[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

davood253

عضو جدید
دوستان
راستي جواب آزمايش خون را ميگن فردا ساعت 8 آمادست ولي كساني كه اطلاع داشتن ساعت دو بعدازظهر همان روز رفتن جواب آزمايش خون را گرفتن و بردن پيش دكتر طب صنعتي و كارشون دو روزه تموم شد.
ولي شركت مهانسرا و شام و صبحانه ميده سه روز بمونيد عشق و حال كنيد
مهمانسراش باشگاه شماره دو فلات قاره تو خيابان ستارخانه كه جاي توپيه
باشگاه ورزشي و پارك و ......داره كه عصر به عصر برين صفا
و با حوصله مراحل طب را سپري كنيد و عجله نكنيد و لذت ببريد اينا همش خاطرات دوران استخداميه

davood253

عضو جدید
هيچ شركتي از الان محل خدمت را مشخص نكرده جزء فلات عشق
به اين ميگن برنامه ريزي به اين ميگن شركت به اين ميگن اميد
ما كه افتاديم جزيره سيري ميريم حالش را ميبريم
جزيره سيري 6 سكو نفتي داره و بزرگترينش سكو نفتي نصرت است
جزيره سيري 72 كيلومتر از ساحل بندرلنگه فاصله داره و 15 كيلومتري جزيره ابوموسي است.
دورترين جزيره فلات قاره
ضريب حقوقيش هم بيشتر از ديگر جزيره ها است
پولدار شديم رفت.

davood253

عضو جدید
فلات قاره روزي 15 نفر را دعوت ميكنه براي طب صنعتي
فعلن كه بچه هاي نفت و گاز پارس هستن كه اينطوريه
شايد وقتي طب اونا تموم بشه با تعداد بيشتري تماس ميگيرن
روزي 45 نفر نفت و گازي ميومدن براي طب و فلات فقط 15 نفر چون تعداد استخدامي نفت و گاز بيشتره ديگه.
پس دوستاني كه باهاتون تماس نگرفتن نگران نباشيد كه حتمن تا ده روز ديگه باهاتون تماس ميگيرن.

davood253

عضو جدید
نامه سوء پيشينه را هم ميدن بهمون و ميگن وقتي دعوت به كار شدين كه تو خردا ماه حتمن دعوت ميشين و روزش معلوم نيست را بايد با خودتون بياريد يا ميتونيد فكس كنيد
يه تعهد ده ساله هم بايد بريم محضرخانه شهرمون بديم و براي شركت موقع آموزشي حتمن ببريم
اگر نبريم از آموزشي خبري نيست كه نيست
ولي چك و سفته ازمون نميگيرن خيالتون راحت

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام عزیز چرا بودم منتها کم حرف تر داشتیم از صحبتای دوستان استفاده میکردیم. چه خبر شما کارات چطور پیش رفت همه رو اوکی گرفتی؟ من اون روز صبح نتونستم به موقع به شما برسم شما همدیگرو دیدید؟
سلام، من هفته گذشته با شرکت تماس گرفتم ، گفتن همه استعلامات اومده فقط گزینش مونده. به گزینش هم زنگ زدم گفتن باید مصاحبه مجدد بشی! حالا منتظرم گزینش باهام تماس بگیره. شما چطور؟
راستی اون روز هم چند تا از بچه ها رو زیارت کردیم. :w36:

حیف شد شما رو نتونستیم زیارت کنیم.

davood253

عضو جدید
دوستان همون تاريخي كه گفتن بايد اونجا باشيم و يه روز زودتر برين معرفي نامه آماده نيست و گفتم كه روزي 15 نفر ميفرستن طب
آخه فلات قاره همه چيزش با برنامه و هدف منده ديگه مث بقيه شركت ها نيست كه
;)

davood253

عضو جدید
به ما گفتن كساني كه طب دعوت ميشن پروندشون از گزينش به دستمون رسيده و هيچ مشكلي نداشتن حالا چه فقط ازشون تحقيق كردن يا هردوشون ( تحقيق و گزينش ).

davood253

عضو جدید
در مورد اقماري و دائم كار بگم كه به نظر من و خيليها اقماري بهتره
منكه 9 سال دائم كارم و از دائم كاري خسته شدم هرجا خواستيم بريم بگرديم بايد 5 روزه برگرديم مرخصي برامون نميمونه بايد دنبال جانشين باشيم هرروز صبح زود از خواب بيدار بشيم و عصر خسته بيايم خونه و شب زود بخوابيم كه صبح بتونيم بيدار بشيم زندگي تكراري
ولي اقماري 14 روز استراحت هستي و اگر خواستي بري بگردي 14 روز زمان كمي نيست برو اون سر دنيا و برگرد .
من كه عشقم طرح اقماري است .

davood253

عضو جدید
از بجه های فلات کسی اطلاع داره زمان شروع به کار فلات هم مثل سایر شرکت ها اول خرداد یا دیرتره:que:
راستی آقا داوود فلاتی یادت نره واسه ما که گزینش نرفتیم زمان گرفتن نامه های طب و سوءپیشینه سوال کنی ببینیم اونجا خبری از مصاحبه عقیدتی هست یا نه ، یه موقع بی خبر نریم کت بسته ببرنمون واسه مصاحبه:heart:

سلام
اگر گزينش دعوت نشدي نگران نباش شانست گفته چون ديگه از گزينش خبري نيست
چون روزي كه رفتم شركت دعوت نامه طب را بگيرم يه نفر بود كه فقط براش اومده بودن تحقيق و گزينش نرفته بود و نامش از گزينش اومده بود كه مشكلي نداره و براي همين به طب دعوت شده بود

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
به ما گفتن كساني كه طب دعوت ميشن پروندشون از گزينش به دستمون رسيده و هيچ مشكلي نداشتن حالا چه فقط ازشون تحقيق كردن يا هردوشون ( تحقيق و گزينش ).

به به سلام آقا داوود گل، مبارک باشه. شما دیگه خیالت راحت شد. گزینش و طب و محل کار و ... همه مشخص شد.:w21:

شما دیگه به سلامتی از پل گذشتی، بقیه رو هم دعا کن!

davood253

عضو جدید
همكاران فلاتي راستي وقتي دعوت به كار شدين حتمن قلاب ماهيگيري با خودتون بياريد .
با هم بريم ماهيگيري يادتون نره.
ما همه با هم ياور و يار هم ميريم به ماهيگيري و عشق و حال نه كار
;)
دوستان مناطق نفت خيز جنوب وقتي دعوت به كار شدين حتمن يه بسته قرص سردرد هم با خودتون ببريد:biggrin:

آخرین ویرایش:

davood253

عضو جدید
به به سلام آقا داوود گل، مبارک باشه. شما دیگه خیالت راحت شد. گزینش و طب و محل کار و ... همه مشخص شد.:w21:

شما دیگه به سلامتی از پل گذشتی، بقیه رو هم دعا کن!
سلام آقا آرش گل
دارم طرح اون تفريح را پايه ريزي ميكنم
به نظرتون كجا بريم تفريح ؟
هركسي نظري داره بگه؟

davood253

عضو جدید
سلام . من هم نمیدونم این راهی که انتخاب کردم درسته یا نه؟انشاءالله که بعدا پشیمون نشم.به هر حال زندگی به سبک اقماری هم باید سخت باشه.
رندگی تو یک جزیره یا سکوی نفتی هم چیز عجیبی میتونه باشه!!!!!

تفرح ميخواي بري نه كار
اين را در نظر بگير كه ميخواي مجردي بري تو يه جزيره وسط دريا تفريح كني
عشق و حاله عشق و حاله داداش
تا منا داري غم به خودت راه نده
منكه دارم روز شماري ميكنم برم تو جزيره سيري
اگر جزيره سيري گرمه من يه ب بهش اضافه ميكنم ميشه سيبري اونوقت از سرماي سيبري يخ ميزنم:biggrin:

davood253

عضو جدید

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام آقا آرش گل
دارم طرح اون تفريح را پايه ريزي ميكنم
به نظرتون كجا بريم تفريح ؟
هركسي نظري داره بگه؟

من که هر جا شما بگی پایم.
معلوم نشد آموزشی شما چند ماهه؟
برای پارس گویا قراره 6 ماه باشه.

davood253

عضو جدید
سلام . من هم نمیدونم این راهی که انتخاب کردم درسته یا نه؟انشاءالله که بعدا پشیمون نشم.به هر حال زندگی به سبک اقماری هم باید سخت باشه.
رندگی تو یک جزیره یا سکوی نفتی هم چیز عجیبی میتونه باشه!!!!!

رضا جون
عشق و حاله عشق و حال
فكر كن مجردي ميخواي بري تو يه جزيره دور افتاده ماهيگيري كني و تفريح كني كار كيلويي چنده؟
تا منا داري غم به خودت راه نده
من اگه تو جزيره سيري گرمم شد يه ب بهش اضافه ميكنم ميشه سيبري و از سرماي سيبري يخ ميزنم
:biggrin:

farkhaniii

عضو جدید
سلام دوستان
شرمنده من يك هفته نبودم دلم براي همه شما تنگ شده به خدا راست ميگم هميشه به فكرتون بودم .
براي همين به دوستاني كه شمارشون را داشتم خبرها را ميرسوندم كه بيان اينجا بزارن و ازشون تشكر ميكنم.
خدا را شكر ما هم قبول شديم
دوستان فلاتي چندتا نكته هست كه موقع طب بايد بهتون بگم كه مث من اونجا سه روز الاف نشين.
راستي كي گفت دهات قاره
بياد تحويل بگيره فلات عشق را كه به فكر نيروهاي استخداميش هست و تو مراحل طب بهمون چه مهمانسرا و چه غذاهايي داد.
كدوم شركتي اين كار را كرد؟
فلات عشقه ديگه دلتون بسوزه:biggrin:

khosh omadi

davood253

عضو جدید
من که هر جا شما بگی پایم.
معلوم نشد آموزشی شما چند ماهه؟
برای پارس گویا قراره 6 ماه باشه.
خانوم استواري را كه تو تامين نيروي فلات ديدم ازش پرسيدم دوره آموزشي چند ماهه است گفت 3 تا 4 ماه
اونجا تازه خانوم استواري را شناختم همون خانومي بود كه روزه مصاحبه فني مدارك منا تحويل گرفت و تكميل پرونده را انجام داد
هر مرحله خوش اخلاقتر ميشه چون داره بهش ثابت ميشه ما داريم همكارش ميشيم .

yas_85

عضو جدید
هيچ شركتي از الان محل خدمت را مشخص نكرده جزء فلات عشق
به اين ميگن برنامه ريزي به اين ميگن شركت به اين ميگن اميد
ما كه افتاديم جزيره سيري ميريم حالش را ميبريم
جزيره سيري 6 سكو نفتي داره و بزرگترينش سكو نفتي نصرت است
جزيره سيري 72 كيلومتر از ساحل بندرلنگه فاصله داره و 15 كيلومتري جزيره ابوموسي است.
دورترين جزيره فلات قاره
ضريب حقوقيش هم بيشتر از ديگر جزيره ها است
پولدار شديم رفت.

سلام داوود جون
خسته نباشی،تبریک میگم
ایشالا دعوت به کارت رو جشن بگیریم

بابا کشتیمون با فلاتت
:biggrin:
داوود یه کاری میکنی بیام اینجا مزایای pogc رو لو بدم بگم بچه هاشون اینجا تو عسلوییه و این اطراف چه امکاناتی دارنا:D
ولی بازم فلات رو عشقه
ایشالا تو جزیره سیری یا همون سیبری بت خوش بگذره
یه لنسر حتما ببر
ماهی اونجا فراوونه
بابت اقماری خیالت راحت
14-14 عشق و حاله specially for u that already alone
;)

blackberry35

اخراجی موقت
14:52
1391/2/1

در گفت و گوي nioc با عباس خنيفر:برنامه جذب نيروي انساني در شركت ملي نفت تشريح شد/ تحقق تبديل وضعيت بيش از 3700 نفر از كاركنان پيمانكاري

مدير توسعه منابع انساني شركت ملي نفت ايران با اعلام اين خبر كه طي چند هفته آينده، كار جذب هزار نفر از ذخاير آزمون استخدامي سال گذشته انجام مي شود، افزود: بر اساس برنامه اعلامي از سوي دولت مبني بر ضرورت تبديل وضعيت نيروهاي پيمانكاري، تاكنون بيش از سه هزار و 700 نفر تبديل وضعيت شده اند.

عباس خنيفر در جريان هفدهمين نمايشگاه بين المللي نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي، در يك نشست خبري با بيان اين مطلب افزود: از بين پنج هزار و 300 نفر نيروي پيمانكار شركت ملي نفت ايران كه بايد در فاز اول، تبديل وضعيت شوند، كار تبديل وضعيت بيش از سه هزار و 700 نفر انجام شده و باقي اين افراد نيز طي دو هفته اينده تبديل وضعيت خواهند شد.
وي متذكر شد: همچنين حدود 2 هزار نفر نيروي پيمانكار ديپلمه با حداقل 10 سال سابقه كار در اين شركت شناسايي شده اند كه به تدريج و پس از اتمام فاز اول، فرايند تبديل وضعيت آنان نيز به سرانجام مي رسد؛ همچنين قرار است تعدادي به اين فهرست افزوده شوند كه فهرست جديد هنوز به منابع انساني شركت ملي نفت ابلاغ نشده است.
مدير توسعه منابع انساني شركت ملي نفت ايران با اشاره به آزمون استخدامي سال گذشته، اظهار داشت: در آزمون سال گذشته براي جذب چهار هزار و 907 نفر هدفگذاري شده بود كه اين جذب به صورت كامل انجام نشد و حدود هزار نفر از تعهد باقي مانده اين برنامه از محل ذخاير آزمون استخدامي سال گذشته، طي دو هفته آينده با برگزاري پنل هاي مصاحبه، جذب شركت نفت خواهند شد.
خنيفر از برنامه پنجساله مديريت توسعه منابع انساني شركت ملي نفت ايران براي جذب سالانه سه هزار نفر به طور ميانگين خبر داد و خاطرنشان كرد: در سال جاري اين روند همانند سال گذشته ادامه مي يابد و علاوه بر هزار نفر باقيمانده از تعهد آزمون استخدامي سال گذشته، آزمون استخدامي براي جذب نيروهاي جديد نيز طبق برنامه برگزار خواهد شد. آقا جان سلام خو این یعنی چی یعنی تکمیل ظرفیت هست یا نه من دیگه نمی دونم چیه خواهشا یکی توضیح بده تشکر

آخرین ویرایش:

davood253

عضو جدید

دوستان گرامی یه پیشنهاد دارم که امیدوارم ازش استقبال شه
پیشنهادم اینه که با اولین حقوقمون یه کمک در حد توانمون به موسسه محک کمک کنیم و خیلی از او بچه ها و خانوادهاشون رو خوشحال کنیم که ماهم در شادی هاشون شریک شیم و هر کس داوطلبه به این کار اعلام کنه و بگه نفر چندمه

یه توضیح در مورد محک:مؤسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان با نام اختصاری “ محک ” از سال 1370 و با شماره ثبت 6567 در قـالب یک سـازمان غیر انتفاعی- غیر دولتی با انگیزه والای کمک به همنوع فعالیت همه جـانبه خود را جهت حمایت از کودکان مبتلا بـه سرطان زیر 14 سال و خانواده‌های آنـان آغاز کزده است. در طـول دو دهه فعـالیت، محک بـا بهره‌گیری از کمک های انسان دوستانه مردم نیکوکار و همراهی مدیران نیک اندیش و تلاش پیگیر نیروهای داوطلب و موظف خود به موفقیت های چشمگیری در حوزه های امور خیریه، درمان و تحقیقات دست یافته ا و به یکی از قطب های درمان در خاورمیانه تبدیل شده است.

محک تا کنون بیش از 16200 کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار داده است. دریافت مقام مشورتی از شورای اقتصادی، اجتماعی سازمان ملل متحد(ECOSOC)، عضویت در سازمان های معتبر بین المللی مرتبط با سرطان کودکان، احداث تنها بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان در خاورمیانه با زیر بنای 18000 متر مربع و امکانات کامل کلینیکی و پاراکلینیکی در سال 1386، اخذ استاندارد NGO Benchmarking از شرکت SGS به عنوان اولین سازمان غیردولتی درمنطقه خاورمیانه، انجام پروژه های تحقیقاتی – کاربردی با همکاری معتبرترین موسسات تحقیقات داخلی و خارجی همچون مرکز تحقیقات سرطان دانشگاه تهران(انستیتو کانسر) و انستیتو گووستاوروسی کشور فرانسه، نشان دهنده فعالیت مؤثر این مؤسسه خیریه در سطوح پیشرفته ملی و بین المللی است.

خودم پیشنهاد دادمم خودمم عمل میکنم و نفر اول

آفرين آفرين
من كه حتمن اين كار را ميكنم
خدا خيرت بده
به اين ميگن كمك
نه پول انداختن تو ضريح

blackberry35

اخراجی موقت
سلام بر همه دوستان
من تازه از تهران رسیدم و برای همه هم خبر دارم(از اونجایی که تو اتوبوس خوابیدم دیگه خوابم نمیاد)
اول استخدامی ها:
دوستان سایر شرکت ها خودشون بیشتر ازمن در جریانن من فقط اطلاعات تکمیلی می نویسم
1.برای شرکت فلات قاره گفتن زنگ بزنین به02122664470تا85 بگید وصل کن به منابع انسانی (آقای فتاح زاده)
2.نفت و گاز پارس: آموزشی دوستان از اوایل خرداد شروع و مدتش6ماهه
3.مناطق نفتخیز:راستش از چند نفر پرسیدم و چند جواب متفاوت شنیدم:
1.برای کاردانیا ودیعه مسکن بی ودیعه مسکن و اسکان آنها در مهمانسرا,دوستان لیسانس می تونن10تومن ودیعه بگیرن(بی زحمت هوای کاردانیا رو داشته باشن)حقوق پایه کاردانی285تومن با ضریب2.2 حقوق لیسانس385 با ضریبه2.2
مدت آموزش 2سال وتازمانی هم که کد پرسنلی نیومده باشه علی الحساب بهتون پول میدن یعنی برای کاردانیا به جای627 تومن 300یا 400 تومن میدن
این قانون(علی الحساب) برای سایر شرکتا مثل نفت و گاز پارس هم هست شماره1 رو از مسئول ساخت شرکت پرسیدم!!!
2.پایه حقوق 300 ضریب3.5(اینو دوستم از یکشون پرسید)
3.یه آقای بسیار خوبی گفت نگران این چیزا نباش پایتو از800بگیر ولی بازم نگران هیچی نباش
ودر انتها یک خبر فوق العاده ویژه برای دوستمون آقای بیگی دارم از شرکت ملی نفت مسئول نیروی انسانیش پرسیدم گفتم تکمیل ظر فیت چطوریه ؟گفت تا آخر هفته بهشون زنگ میزنیم اسمشو نمیدونم ولی اگر تا آخر هفته زنگ نزدن پیگیر شو

سلام رفیق مهندس ولی منم تهران بودم گفتن با این رتبه زیاد به فکر تکمیل ظرفیت نباش:(
کد رهگیری شما : 106769

آقای محسن علی بیگی بنی

با تشكر از اظهار تمايل جنابعالي مبني بر همكاري با شركت ملي نفت به اطلاع مي رساند شما در فرآيند مصاحبه هاي استخدامي اين شركت امتيازات لازم را كسب ننموده و از راهيابي به مراحل بعدي بازمانده ايد. انشاالله در آزمونهاي آتي موفق باشيد.

عنوان سهمیه رتبه داوطلب رتبه آخرین فرد قبول در سهمیه
ایثارگران

بومی استان خوزستان 57 42
بومی استان بوشهر

آزاد

davood253

عضو جدید
آقا رضا پادوییه بقالی سر کوچه که نیست که بعد از 5 سال بشه اومد بیرون..استخدام رسمیه.
بگذریم.
این داود خان بالاخره افتاد سکوی سروش یا نه!!!
نه حامد جان از سكو سروش خبري نيست چون سكو سروش مال بهرگان است و من افتادم جزيره سيري ولي سكو نصرت خيلي باحال تر از سكو سروش است بزرگتره و نزديك آبهاي آزاد است و كشتي هاي جنگي و تجاري و نفت كش كشورهاي مختلف را ميبيني بخصوص كشتي جنگي هواپيمابر آريزانهاور كشور آمريكا را :biggrin:

gookdarreh

عضو جدید
شما چجوری فهمیدید که لاوان قبول شدید؟مگه تمام کارات از جمله طب پزشکیت تموم شده؟
راستی بچه کجا بودی که افتادی لاوان؟ بی زحمت اگه میشه یه کم بشتر خودتو معرفی کن، چون اولین نفری هستی که داری میگی جز قبولیای فلات قاره هستی:eek::eek::eek:
تقریبا مثل کسی هستی که تازه پاش به کره ماه باز شده(فیلم:ورود آقایان ممنوع):biggrin::biggrin::biggrin:

سلام.وقتی رفتم طب محل خدمتم رو زده بودن.از اونجایی که تو طب مشکلی نداشتم به احتمال زیاد قبولم.بچه مشهدم.

kiyan_max2020

عضو جدید
سلام بر همه دوستان
من تازه از تهران رسیدم و برای همه هم خبر دارم(از اونجایی که تو اتوبوس خوابیدم دیگه خوابم نمیاد)
اول استخدامی ها:
دوستان سایر شرکت ها خودشون بیشتر ازمن در جریانن من فقط اطلاعات تکمیلی می نویسم
1.برای شرکت فلات قاره گفتن زنگ بزنین به02122664470تا85 بگید وصل کن به منابع انسانی (آقای فتاح زاده)
2.نفت و گاز پارس: آموزشی دوستان از اوایل خرداد شروع و مدتش6ماهه
3.مناطق نفتخیز:راستش از چند نفر پرسیدم و چند جواب متفاوت شنیدم:
1.برای کاردانیا ودیعه مسکن بی ودیعه مسکن و اسکان آنها در مهمانسرا,دوستان لیسانس می تونن10تومن ودیعه بگیرن(بی زحمت هوای کاردانیا رو داشته باشن)حقوق پایه کاردانی285تومن با ضریب2.2 حقوق لیسانس385 با ضریبه2.2
مدت آموزش 2سال وتازمانی هم که کد پرسنلی نیومده باشه علی الحساب بهتون پول میدن یعنی برای کاردانیا به جای627 تومن 300یا 400 تومن میدن
این قانون(علی الحساب) برای سایر شرکتا مثل نفت و گاز پارس هم هست شماره1 رو از مسئول ساخت شرکت پرسیدم!!!
2.پایه حقوق 300 ضریب3.5(اینو دوستم از یکشون پرسید)
3.یه آقای بسیار خوبی گفت نگران این چیزا نباش پایتو از800بگیر ولی بازم نگران هیچی نباش
ودر انتها یک خبر فوق العاده ویژه برای دوستمون آقای بیگی دارم از شرکت ملی نفت مسئول نیروی انسانیش پرسیدم گفتم تکمیل ظر فیت چطوریه ؟گفت تا آخر هفته بهشون زنگ میزنیم اسمشو نمیدونم ولی اگر تا آخر هفته زنگ نزدن پیگیر شو

برا ارشد ها چی خبر داری چی میدن حقوق چقدره

kiyan_max2020

عضو جدید
دوستان همون تاريخي كه گفتن بايد اونجا باشيم و يه روز زودتر برين معرفي نامه آماده نيست و گفتم كه روزي 15 نفر ميفرستن طب
آخه فلات قاره همه چيزش با برنامه و هدف منده ديگه مث بقيه شركت ها نيست كه
;)

سلام داود پسر خوبی بالاخره رفتی جزیره سیری ایشالا حسابی سیر بشی
بسه دیگه چقدر تعریف می کنی
جوجه رو آخر پاییز میخورن
چند سال دیگه خواستی بیای مناطق موافقت نمی کنم ها
خوشحال شدم که کارت ردیف شده
امیدوارم کاره همه سریعتر ردیف بشه

بالا