[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

m_tavakoli

کاربر فعال
سلام،یادتونه شنبه یه پست گذاشتم که قراره برم پالایشگاه اراک؟ وقتی یکشنبه رفتیم اونجا گفتن از امروز استخدام شدیم،خلاصه تا چهار شنبه شب نگهمون داشتن،خب قربونتون برم نه به اون شوری شور نه به این بی نمکی،دهنمون سرویس شد نه شارژر برده بودیم نه لباس نه وسایل بهداشتی،اووووووووووووووووووووووووووووففففففففف، خدا رو شکر که حدااقل دستمون یه جا بند شده
بیایم واسه هم دعا کنیم!

سلام دوست عزیز ظاهرا شما جز اولین کسایی هستین که مشغول به کار شدین. خیلی مظلوم واقع شدین. بیشتر تعریف کن ببینیم چه کارا کردی؟ الان یعنی مشغول به کار شدی؟ ما پالایش و پخشی ها هم دوره آموزشی داریم؟ اگه داریم چقد؟ وضعیت اسکان غیر بومی ها چطوریه؟ در کل یه توضیح مفصلی بده اگه حال داری...:cry:

m.n.kh.j

عضو جدید
سلام،ازمهندسین آینده مناطق نفتخیزکسی هست که نامه تشخیص هویت روتحویل داده باشه؟اگه کسی هست،ممنون میشم اگه بگه بعدش چی خواستن ازش

pouyashayan

عضو جدید
سلام
من چند روز پیش رفتم فلات قاره (دفترش تو تهران) آمار حقوق رو گرفتم.
ضریب جزایر قبلاً 3.5 بوده که الان شده 4 و ضریب روی سکو بین 5 تا 6 هست.
یه مهندس مسن با 15 سال سابقه کار روی سکوی سلمان (بزرگترین سکوی خاورمیانه) ماهی 7-6 میلون میگیره که گفت به خاطر خانواده ش انتقالی گرفته اومده تهران و ضریب حقوقش به 1.7 تنزل یافته.
گفت فلات قاره بیشترین حقوق رو میده ولی بعضی از سکوهای پارس جنوبی(نفت و گاز پارس) حقوقش یکم بیشتر از سکوهای فلات قاره است.

جون داداششششش؟
آقا اگه اینجور باشه محمودآباد کافی شاپ مهمون منننننن;)

afshin shakeri

عضو جدید
پس با این حساب پالایشگاه باید بین 250 تا 450 باشه!!! :biggrin:
بریم یه پیکان قسطی ردیف کنیم بعد از کار بچسبیم به آژانس :cry:
اینم نتیجه هشت ماه علافی
خدایا شکر

عزیز من فقط از حقوق تازه واردین پالایشگاه شیراز با خبرم که حدود 700-750 تومنه.البته شیراز جای خوش اب و هواست.احتمالا جا های دیگه بالاتره!نگران نباش:ایکس

m.n.kh.j

عضو جدید
سلام مهندس blae‎‏،میگم بعداینکه نامه تشخیص هویت روتحویل دادیم بعدش ازماهم چیزی میخوان؟

natas_ss

عضو جدید
نکنه اینا می خوان نتایجو بعد عید بدن؟!؟ که اون وقت یعنی ، تو عیدمون!!!!!!
کاش این یکی دو روزه بدن که اگه نشدیم بریم خرشونو بچسبیم!!!!! من جلوی آینه هم لخت نمی شم :redface:... حالا به خاطر این استخدام پشت و رو هم جلو دکتر شدیم!!!!!! یعنی نشم 24 ساعته دم در ساختمونشونم!!!!
(یک پالایشی ملتمس دعا!!!!!)

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاش این یکی دو روزه بدن که اگه نشدیم بریم خرشونو بچسبیم!!!!! من جلوی آینه هم لخت نمی شم :redface:... حالا به خاطر این استخدام پشت و رو هم جلو دکتر شدیم!!!!!! یعنی نشم 24 ساعته دم در ساختمونشونم!!!!

خاطرات بدمونو به یادمون ننداز
:w09:

آخرین ویرایش:

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز

خاطرات بدمونو به یادمون ننداز، من به سختی دارم فراموش می کنم، اولین بار بود که چشم یه نفر به ناموس ما می افتاد، تازه ناکس بهش دست هم زد! (البته با دستکش):w09:

منظورت از نتيجه حکم شروع به کار؟؟ آره اونو بعد از عيد ميدن
ميشيد ایشالا غصه نخوريد
تازه اینکه چيزی نيست احتمالا تو آزمايشات دوره ای این مسائل تکرار بشه :)))))اما آرش کجا بودی مگه ؟ واسه من که در حد يه بکش پايين سرفه کن و بعد بکش بالا بود! تو ذوب آهن بود که فقط گفت بچرخ! هيشکی دست نزد! مطمئنيد واسه نفت رفته بودين؟ :)))))

davood253

عضو جدید
سلام
من چند روز پیش رفتم فلات قاره (دفترش تو تهران) آمار حقوق رو گرفتم.
ضریب جزایر قبلاً 3.5 بوده که الان شده 4 و ضریب روی سکو بین 5 تا 6 هست.
یه مهندس مسن با 15 سال سابقه کار روی سکوی سلمان (بزرگترین سکوی خاورمیانه) ماهی 7-6 میلون میگیره که گفت به خاطر خانواده ش انتقالی گرفته اومده تهران و ضریب حقوقش به 1.7 تنزل یافته.
گفت فلات قاره بیشترین حقوق رو میده ولی بعضی از سکوهای پارس جنوبی(نفت و گاز پارس) حقوقش یکم بیشتر از سکوهای فلات قاره است.

بابت تحقيق در اين موضوع و دادن دلگرمي و انرژي مثبت از شما متشكرم

davood253

عضو جدید
جون داداششششش؟
آقا اگه اینجور باشه محمودآباد کافی شاپ مهمون منننننن;)

كارخونه اي كه الان در آن مشغولم محمود آباد ويلا داره اگه دوره آموزشي اونجا باشه براي بار آخر از كارخونه ويلا را ميگيريم براي 3 شب مهمون من. دوستان شركتهاي ديگه هم خواستن بيان . همه دعوتن
البته نبايد كارخونه بفهمه شركت نفت قبول شدم كه بهم ويلا نميده پس يوقت بهش نگيد ويلا آخري را با شما دوستان بزنيم تو رگ.
ويلا آزاديش از تو كمپ بيشتره اين يادتون نره.

davood253

عضو جدید
خاطرات بدمونو به یادمون ننداز، من به سختی دارم فراموش می کنم، اولین بار بود که چشم یه نفر به ناموس ما می افتاد، تازه ناکس بهش دست هم زد! (البته با دستکش):w09:
اونكه دست زد مرد بود يا زن يا دختر:biggrin::biggrin::biggrin:

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا چه ستمی بوده طب صنعتی شما...پس باید بگیم دم مناطق نفت خیز واقعا گرم...8 صبح که رفتیم کل آزمایشامون تا 11.5 تموم شد...
اخرشم که رفتیم پیش دکتر گفت شلوار و زیر پرهنتو دربیار و دیگر هیچ با گوشی معاینه کرد چشمو نگاه کرد گفت پاهاتو جفت کن برو پایین بعدشم گفت بپوش سر جمع 2 دقیقه نشد...
واسه ازمایش اعتیاد هم که اصلا کسی نیومد نگاه کنه هرکی میرفت کارشو انجام میداد نمونشو میذاشت جایی که همه گذاشته بودن...
در کل خیلی خیلی راحت و روتین بود مراحلش

m.n.kh.j

عضو جدید
سلام آقاحامد،میگم شماکه طب صنعتی رفتین نگفتن به شماکی جوابش رومیدن؟نامه تشخیص هویت روتحویل دادین؟

S - CH

عضو جدید
دوستی که میگفتن وقتی شرکتها خصوصی میشن باز زیر نظر دولت هستند و هر کاری نمیتونن بکنن اشتباه میکنن
اگر اینجوری بود پس چرا شرکتی که خصوصی هست معافیت پزشکی قبول نمیکنه و همون اول که آگهی استخدامی میزنن میگن که معفیت باید غیر پزشکی باشه در صورتی که اگر دولتی باشه معافیت پزشکی هیچ مشکلی نداره حالا شاید اگر یک نفر مشکل خیلی حاد داشته باشه در طب صنعتی ردش کنن

خصوصی شدن در ایران نسبت به خارج زمین تا آسمون فرق داره
خصوصی شدن در ایران یعنی راحت طلبی تموم ازت کار میکشن کم و زیاد کنی توبیخ میشی - حقوق مفت بهت نمیدن

کلا هر جایی که دولتی باشه ریخت و پاش و اتلاف وقت زیاده وقتی خصوصی میشه تازه معنای کار کردن میاد دستت

ضمنا شرکت نفت به مرور که داره خصوصی میشه میره زیر نظر اداره کار و حقوقش هم تقریبا مثل اداره کار میشه البته سختی کار و بدی آب و هوا بهش اضافه میشه ولی دیگه حقوقش بوی نفت نمیده بوی اداره کار میده

afshin shakeri

عضو جدید
دوستی که میگفتن وقتی شرکتها خصوصی میشن باز زیر نظر دولت هستند و هر کاری نمیتونن بکنن اشتباه میکنن
اگر اینجوری بود پس چرا شرکتی که خصوصی هست معافیت پزشکی قبول نمیکنه و همون اول که آگهی استخدامی میزنن میگن که معفیت باید غیر پزشکی باشه در صورتی که اگر دولتی باشه معافیت پزشکی هیچ مشکلی نداره حالا شاید اگر یک نفر مشکل خیلی حاد داشته باشه در طب صنعتی ردش کنن

خصوصی شدن در ایران نسبت به خارج زمین تا آسمون فرق داره
خصوصی شدن در ایران یعنی راحت طلبی تموم ازت کار میکشن کم و زیاد کنی توبیخ میشی - حقوق مفت بهت نمیدن

کلا هر جایی که دولتی باشه ریخت و پاش و اتلاف وقت زیاده وقتی خصوصی میشه تازه معنای کار کردن میاد دستت

ضمنا شرکت نفت به مرور که داره خصوصی میشه میره زیر نظر اداره کار و حقوقش هم تقریبا مثل اداره کار میشه البته سختی کار و بدی آب و هوا بهش اضافه میشه ولی دیگه حقوقش بوی نفت نمیده بوی اداره کار میده

اینکه معافیت پزشکی می گیرن یا نه سلیقه ای ه.جای خصوصی هست که می گه معافیت پزشکی هم بره طب صنعتی مث همین پتروشیمی لرستان که اگهی استخدامش ی مدت پیش زده شد اونجا گیر نبودن اما مثلا اصفهان گیر بودن.

در مورد حقوق نفت مث قبل نیست که زیاد بالا باشه متاسفانه اوردنش پایین که از نظر من خیلی بی انصافیه.درسته که مثلا نفت و گاز پارس 1.5 میلیون می ده اوایل اما وقتی کارشون رو می بینی واقعا می بینی حقشون بالاتر از این حرفاست.من خدم ی هفته اونجا بودم واسه ی پروژه بعضی وقتا احساس می کرم که اگه ی فندک بزنم همه اونجا می ره رو هوا از بس بوی گاز شدید بود.

خصوصی سازی تو ایران می دونی مشکلش چیه که در واقع از ی سازمان می دنش دست ی سازمان دیگه.

مدیرعامل شرکت پالایش نفت بندرعباس گفت:33 درصد سهام این پالایشگاه به سازمان تامین اجتماعی،40 درصد به سهام عدالت واگذار شده است و بقیه به سازمان بورس و اوراق بهادار واگذار می شود.

این که من گفتم شرایط فرق نمی کنه چون تو اون جلسه نماینده ای که از تهران اومده بود اینو گفت در واقع گفت!فقط بیمه عوض می شه که این هم معایبی داره هم مزایایی اما کلیت همینه!

afshin shakeri

عضو جدید
سلم‏ ‏مجدد‏ ‏در‏ ‏مورد‏ ‏تکمیل‏ ‏ظرفیت‏ مهندسی‏ ‏شیمی‏ ‏خبر‏ ‏نداری‏ ‏من‏ ‏رتبه‏ ‏۵۷‏ ‏افرین‏ ‏قبول‏ ‏۴۲‏ ‏بوده

عزیزم تکمیل ظرفیت رو بهت زنگ می زنن تو سایت نمی زنن که.تا 3 ماه دیگه هم ممکنه طول بکشه این زنگ زدن.تا گزینشا و طب صنعتی کامل تموم بشه و آموزشا شروع بشه ممکنه به شما زنگ بزنن.مثلا اگه جایی که شما مصاحبه دادی 6 نفر تو طب صنعتی رد بشن به 6 نفر بعدی زنگ می زنن و همینطور دلایل دیگه که ممکنه ی سری افراد به خاطرش قبول نشن!ایشالا نوبت شما هم برسه واسه اینکه باهاتون تماس بگیرن:ایکس

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام آقاحامد،میگم شماکه طب صنعتی رفتین نگفتن به شماکی جوابش رومیدن؟نامه تشخیص هویت روتحویل دادین؟

نه چیزی نگفتن...نامه تشخیص هویت رو دادن گفتن برید شهر خودتون جوابشو یجوری به دستمون برسونید حالا یا پست یا هرچیز دیگه...

ABADAN-

عضو جدید
سلام مهندس(blae)
خدا بهتون صبر بده به سوالات بچه ها جواب میدین
میشه اطلاعات درباره اقماری مناطق نفت خیز جنوب بدین؟
-شامل کدوم شهرها یا مناطق میشه؟
-از نظر امکانات که در اختیار میزارن (البته اگه میزارن)؟
-2هفه 2هفته است ؟
-پیشرفت از نظر کاری و فنی توی اقماری یا غیر اقماری فرق میکنه؟

بازم ممنون
-

kiyan_max2020

عضو جدید
از این کارمند من شهرام خبری نیست از روزی که رفته طب صنعتی ازش خبری نیستا
نکنه خدای نکرده اتفاقی براش افتاده؟

Schneider

مدیر بازنشسته
همینکه نبریده بندازه کنار برو خدارو شکر کن :D:D:biggrin:

Schneider

مدیر بازنشسته
ای بابا چه ستمی بوده طب صنعتی شما...پس باید بگیم دم مناطق نفت خیز واقعا گرم...8 صبح که رفتیم کل آزمایشامون تا 11.5 تموم شد...
اخرشم که رفتیم پیش دکتر گفت شلوار و زیر پرهنتو دربیار و دیگر هیچ با گوشی معاینه کرد چشمو نگاه کرد گفت پاهاتو جفت کن برو پایین بعدشم گفت بپوش سر جمع 2 دقیقه نشد...
واسه ازمایش اعتیاد هم که اصلا کسی نیومد نگاه کنه هرکی میرفت کارشو انجام میداد نمونشو میذاشت جایی که همه گذاشته بودن...
در کل خیلی خیلی راحت و روتین بود مراحلش
حامد برا من تا 13:30 طول کشید
آخه 1 دکترای بالینی رفتن استراحت

Schneider

مدیر بازنشسته
تو نوبتهای طب صنعتی یجا حق و ناحق کردم!!
خدا مارو ببخشه!

مجبور بودم
ترسیدم هسته مرکزی ببنده نرسم فرمو تحویلشون بدم
، از طرفی....

God bless us

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
از این کارمند من شهرام خبری نیست از روزی که رفته طب صنعتی ازش خبری نیستا
نکنه خدای نکرده اتفاقی براش افتاده؟

سلام رییس مخلصم
نه خدا رو شکر مشکلی پیش نیومد خیلی مخلصیم تا اسمتو بردم گفتن این از خودمونه حله استخدامش کنید:دی
تازه دیدن خلی هم خوشتیپم گفتن راست کار نفتی:دی

همینکه نبریده بندازه کنار برو خدارو شکر کن :D:D:biggrin:
reiran.com1411851722.gifاحسااااااااااااااااااااااااااااان
حامد برا من تا 13:30 طول کشید
آخه 1 دکترای بالینی رفتن استراحت
احسان مام انجام دادیم این معایناتو خلاص.دمت گرم سالار راهنماییات خیلی بدرد خورد داداش.تشخیص هویتو چی کنیم؟بفرستیم یا دستی ببریم؟
خدا کنه جواب هاشونم اوکی باشه.

چرا طب شرکتای دیگه گفتن شرت هم در بیارید چقدر ضایع

من هی میگم نفت خیز جنوب از همه با کلاس تره قبول نمی کنید اینم مدرک دوم اقا داود تحویل بگیر

می بینم که....آقا مدیر هم....بله...

همه با هم :
مدیر، مدیره.....آقا مدیره....خیلی مدیره....مدیر، مدیره.....آقا مدیره....مدیر، مدیره.....آقا مدیره....:w32:

:Dمگه مدیر دل نداره

بالا