[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

kiyan_max2020

عضو جدید
10 نکته برای تو

1- به چشمی اعتماد کن که به جای صورت به سیرت تو می نگرد... به دلی دل بسپار که جای خالی برایت داشته باشد... و دستی را بپذیر که باز شدن را بهتر از مشت شدن بلد باشد...
2 - هوس بازان کسی راکه زیبا می بینند دوست دارند... اما عاشقان کسی را که دوست دارند زیبا می بینند...

3- وقتی در زندگی به یک در بسته رسیدی نترس و نا امید نشو... چون اگه قرار بود در باز نشود جای آن دیوار می گذاشتند...

4- آنچه که هستی، هدیه خداوند است و آنچه که خواهی شد، هدیه تو به خداوند... پس بی نظیر باش. ..

5- شریف ترین دل ها دلی است که اندیشه آزار دیگران در آن نباشد...

6- بدبختی تنها در باغچه ای که خودت کاشته ای می روید...

7- وقتی زندگی برایت خیلی سخت شد به یاد بیاور که دریای آرام، ناخدای قهرمان نمی سازد. ..

8- هر اندیشه ی شایسته ای، به چهره انسان زیبائی می بخشد...

9- قابل اعتماد بودن ارزشمند تر از دوست داشتنی بودن است. ..

10- نگو: شب شده است. .. : بگو صبح در راه است

خوشکل پسر
عجب حرفایی بلدی ها
(البته کپی کردنشو بلدی)
نتیجه طب و گزینشت چی شد اومده یا نه؟

reza 68

عضو جدید
10 نکته برای تو

1- به چشمی اعتماد کن که به جای صورت به سیرت تو می نگرد... به دلی دل بسپار که جای خالی برایت داشته باشد... و دستی را بپذیر که باز شدن را بهتر از مشت شدن بلد باشد...
2 - هوس بازان کسی راکه زیبا می بینند دوست دارند... اما عاشقان کسی را که دوست دارند زیبا می بینند...

3- وقتی در زندگی به یک در بسته رسیدی نترس و نا امید نشو... چون اگه قرار بود در باز نشود جای آن دیوار می گذاشتند...

4- آنچه که هستی، هدیه خداوند است و آنچه که خواهی شد، هدیه تو به خداوند... پس بی نظیر باش. ..

5- شریف ترین دل ها دلی است که اندیشه آزار دیگران در آن نباشد...

6- بدبختی تنها در باغچه ای که خودت کاشته ای می روید...

7- وقتی زندگی برایت خیلی سخت شد به یاد بیاور که دریای آرام، ناخدای قهرمان نمی سازد. ..

8- هر اندیشه ی شایسته ای، به چهره انسان زیبائی می بخشد...

9- قابل اعتماد بودن ارزشمند تر از دوست داشتنی بودن است. ..

10- نگو: شب شده است. .. : بگو صبح در راه است

به به! من که تحت تاثیر قرار گرقتم:w20::w20::w20:

mohandes851

عضو جدید
غرفه "مرکز اطلاع رسانی و پاسخگویی معاونت توسعه منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت" در سالن 8 و 9 نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی جنب غرفه وزارت نفت(VIP) آماده پاسخگویی به همکاران محترم و پذیرش پیشنهادها و نظرات کلیه ارباب رجوعان داخلی و خارجی صنعت نفت در حوزه منابع انسانی می باشد.

farkhaniii

عضو جدید
خب داوود هم به سلامتی و دل خوش طب رو قبول شد
خدارو شکر مشکلش حل شد ایشالا بقيه هم مشکلاتشون حل بشه

خب خدا رو شکر چقد خوشحال شدم

تو تمام بچه هایی که رفتن طب و حتی خودم اینقد خوشحال نبودم :biggrin:

بیشترین خوشحالی من مال تو و اون یکی داوود بود از بس نگران طب بودین :D

farkhaniii

عضو جدید
غرفه "مرکز اطلاع رسانی و پاسخگویی معاونت توسعه منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت" در سالن 8 و 9 نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی جنب غرفه وزارت نفت(VIP) آماده پاسخگویی به همکاران محترم و پذیرش پیشنهادها و نظرات کلیه ارباب رجوعان داخلی و خارجی صنعت نفت در حوزه منابع انسانی می باشد.

خیلی دوس داشتم تهران باشم و برم نمایشگاه :(

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
تاریخ طب من 29 فروردین بود (یعنی دیروز)با بیمارستان تماس گرفتم گفتم نمیتونم بیام گفت بجاش یکشنبه(یعنی 3 اردیبهشت )بیا به نظرتون واسم مشکلی پیش نمیاد؟کسی هست که دیرتر از تاریخش رفته باشه؟

نه دوست عزیز. مشکلی پیش نمیاد. این تاریخ ها صرفا جهت اینه که رو دستشون شلوغ نشه. من خودم یه روز زودتر رفتم. یکی دیگه از دوستام همه دو روز دیرتر رفت و هیچ مشکلی هم پیش نیومد.

m_tavakoli

کاربر فعال
اقا اگه حالا این محسن علی بیگی معروف به ترول!:biggrin: زدو و تو تکمیل ظرفیت قبول شد، تو شرکت هر کدومتون افتاد و با هر کدومتون همکار شد حتما چند شب با مراسم پتو فنگ، یا هر سیستم دیگه ای که تو دوران خدمت یا دانشگاه یاد گرفتین، بابت این اسپمایی که میده حسابی از خجالتش دربیاین!!!:biggrin: بزنین له و لوردش کنید...:biggrin: از طرف بچه های فلات و پارس و پالایش و خلاصه همه بچه های این تاپیک!!!!

heydarheydar

عضو جدید
با سلام
دوستان ميدونن چطوري ميشه رتبه آخرين فرد قبول شده و رتبه خودمون كه قبول شديم رو فهميد؟
برا كسايي كه قبول نشدن كه مشخصه ولي كسايي كه قبول شدن رو چطوري ميشه متوجه شد؟

ebi646464

عضو جدید
سلام.این درسته که به قبول شدگان فلات موقع مراجعه برای طب، میگند کدوم جزیره محل کار اینده اش هست؟

babakv

عضو جدید
سلام

سلام

سلام بچه ها خسته نباشید کسی میدونه نکات مهم طب صنعتی که عنوان شد توی کدوم صفحات هستش؟ آخه من دوم طب صنعتی دارم .الان هرچی میگردم پیدا نمیکنم اینقده صفحات بالا رفته تعدادش ماشاالله !!! مرسی:smile:

ebi646464

عضو جدید
ممنون پویا.انگار اینجا کسی نیست از فلاتیها که از طب برگشته باشه.باید منتظر اقا داوود باشیم

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها خسته نباشید کسی میدونه نکات مهم طب صنعتی که عنوان شد توی کدوم صفحات هستش؟ آخه من دوم طب صنعتی دارم .الان هرچی میگردم پیدا نمیکنم اینقده صفحات بالا رفته تعدادش ماشاالله !!! مرسی:smile:

سلام ، یه نگاهی به این صفحات بندازی بد نیست، 164 - 180-253-296-304-310 (من این صفحاتو چون فکر می کردم به دردم می خوره ، یه کپی نگه داشتم.)

JYH6656

عضو جدید
با ارز تبریک،گزینشتون چندم بوده؟

سلام
من شنبه طب صنعتی ام تمام شده و به خاطر جراجی واریکوسل که قبلا داشتم من رو فرستادن پیش متخصص کلیه و مجاری ادرار و اون متخصص نوشت که من دیگه مشکلی ندارم ولی پزشک طب صنعتی برام نوشت که پرونده ام بره کمسیون میگم به نظر شما چی میشه خدای نکرده مشکلی پیش نمی یاد
لطفا برام دعا کنید

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من شنبه طب صنعتی ام تمام شده و به خاطر جراجی واریکوسل که قبلا داشتم من رو فرستادن پیش متخصص کلیه و مجاری ادرار و اون متخصص نوشت که من دیگه مشکلی ندارم ولی پزشک طب صنعتی برام نوشت که پرونده ام بره کمسیون میگم به نظر شما چی میشه خدای نکرده مشکلی پیش نمی یاد
لطفا برام دعا کنید

نه برادر مشکلی نیست. نگران نباش. اصل نظر پزشک متخصصه. کمیسیون هم همین نظرو تائید می کنه.

MiSs.

عضو جدید
عجب!
شما اطلاعاتي در مورد چگونگي اطلاع از نتيجه گزينش و مراحل بعد داريد آيا؟

MiSs.

عضو جدید
شماره اي كه تماس گرفتن رو دارم .بايد خودم تماس بگيرم نتيجه رو بپرسم؟ يه عده بدون اينكه مصاحبه گزينش رفته باشن شنبه دارن ميرن طب صنعتي..
شما ميدونيد چرا؟

hiby

عضو جدید
پرسش : با سلام و تقدیم احترام و تشکر از شما که مصاحبه ای رو با مدیر سابق توسعه منابع انسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران درخصوص وضعیت استخدامی نیروی انسانی شرکت‌های واگذار شده ، ترتیب دادین و به نگرانی بسیاری از افراد جدیدالاستخدام پایان داده شد سوال بنده که قبلا هم مطرح کرده بودم وتامین نیروی پالایش و پخش جوابی ندادن اینه که افراد جدیدالاستخدام درپالایشگاههای واگذارشده مانند سایرکارمندان از خدمات درمانی صنعت نفت بهره مند میشوند؟ با سپاس از زحمات شما
پاسخ : با سلام
چون این افراد به صورت قرارداد مدت معین جذب می شوند مشمول استفاده از خدمات درمانی بیمارستان صنعت نفت نمی شوند این افراد تحت بیمه تامین اجتماعی قرار می گیرند.اما درصورتی که شرکت واگذار شده با صندوق های بازنشستگی قرارداد منعقد کند این افراد می توانند از خدمات این صندوق ها بهره مند شوند که بستگی به نظر هیئت مدیره این شرکت ها دارد .
با تشکر

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
شماره اي كه تماس گرفتن رو دارم .بايد خودم تماس بگيرم نتيجه رو بپرسم؟ يه عده بدون اينكه مصاحبه گزينش رفته باشن شنبه دارن ميرن طب صنعتي..
شما ميدونيد چرا؟

من اطلاعی ندارم. شما یه کم صبر کن بچه های نفت خیز میان خودشون جواب شما رو میدن.

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
كسي از مناطق نفت خيز جنوب هست؟

عجب!
شما اطلاعاتي در مورد چگونگي اطلاع از نتيجه گزينش و مراحل بعد داريد آيا؟

شما ميدونيد چرا؟

سلام شهرام خان، این بنده خدا همکار شماست. تازه وارده ، لطف کن راهنماییش کن ، ثواب داره.

بالا