[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

MiSs.

عضو جدید
تست های اولیه سرعت اینترنت رو محدود به 512 کیلوبیت بر ثانیه نشون میده. باید دید راهی وجود داره بیشترش کنیم یا نه;)
اینم از اولین دست غذایی که تو سلف سرویس خوردیم:D دیگه قضاوت یا شما!
کارکنان سلف هم یه خورده اعصابشون ضعیف بود!
مشاهده پیوست 103233
خدا رو شكر ره آوران ظروف نو خريده ،قبلاً بجا ظروف چيني ملامين بوده ..قاشق چنگالش هم تو سلفن نبوده ،كلي هم آب از ظرفا ميچكيده...

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
داود گلم چطوره؟ مثل اینکه دیشب توی فرودگاه الاف شدین؟!
هوای اصفهان چطوره؟ اینجا که خود بهشته، جات خالی!!!!!!!!!!

سلام پسرم
خوبی؟
آره تازه 11 و نيم پريديم :( اما خدا نگه داره کویر موزیک رو :biggrin:
هوا خوبه قابل تحمل اما به کولر اتاقم عادت کردم يه مقدار گرمه واسم :دی
دوستان به جای ما حسابی استفاده کن ;)

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره مهندس همچنان غبارآلوده. باد گرمی هم شروع به وزیدن کرده. امیدوارم این باد گرد و غبار رو هم با خودش ببره.

دقت کردی وقتی این باد گرم می وزه، انگار سشوار گرفتن رو صورتت؟؟!!!!:biggrin:

دلم واسه اون تَش باد تنگ شده! مخصوصا وقتی که از خوابگاه واسه عصرونه (همون شامی که قبل از غروب آفتاب ميخورديم) ميرفتيم! کلا خواب رو از سر آدم ميپرونه :دی (يا اگه ساعت 4 باشه آدم رو مست خواب ميکنه :دی)

تست های اولیه سرعت اینترنت رو محدود به 512 کیلوبیت بر ثانیه نشون میده. باید دید راهی وجود داره بیشترش کنیم یا نه;)
مشاهده پیوست 103233

اگه بتونين مخ مسئول آی تی رو بزنيين که نرم افزار ISA رو از کار بندازه همه کار ميتونيد بکنيد
غذا هم که فعلا غذاهای مامان جان :دی

درود خدا بر داود بزرگ مرد گزینش و تست اسپیرومتری;)
کیان مکس اینجا کنار من نشسته....
خیلی از بچه های این تاپیک که مناطق بودیم پیش هم هستیم الان...

درود خدا بر همه ی شما عزيزان دل

خدارو شکر
اما خوب رفتين و ديگه پيداتون نشدااااااااااا بابا بازم بيايد گرمش کنيد

نه بابا عقرب و مار تو شهر که نیست.حتما بیابوناشو گفته؟

والا من که عقرب و مار ندیدم.البته خوب ما مهمانسراییم تمیزه نو سازه.تو شهرک نفته با کلاسترین جای امیدیه ست.

رییسمونم که اهوازه من خبری ندارم پیش حامد مجهوله.

ما به ماهشهرم نزدیکیم.60 کیلومتر

خدارو شکر که راضی هستی
پس حاجی يه قرار بذار بريم آبودان يا اسکله ی ماهشهر :دی

خدا رو شكر ره آوران ظروف نو خريده ،قبلاً بجا ظروف چيني ملامين بوده ..قاشق چنگالش هم تو سلفن نبوده ،كلي هم آب از ظرفا ميچكيده...

وقتايی که شلوغ ميشد يا ظرف تموم ميشد يا کلا این سلفن ها تموم ميشد هم همونجوری بود که فرمودين
اما سينی ها هميشه خيسن

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجا سرعت نت اونقدر بالاست که اصلا وقت نمیکنیم بیاییم باشگاه...همش داریم فیلم دانلود میکنیم...
سرعت دانلود 400 :surprised:

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجا سرعت نت اونقدر بالاست که اصلا وقت نمیکنیم بیاییم باشگاه...همش داریم فیلم دانلود میکنیم...
سرعت دانلود 400 :surprised:

ماهم روزای اول سرعتمون خيلی خوب بود و کلی فيلم دانلود کرديم!
اما يه پسره احمق خود شيرين که رشتش کامپيوتر بود رفت گفت بذارين سايتتون رو طراحی کنم و با نرم افزار ISA بتونين شبکه رو کنترل کنين و بدون صورت وی پی ان هارو بستن!
ديگه بعد از اونم مسئول آی تی گفت به من گفتن پهنای باند رو ببندين!

jagzira

عضو جدید
این دیگه چه وضعشه
روز اول بدون برنامه ریزی ...
غذاش فقط برا این بود که نمیری.... سیستم غذایی نفت این جوری نیست والا.... باید یه پیش غذا بدن با دونوع غذا(انتخابی) به همراه سالاد و دلستر/دوغ /نوشابه.
کاش حداقل چند سال غیر رسمی نفت نبودیم و این چیزا رو نمی دونستیم که حالا اینقدر حرص بخوریم.
اینترنتش هم که با نفت کوره کار میکنه.....

pogc 1tir

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اما يه پسره احمق خود شيرين که رشتش کامپيوتر بود رفت گفت بذارين سايتتون رو طراحی کنم و با نرم افزار ISA بتونين شبکه رو کنترل کنين و بدون صورت وی پی ان هارو بستن!

لعنتی هیچی وصل نمیشه. سرعتم که محدود کردن. حالا دارم روش کار می کنم ببینم بتونم اینترنتش رو دور بزنم یا نه!

babakv

عضو جدید

کاش من اونجا بودم و کاش می تونستم اونجا گیرش بیارم. اونوقت نرم افزار ISA رو توو حلقش میکردم.:exclaim:

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام پسرم
خوبی؟

هه هه...:biggrin: پس یه شبه کویر رو دان کردی، بابا دمت گرم، ما رو هم دریاب.;)

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بچه هایی که پی ام دادن واسه وصل شدن یاهو مسنجر، این کار رو انجام بدن تا یاهو مسنجر وصل بشه.
منوی Messenger
Connection Perferences
Connect via proxy server
http proxy

arthas

عضو جدید
لعنتی هیچی وصل نمیشه. سرعتم که محدود کردن. حالا دارم روش کار می کنم ببینم بتونم اینترنتش رو دور بزنم یا نه!

ماشالله همه تو کار دور زدنن . یکی همکارای آیندشو دور میزنه ، یکی هم اینترنتو ، یکی هم تحریم ها رو ، دنیا هم داره دور سر ما دور میزنه ! بگرد تا بگردیم ! :biggrin:

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
این دیگه چه وضعشه
غذاش فقط برا این بود که نمیری.... سیستم غذایی نفت این جوری نیست والا.... باید یه پیش غذا بدن با دونوع غذا(انتخابی) به همراه سالاد و دلستر/دوغ /نوشابه.
کاش حداقل چند سال غیر رسمی نفت نبودیم و این چیزا رو نمی دونستیم که حالا اینقدر حرص بخوریم.

pogc 1tir

عادت ميکنی عزيزم
ماهم اولش با همين ديد رفتيم
منتهی کسانی موفق ميشن که با شرايط خودشون رو به راحتی وفق بدن

safir.elc

عضو جدید
اقا ما هم اومدیم

اقا ما هم اومدیم

سلام
دوستانی که میخوان از انتی فیلر استفاده کنن و برنامه isa معضلی شده براشون میتونید از برنامه TOR استفاده کنید
خودم تست گرفتم حله برادران;)
هر کاری کنن ما پرو تر از این حرفاییم:biggrin::biggrin:

hiby

عضو جدید
دست‌نوشته‌ای جالب و خواندنی از یکی از دانشجویان ورودی ۸۲ رشته مهندسی شیمی دانشگاه خلیج فارس، مهندس صدرایی که در شرکت نفت قلات قاره (جزیره خارک) مشغول به کار هستن:

دوستان آقای مهندس لک از من خواستند به زبون خودمونی بنویسم. بنده هم اطاعت امر کردم.

«اقماری» کلمه‌ایه که تا پایان تحصیلات لیسانس حتی به گوشم هم نخورده بود و باهاش آشنا نبودم و بار اول که با این کلمه برخورد کردم، خیلی ساده و حتی خوشایند به نظر می‌رسید.

دو هفته کار و دو هفته استراحت کامل! دو هفته تمام وقت خود را آزاد بودن، مزیت فوق‌العاده‌ایه!

اجازه بدید حال و احوال خودم که مجرد هستم و فلات قاره اولین تجربه کاریم هست رو براتون توضیح بدم.

من حدود یک ساله که به صورت اقماری در شرکت نفت فلات قاره در جزیره خارک مشغول به کار هستم.

از اون‌جا که بعد از گرفتن مدرک لیسانس و کارت پایان خدمت، بلافاصله وارد فلات قاره شدم و هیچ تجربه کاری نداشتم، یه جوری کنار اومدن با شرایط جدید برام سخت بود، هر چند در واقع زمانی که سر کار هستیم به ما حسابی خوش می‌گذره.

من برای اومدن به سر کار باید از یکی از مبادی پرواز (تهران، اصفهان یا شیراز) با هواپیما به جزیره بیام و بعد از وارد شدن به منطقه، از فرودگاه به سمت کمپ فلات می‌رم.

اون‌جا اتاق‌هایی که به صورت سوئیت هستند رو در اختیارمون قرار می‌دن. به هر نفر یک اتاق جداگانه با امکانات مناسب (میز و تخت، تلویزیون، تلفن، یخچال، سماور، سرویس بهداشتی و حمام) اختصاص داده می‌شه. اتاق‌دار هم اگه چیزی لازم داشته باشیم یا کاری داشته باشیم برامون انجام می‌ده.

در سیستم فلات قاره، زمان‌بندی کاری برای کارمندان روزکار از ۶ صبح تا ۶ عصر و برای شب‌کاران از ۶ عصر تا ۶ صبحه. صبح بعد از خوردن صبحانه می‌ریم سر کار. ساعت ۹ وقت میان‌وعده هست و حدود ساعت ۱۱:۳۰ می‌ریم برای ناهار و استراحت. بعد از ظهر هم از ساعت ۱:۳۰ کار دوباره شروع می‌شه تا حدود ساعت ۶ عصر. از ساعت ۶ عصر تا ۸ هم می‌تونیم از امکانات ورزشی (سالن بیلیارد، فوتسال، والیبال، بدن‌سازی، اسکواش، تنیس، بدمینتون، استخر و سونا) استفاده کنیم. یک زمین فوتبال چمن و تعدادی دوچرخه نیز برای ورزشکاران موجوده. رستوران هم شب‌ها از ساعت ۷ تا ۹ بازه.

کنار مجموعه خوابگاه‌ها، باشگاه شهید صفری قرار گرفته که امکاناتی از قبیل اتاق مشاوره و روان‌شناس، یک دستگاه خودپرداز بانک ملی، سالن سینما، کتاب‌خانه، کافی‌نت، سالن شطرنج و سالن تلویزیون و قسمت پذیرایی (چای و نسکافه و قهوه و شربت‌های متنوع و بستنی) داره.

ساختمان درمانگاه، اتاق پزشک و آزمایشگاه هم در کنار مجموعه خوابگاه‌ها قرار دارن.

اما با همه این امکانات، کار کردن در این محیط با این شرایط کاری، سختی‌ها و بدی‌های خاص خودش رو داره.

شما دو هفته کامل از خانواده، آشنایان و شهر و دیار خودتون دور هستید و تنها راه دسترسی شما، تلفنه و فقط می‌تونید با تماس تلفنی از حال و احوال خانواده و دوستان و آشنایان باخبر بشید و در صورت بروز هرگونه مشکلی شما قادر به انجام هیچ کاری نخواهید بود. فشار روحی که از این بابت روی کارمندان هست خیلی زیاده.

خدای نکرده اگه حتی با یه مشکل کوچیک هم روبرو بشید، زمان خیلی کند و با سختی و تلخی تمام خواهد گذشت.

بعضی روزها به علت شرایط بد آب و هوایی، برنامه پروازها تغییر می‌کنه یا لغو می‌شه و برای خیلی‌ها این‌طور اتفاقات یه فاجعه‌اس!

نکته دیگه این‌که تعداد افرادی که در این سیستم به کارشون عشق می‌ورزن و ازش لذت می‌برن، خیلی کمه. گاهی نارضایتی چنان در چهره همکاران من موج می‌زنه که منو خیلی دلسرد می‌کنه و باعث می‌شه نسبت به آینده احساس خوشایندی نداشته باشم.

گاهی مواقع با رفتارهای غیرعادی، واکنش‌های مضحک، سخنان و برخوردهای دور از انتظار و سوتی‌های عجیبی روبرو می‌شیم که در واقع نمی‌شه اون‌ها رو غیرطبیعی قلمداد کرد. مخصوصاً اگه روزهای پایانی دو هفته کاری اون شخص باشه.

از طرفی من تو این محیط کاری دوستان زیادی پیدا کردم. بعضی هم‌سن و سال خودم، بعضی هم‌سن و سال پدرم و بعضی حتی بزرگ‌تر هستن و هرکدوم از این دوستان از یک نقطه از ایران به این‌جا اومدن و این مسئله جذابیت‌های دوستی‌های ایجادشده رو بیشتر می‌کنه.

همچنین به مناسبت‌های مختلف در طول ایام سال، این‌جا مراسم مختلفی برگزار می‌شه: جشن‌های باشکوه، مسابقات ورزشی مختلف و...

البته در ماه مبارک رمضان هم حال و هوای بسیار دل‌نشینی بر جو این‌جا حکم‌فرما هست.

بیشتر اوقات این‌جا کلاس‌های آموزشی بنا به درخواست واحدهای مختلف برگزار می‌شه. مثلاً خودم در کلاس مربوط به «گواهی‌نامه ISO 17025» که یه دوره سه روزه بود شرکت کردم.

حقوق و مزایای شرکت هم نسبت به خیلی از کارهای اداری دیگه و سیستم‌های غیرنفتی تا حدی خوب و قابل قبوله. اما این نفت کجا و آن نفت قدیم که مد نظر من بود کجا؟!!!

نکته آخر این‌که در این سیستم گذر زمان رو با سرعت وحشتناکی احساس می‌کنم. دو هفته کاری با تمام پستی و بلندی‌هاش زود تموم می‌شه و دو هفته استراحت هم با تمام شیرینی و خوشی‌هاش مثل برق و باد می‌گذره و این چرخه باز به نقطه آغازش می‌رسه.

امیدوارم اطلاعات مفیدی در اختیار شما دوستان گرامی قرار داده باشم.

ارادتمند شما
صدرایی

http://ahmad-lak.blogfa.com/post-131.aspx

mostafa6x

عضو جدید
کسی از میزان حقوق مهندس نفت فوق لیسانس ممتاز که تو تهران کار می کنه اطلاع داره ؟؟؟  مثل اینکه اینجا همه دوستان بیشتر اقماری هستند خلاصه کسی چیزی میدونه بگه 

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی از میزان حقوق مهندس نفت فوق لیسانس ممتاز که تو تهران کار می کنه اطلاع داره ؟؟؟ مثل اینکه اینجا همه دوستان بیشتر اقماری هستند خلاصه کسی چیزی میدونه بگه

ماشاا.... شما نیومده مخوای بری تهران؟؟؟؟

خدا شانس بده.

دوست عزیز اینجا اکثرا استخدامی های جدید امسال هستن و تقریبا همه واسه مناطق جنوب هستن و نشنیدم کسی اینجا تهران استخدام شده باشه

nima_4321

عضو جدید
کامنت جهت خارج شدن سریع تر از حالت عضو تازه وارد !!:D

آخرین ویرایش:

emr1390

عضو جدید
google talk

google talk

سلام
دوستانی که میخوان از انتی فیلر استفاده کنن و برنامه isa معضلی شده براشون میتونید از برنامه TOR استفاده کنید
خودم تست گرفتم حله برادران;)
هر کاری کنن ما پرو تر از این حرفاییم:biggrin::biggrin:

سلام مهندس جان
برا استفاده از google talk مشکل دارم .یعنی اینکه قطع ووصل میشه .یا صدا با تاخیر میرسه .باید چکار کنم
ممنون:gol:

safir.elc

عضو جدید
سلام مهندس جان
برا استفاده از google talk مشکل دارم .یعنی اینکه قطع ووصل میشه .یا صدا با تاخیر میرسه .باید چکار کنم
ممنون:gol:
احتمالا به خاطر بدی سیگنال شبکه در اطاقتونه چون بنده مشکلی ندارم....
برنامه تور هم الان اپلود میکنم تا همه استفاده دوستان کنند

نشسته ایم پای یورو 2012 اینجا خیلی دلگیر و کسل کننده است.

در مورد غذا خداییش افتضاح بود.........من خودم کنسرو لوبیا رو به ماکارونی مشکوک ترجیج دادم:surprised:
اقابون باید به این کسلی و دلگیری ها عادت کنید.....تازه اول راهیم....انشاله 30 سال دیگه مونده تا باز نشستگی

yas_85

عضو جدید
سلام عرض شد خدمت تمام رفقای قدیمی.
خیلی خیلی مخلصیم.

ما رو فراموش نکردید که.

من امیدیه هستم.افتادم واحد NGL.

خدا رو شکر اینجا وضعیت مطلوب هستش.

ایشالا همه از کارشون راضی باشن و پیشرفت روز افزون رو براتون ارزومندم.

داود گلم چطوره؟ مثل اینکه دیشب توی فرودگاه الاف شدین؟!
هوای اصفهان چطوره؟ اینجا که خود بهشته، جات خالی!!!!!!!!!!

درود خدا بر داود بزرگ مرد گزینش و تست اسپیرومتری;)
کیان مکس اینجا کنار من نشسته....
خیلی از بچه های این تاپیک که مناطق بودیم پیش هم هستیم الان...

سلام پسرم
خوبی؟

سلام به دوستای قدیمی تاپیک آقا شهرام و حامد

ما همیشه به یادتون هستیم و ذکر خیرتون هست،ایشالا هر جا هستین موفق و موید باشین
راستی اگه نزدیکای ماهشهرین یه قرار بذا
ریم آبادان(برزیل) همدیگرو ببینیم

سلام به آرش و داوود خودم
جاتون خالی امروز ساعت 6 پا شدم رفتم آش خریدم با نونه تازه
:D
هوا شبی که رسیدیم توپه توپ بود،مجتبی کم مونده بود به راننده بگه بخاری بزن ،دی
اما از دیروز عصر تا الان هوا گرم بید،من که تو ماشینم کولر میزنم
راستی داوود کولر ماشینتو بردی واسه سرویس؟ مهران رو هم یادت نره یه چایخونه بریم

آقای pejman 4u عاشقتم،اس دادم رفیقت م منفرد میگم حالت چطوره؟ میگه ولم کن بذار بخوابم
:biggrin:

safir.elc

عضو جدید
دانلود برنامه TOR

دانلود برنامه TOR

سلام
دوستان مینونید از لینک زیر برنامه رو دانلود کنید
DOWNLOAD
password:safir

طریقه استفاده برای کسانی که تا حالا باهاش کار نکردن به زبانی روون اینه که
اول برنامه رو تو یه درایو مشخص نصب کنید ....بعد نصب فایل اجرایی تور را اجرا و منتظر کانکت شدن برنامه بمونید
در مرحله بعد که برنامه کانکت شد چند لجظه بعد برنامه موزیلا فایر فاکس پرتابلی که تو محل نصب برنامه تور نشسته اجرا میشه و وارد سایت تور میشه و ای پی جدید شما رو نشون میده
از این به بعد میتونید وارد هر سایتی که بخوایید از طزیق مرورگر موزیلا پرتابل بشید
یادتون باشه که ای پی شما در موزیلا یه ای پی دیگست ولی ای پی سایر برنامه هایی که به شبکه اینجا متصل هستند پیرو ای پی و محدودیت های شبکه اینجا هستند....پس این برنامه تمام محدودیت ها رو رفع نمیکنه
از منو تنظیمات تور میتونید زبان برنامه رو فارسی کنید
خواهشا مفید استفاده کنید...
موفق باشید;)

yas_85

عضو جدید
خب. اینم از این. نیم ساعتی هست رسیدم به خوابگاه. فعلا همه چی مرتب و اوکی هست. بریم یه نهار بزنیم ببینیم اوضاع چطوره :دی

مشاهده پیوست 103233

این دیگه چه وضعشه

pogc 1tir

احتمالا به خاطر بدی سیگنال شبکه در اطاقتونه چون بنده مشکلی ندارم....
برنامه تور هم الان اپلود میکنم تا همه استفاده دوستان کنند

در مورد غذا خداییش افتضاح بود.........من خودم کنسرو لوبیا رو به ماکارونی مشکوک ترجیج دادم:surprised:
اقابون باید به این کسلی و دلگیری ها عادت کنید.....تازه اول راهیم....انشاله 30 سال دیگه مونده تا باز نشستگی

سلام به دوستان جدید
ایشالا خوابگاه بهتون خوش بگذره
کم و کاستی داره اما بدم نیست تازه یکی از استادامون که جند سال پیش خودش اینجا کارآموز بوده میگه الان خیلی شرایط واسه شماها بهتر شده،در کل سخت نگیرین که سخت میگذره،مطمئن باشین عسلو وضعیت اسکان و اللخصوص غذاش خیلی از اینجا بهتره
تازه همینا خاطره میشه، واسه خودتون فوتبال دستی و پینگ پنگ بزنین،تا غروبم که تش باده زیر کولر بمونین بعد از شامم برین ممکو یا جراحی

موفق باشید
see you soon

بالا