگه بهتون گفتن که مشکل استعلام واجا دارین پس قطعا یه کاری کردین و پرونده ای دارین !درین صورت باید پیشبینی اینو میکردین که توی گزینش به دردسر بیوفتی حالا هم پناه برخدا انشاالله کارت درست میشه اگر هم نشد انقدر به خودت سخت نگیر همه چیز که استخدام شدن نیست هرچی خیره انشاالله.اگر شماره ای از هیات مرکزی دارین که وضعیت پروندمون رو بشه بپرسیم بذارین لطفا خداخیرت بده ممنون میشم

اير

عضو جدید
سلام گرامی امیدوارم مشکلتون حل بشه انشاالله من از اون لحاظی که شما گفتی مشکلی ندارم فقط بحث نماز بود . اگه بهتون گفتن که مشکل استعلام واجا دارین پس قطعا یه کاری کردین و پرونده ای دارین !درین صورت باید پیشبینی اینو میکردین که توی گزینش به دردسر بیوفتی حالا هم پناه برخدا انشاالله کارت درست میشه اگر هم نشد انقدر به خودت سخت نگیر همه چیز که استخدام شدن نیست هرچی خیره انشاالله.اگر شماره ای از هیات مرکزی دارین که وضعیت پروندمون رو بشه بپرسیم بذارین لطفا خداخیرت بده ممنون میشم

اميدوارم مشكلتون هرچه زودتر حل بشه
02166725057
حسيني

mehdi-hp

عضو جدید
دوستان عزیز کسی میدونه که حقوق یک مهندس برق قدرت تازه استخدام شده در شرکت نفت فلات قاره در جزیره خارک چقدره؟؟مسعله خیلی خیلی برام حیاتیه...ممنون میشم جواب بدین..متشکرم...

حدود 1.600تا 1.800 بسته به اضافه کاریتون

moosavina.a

عضو جدید
سلام دوستان
من در طب صنعتی از نظر چشم به مشکل بر خوردم.به خاطر ضعف چشم (با سمت تکنسین چاه پیمایی) پروندم رفته کمیسیون. کسی به این مشکل بر نخورده؟ نمی دونین روند کمیسیون چطوریه؟ مجموع نمره ی دو چشمم 5.25 است.

mahpok

عضو جدید

شماره آقاي زنديه هيئت مركزي گزينش
021885932009داخلي 1003

nima_4321

عضو جدید
خدا را شکر را که پسورد را پیدا کردی و دوباره به جمع ما پیوستی.
به نظرت کل تعداد این ها(بومی ها-تکمیل ظرفیتی ها-ایثارگران-نخبگان) را یک گروه آموزشی میکنند؟ تعدادشان در مجموع چقدر میشه؟
برای شما تحقیقات محلی انجام شده است؟

بله . برای من تحقیقات محلی آمده اند و همین پنج شنبه هم مصاحبه گزینش رفتیم . والله شایعاتی که این روزها تو بازار می چرخه حاکی از این هست که همگی در یک گروه اعزام میشیم . و احتمالا این اعزام بهمن ماه خواهد بود . اگر گزینش نرفته اید هم زیاد استرس نداشته باشید ، احتمالا از همه مصاحبه گزینش نمی گیرند

iman-bonapart

عضو جدید
بله . برای من تحقیقات محلی آمده اند و همین پنج شنبه هم مصاحبه گزینش رفتیم . والله شایعاتی که این روزها تو بازار می چرخه حاکی از این هست که همگی در یک گروه اعزام میشیم . و احتمالا این اعزام بهمن ماه خواهد بود . اگر گزینش نرفته اید هم زیاد استرس نداشته باشید ، احتمالا از همه مصاحبه گزینش نمی گیرند

سلام مهندس
شما از کدوم شرکت هستین؟

zakariarazi

عضو جدید
سلام
نگران نباش برای اکثر کسانی که عینک میزنند این مسئله پیش میاد
که میفرستند برای بینایی سنجی و چشم پزشکی
که بینایی سنجی اگر با عینک دید کاملی داشته باشید گزارش میکند که دید با عینک 10/10 است
در مورد چشم پزشکی هم ،چشمتان را معاینه میکند و مینویسد که قرنیه فعلا سالم است.

سلام دوستان
من در طب صنعتی از نظر چشم به مشکل بر خوردم.به خاطر ضعف چشم (با سمت تکنسین چاه پیمایی) پروندم رفته کمیسیون. کسی به این مشکل بر نخورده؟ نمی دونین روند کمیسیون چطوریه؟ مجموع نمره ی دو چشمم 5.25 است.

shayan yoyo

عضو جدید
مهندس جان من از فلات قاره ام .فردا صبح دارم میرم طب صنعتی.هنوزم مصاحبه گزینش هم نرفتم.بنظرت ما رو هم قبل عید میفرستن آموزش؟؟

nima_4321

عضو جدید
مهندس جان من از فلات قاره ام .فردا صبح دارم میرم طب صنعتی.هنوزم مصاحبه گزینش هم نرفتم.بنظرت ما رو هم قبل عید میفرستن آموزش؟؟

دوست عزیزم ، به نظر من بسیار بعید به نظر می رسد . من که مصاحبه گزینش رفته ام در صورت قبولی ، حداقل دو هفته و حداکثر یک ماه و نیم دیگر نتیجه اش به واحد استخدام شرکت ارسال می شود و ممکن است اعزام ما هم به سال دیگر موکول شود. اما یک کار مهم را حتما انجام دهید ، با گزینش تماس بگیرید و جویا شوید که آیا پرونده شما به واحد گزینش ارسال شده است یا نه ، اگر نشده حتما از شرکتتان بخواهید که سریع تر پرونده تان را به گزینش ارسال کنند چرا که گزینش پروسه به نسبت طولانی مدتی است که بین یک تا سه ماه به طول می انجامد. و اگر سوال بعدی تان این است که شماره هسته گزینش چند است خدمتتان عرض کنم که با اندکی جستجو در تاپیک می توانید به چند شماره از هسته گزینش دسترسی پیدا کنید . موفق باشید ;)

moosavina.a

عضو جدید
سلام
نگران نباش برای اکثر کسانی که عینک میزنند این مسئله پیش میاد
که میفرستند برای بینایی سنجی و چشم پزشکی
که بینایی سنجی اگر با عینک دید کاملی داشته باشید گزارش میکند که دید با عینک 10/10 است
در مورد چشم پزشکی هم ،چشمتان را معاینه میکند و مینویسد که قرنیه فعلا سالم است.

ممنونم از راهنماییتون

asalooasalooyeh

عضو جدید
سلام دوستان

سلام دوست عزيز

آقا من چشمام ضعيفه . تا نمره چند به چشم گير ميدن

رشتم مهندسي عمران هست

ممنون از پاسختون

Amir2009t

عضو جدید
سلام به همه دوستان که کماکان سنگر رو حفظ کردند و این تاپیک رو پیش میبرند....
راستی امیر اقا اگه رفتی پالایشگاه لاوان و این یارو بهرام زاده و ایرانپاک و شریف رو دیدی بهشون بگو ایشالا یکی از اون مخزنای کروی ال پی جی بترکه و شما سه تا پودر بشین:biggrin:
(از طرف دیپورتی های پالایشگاه لاوان)
:biggrin: داداش مگه چه بلایی سرتون آوردن؟؟؟ بگین ما هم در جریان باشیم:cry:

راستی یه سوال: به مهندس های شیمی که قبل از ما رفته بودن مصاحبه پالایشگاه لاوان، راجع به میزان حقوق بهشون گفته بودن کارشناسی 1.100 کاردانی 900 تومن. حالا یه ابهامی که من دارم اینه که این میزان حقوق مال زمان کارآموزیه یا اینکه بدون مزایا هستش؟ در ضمن هر کدوم از دوستانی که راجع به پالایشگاه لاوان و شرایطش اطلاعاتی داره ممنون میشم بگه.

آخرین ویرایش:

moosavina.a

عضو جدید
سلام دوست عزيز

آقا من چشمام ضعيفه . تا نمره چند به چشم گير ميدن

رشتم مهندسي عمران هست

ممنون از پاسختون

سلام.
من توی دستورالعمل طب صنعتی خونده بودم که نهایتا تا 5.75. ولی بر اساس شغل تعیین میکنن. یکی از دوستام با سمتی مشابه من چشمش 3.5 بود و لی لیزیک کرده بود و پذیرفته شد.

بالا