[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

icofc

عضو جدید
مهندس فریدف 6 آبان رفتی طب؟!!!!
منم 16 آبان نفت زاگرس قبول شدم
نه برای طب نه برای گزینش خبرم نکردم

shayan yoyo

عضو جدید
دوستان کسی اگه اطلاعاتی از نحوه اسکان روی سکو تو سیری(فلات قاره)داره ممنون میشم توضیح بده.مثلا به هر نفر یک اتاق میدن یا هر 2یا چندنفر یک اتاق؟وضعیت ورزشی وسرگرمی هم داره حالا مثلا باشگاهی چیزی؟وضعیت غذاچیجوریاست؟کلا ممنون میشم راجع به کار سکو و علی الخصوص سیری توضیحاتی بدین ...یا علی

king5000

عضو جدید
سلام به همگی
من ملی حفاری قبول شدم، تکمیل ظرفیت آبان ماه، ولی نمیدونم چرا نه برای تحقیقات محلی میان نه برا مصاحبه زنگ میزنن.
کسی هست که مصه من باشه؟ 6 آبان رفتم طب
نتایج تکمیل ظرفیت که 16 آبان زدند شما چطور 6 آبان رفتید طب ؟؟؟!!!!!!!!!!!(شاید منظورتون 6 آذر بوده)
منم طب صنعتی رو اواخر آذر رفتم و حدود دو هفته پیش از اهواز اومده بودند تحقیقات محلی.(شرکت ملی حفاری)
شما فرمهای گزینش رو تحویل دادید؟

فریدف

عضو جدید
نتایج تکمیل ظرفیت که 16 آبان زدند شما چطور 6 آبان رفتید طب ؟؟؟!!!!!!!!!!!(شاید منظورتون 6 آذر بوده)
منم طب صنعتی رو اواخر آذر رفتم و حدود دو هفته پیش از اهواز اومده بودند تحقیقات محلی.(شرکت ملی حفاری)
آره منظورم 6 آذر بود،
فرمهارو خود شرکت همون خانومه گفتش خودمون میفرستیم برا گزیتش، ولی خودمم رفتم هسته گزینش میدون نخل و یه سری مدارک تحویل دادم

arman_20

عضو جدید
سلام . من هم ملی حفاری هستم ( تکمیلی شهریور )

جونمون به لب اومد . چرا برای مصاحبه گزینش زنگ نمیزنن

انگار برای تحقیق محلی هم نیومدن :(

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
از همکار های شرکت نفت و گاز پارس که الان آیتم های حقوقی شون فعال شده، کسی میدونه آیتم 2003 یعنی "فوق العاده مخصوص جذب منطقه" یا همون "فوق العاده مخصوص پارس جنوبي ومناطق مشابه ديگر" چطور محاسبه میشه؟

hatef montazer

عضو جدید
آقا من قبولی 16 آبان 91 شرکت مناطق نفت خیزم. ولی نه بابت طب و نه بابت گزینش تا حالا باهام تماس نگرفتن. کسی از بچه ها خبری نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

mahpok

عضو جدید
بله حتما هر سوالی داشتی بپرس خانوم محترم و صبوریه در ضمن حتما رایت صادر شده چون حداکثر سه ماه طول میکشه برای منم سه ماه بود

دوستان متاسفانه همونطور که دکتر احمدی نژاد هفته پیش در همایش گزینش گفتن شیوه های بدی در کار گزینشی ها هست مثلا گفتن :بايد به گونه‌اي باشيم كه وقتي كسي با ما مواجه شد، دلش پيش ما باشد و اينها شدني است. اما اگر ببيند كه ما تجسس مي‌كنيم و مي‌خواهيم در ته مغزش دو كلمه متناقص در حرف‌هايش گير بياوريم و او را به تنگنا بيندازيم، اين روش اسلامي و گزينشي نيست. ادامه متن کامل سخنرانی رئیس جمهور درباره امر گزینش در اینجا(http://www.president.ir/fa/44333)
شما هر شکایتی در مورد استخدام و گزینش یا هر مورد دیگر دارید میتونید به سايت مركز ارتباطات مردمي رياست محترم جمهوري جناب دکتر احمدی نژاد به آدرس زیر برین:

http://www.saamad.ir/portal/Home/Default.aspx?CategoryID=b215830c-be04-4e06-b849-6aac8438efc7

دمتون گرم.خيلي ممنون انشالله هر كي هر مشكلي داره حل بشه به اميد امام رضا

asalooasalooyeh

عضو جدید

سلام مهندس گل:gol::gol:

آقا به ما كه براي طب صنعتي خبري ندادن . براي گزينش هم همينطور:question::question:

كسي خبر داره :que::que:

من شهريور رفتم مصاحبه تخصصي. 16 آبان هم جوابش اومد. خدا رو شكر قبول شده بودم. از اون وقت تا حالا هيچ تماسي با من نگرفتن

كسي هست شرايطش شبيه من باشه؟

لطفا پاسخ بديد

nima_4321

عضو جدید

آقا به ما كه براي طب صنعتي خبري ندادن . براي گزينش هم همينطور:question::question:

من شهريور رفتم مصاحبه تخصصي. 16 آبان هم جوابش اومد. خدا رو شكر قبول شده بودم. از اون وقت تا حالا هيچ تماسي با من نگرفتن

لطفا پاسخ بديد

دوست عزیز همکاران ما در شرکت نفت مقدار بسیار زیادی وسیع تشریف دارند :whistle: یکی دو ماه طول میکشه تا لیست نفرات از واحد آزمون و استخدام به شرکتتون ارسال بشه . در امور انسانی شرکت هم یه ماهی طول می کشد تا برای مراحل استخدامتان برنامه ریزی کنند و خبرتون کنند برای طب صنعتی . بعد از طب صنعتی هم حدود یک ماه طول میکشه تا پروندتون بره برای گزینش . گزینش خودش خان مستقل و بزرگی است ! یکی دوماهی طول میکشه تا بیان برای تحقیقات محلی و بعدشم میری تو صف که برات زنگ بزنن برای مصاحبه گزینش که این هم خودش یکی دو ماهی طول میکشه ! بعدش باز یه ماه طول می کشه تا نتیجه کلی مشخص بشه و ارسال کنند به شرکتتون . از این جا به بعدش رو خبر ندارم چون هنوز برای خودم اتفاق نیفتاده :question:

آقا جان اصلا به صورت خلاصه بگم که من خرداد ماه قبول شدم و هنوز به آموزشی اعزام نشدیم !

moosavina.a

عضو جدید

لطفا پاسخ بديد

سلام دوست عزیز من هم از تکمیل ظرفیت های شهریور هستم اما از شرکت فلات قاره. برای من تحقیقات محلی و گزینش و طب صنعتی توی 3 هفته انجام شد. جواب طب صنعتی رو خودم بهد از دوهفته از انجام طب صنعتی رفتم گرفتم و تحویل نیروی انسانی شرکت دادم. البته شما همون روز که ازمایشات رو میدید میفهمید جواب طب صنعتی چیه، چون دکتر طب صنعتی پروندتون رو تکمیل می کنه.من کمیسیونی بودم واسه همین خودم رفتم که زودتر کارم انجام بشه. در مورد گزینش هم نگران نباشید. یه پروسه ی تقریبا طولانی داره ولی اگر مشکل خاصی ندارید دلیلی برای نگرانی نداره.
فایل مربوط به معاینات بدو استخدام رو میذارم امیدوارم مفید باشه

پیوست ها

• tebe%20sanatiye%20naft.pdf
    1.2 مگایابت · بازدیدها: 0

moosavina.a

عضو جدید
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نفت (MOP)، مراحل کلی گزینش صنعت نفت شامل تشکیل پرونده، تحقیقات، مصاحبه، ارزیابی و اعلام نتیجه است که فرآیند گردش کار در گزینش وزارت نفت به صورت کامل‌تر شامل مراحل زیر است: صدور معرفی نامه از تامین نیروی انسانی شرکت‌ها ۱- تشکیل پرونده ۲- تکمیل پرسشنامه ۳- ثبت در سیستم کامپیوتری ۴- مکاتبات اداری ۵- واحد تحقیق – انجام تحقیق توسط محقق و عودت پرونده به مسئولان ۶- واحد مصاحبه - دعوت از متقاضی - انجام مصاحبه – کنترل مصاحبه ۷- مکاتبات اداری ۸- ارجاع به ارزیابی ۹- حسب ضرورت ارجاع مجدد به واحد تحقیق یا مصاحبه ( تحقیق تکمیلی / مصاحبه ارشادی /سیر مطالعاتی) ۱۰- مجدداً ارجاع به ارزیابی ۱۱- جمع بندی نظرات و ابلاغ رأی ۱۲- اعلام نتیجه ( اداری ) ۱۳- ابلاغ رأی مثبت یا منفی و اعلام به دستگاه ۱۴- ثبت در سیستم کامپیوتری و راکد نمودن پرونده – بایگانی ۱۵- واجد شرایط عمومی نیست =۱-۱۵ دریافت درخواست تجدید نظر از سوی متقاضی ۱۶- بررسی مجدد در مرحله اول تجدید نظر ( اعلام رأی ) – اعلام نتیجه مثبت یا منفی و اعلام به دستگاه ۱۷- ورود پرونده به هیأت ۱۸- ۱-۱۸- انجام کار کارشناسی روی پرونده ۲-۱۸ ارجاع پرونده به واحد تحقیق حسب ضرورت ۳-۱۸ ارجاع پرونده به مصاحبه حسب ضرورت ۴-۱۸ ارجاع پرونده به دبیر جهت طرح در هیأت ۱۹- ۱-۱۹ تصمیم‌گیری در هیأت ۲-۱۹ صدور رأی مبنی بر واجد شرایط بودن یا نبودن و یا گزینش مشروط (انجام مصاحبه ارشادی و اخذ تعهد مبنی بر مکاتبه با هسته مربوطه )۴-۱۹ صدور رأی مبنی بر واجد شرایط نبودن متقاضی ۱-۴-۱۹ دلالت متقاضی به دیوان عدالت اداری

hp6

عضو جدید

لطفا پاسخ بديد

بله
منم دقیقا همین شرایط رو دارم
نفت خیز م

honestman

عضو جدید
سلام خدمت همه دوستان :king:

1 سوال از گروه های قبلی(1و2و3) تا چند ماه حقوق هاتون همچنان علی الحساب بود؟اگه بوده زیر 1 تومان بود یا بالای 1 تومان؟اگه جواب بدین ممنون میشم:smile:

shayan yoyo

عضو جدید
دوستان فلات قاره اگر کسی از نحوه اسکان و سرگرمیها و...روی سکو در سیری اطلاعاتی داره ممنون میشم کمکم کنه تا تصمیم درستی بگیرم.راجع به حقوق بدو استخدام {چون ازین ضریبها سر در نیووردم}ممنون میشم حدودا بگید.مرسی

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان فلات قاره اگر کسی از نحوه اسکان و سرگرمیها و...روی سکو در سیری اطلاعاتی داره ممنون میشم کمکم کنه تا تصمیم درستی بگیرم.راجع به حقوق بدو استخدام {چون ازین ضریبها سر در نیووردم}ممنون میشم حدودا بگید.مرسی

مهندس بگو چقدر حقوق از نظر خودت برات کافیه تا بگم حقوقتو

Arbitrage

عضو جدید

برای شروع در هر کاری نبایستی شما مادیات و حقوق را در نظر بگیری بایستی شما عاشق آن کار و شغل بود تا موفقیت در آن کسب کرد خصوصا شرکت نفت که برای کار در مناطق عملیاتی جنوب بایستی این حس در وجودمان باشد که برای خدمت به مردم کشورمان در آنجا خواهیم بود و به صنایع نفت و گاز که عمده درآمد کشور محسوب میشود کمک شایان توانسته باشیم بکنیم تا مردم در آسایش و راحتی زندگی کنند و زمستان بدون گاز نباشند و سرما را حس نکنند و...
فقط یک توصیه:
اگر هدفتان از استخدام در نفت به خاطر پول و حقوق باشد مطمئن باشید که بعد از مدتی دیگر از کارتان دلسرد خواهید شد ولی اگر از روی علاقه و اشتیاق به نفت آمده باشید هر روز پیشرفت خواهید کرد. چون در آن شرایط طاقت فرسا مناطق عملیاتی جنوب فقط عاشق نظام و مملکت و خدمت به مردم بود و نه پول.

Yadavaran

عضو جدید
مزایده ها و مناقصه ها
عمومی
نوع: استخدام
عنوان : تامین نیروی انسانی
منتشر کننده:
تاریخ درج سند: ۲۰ آذر ۱۳۹۱
سازمان مرتبط: شرکت ملی گاز ایران

برای مشاهده تصویر بزرگتر، روی عکس کلیک کنید

shayan yoyo

عضو جدید
برای شروع در هر کاری نبایستی شما مادیات و حقوق را در نظر بگیری بایستی شما عاشق آن کار و شغل بود تا موفقیت در آن کسب کرد خصوصا شرکت نفت که برای کار در مناطق عملیاتی جنوب بایستی این حس در وجودمان باشد که برای خدمت به مردم کشورمان در آنجا خواهیم بود و به صنایع نفت و گاز که عمده درآمد کشور محسوب میشود کمک شایان توانسته باشیم بکنیم تا مردم در آسایش و راحتی زندگی کنند و زمستان بدون گاز نباشند و سرما را حس نکنند و...
فقط یک توصیه:
اگر هدفتان از استخدام در نفت به خاطر پول و حقوق باشد مطمئن باشید که بعد از مدتی دیگر از کارتان دلسرد خواهید شد ولی اگر از روی علاقه و اشتیاق به نفت آمده باشید هر روز پیشرفت خواهید کرد. چون در آن شرایط طاقت فرسا مناطق عملیاتی جنوب فقط عاشق نظام و مملکت و خدمت به مردم بود و نه پول.
وقتی من هنوز کاری نکردمو محیط رونمیشناسم چجوری اونوقت عشق بورزم به محیط و کارم؟؟؟بابا من یه توضیح ساده میخوام ...ممنون میشم عزیزانی که واقعا از محیط کاری سیری و شرایط اسکان و... اطلاعاتی دارند در اختیار این حقیر بزارند...ممنونم

barane sabz

عضو جدید
سلام به مهندس عمران asalooasalooyeh
شرايط اينجانب نيز مثل شرايط شماست با اين تفاوت كه براي من يك ماه پيش تحقيقات محلي اومدن اما از اون موقع تا الان هيچ اطلاعي از وضعيت پرونده ام ندارم.
:wallbash: 18 اسفند آزمون دكتري است :surprised: با اين برنامه ريزي اونها عملاً مارو هم از درس خوندن انداختن:w28:

asalooasalooyeh

عضو جدید
سلام به مهندس عمران asalooasalooyeh
شرايط اينجانب نيز مثل شرايط شماست با اين تفاوت كه براي من يك ماه پيش تحقيقات محلي اومدن اما از اون موقع تا الان هيچ اطلاعي از وضعيت پرونده ام ندارم.
:wallbash: 18 اسفند آزمون دكتري است :surprised: با اين برنامه ريزي اونها عملاً مارو هم از درس خوندن انداختن:w28:

سلام مهندس عزيز

چندتا سوال دارم . لطفا پاسخ دهيد. ممنونم

1- شما ممتازي ثبت نام كرديد؟

2- بومي هستيد؟

3- براي چه شركتي انتخابتون كردن؟

4- اطلاعي نداريد كه اين شرايط تا كي ادامه داره؟ يا الان دارن چه كار ميكنن؟

خيلي ممنونم

asalooasalooyeh

عضو جدید
دوست عزیز همکاران ما در شرکت نفت مقدار بسیار زیادی وسیع تشریف دارند :whistle: یکی دو ماه طول میکشه تا لیست نفرات از واحد آزمون و استخدام به شرکتتون ارسال بشه . در امور انسانی شرکت هم یه ماهی طول می کشد تا برای مراحل استخدامتان برنامه ریزی کنند و خبرتون کنند برای طب صنعتی . بعد از طب صنعتی هم حدود یک ماه طول میکشه تا پروندتون بره برای گزینش . گزینش خودش خان مستقل و بزرگی است ! یکی دوماهی طول میکشه تا بیان برای تحقیقات محلی و بعدشم میری تو صف که برات زنگ بزنن برای مصاحبه گزینش که این هم خودش یکی دو ماهی طول میکشه ! بعدش باز یه ماه طول می کشه تا نتیجه کلی مشخص بشه و ارسال کنند به شرکتتون . از این جا به بعدش رو خبر ندارم چون هنوز برای خودم اتفاق نیفتاده :question:

آقا جان اصلا به صورت خلاصه بگم که من خرداد ماه قبول شدم و هنوز به آموزشی اعزام نشدیم !

سلام مهندس عزيز

ممنون از وقتي كه گذاشتيد و پاسخ بنده رو داديد.

مهندس الان شما شروع به كار كرديد يا هنوز جواب گزينشتون نيومده؟

منتظر گزينش هستيد ؟ يا منتظر شروع به كار (به اميد خدا)

بالا