[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

mohandes851

عضو جدید
بله من سرما خورده بودم . تو آزمون تنفس ( اسمشو یادم رفته) همون که تو ساختمان طب صنعتی بیرون ساختمون بیمارستانه. تاثیر داره. آزمایش من کمی مشکل داشت اگه نگفته بودم سرما خوردم میفرستادم متخصص یا آزمایشای دقیق تر یا اصلا ردم میکرد:surprised:. البته الان که هوا خوبه .
ممنون که ج دادی وقتی گفتی دیگه مشکلی برات پیش نیومد؟
تو ازمایش خون و تست اعتیاد چی؟

hamid_ba

عضو جدید
دوستان فلات قاره که رفتن طب صنعتی خواستم بپرسم نزدیکترین مسیر که بخوام از ترمینال جنوب برم تا جهار راه پارک وی چطوره و با چه وسیله ای برم؟ممنون میشم جواب بدین.

h_r

عضو جدید
سلام
دوست عزیز پیگیر نتیجه گزینش نشدی؟
جوابشو از کجا بگیریم؟
سلام:gol:
تلفنی نه از حفاری جواب میگیری نه گزینش. من برا جواب گزینش حضوری به هسته گزینش جنوب رفتم و بعد از کمی اصرار (که الان نتیجمو میخوام چون استرس دارم) تو سیستم نگاه کردو گفت مشکل خاصی نداری و دعوت بکار خواهی شد اما بعدا باید یکباردیگه مصاحبه بیایی. برای طب هم حضوری مراجعه کردم(4روز پیش) و راحت جواب میدن و گفتن مناسب هستی و نتایجو خیلی وقته به شرکت حفاری ارسال کرده اند(باید بری پیش آقای بوعذار).
ضمنا طب صنعتی من 1 اسفند بود و گزینش 14 فروردین

blackberry35

اخراجی موقت
سلام برهمه دوستان کسی نمی داند نتایج تکمیل ظرفیت اعلام شد یا نه ?!

آخرین ویرایش:

mirara

عضو جدید
سلام دوست عزیز...شما پیگیری کردی نتیجه گزینشت رو؟

سلام
امروزم كه زنگ زدم گزينش گفت سيستم قطعه!
شركت هم يا كسي برنميداره يا اگه برداره واسمون رايگان موسيقي پخش ميكنه!
من كه واقعا ديگه نميدونم چيكار ميشه كرد.روزي 20 بار هم بايد به هركسي كه ميبينيم جواب بديم كه هنوز چيزي مشخص نشده.
صدرحمت به همون شركتاي خصوصي ...فوقش بعد سه ماه ميگن خوش اومدي

farhangp86

عضو جدید
سلام به همه دوستان
امروز بالاخره تونستم با شرکت تماس بگیرم و وضعیت پرونده را بپرسم؛
به فضل خدا همه مراحل تکمیل شده و جواب طب هم مثبت بود.
شروع دوره را پرسیدم، که خیلی عجله داشت و فقط گفت از خرداد ماهه و خداحافظی کرد.
از همه دوستان بابت راهنمایی هاتون سپاسگذارم.
:gol:الحمد لله کما هو اهله .....:gol:

سلام تبریک میگم ان شا الله همیشه موفق باشید یه سوال داشتم اینکه تاییده مدرک تحصیلیتون رو شرکت بهت گفت که اومده یا نه چون که من که زنگ زدم گفت همه همه مراحل تکمیل شده فقط جواب تاییده مدرک تحصیلی نیومده راستی گرایش شما چیه گرایش من قدرت هستش باز هم تبریک

rezatm

عضو جدید
دوستان فلات قاره که رفتن طب صنعتی خواستم بپرسم نزدیکترین مسیر که بخوام از ترمینال جنوب برم تا جهار راه پارک وی چطوره و با چه وسیله ای برم؟ممنون میشم جواب بدین.
همون اطراف ترمینال نزدیک های ایستگاه مترو، ایستگاه بی آر تی هم هست. مستقیم از ترمینال میبره پارک وی. 200 تومن هم کرایه اش میشه

rezatm

عضو جدید
سلام:gol:
تلفنی نه از حفاری جواب میگیری نه گزینش. من برا جواب گزینش حضوری به هسته گزینش جنوب رفتم و بعد از کمی اصرار (که الان نتیجمو میخوام چون استرس دارم) تو سیستم نگاه کردو گفت مشکل خاصی نداری و دعوت بکار خواهی شد اما بعدا باید یکباردیگه مصاحبه بیایی. برای طب هم حضوری مراجعه کردم(4روز پیش) و راحت جواب میدن و گفتن مناسب هستی و نتایجو خیلی وقته به شرکت حفاری ارسال کرده اند(باید بری پیش آقای بوعذار).
ضمنا طب صنعتی من 1 اسفند بود و گزینش 14 فروردین

اوضاع منم تقریبا مثل شماست. فقط گزینش رو هنوز حضوری نرفتم. تلفنی تماس گرفتم میگن منتظر تماس نیروی انسانی شرکت باش. حالا دیگه نمیدونم واسه دعوت به کاره یا چیز دیگه:cry:

• Like
واکنش ها: h_r

dashhadi

عضو جدید
سلام به همه ی بچه های باحال نفت؛
من تازه کشفتون کردم، کاش زودتر باهتون آشنا میشدم،
کارشناس کنترل هستم، نفت و گاز پارس
دو هفته قبل گزینش و طب صنعتی دادم (30 فروردین)، به خاطر عینک فرستادنم کمیسیون ( چپ: 2.25 ، راست 2.5 )
الان فولاد خوزستان شاغلم, مهندس نت اتوماسیون و ابزاردقیق ، به نظرتون بیام پارس؟!
البته اگه خدا خواست و قبول شدم!
راستی امکان داره واسه عینک ردم کنن؟!

FAMINE RIAN

عضو جدید
خدايا مرا بسوى تو حاجتى است كه براى رسيدن به آن طاقتم طاق شده، و رشته چاره جوئى‏هايم در برابر آن گسسته، و نفس من بردن آن را پيش كسى كه حاجتش رانزد تو مى‏آورد، و در مطالب خود از تو بى‏نياز نيست، در نظرم بياراست، و اين لغزشى از لغزشهاى خطاكاران، و درافتادنى از درافتادنهاى گناهكاران است. پس به سبب يادآورى تو از غفلت خود متنبه شدم و به توفيق تو از لغزش خود، بپاخاستم، و به سبب آنكه تو خود مرااستوار ساختى از در افتادن برگشتم. و بازپس رفتم، و گفتم: منزه است پروردگار من، چگونه محتاجى از محتاجى مسئلت مى‏كند؟ و كجا فقيرى دست تضرع بسوى فقير ديگر مى‏گشايد؟ آنگاه از روى رغبت اى خداى من، آهنگ تو كردم. و اميدم را از روى اعتماد به تو بسوى تو آوردم، و دانستم كه مسئلتهاى بسيار من، در جنب توانگرى تو كم است. و خواهشهاى عظيم من در برابر وسعت رحمت تو كوچك است. و دائره كرم تو از مسئلت احدى تنگ نمى‏گردد. و دست تو در بخششها از هر دستى بالاتر است .

بخشی از دعای 13 صحیفه سجادیه

pouri1372

عضو جدید
bbb دوستان مناطق نفتخیزی که بهشون زنگ زدن که خودشونو معرفی کنن لطفا خبر بدن که تاریخ شروع بکارو بهشون اعلام کردن ؟ کسی نمیدونه دقیقا قرار چه اتفاقی بیفته ؟ من که تا آخر اردیبهشت باید جای قبلی سرکار باشم تکلیف چی میشه ؟ لطفا اگه کسی خبری داشت یا گرفت اطلاع رسانی کنه...ممنون

aa313

عضو جدید
سلام تبریک میگم ان شا الله همیشه موفق باشید یه سوال داشتم اینکه تاییده مدرک تحصیلیتون رو شرکت بهت گفت که اومده یا نه چون که من که زنگ زدم گفت همه همه مراحل تکمیل شده فقط جواب تاییده مدرک تحصیلی نیومده راستی گرایش شما چیه گرایش من قدرت هستش باز هم تبریک

سلام برادر، خیلی ممنون از لطفت
برا تاییدیه مدرک تحصیلی قبل از عید اقدام کرده بودم، و وقتی برا طب بعد از عید رفتم، یه سرم حضوری رفتم شرکت، که همون جا نگاه کرد و گفت که اومده، الان هم که تلفنی تماس گرفتم نگاه کرد باز هم گفت که همه موارد رسیده!
گرایشم هم الکترونیکه
موفق باشی عزیز

aa313

عضو جدید
سلام به همه ی بچه های باحال نفت؛
من تازه کشفتون کردم، کاش زودتر باهتون آشنا میشدم،
کارشناس کنترل هستم، نفت و گاز پارس
دو هفته قبل گزینش و طب صنعتی دادم (30 فروردین)، به خاطر عینک فرستادنم کمیسیون ( چپ: 2.25 ، راست 2.5 )
الان فولاد خوزستان شاغلم, مهندس نت اتوماسیون و ابزاردقیق ، به نظرتون بیام پارس؟!
البته اگه خدا خواست و قبول شدم!
راستی امکان داره واسه عینک ردم کنن؟!
سلام
اگه چشم فقط ضعیف باشه و با عینک دید تصحیح بشه، و عیوبی مثل غوز (قوذ، غوظ، قوض !!!:biggrin:) قرنیه و ... نداشته باشه، رد نمی کنن،
البته فکر کنم نتیجه طب همه بچه های پارس مشخص شده باشه و باید از شرکت پیگیر نتیجه بشی که البته یکم سخت جواب می دن!
در مورد کارتون هم کاملاً نسبیه، اگه امنیت شغلی، درآمد و علاقه شما و سکونت در موطن در یکی از این دو تامینه، خوب اون را انتخاب کن دیگه!
موفق باشین

majid2798

عضو جدید
سلام به همه دوستان
امروز بالاخره تونستم با شرکت تماس بگیرم و وضعیت پرونده را بپرسم؛
به فضل خدا همه مراحل تکمیل شده و جواب طب هم مثبت بود.
شروع دوره را پرسیدم، که خیلی عجله داشت و فقط گفت از خرداد ماهه و خداحافظی کرد.
از همه دوستان بابت راهنمایی هاتون سپاسگذارم.
:gol:الحمد لله کما هو اهله .....:gol:

سلام وتبریک به شما دوست عزیز.
میشه لطف کنید تاریخ طب صنعتیتونو بگید؟
کمیسیون هم رفته بودین یا نه؟

چه ساعتی زنگ زدی که جواب دادن.منم فردا همون ساعت یه زنگ بزنم ببینم چه میگن

آخرین ویرایش:

DARKANGEL

عضو جدید
bbb دوستان مناطق نفتخیزی که بهشون زنگ زدن که خودشونو معرفی کنن لطفا خبر بدن که تاریخ شروع بکارو بهشون اعلام کردن ؟ کسی نمیدونه دقیقا قرار چه اتفاقی بیفته ؟ من که تا آخر اردیبهشت باید جای قبلی سرکار باشم تکلیف چی میشه ؟ لطفا اگه کسی خبری داشت یا گرفت اطلاع رسانی کنه...ممنون
سلام دوست عزیز... من که دو سه روز پیش رفته بودم حکمم رو بگیرم بهم گفتن دو هفته دیگه باید برین برای کار فک میکنم همون اول خرداد بشه ...

blackberry35

اخراجی موقت
در گفت و گوي nioc با عباس خنيفر: اخبار تکمیل ظرفیت
برنامه جذب نيروي انساني در شركت ملي نفت تشريح شد.

مدير توسعه منابع انساني شركت ملي نفت ايران با اعلام اين خبر كه طي چند هفته آينده، كار جذب هزار نفر از ذخاير آزمون استخدامي سال گذشته انجام مي شود.

مدير توسعه منابع انساني شركت ملي نفت ايران با اشاره به آزمون استخدامي سال گذشته، اظهار داشت: در آزمون سال گذشته براي جذب چهار هزار و 907 نفر هدفگذاري شده بود كه اين جذب به صورت كامل انجام نشد و حدود هزار نفر از تعهد باقي مانده اين برنامه از محل ذخاير آزمون استخدامي سال گذشته، طي دو هفته آينده با برگزاري پنل هاي مصاحبه، جذب شركت نفت خواهند شد.
خنيفر از برنامه پنجساله مديريت توسعه منابع انساني شركت ملي نفت ايران براي جذب سالانه سه هزار نفر به طور ميانگين خبر داد و خاطرنشان كرد: در سال جاري اين روند همانند سال گذشته ادامه مي يابد و علاوه بر هزار نفر باقيمانده از تعهد آزمون استخدامي سال گذشته، آزمون استخدامي براي جذب نيروهاي جديد نيز طبق برنامه برگزار خواهد شد.

صفحه اصلی
مشاهده نتایج آزمون
خروج

پایگاه اطلاع رسانی آزمون استخدامی شركت ملي نفت ايران و شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران

** قابل توجه داوطلبانی که به مرحله مصاحبه استخدامی راه یافته اند **

* اطلاعیه مهم در خصوص اعلام نتایج شركت پالایش و پخش *

<<<
جهت اطلاع از نتیجه مصاحبه از لینک "مشاهده نتایج آزمون" استفاده کنید >>>

داوطلبان شرکت کننده در مصاحبه های استخدامی شرکت ملی پالایش و پخش، جهت کسب هر گونه اطلاع، پرسش و ... صرفا
با نشانی ذیل مکاتبه نمايند :
تهران - خیابان آیت اله طالقانی - روبروی ساختمان مرکزی بنیاد شهید
نبش کوچه خوشبختی - تامین نیروی انسانی شزکت ملی پالایش و پخش

توضيحات درباره نتايج داوطلبان شركت ملي نفت ايران:
1. رتبه هاي اعلام شده بر اساس مجموع نمرات آزمون كتبي و مصاحبه استخدامي داوطلبان مي باشد.
2. پردازش نمرات پس از كسر سهميه 25 درصد بنياد شهيد، بر اساس سهميه هاي چهارگانه (5 درصد ايثارگران - 50 درصد بومي خوزستان - 50 درصد بومي بوشهر - آزاد ) بوده است. بر اين اساس هر داوطلب در صورت دارا بودن سهميه، ابتدا در سهميه مورد نظر پردازش گرديده و در صورت عدم قبولي پس از كسر امتيازات مربوط به سهميه اوليه به ساير گروه ها منتقل گرديده و مجددا نمرات پردازش مي گردد.
3. طبق ضوابط كسب نمره مصاحبه زير 40 بمنزله مردود قطعي داوطلب خواهد بود.
4. اعلام تکمیل ظرفیت در برخی از رشته ها در دست بررسی می باشد. تكميل ظرفيت استخدامي بر اساس سهميه هاي 4 گانه فوق بوده و در صورت وصول لیست نهائی، نتایج متعاقبا از طریق همین پایگاه اعلام خواهد شد.
5. هرگونه اطلاع رساني در خصوص وضعيت داوطلبان صرفا از طريق همين پايگاه اينترنتي بوده لذا خواهشمند است از هرگونه مراجعه حضوري و تماس تلفني خودداري گردد.

اداره تامين نيروي انساني شركت ملي نفت ايران

شرکت ملی نفت ایران - اداره تامین نیروی انسانی (واحد کامپیوتر)

پس چی شد این 1000 نفر تکمیل ظرفیت ای خنیفر گجستک هان:mad::wallbash::evil::w00::w09::w06:

آخرین ویرایش:

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز... من که دو سه روز پیش رفته بودم حکمم رو بگیرم بهم گفتن دو هفته دیگه باید برین برای کار فک میکنم همون اول خرداد بشه ...

سلام.آمار جدیدی از نحوه اسکان و حقوق و شرایط کاری نگرفتی؟
باید توی خود مسجد سلیمان ساکن بشین؟ چقدر فاصله داره تا اهواز؟

aa313

عضو جدید
سلام وتبریک به شما دوست عزیز.
میشه لطف کنید تاریخ طب صنعتیتونو بگید؟
کمیسیون هم رفته بودین یا نه؟

چه ساعتی زنگ زدی که جواب دادن.منم فردا همون ساعت یه زنگ بزنم ببینم چه میگن
سلام عزیز، تشکر از لطف شما
طب، 19 فروردین بود، کمسیون هم رفته بودم، به خاطر چشمام که نزدیک بینی دارم و با عینک دید دور 10/10 اصلاح میشه،
اگه کمسیون رفته پروندت، نگران نباش، چون نظر متخصصی که برا مشاوره مراجعه بش کردی شرطه، و کمسیون مراحل اداری محسوب میشه!
والا ساعت 8ونیم زنگ زدم که گفتن، 10 به بعد تماس بگیرم، و ساعت 10 با چند بار تماس بالاخره جواب دادن!
با این شماره (02183762140) تماس بگیری احتمال پاسخ دادنشون 72.37 درصد بیشتر از شماره (02183762124) است.
لطفاً اگه موفق به تماس شدی، یه آمار از نحوه شروع آموزش و نحوه تقسیم نیرو ها به دو گروه (آیا زمان تکمیل پرونده مهمه یا رشته) هم سوال کنی، خوبه!
موفق باشی
یا علی مدد

majid2798

عضو جدید
سلام عزیز، تشکر از لطف شما
طب، 19 فروردین بود، کمسیون هم رفته بودم، به خاطر چشمام که نزدیک بینی دارم و با عینک دید دور 10/10 اصلاح میشه،
اگه کمسیون رفته پروندت، نگران نباش، چون نظر متخصصی که برا مشاوره مراجعه بش کردی شرطه، و کمسیون مراحل اداری محسوب میشه!
والا ساعت 8ونیم زنگ زدم که گفتن، 10 به بعد تماس بگیرم، و ساعت 10 با چند بار تماس بالاخره جواب دادن!
با این شماره (02183762140) تماس بگیری احتمال پاسخ دادنشون 72.37 درصد بیشتر از شماره (02183762124) است.
لطفاً اگه موفق به تماس شدی، یه آمار از نحوه شروع آموزش و نحوه تقسیم نیرو ها به دو گروه (آیا زمان تکمیل پرونده مهمه یا رشته) هم سوال کنی، خوبه!
موفق باشی
یا علی مدد

این 72.37 درصدت مارو کشت:biggrin:
19 فروردین تموم شد یا 19 شروع کردی مراحل طبتو؟
من طبم 28 تموم شد،ایشالا فردا یا پس فردا یه زنگ میزنم آمار میگیرم میگم به بچه ها.
البته اگه جواب بدن

بالا