[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

n@91

عضو جدید
دستون دردنکنه"کیان"و"شهرام۵۹".ببخشیدبه نظرتون اگه برم بیمارستان شهرک نفت میتونم جواب طبم روبگیرم؟یاباید۵طبقه برم؟۵شنبه قسمت اداری بیمارستان شهرک نفت و۵طبقه تعطیله یانه؟

reza 68

عضو جدید
راستش آمار گرفتم
فلات اصلا مهندسی نفت نمیخاست
واسه همین نمیطونم نظری بدم
اما فلا یا مناطقی شدن و کلا اقماری شدن به اون تسته روانشناسی بستگی داشت و روحیات
اونایی که اهله نظمو حساب کتاب بودن افتادن مناطق
هرچی شلخته و بی خیال بوده افتادن فلاتو پارس تجرد و تاهل هم اثر داشته
اما در کل بالاترین نمرات رو انداختن مناطق
حتی من در ارتباط با نخبگان هم ریز آمار گرفتم
دربو داغوناشون افتادن مرکزی
آساشون افتادن مناطق
دیگه حال ندارم والا کلی آمار داشتم که رو میکردم
بقیه اش باشه واسه بعدت
فلاتی
اتفاقا مناطق مرکزی که باید بهتر باشه،چون راحت میتونی به یک شهر بزرگ انتقالی بگیری

آخرین ویرایش:

peiman66

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
راستش آمار گرفتم
فلات اصلا مهندسی نفت نمیخاست
واسه همین نمیطونم نظری بدم
اما فلا یا مناطقی شدن و کلا اقماری شدن به اون تسته روانشناسی بستگی داشت و روحیات
اونایی که اهله نظمو حساب کتاب بودن افتادن مناطق
هرچی شلخته و بی خیال بوده افتادن فلاتو پارس تجرد و تاهل هم اثر داشته
اما در کل بالاترین نمرات رو انداختن مناطق
حتی من در ارتباط با نخبگان هم ریز آمار گرفتم
دربو داغوناشون افتادن مرکزی
آساشون افتادن مناطق
دیگه حال ندارم والا کلی آمار داشتم که رو میکردم
بقیه اش باشه واسه بعدت
فلاتی
این آمارو از کجات در میاری جیگر؟
اگه بالایی ها به استعدادت پی ببرن ره صد ساله رو یه شبه طی می کنی:whistle:
تعیین محل خدمت قبل از مصاحبه بود و اولویت اولش بومی بودن و احتیاج به اون رشته خاص تو اون شرکت بوده.من نفت مرکزی بودم. روز مصاحبه اونجا همه بومی بودن.نمره کتبی ام 41 بود و نمره دوستم که رشته نفت بود 43.
میتونی با این لیست مقایسه کنی که میانگینش 35 بیشتر نیس
oil.jpgscan0020.jpg

روند فعاليت مركز اطلاع‌رساني و پاسخگويي معاونت منابع انساني تشريح شد؛
الزام مديران منابع انساني شركت‌ها به پاسخگويي به مراجعان

معاون توسعه منابع انساني و مديريت وزارت نفت در تشريح تاسيس مركز اطلاع‌رساني و پاسخگويي گفت: مركز اطلاع‌رساني و پاسخگويي قبل از اقدام به طرح ساماندهي نيروي پيمانكاري تاسيس شد. دكتر كريم سلحشور در گفتگو با پايگاه اطلاع‌رساني وزارت نفت (MOP)، افزود: تاسيس مركز ياد شده در پي مراجعات فراوان كاركنان تشكيل شد زيرا احساس مي‌شد در پاسخگويي به مراجعات يك حلقه مفقوده وجود دارد كه با هماهنگي همكاران اين طرح تهيه شد.وي درباره عدم پاسخگويي برخي از شركت‌ها نسبت به مراجعات و سوالات نيروهاي شركتي اظهار كرد: من به عنوان مسئول معاونت منابع انساني وزارت نفت و ديگر مديران مربوطه به لحاظ اخلاقي و اعتقادي ديني موظفيم درمواقعي كه مشكلي وجود دارد به شيوه مطلوب برخورد كرده و پاسخگو باشيم.معاون وزير نفت تصريح كرد: بر اساس فرمايشات مقام معظم رهبري به لحاظ اعتقادي خادم هستيم و اگر كسي مراجعه و سوالي دارد، موظفيم به شكل درست پاسخگو باشيم و به تمام كساني كه در رابطه با اين طرح سامان‌دهي موظف به خدمت شده‌اند، توصيه ميكنم كه پاسخگو باشند و اگر در مواردي ابهاماتي وجود دارد، از معاونت منابع انساني سوال كنند.به گفته وي چنانچه فردي پاسخ خود را دريافت نكرد و يا در موردي معترض بود، به مركز اطلاع‌رساني و پاسخ گويي مراجعه و پرسش‌هاي خود را مطرح كند كه در اين صورت مواردي كه به حوزه ستادي مربوط شود، پاسخ داده خواهد شد و در خصوص مواردي كه به حوزه شركت‌ها برمي‌گردد، از طريق شركت‌ها پيگيري و پاسخ خواهيم داد .به گفته دكتر سلحشور، در سامانه پاسخگويي به كاربران، جعبه‌هاي مختلفي پيش‌بيني شده كه هر كس متناسب با آن جعبه پرسش خود را مطرح مي‌كند و با دريافت كد كاربري، پاسخ خود را دريافت خواهد كرد.وي درخصوص ضرورت پاسخگويي مديران منابع انساني در سطح وزارت نفت خاطر نشان كرد: زماني به خودمان نمره مثبت مي‌دهيم كه توانسته باشيم در اين بخش پاسخ ارباب رجوع را بدهيم.بررسي مجدد آزمون‌هاي كتبي و مصاحبه‌اي معاون توسعه منابع انساني و مديريت وزارت نفت از بررسي مجدد آزمون‌هاي استخدامي كه به شيوه‌هاي كتبي و مصاحبه‌اي برگزار مي شود، خبر داد.دكتر سلحشور افزود: در صدد هستيم تا آزمون‌هاي كتبي و مصاحبه اي را از نظر محتوا، شكل و اجرايي مورد بررسي دوباره قرار دهيم.وي با بيان اينكه بعد از برگزاري هر آزمون بايد عملكرد خود را ارزيابي كنيم، افزود: بر همين اساس لازم است تا با تحليل اشكالات خود از تكرار معايب جلوگيري كنيم.اين مقام مسئول تصريح كرد: يكي از مراحل آزمون‌ كه به صورت كتبي برگزار مي‌شود، بايد از نظر محتوا تغيير كند زيرا محتوا بسيار نظري است.به گفته وي، اصلاح محتواي آزمون كتبي بايد به گونه اي باشد كه نه به ضرر كسي باشد كه تازه فارغ التحصيل شده و به عنوان كانديد استخدام وارد مي‌شود و نه بايد به ضرر فردي باشد كه سال‌ها ي متمادي در داخل سازمان فعاليت كرده و از مباحث تئوري دور بوده است بلكه بايد بين اين دو تنظيم شود.دكتر سلحشور در تشريح بررسي مجدد آزمون‌ها گفت: ما از توانايي فردي كه تازه فارغ التحصيل شده است آگاهي نداريم بنابراين به دنبال اين هستيم كه مصاحبه بايد استاندارد لازم را داشته باشد.به گفته وي، در پرسش‌هاي كتبي همه در مقابل يك سوال قرار مي گيرند و پاسخ مي دهند اما در مصاحبه در مقابل يك سوال مشخص و يكسان قرار نمي گيرند بر همين اساس به دنبال افزايش دقت مصاحبه هستيم.كعاون وزير نفت با بيان اينكه، مصاحبه بايد از حالت تنوع خطاآميز خارج شود، تاكيد كرد: مصاحبه بايد مانند آزمون كتبي شكلي استاندارد داشته باشد به اين معنا كه در مصاحبه، متر قضاوت و اندازه گيري بايد دقيق انجام شود.وي براين امر تاكيد كرد كه در شيوه جديد بايد وزن تاثير گذاري آزمون ها متناسب با دقت و جايگاه آن باشد يعني چقدر به كتبي و چقدر به مصاحبه امتياز داده شود كه مجموع آن به عنوان عدد مورد استناد براي جذب و عدم جذب باشد.

http://www.mop.ir/portal/Home/ShowP...tegoryID=4bd7d587-34c9-4985-9d2a-2b724685e2b9

farkhaniii

عضو جدید
فكر كنم سازمان سيا باشه كه شمارش نيوفتاده

ميخوان ترورت كنن مواظب باش

ما خودمون سیا کاریم داش داوود خیالت تخت باشه

ظاهرا مغز متفکرای این استخدامی بچه های فلات عشقی بودن نه پارسی ها ، اگر تروری باشه میان کویر سیبری :D

aa313

عضو جدید
دوستان امیدوارم ناراحت نشید، ولی یه تذکر دوستانه خدمتون عرض کنم؛
آقا دیگه کل کل بعضی از بچه ها داره خیلی بی مزه میشه! میای تاپیک میبینی 10 صفحه رفته جلو میگی چه خبر شده، می خونی می بینی یکی گفته شرکت من قشنگه، شرکت تو زشته، شرکت من فلانه، شرکت تو بهمانه ....... خدایش دارن بعضی دوستان افراط می کنن،
بازم ببخشید

davood253

عضو جدید
دوستان امیدوارم ناراحت نشید، ولی یه تذکر دوستانه خدمتون عرض کنم؛
آقا دیگه کل کل بعضی از بچه ها داره خیلی بی مزه میشه! میای تاپیک میبینی 10 صفحه رفته جلو میگی چه خبر شده، می خونی می بینی یکی گفته شرکت من قشنگه، شرکت تو زشته، شرکت من فلانه، شرکت تو بهمانه ....... خدایش دارن بعضی دوستان افراط می کنن،
بازم ببخشید

ببخشيد ولي اينجا پرسنل محترم آينده شركت نفت هستن نه بچه هاي حوزوي
به موقعش خبر باشه ميزارن
وقتي هم نباشه دلشون به شوخي خوشه تا استرس يادشون بره
من يكي كه دوست ندارم اين تاپيك كه تو مراحل استخدامي بهم كمك كرده خشك و برهوت باشه و تا بتونم شوخي ميكنم و تا بتونم به دوستان اگر از دستم بربياد كمك و راهنمايي ميكنم.
دوست من زياد سخت نگير;)
راستي شركت من قشنگتره :biggrin:

آخرین ویرایش:

aa313

عضو جدید

ببخشيد ولي اينجا پرسنل محترم آينده شركت نفت هستن نه بچه هاي حوزوي
به موقعش خبر باشه ميزارن
وقتي هم نباشه دلشون به شوخي خوشه تا استرس يادشون بره
من يكي كه دوست ندارم اين تاپيك كه تو مراحل استخدامي بهم كمك كرده خشك و برهوت باشه و تا بتونم شوخي ميكنم و تا بتونم به دوستان اگر از دستم بربياد كمك و راهنمايي ميكنم.
دوست من زياد سخت نگير
راستي شركت من قشنگتره

نمی دونم کدوم طلبه اینقدر اذیتت کرده که اینقدر از دست بچه های حوزوی شاکی هستی! به هر حال کسی اینجا طلبه نیست، نمی خواد خاطرات بدت را مرور کنی!:biggrin:
شوخی هم خیلی خوبه ولی نه صحبتای بچگانه و بی خود! بازم به کامنتای محسن علی بیگی!:biggrin:
موفق باشی دوست من;)

kiyan_max2020

عضو جدید
این آمارو از کجات در میاری جیگر؟
اگه بالایی ها به استعدادت پی ببرن ره صد ساله رو یه شبه طی می کنی:whistle:
تعیین محل خدمت قبل از مصاحبه بود و اولویت اولش بومی بودن و احتیاج به اون رشته خاص تو اون شرکت بوده.من نفت مرکزی بودم. روز مصاحبه اونجا همه بومی بودن.نمره کتبی ام 41 بود و نمره دوستم که رشته نفت بود 43.
میتونی با این لیست مقایسه کنی که میانگینش 35 بیشتر نیس
مشاهده پیوست 94473مشاهده پیوست 94474
برادر نمیخام بحث کنم انشاالله خودت وارد شدی از هر کی خاستی سوال کن ببین حرفه کی درسته
هوش و استعداد همه ما در یه سطحه (البته تقریبا) یه امتحان هم ملاک هیچی نیست
اما
این حضرات که امارشونو زدی
بچه های بومی اند یعنی هر چی امتیاز که بگیرن نصفه امتیازشون با امتیازه اکتسابی جمع میشه که همون سهمیه 50% باشه

برای بومی ها شاید یه مقداری تعیین جا ارتباط به بومی بودن داشته باشه
اما برای غیره بومی ها به هیچ وجه
برا فلات قاره هم مطلقا به بومی کاری نداشتن
بنده خودم بومی نبودم
هیچ سهمیه هم نداشتم
بین کله مهندسی نفتیا هم اول شدم
حتی بعد مصاحبه هم باز قضیه همینطوری بود
این حرفی هم که زدم حرفه خودم نیست
یا فکر کنی خودم مثله شما از روی شواهد استنباط کرده باشم
آماره رسمیه
حالا شما خاستی باور نکن
ضمنا شک نکن که نفتن مرکزی بدترین زیر مجموعه نفته اینو دیگه همه پرسنل میدونن
و ...................

hiby

عضو جدید
با سلام از دوستان پالایشی کسی برای پنج شنبه همین هفته به لاوان و بندرعباس دعوت شده؟؟؟؟؟؟ خواهشاً جواب بدین ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن.توجه داشته باشن که بچه های سری اول که هفته قبل رفتن لاوان بصورت دسته جمعی از امضای برگه اقرار نامه (انصراف از استخدام رسمی شرکت پالایش و پخش) امتناع کردند.احتمال این می رود که این اقرار نامه در فرودگاه و به صورت اجباری و تهدیدآمیز به شما داده و به زور از شما امضا گرفته شود که ازین کار جدا پرهیز کنید چون با اینکار عملا سرنوشت خودتون رو خراب کردین ،به لحاظ قانونی حق با ماست و اینکار غیرقانونیه لطفا به بقیه هم اطلاع بدهید

دوست عزیز !

پالایش و پخش وقتی اسامی پذیرفته شدگان نهایی رو زد یه سوتی داد !

یه فایل اکسل گذاشت که همه ی اطلاعات پذیرفته شده ها اون تو بود....حتی باورتون نمیشه....من خودم یکی از بچه های دوران خدمت رو شمارشو اونجا پیدا کردم و زنگ زدم یه حالی ازش پرسیدم

تو اون فایل اسامی قبول شده ها به تفکیک محل قبول شدنشون هست و البته شماره همراهشون هم

میتونی پیامک بهشون بدی
من فایلشو دارم
آدرس ایمیل بده برات بفرستم

ایشالا درست بشه

blackberry35

اخراجی موقت
آقا جان سایتAzmoon.nioc.ir همچنان خرابه
Server Error in '/' Application.
تکمیل ظرفیت ما منتظریم تکمیل ظرفیت ما منتظریم تکمیل ظرفیت ما منتظریم
تکمیل ظرفیت ما منتظریم تکمیل ظرفیت ما منتظریم تکمیل ظرفیت ما منتظریم

Runtime Error

Description: An application error occurred on the server. The current custom error settings for this application prevent the details of the application error from being viewed remotely (for security reasons). It could, however, be viewed by browsers running on the local server machine.

Details: To enable the details of this specific error message to be viewable on remote machines, please create a <customErrors> tag within a "web.config" configuration file located in the root directory of the current web application. This <customErrors> tag should then have its "mode" attribute set to "Off".

<!-- Web.Config Configuration File --> <configuration> <system.web> <customErrors mode="Off"/> </system.web> </configuration>

Notes: The current error page you are seeing can be replaced by a custom error page by modifying the "defaultRedirect" attribute of the application's <customErrors> configuration tag to point to a custom error page URL.

<!-- Web.Config Configuration File --> <configuration> <system.web> <customErrors mode="RemoteOnly" defaultRedirect="mycustompage.htm"/> </system.web> </configuration>

آخرین ویرایش:

blackberry35

اخراجی موقت
دوست عزیز !

یه فایل اکسل گذاشت که همه ی اطلاعات پذیرفته شده ها اون تو بود....حتی باورتون نمیشه....من خودم یکی از بچه های دوران خدمت رو شمارشو اونجا پیدا کردم و زنگ زدم یه حالی ازش پرسیدم

تو اون فایل اسامی قبول شده ها به تفکیک محل قبول شدنشون هست و البته شماره همراهشون هم

میتونی پیامک بهشون بدی
من فایلشو دارم

ایشالا درست بشه

مهندس سلام تو این فایل امتیازها هم است .

bahramps

عضو جدید
سلام.آقا"شهرام۵۹"نمیدونین تواین اوضاع خصوصی شدن شرکتهاوبستن قراردادتامین اجتماعی بابعضی ازبچه ها،قراردادشرکت مناطق نفتخیزجنوب نفتی یاتامین اجتماعی هست؟ممنون

نه دوست عزیز خیالت راحت حتی کساییکه پالایش آبادان و اراک هستند رسمی میشن شما که جای خود دارید ما بدبخت بیچاره ها به تیر غیب گرفتار شدیم!!

FAMINE RIAN

عضو جدید
نمی دونم کدوم طلبه اینقدر اذیتت کرده که اینقدر از دست بچه های حوزوی شاکی هستی! به هر حال کسی اینجا طلبه نیست، نمی خواد خاطرات بدت را مرور کنی!:biggrin:
شوخی هم خیلی خوبه ولی نه صحبتای بچگانه و بی خود! بازم به کامنتای محسن علی بیگی!:biggrin:
موفق باشی دوست من;)

دوست عزیز همه دنبال خبر هستیم پست های شما هم به صفحات اضافه میکنه اما همشون با خودشون خبر دارن ؟ اینجا همه بچه جمع شدیم و میخندیم تا غمی رو فراموش کنیم و عزیز دل جنبه داشته باشه دوستمون گفت اینجا که بــــــــــــــــــــــوق نیست فورا جواب میدین

از فردا یه چایخونه تو این تایپک راه میندازم تا همه صفا کنن بغییر مهندسین گل به کسانی که سواد حوزوی در هر سطحی هم دارن خدمات می دیم

FAMINE RIAN

عضو جدید
امروز پیام به نفت و گاز پارس دادم گفت 300 نفر مرحله اول میرن یعنی اول خرداد پرسیدم باقیش گفت تیر و مرداد !!!!!!!!!!!!!!!!
گفت با این شماره که مال اموزشه تماس بگیر در جریانن که رشتها کی میرن :
88966031

bahramps

عضو جدید
سلام
طب صنعتیت باید تا حالا میومد از نیرو انسانی و بیشتر از عباسپور پیگیر باش
مناطق 100 % دولتی و نفتیه
از تامین اجتماعی خبری نیست خوشبختانه
آخه مگه مریضن بیان چندین 1000 حلقه چاه نفتو بدن دسته خصوصی
توربین و خدمات رفاهی فقط کار میکنه در آمد زایی نداره
خدمات رفاهی که فقط ماشین داره و پادویی میکنه
توربین هم که اسمش روشه نفت نداره سرمایه ملی نداره
فقط کارگر داره و کارگر یعنی نون خوره اضافی
دیگه بقیه اش رو هم خودت میدونی

البته خوشحالم که هیچ شرکت نفتی خصوصی نشه انشاالله ولی استدلالتون در مورد سرمایه بودن معقول نیست کدو شرکت نفتی تاسیسات سرمایه ای و گرانقیمتی مثل پالایشگاهها دارن ؟ اما همشونو یکی یکی دارن خصوصی میکنن البته کارمنداشون رسمی باقی میمونن.

bahramps

عضو جدید
یه علی بیگی داشتیم شدن 2 تا.
خدا بخیر کنه
آقا مجید تورو خدا چی میگی این بنده خدا برای معضلی که استخدام شده ها ی پالایشو گذاشته دوبار یه مطلبو گذاشته دستشم درد نکنه اونوقت شما فرتی میای انگ میزنی اما احوالپرسی و حرفای بی ربط به تاپیکو زیرسیبیلی رد میکنید و هیچی نمیگی!!! یه کم انصاف خوبه!:mad:

pouyashayan

عضو جدید
با سلام از دوستان پالایشی کسی برای پنج شنبه همین هفته به لاوان و بندرعباس دعوت شده؟؟؟؟؟؟ خواهشاً جواب بدین ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن.توجه داشته باشن که بچه های سری اول که هفته قبل رفتن لاوان بصورت دسته جمعی از امضای برگه اقرار نامه (انصراف از استخدام رسمی شرکت پالایش و پخش) امتناع کردند.احتمال این می رود که این اقرار نامه در فرودگاه و به صورت اجباری و تهدیدآمیز به شما داده و به زور از شما امضا گرفته شود که ازین کار جدا پرهیز کنید چون با اینکار عملا سرنوشت خودتون رو خراب کردین ،به لحاظ قانونی حق با ماست و اینکار غیرقانونیه لطفا به بقیه هم اطلاع بدهید
به خدا به خاطر این بچه های پالایشی بدجوری دلم گرفته،خدا ازشون نگذره:mad:

bahramps

عضو جدید
مرسی دوست عزیز

bahramps

عضو جدید
دوست عزیز !

میتونی پیامک بهشون بدی
من فایلشو دارم

ایشالا درست بشه

دوست عزیز ممنون تا جاییکه میدونم بچه های توی جزیره لاوان دارن همینکارو میکنن!! اینم لطف خدا بود که همچین سوتی دادن !

n@91

عضو جدید
دستون دردنکنه"کیان"و"شهرام۵۹".ببخشیدبه نظرتون اگه برم بیمارستان شهرک نفت میتونم جواب طبم روبگیرم؟یاباید۵طبقه برم؟۵شنبه قسمت اداری بیمارستان شهرک نفت و۵طبقه تعطیله یانه؟

بالا