[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

emann

عضو جدید
دوستان کسی اینجا نیست که بتونه به این پست ما پاسخ بده؟:
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...نفت/page1326?p=5438442&viewfull=1#post5438442

ای ممتازین ای نخبگان مملکت کجایییییییییییییییییییییییییییییییییییییییید؟ بابا تازه واردا رو هم تحویل بگیرید دوستان!
حداقل یک نفر به ما بگه از کجا میتونم جوابم رو پیدا کنم؟ تو سایت شرکت نفت شرایط حقوقی همچین افرادی رو نوشته؟ پایه حقوق و مجموع دریافتی یک لیسانسیه برق معمولی با یک فرد ممتاز در شرایط یکسان چقدر اختلاف داره؟

palou

عضو جدید
من مستقیم از تهران اومدم ماهشهر با پرواز چارتر.فقط همین یه پرواز داشت

pejman4u

عضو جدید
سلام به همگی،
گفته بودن پرداختی ها علی الحسابه، ولی دیگه فکر نمیکردم این طوری باشه. واسه من حدود 400 ریختن، واسه یکی 200، یکی 800 و یکی دیگه از بچه ها 1600 ریختن.
از مالی پیگیری کردیم، میگن مدارک مربوط به روزهای حضورتون باید برسه به دست ما و کارهای اداریش انجام بشه تا پرداختیتون سر و سامون بگیره!
من که حسابی ضدحال خوردم، چون واسش نقشه کشیده بودم.:(

سلام آرش جان
منم ضد حال خوردم :( منظورت از مدارک روزهای حضور همون تایم شیت هست ؟ اینو باید خودمون پر کنیم یا واحدمون ؟ به ما که چیزی نگفتن

pejman4u

عضو جدید
پژمان ای که گفتی یعنی چه؟ بن رشید از این چیزا نگفته بود بهمون؟ یعنی یه چیزی بین ضریب عسلویه و سکو؟
راستی ضریب سکوهای pogc مثه سکوهای فلات قاره 6 هستش؟ کسی از دوستان در مورد ضرایب سکوهای pogc چیزی به گوشش خورده؟

این ضریب جدی نگیر دوست من .
ضریب سکوهای pogc اینطوری که من شنیدم 7 هست.

سلام به همه دوستان
من ساعت 12 ظهر رسیدم ترمینال ماهشهر
6000 تاکسی گرفتم اومدم تا خوابگاه
الان هم حوصلم سر رفته نمی دونم چی کار کنم

shahedsheida

عضو جدید
سلام دوستان عزیز.

لطفاً کسی اینجا میتونه در رابطه با حقوق و مزایای ممتازین و نخبگان شرکت نفت بنده رو راهنمایی کنه؟ چه حقوق و مزایایی برای همچین افرادی در نظر میگیرن و چه قوانینی بر همچین افرادی مترتب هست؟

با تشکر فراوان

بابا فعلا که نه به باره نه به دار!
شما فکر حقوق و مزایا هستین؟!!!
بابا ما اینهمه داریم داد و بیداد می کنیم برای شروع به کار...

miladeng1

عضو جدید
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/306699-مصاحبه-ی-علمی-عقیدتی-شرکت-نفت/page1326?p=5438442&viewfull=1#post5438442

ای ممتازین ای نخبگان مملکت کجایییییییییییییییییییییییییییییییییییییییید؟ بابا تازه واردا رو هم تحویل بگیرید دوستان!
حداقل یک نفر به ما بگه از کجا میتونم جوابم رو پیدا کنم؟ تو سایت شرکت نفت شرایط حقوقی همچین افرادی رو نوشته؟ پایه حقوق و مجموع دریافتی یک لیسانسیه برق معمولی با یک فرد ممتاز در شرایط یکسان چقدر اختلاف داره؟

در هر مقطعی هستی افراد دیگر هر چقدر میگیرن 400 تومن به ممتازین بیشتر از اون میدن فقط همین

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
داوود جون معلومه اصن با مباحث مالیه شوخی موخی نداریاااا;) راستی حق ماموریت هم بهتون میدن داوود؟(به باسابقه ها منظورمه) آیتمهای حقوقی عسلویه عینا اونجا پرداخت میشه یا بعضی ها رو میپیجونن؟

حاجی شما هم بيا اینجا ببين پيمونکار از تو بيشتر ميگيره اونوخ تو هم واست مهم ميشه! نه ديگه حق ماموريت مال اوناييه که محل کارشون جای ديگه است و چند روزی رو ميان مهمون ما ميشن
ما اینجا تنها مشکلی که داريم اضافه کاريامونه که همکارام ميگن مديريت زياد تو این زمينه نرمش نشون نميده :( (البته بايد بگم که همکارای من در اونجا يا قراردادی هستن يا نخبگی جذب شدن يا دانش آموخته صنعت نفت بودن و حدود 1 سالی دويدن تا به حق و حقوقشون رسيدن و ما همين که اونجا حقوق ميگيريم خودش کليه!)

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
چاقو واسه دوره شما لازم بود که پرتقال میدادن،مارو بسته بودن به آلو زرد و سیاه انگار هیچ میوه ای جز الو نمیشناختن.

یعنی تو این دو ماه شما یه بارم هندونه و خیار و این چیزا رو نخریدی که بخوای چاقو کشی کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام آرش جان
منم ضد حال خوردم :( منظورت از مدارک روزهای حضور همون تایم شیت هست ؟ اینو باید خودمون پر کنیم یا واحدمون ؟ به ما که چیزی نگفتن

ای بابا همه که ضد حال خوردن که !!!!
واسه منم اون چيزی که ميخواستم نبود اما خب به اندازه ی شما کم نبوده!
آره همون تايم شيت هارو پر کنيد و بدين به قسمت امور اداری تا بفرسته واسه امور اداری (البته قبلش بايد مدير يا مجری طرح امضا کنه)

Mohsen406

عضو جدید
خبری نیست؟ من نمیدونم یعنی همه ممتازین دعوت بکار نشدن؟!
توی طب پژشکی که رفته بودیم بالای 40 نفر ممتازین من دیدم یعنی هیچ کدوم از اینها دعوت نشدننننننننننننننننن

سلام
اونطور که من تا حالا دیدم از بچه های ممتاز کسی سر کار نرفته
من شخصا حدس میزنم یک دوره مجزا واسه ممتازین بزارن

Mohsen406

عضو جدید
سلام دوستان عزیز.

لطفاً کسی اینجا میتونه در رابطه با حقوق و مزایای ممتازین و نخبگان شرکت نفت بنده رو راهنمایی کنه؟ چه حقوق و مزایایی برای همچین افرادی در نظر میگیرن و چه قوانینی بر همچین افرادی مترتب هست؟

با تشکر فراوان

سلام عزیز
یک حقوق 300 تومانی هست که از بقیه بیشتره به اضافه یک سری مزایا مثل وام مسکن بدون نوبین وام خودرو و ... که اگر یرچ کنی دقیقشو میتونی پیدا کنی
ولی در کل مزیت نقدی اصلیش همون 300 تومانه که گفتم

Mohsen406

عضو جدید
دوست من خیالت راحت باشه.اگه بدونی چه تعدادی از بچه های هم دوره ای ما تو یه شرکت دولتی دیگه کار میکردن و تو این دو ماه از هر دو جا هم حقوق گرفتن شاید باورت نشه:confused:
شرکت نفت از بابت اینکه شما حای دیگه کار میکردی مشکلی نداره فقط نباید به کار توی شرکت لطمه ای بزنه.اگه اون شرکت تعهدی ازت نداره خیالت راحت باشه

سلام اکتیوجان
من خودم استخدام یک جای دولتی هستم
گزینشم آخراشه(ممتازم) ولی هنوز از این جایی که هستم استعفا ندادم ولی تعهدی هم ندارم.
به نظرت کی استعفا بدم که برام مشکلی پیش نیاد؟ قبل از دعوت به کارم یا بعد از اون؟

Mohsen406

عضو جدید
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/306699-مصاحبه-ی-علمی-عقیدتی-شرکت-نفت/page1326?p=5438442&viewfull=1#post5438442

بردار من گفتم که حدود 300 تا 400 فرق داره پایه حقوق
من خودم ارشدم و ممتاز

Arbitrage

عضو جدید
سلام اکتیوجان
گزینشم آخراشه(ممتازم) ولی هنوز از این جایی که هستم استعفا ندادم ولی تعهدی هم ندارم.
به نظرت کی استعفا بدم که برام مشکلی پیش نیاد؟ قبل از دعوت به کارم یا بعد از اون؟
بهتره که شنبه صبح بری و استعفا بدی چون مدتی طول خواهد کشید تا کارهای استعفا انجام بشود.در ضمن شرکت نفت و یا هر دستگاه دولتی در بدو استخدام کارکنان را از معاونت توسعه مدیریت و نیروی انسانی ریاست جمهوری استعلام میکنه که (کارمند جای دیگری هست نیست کارمند اخراجی هست بازنشسته است و...) آن موقع اگه اسعفایت به دست آنها نرسیده باشد شما را شاغل دستگاه دولتی میشناسه و در شرکت نفت نمیتونی استخدام بشوی.

mfd.online

عضو جدید
سلام اکتیوجان

من جای شما باشم تا وقتی دعوت به کار نشدم استفعا نمیدم چون این پروسه استخدام کذایی ممکنه تا یک سال طول بکشه ( شاید هم بیشتر ) و تو این یک سال کسی چه میدونه که چه اتفاقات و تحولاتی ممکنه اتفاق بیفته . پس اگه از کارت راضی هستی مواظب باش از حول حلیم نیفتی تو دیگ . در ضمن ، انجام مراحل گزینش به معنای شروع به کار نیست . بیشتر بچه های NOGC که منتظر شروع به کار هستند حدود شش ماهه که مراحل گزینش آنها کاملا انجام شده.

آخرین ویرایش:

Arbitrage

عضو جدید
چون اگه به موقع استعغا نده وفتی شرکت نفت استعلام کرد و جواب استعلام نشون داد که در جای دیگری کارمند دستگاه دولتی است استخدام ایشان در شرکت نفت کان لم یکن تلقی میشود.
مراحل استعفا در دستگاه دولتی زمان بر است.
دوست عزیز بهتر است قبل از استعفا از آموزش و پروش ، از شرکت نفت سوال کنی که آیا استعفا بدهم استخدامم میکنید؟

یکی از شرایط شرکت در آزمون استخدامی سال90 شرکت نفت:
شرایط داوطلبان استخدام:
عدم اشتغال و تعهد به کار به صورت پیمانی، آزمایشی و رسمی در سازمانها و موسسات دولتی و مراکز وابسته به آن و همچنین عدم استخدام بصورت پیمانی یا رسمی در شرکت‌های تابعه صنعت نفت (شرکت ملی نفت، گاز، پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی، پتروشیمی‌و شرکتهای فرعی آنها

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام آرش جان

علیکم السلام،
آره همون تایم شیته که برای مرداد اداری آماده کرد، ما هم امضا کردیم و فرستادن مالی ولی گویا باید حداقل دو تا تایم شیت براشون بره تا بتونن روی اونا حساب کتابا رو انجام بدن.
گفتم، اداری آماده میکنه و شما باید امضا کنی، برای ما که اینطوری بود. یه پیگیری بکنی بد نیست.

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
آرش جان ینی کل پرداختی حقوق شما تو این چند ماه 400 تا بوده؟ بی انصافیه که

واسه متاهلا چطوریه؟
نه مهندس این برای مرداد (ماه سوم) ما بود که گفتم، رقمش هم برای همه یکسان نبوده. برای مجموع ماه اول دوم (خرداد و تیر) هم 1.5 داده بودن. در ضمن در این زمینه تفاوتی بین مجرد و متاهل نبوده.

abadanput

عضو جدید
سلام به همه دوستان و همکاران اینده در pogc :w28: لطفا هرکسی ادرس دقیق مجتمع اموزشی ره اوران رو تو ماهشهر میدونه بگه که نخوایم اونجا دربست بگیریم کلی هزینمون بشه :w18:

FAMINE RIAN

عضو جدید
سلام دوستان گل
داود خان میبینم دم از مواد میزنی نبینم یه وقتی بوقیییییییی شی داشی
سالر : یکشنبه میام بروجرد میبینمت
پژمان و یاسر و سایرین میبینمتون به امید خدا
در ضمن باید 2تا تایم شیت پر شه واسه اینکه حقوق ها معین شن
از نفت کارت خبری هست یا نه کی شارژ میشه و چه قد ؟

mohandes851

عضو جدید
سلام به همگی مخصوصا فلاتیای گل که الان محمود اباد هستن
دوستمون ادرس خواسته بود:محموداباد ابتدای جاده نور بلوار شهدای نفتکش مجتمع اموزشی ورزشی نفت
ایشالا از فردا کلاسامون شروع میشه
غذاخوبه رازی هستیم(البته تا الان:biggrin:)
اگه سوالی هست درخدمتم
منم سعی میکنم هرهفته گزارشی از کلاسا رو خدمت دوستان ارائه کنم هرچند تعداد محدودی از فلاتیا باقی موندن

miladeng1

عضو جدید
کسانی که شهرهای دیگه میفتن منظورم از پخش و پالایشگاه ها نحوه اسکان اینها چطور هست
آیا خانه یا جایی میدن؟ یا وامی برای رهن خانه؟ یا اصلا هیچی نمیدن

:gol:

بالا